REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ha az audi kamionokat is gyártana a jövőben, azok így néznének ki
1002 0 0 Autó Izé
Létezik nem nyuggeres elektromos bringa is, csak elég drága
2238 0 2 Izé
Tron65: BATTERY 33.6 V, 450 Wh CONNECTIVITY ... 2 USB fast charge He?????????
közlegény: az ülése nyuggeres :P
Quick draw

Rajzos játék a Google-el
3480 3 10 Izé
közlegény: 20 mp alatt simán, mondjuk én is meglepődtem, hogy átmennek trollba :)
sapkabarna: Néha két vonal alapján felismer egy egészen összetett dolgot. Aztán meg egy szinte hiperrealis [...]
lilaflexninja: Nekem az tetszik, ahogy szövegel, abból lehetne csinálni egy jó számot. látok egy kört, láto [...]
Mind a 10 komment
Jaguar I-Pace

A Jaguár elektromos crossovere
1927 0 0 Autó Izé
Nem tudom eldönteni, hogy ez bravúros mutatvány, vagy ostoba makacsság
3396 0 4 Izé
Jaca: Az a szép, hogy kétszer is visszatolatott, hogy a forgalmat elengedje :)
hawkeye: :)
cila: „Könnyebb a tevének a tű fokán átmenni, mint a gazdagnak az Isten országába bejutni. [...]
Mind a 4 komment
Japánban a tészta reklám sem hétköznapi
1573 0 0 Izé
Az öreg dánok nem szexelnek eleget, ezért ilyen videókkal próbálják meg rávenni őket
1504 0 5 Izé
cila: A vikingek, Kékfogú Harald alatt s után még sokkaltabb időkig végig hajózták-rabolták Euró [...]
vadonka: Hát izé. A hosszú élet titka a szex lenne? Aligha. Ha nem kell dolgoznom csak utazhatok a világ [...]
Loander: Továbbra is a lengyelek, románok, magyarok... :)
Mind a 5 komment
Miért pont ő? (Why Him?)

James Franco minden lányos apa rémét testesíti meg ebben a filmben.
1158 0 0 Film Izé
A Hegy és a szégyen kolompos is beszáll a környezetvédelembe
1282 0 5 Izé
nopli: Jól példázza a helyzetet. Emberek tucatjai utálják a reklám szerint a figurát, és étellel d [...]
cila: Ha rosszúl értem, a probléma a polietilén s egyéb, ...-én palackokkal van. Mert, hogy nem boml [...]
Sztumi: Ez a sok hülye tényleg azt hiszi, hogy az emberek a szénsav miatt vesznek palackos vizet.
Mind a 5 komment
Fullmetal Alchemist

Élőszereplőssé varázsolják a népszerű animét.
601 0 0 Film Izé
A Marks & Spencer is megríkatja az embereket a közeledő karácsony alkalmából
823 0 0 Izé
Oktatóvideó a bukósisak fontosságáról
3612 0 5 Izé
lilaflexninja: Ha én rámpát építenék, akkor az indulási rámpa nem lenne alacsonyabban se alacsonyabb az ér [...]
Tron65: Hát nem is nagyon állt fel :-) De valóban: letüdőzte mélyen.
daveman: Csak úgy tűnik. Ha lassítva megnézed, mellkasra vette a rámpát, az álla pedig a rámpa tetej [...]
Mind a 5 komment
Fotós könyv Apple termékekről ~83 000 HUF-ért

Ez akkor szerintem el is nyerte a lehúzás legfelsőbb fokának díját.
1843 0 2 Izé
közlegény: ennyiért már majdnem adnak egy iphone 5s-t, és nem csak képeket róla ;) amúgy pedig tök igaz [...]
Pupuci: Nézd. Alapvetően nem az a hülye, aki a szart drágán árulja, hanem az, aki megveszi. És ez iga [...]
Bokszmeccs az ukrán parlamentben
3953 0 0 Izé
Rémisztően valóságos ez a japán dínó-robot show
2871 0 0 Izé
Harcsa Norbert azért késett a mérlegelésről, mert egy 10 éves gyerek lopott mobilját szerezte vissza a tolvajtól
612 0 0 Sport Izé
Magyar kapitánnyal indít az Amerika kapitány paródia
1710 1 0 Izé
A Sainsbury egy vicces animációs rövidfilmmel készül a karácsonyra
1311 0 0 Izé
Alle Farben feat. YOUNOTUS - Please Tell Rosie
973 0 0 Zene Izé
Lamborghinivel gleccseren száguldozni iszonyatosan király lehet
1223 0 0 Autó Izé
Patriots Day

A bostoni bombamerényletet feldolgozó film.
376 0 0 Film Izé
Így nézhetne ki egy szupernóva
2422 0 0 Izé
A PlayStation 4 új reklámja nem csak látványos, még humora is van
567 0 0 Tech Izé
PopCorn Garage

66 filmes tárgy van elrejtve a képen. Megtalálod mindet?
4247 0 0 Izé
John Lewis idei karácsonyi reklámja a kutyák számára olyan, mint nekünk egy Bíró Ica videó
1628 0 0 Izé
A virtuális valóság a YouTube-al keverve a szórakozás csúcsa
423 0 0 Tech Izé
Nem sűrűn láttad eddig így a Földet
1225 0 0 Art Izé
Megvalósult a sci-fi írók álma

Ez a füles bármilyen nyelvet egyből lefordít neked.
1984 1 5 Izé
lilaflexninja: http://www.weyland-yutani.hu/ mert van ilyen is. Amúgy szerintem nem hasonlít a logó, bár én az [...]
vater85: Pl.: https://www.youtube.com/watch?v=OaQgFm7HlNg
Errtu: Azért egy masszívabb magyar káromkodásnál lefagyna kissé. :)
Mind a 5 komment
Vállalati háború, szószerint értelmezve
3042 0 0 Izé
Nem szép dolog más kárán nevetni
2796 2 2 Izé
cila: Mi itt a baj? Volt költői hajlama. Így fejezte ki magát. "Szegény motoros, hogy mekkorát henge [...]
közlegény: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=28337
Ebbe az Addams Family kastélyba költöznek Obamáék a Fehér ház után
2728 0 8 Izé
vnyoc: Muhhahaha :)
cila: Takarítani se könnyű. Nem lennék házvezető nő ebben a kastélyban. Nincs az a pénz.
tjunior: Jól néz ki, remélem télen ki tudják fűteni.
Mind a 8 komment
BMW, nyári gumi, padlógáz

Na, ki sejti, hogy mi sül ki ebből?
5112 0 7 Izé
cila: Bicajjal járok, amíg lehet. Jöhet eső, szél, vagy hideg. Munkába is azzal megyek, téli gumi [...]
Parafadugó: Azért annak örülök, hogy végül az oszlopot találta meg és nem a másik kocsisort.
zsozso01: nem kellett volna kikapcsolni az elektronikát..
Mind a 7 komment
Ha te is autóőrült vagy, tuti imádnál a Top Gear ex-műsorvezetőinek kiabálására ébredni
1351 0 0 Autó Izé
A legjobb idei magyar természetfotók
1573 0 0 Art Izé
Eclipse

Egy eszköz, aminek a segítségével nem bajlódsz többet a vezetékekkel.
653 0 0 Tech Izé
A nagyi is érzi bugit
2050 0 2 Izé
hawkeye: A korához képest igen mozgékony. Irigylem a hálótársát, ha más szituációkban is így..... [...]
mue: megnéztem vagy 10x, jó látni amikor vki ilyen beleéléssel csinál vmit.
DaWhy - Du Siechst So Gut (Rammstein cover)

Egy magyar zenekar újragondolásai, feldolgozásai a CoverLand! gyűjteményből.
455 1 0 Zene Izé
Conor McGregor a második címe megnyerése után: - Szeretném megragadni ezt az alkalamat, hogy bocsánatot kérjek...

Ez az ember egy hatalmas troll. :)
3836 0 0 Sport Izé
Rövid szatirikus sci-fi Trumpról
1965 0 0 Film Izé
Ez a medve igazán érzi a bugit
2088 0 2 Izé
tjunior: Ej de rendszeresen nézed, én nem is tudtam, hogy vannak táncosaik. :D
hawkeye: A retekklub táncosai tanulhatnának tőle mozgásformát....
Régebbi postok...