REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Rövid szatirikus sci-fi Trumpról
1965 0 0 Film Izé
Ez a medve igazán érzi a bugit
2088 0 2 Izé
tjunior: Ej de rendszeresen nézed, én nem is tudtam, hogy vannak táncosaik. :D
hawkeye: A retekklub táncosai tanulhatnának tőle mozgásformát....
34 tény, amit az amerikai filmekből tudtunk meg
820 0 0 Film Izé
Brave Heads
2593 1 0 Izé
Még egy sün is kinyitja az iPhone biztonsági ujjlenyomat-olvasóját.
3145 0 2 Izé
Mec: Ja, meg mellbimbóval is működik, csak be kell tanítani.
cila: Érdekes ez az "ippon". Csak túl messzire ne szaladgáljon a süni, mert pl. hátha üzenetet kell [...]
Varázs víz, ami jéggé változik
3054 0 3 Izé
Achilles: Valóban, létezik túlhűtött folyadék, de abból nem jégkocka lesz, nem koppan, és a hang nem [...]
Mataccs: Szimpla fizika. Túlhűtött folyadék esete. Semmi csalás:-)
Sztumi: Kamudeo rovatunkat láttátok az Adobe jóvoltából.
Brave Heads
6515 1 0 Game Izé
Természetesen nem kellett sokat várni a Trump elnökös karikatúrákra
2834 0 1 Izé
cila: "Ti urak, ti urak! hát senkisem Koccint értem pohárt?" Úgy látszik, nincs nagy tülekedés. És [...]
Egy kerekesszék, amivel felállhat a használója
1214 1 0 Izé
Beware the Slenderman

Az HBO dokumentumfilmje Slendermanről.
2288 0 0 Film Izé
Remény

Szirmai Márton rövidfilmje, ami egy szatirikus musical a boldogtalan kis országunkról.
1297 0 1 Izé
cila: Tényleg ennyire rossz a helyzet, most, Magyarországon? Nekünk, itt, a Partiumban s Erdélyben se [...]
Magyarország tömegközlekedés 2016
3990 0 2 Izé
cila: Miért rugdosta az ajtót? Elfelejtette a jelszót: "tárulj szézám", vagy, hogy van egy gomb amit [...]
Slarioux: Általában az ilyen eseményeket felvevő lények is fantasztikus mennyiségű IQ-val rendelkeznek, [...]
Aki nem lép egyszerre...

Kikezdi majd Terry Black
1462 0 14 Izé
lilaflexninja: Jó a jobbik is ellenzék. Na pontosítok, elmenne valamelyik bal oldali, vagy liberális párttól, [...]
rermo: Itt nem az a probléma , hogy buzult-e életének valamelyik szakaszában hanem az , hogy homofób [...]
rermo: " Ez elmenne valamelyik ellenzéki párttól, de azért a jobbiknál ciki. " Na ezt magyarázd [...]
Mind a 14 komment
The xx - On Hold
1125 0 0 Zene Izé
Nem okos, de annál dizájnosabb ez az érintőkijelzős led karóra
1044 0 0 Tech Izé
A speedflying annyira veszélyesnek néz ki, hogy már a videótól is megemelkedik az adrenalin szinted
1125 0 0 Sport Izé
A Milka is belekezdett a karácsonyi cukiskodásba
1060 0 0 Izé
Kuka vs Gyerek, 1:0
3510 1 7 Izé
Tomi Demo: Lehetett volna okosabban csinálni, persze, de hányszor pofán verte az a szar kuka? És ott hagyt [...]
Lawrence: Persze. Sajnálom ha a hülye szó nagyon negatívan jött le :) Én úgy értettem de hülye még : [...]
lilaflexninja: De hova akarta vinni, és miért?
Mind a 7 komment
Kínában mesterséges fület növesztettek egy férfi karjára
1246 0 2 Izé
SilAsh: Én meg olyat láttam, hogy egér hátán péniszt... ^^
robi0000016: De miért a karjára, miért nem mindjárt a fejére növesztik... Ha egyszer oda kell. persze gondo [...]
„Így kell írni a nevem helyesen. Tartsák tiszteletben!”
418 0 0 Sport Izé
Bőrönd, ami követ téged
755 0 0 Tech Izé
Valerian és az ezer bolygó városa

Luc Besson ismét egy látványos Sci-fi-vel kápráztatja el a nézőket.
539 0 0 Film Izé
„Ennyi hülye vén kurvát!”

Avagy, ne felejtsd el letakarni a mikrofont, ha savazol valakit!
2620 0 2 Izé
cila: "Hej, te bunkócska, te drága, ... ... nagy baj van veled, soha el ne feledd, hogy van bunkócska, [...]
palinkaman: Igen, mert a politikusoknál van az ész, az egyetemi oktatók azok hülyék... azt hiszem erre mond [...]
Beszélgess te is a DrumpfBot-al!

Igaz s**fej és még az Izét sem nézi, de szórakoztató.
1079 0 2 Izé
cila: Magyarul: Kedves mr. Trump, bevalom, ellened szurkoltam, de megkérdezném Tőled, ki fog előbb oda [...]
rozsdáspótkocsi: Most, hogy Trump nyert, újra feltámad a "Dubya bá" rovat? Hiányolom, mert azóta nem volt olyan [...]
Project Wight

Egy viking horror játék, amiben te lehetsz a szörny.
583 0 0 Tech Izé
Collateral Beauty (Váratlan szépség)

Will Smith egy olyan férfit alakít, aki lánya halála után levelet ír az időnek, a szerelemnek, és a halálnak, azok pedig váratlan módon válaszolnak is neki.
508 0 0 Film Izé
Golyószóró paintball puska, remek móka minden napra
1485 0 0 Izé
Ez történik ha lézerrel helikopterre mutogatsz
4580 0 9 Izé
cila: Néhány évvel ezelőtt mifelénk is árultak, ABC-kben is, lézerceruzát. (Gombot nyomsz, irány [...]
zed911: Hát kurvára nem vicces... http://index.hu/kulfold/2015/11/24/katonai_lezerrel_sebesitettek_meg_eg [...]
cila: Volt nekem egy tanárom. 1 (azaz egy) lyukas órát tanított csupán de sokat tanúltam tőle. Töb [...]
Mind a 9 komment
Toru egy kétkezes japán művész

Két portért is tud rajzolni, egyszerre.
1202 0 1 Izé
Csádi: Kíváncsi lennék, hogy ilyenkor hogy működik az agy. Egyszerre tudja a 2 folyamatot végezni, va [...]
Az internet nem felejt

Dózsa László, '56 nagy hőse, és a hét „p**a” meséje.
2059 0 0 Izé
Piálnál egy szemétből épült kocsmában?

Japánban megteheted.
1526 0 1 Izé
cila: Szakét (rizspálinkát) még nem ittam. Nem valószínű, hogy valaha odavetődök; ha mégis, szak [...]
Nexo Tires

Olyan gumi a bringádra, ami sosem lesz lapos.
2527 0 6 Izé
Gábor-79: Laikusként két apró kérdés: 1: Mi történik ezzel a gumival ha sóderra szaladsz? Milyen fasza [...]
robi0000016: Miért van az hogy a videó csak arról árulkodik, hogy ez a termék egy rakás szar? Egyrészt ami [...]
drgore: Fogadok annyiba kerülne egy pár mint egy jobb fajta bringa.
Mind a 6 komment
Egy mese egy sellő és egy matróz szerelméről, aminek még üzenete is van
474 0 0 Film Izé
Vespa Elettrica

Az olasz motorgyár is előrukkolt egy elektromos géppel.
801 0 0 Autó Izé
Trump lehet az első elnök, aki ha beköltözik a Fehér házba, szerényebb körülmények között fog élni
2003 0 5 Izé
robi0000016: Csak nekem van bajom azzal a logikával, hogy a gazdag már nem fog lopni, mert gazdag? Na ez a műf [...]
szemantikus: Wow, micsoda giccsparádé!
lilaflexninja: Atyaég, hogy lehet egy ilyenben lakni. A lakás kéne, csupasz falakkal, mindkét irányba kilátá [...]
Mind a 5 komment
400 éves szobrot tett tönkre egy turista szelfizés közben
2971 0 5 Izé
lilaflexninja: Hát valahogy nem kár ezért a szoborért. Attól, hogy 400 éves, még iszonyat giccses.
Traveller_x: Ha vékonyabb talapzatra tették volna, akkor sokkal dizájnosabb lett volna az összkép. Ilyen mas [...]
cila: Próbáljanak megy egy "CTRL-Z"-t
Mind a 5 komment
Bonjour

Okos ébreszőtóra, ami könnyebbé teszi a reggeleidet.
612 0 0 Tech Izé
Philippe Echaroux esőerdőkben található fény-árnyék installációi egyszerűen gyönyörűek
826 0 0 Art Izé
Nem fogod kitalálni mire akar utalni a képen olvasható kifejezés!
4696 0 1 Izé
közlegény: sosem hallottam ezt még így magyarul
Cikis pulcsik a 80-as évekből.
2140 0 0 Izé
Régebbi postok...