REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A Google után a You Tube irodájába is betekinthetést nyerhetünk. Ott is kemény ám az élet. ;)
8993 5 34 Izé
bungle: cancer1 küldte: New Facebook Headquarters in Palo Alto http://damncoolpics.blogspot.com/2009/09/new [...]
bungle: cancer1 küldte: Yahoo Office in Japan http://freshpics.blogspot.com/2009/09/yahoo-office-in-japan.h [...]
izébigyó: A Youtube 1985-ben. :D http://www.youtube.com/watch?v=HWDCeEJ9ZfI
Mind a 34 komment
Hamarosan megjelenik Boney első szóló albuma...BP UNDER DESTRUCTION .....
378 0 0 Zene Izé
Ezt az oszlopot meg ki tette ide? :)
662 0 4 Sport Izé
E.Dé.i.eN.A: Ez a kormányos nem hogy szólt volna, hogy másfelé evezzenek...:SSSS Ez az ember nem lát a szem [...]
izébigyó: LOL! Az egyik be is borult a vízbe?
Maccoyi: A néz és közben nem lát betegségben szenvedhet. :D
Mind a 4 komment
Nikon D90 teszt a DPreviewnél és Chase Jarvisnál

Előzetesként pár részlet:

12.9 megapixel DX-format CMOS szenzor
3.0-inch 920,000 pixel (VGA x 3 colors) TFT-LCD
Live View ,arcfelismerés Automatikus szenzor tisztítás
videófelvétel:  1280 x 720 (720p) 24 fps  mono hanggal
IS0 200-3200 range (100-6400 kiterjesztett mód)
4.5 fps sorozatfelvétel (buffer: 7 RAW, 25 JPEG fine, 100 JPEG Normal)
3D tracking AF (11 pontban)
GPS és geotagging kompatibilitás

Meg egy Engadg et galéria

1457 0 2 Tech Izé
rezlavor: merengek eppen a D70s cserejen, es eddig a D200 volt az iranyado, de ez elegge elgondolkodtato....
Szamooca: húúú...na ez gép :))
Nick Male (39) lett Nagy-Britannia legkedveltebb szakmunkása. A harminchét éves férfi ugyanis meztelenül festi a felújítani vágyók nappaliját. Tizenhét éve van a szakmában, de csak idén kezdett el anyaszülten tevékenykedni - miután véget ért hat évig tartó kapcsolata. Tervei szerint világszerte terjeszteni fogja újszerű vállalkozását, és erre még esély is van, hiszen nagyon beindult az új szolgáltatása, ősz végéig be van táblázva.
6151 0 16 Izé
Findzs: legalább a fing akadálytalanul eljuthat a bamészkodók orrába
7sleeper: ilyen szolgáltatás már régóta van a világon mindenütt.. az otthonukban egyedül tartózkodó [...]
papaluige: gondoltuk,h láb fetisiszta vagy! XDD
Mind a 16 komment
Ime az a gördeszkás mutatvány, amely a bátorságból a hülyeségbe torkollik.
6737 1 3 Sport Izé
Genki: Ezek nagyon idióták, az ilyet állatkertben kéne mutogatni.....
rieper: Gyereknek ég a lába de haverjai nagyon viccesnek találják, amerika ennyi az ész.
Jozef7: ezek nagyon hülyék!!! xD
Megvan a következő Izés találkozó helye... :D
9716 1 40 Izé
Derill: robbantás? deizgi:) szerintem a szikláról majd látni lehet! :D
bungle: Nyugi, még időben megszervezzük. Mire robbantanak, oda is ér mindenki. ;) :DDD
son14: A hely neve Preikestolen.Alig egy hónapja másztam meg :-).És ha ott akartok akármilyen találkoz [...]
Mind a 40 komment
A "capoeira mester" bemutatója ;)
13298 11 61 Izé
rubigo: ezt a poént egy jó pár Bud Spenceres filmben elnyomták már..
Skatopia: lehet már említették lentebb de ez a Never Back Down c. filmben van benne :) jó kis film volt (s [...]
bungle: Tóth József, ez már volt.
Mind a 61 komment
Cat House on the Kings - így néz ki egy cicamenhely Kaliforniában.
Nincsenek ketrecek, nincs elaltatás. A 16 éve alapított menhely 16000 macskát és 4000 kutyát mentett meg (nem beszélve a 40000 állatról, amelyet ivartalanítottak) és jelenleg 700 cicáról gondoskodnak.

2122 1 7 Izé
Darklightangel: hehe akkor már értem:P köszi szépen:)) meglesz reméljük:) pussz
mekszamnojz: dede, ő súgta meg, mindig dicsekszik, ahogy rólad is ;) akkor neked is jó kikapcsolódást :P pu [...]
Darklightangel: hehe majd holnap megyek arrafele..de honnan tudod amúgy? csak nem a drágaságomtól?:P
Mind a 7 komment
 Bushido - Janine

(angol felirattal)

/Kevés angol tudással is meg lehet érteni a feliratból, hogy miről szól./
545 0 0 Zene Izé
Killakikitt - Kikötők

30-án OSG, gyertek, mert lesz ám akkor  pajzánkodás!
670 4 1 Zene Izé
klichko000: Na ez már fasza zene
A világ legnagyobb mozaik képe, 112896 fényképből.

Még több kép.
2551 0 2 Art Izé
bungle: Felraktam még jó pár képet.
ismeretlen: áá nem nagy cucc, kinyomtatták a mazaikával :) na de nem semmi tényleg
A világ legnagyobb mozaik képe, 112896 fényképből.

Még több kép.
2700 1 2 Izé
bungle: Felraktam még jó pár képet.
ismeretlen: áá nem nagy cucc, kinyomtatták a mazaikával :) na de nem semmi tényleg
Ingyen repülőjegy a csehországi romáknak
"A Nemzeti Párt ma megüzente a Cseh Köztársaságban letelepedett cigány közösségnek, hogy hajlandó anyagilag támogatni minden egyes cigány távozását a Cseh Köztársaságból, menjenek bárhová, Indiától Kanadáig".
10272 2 74 Izé
rivaul: Én is fizetnék nekik csak takarodjanak :( Bár az irtásuk ellen se tiltakoznék akár ki akármit [...]
Tóth József: Én nem, de ismerek olyat aki a klotyóból pecázta ki. :)))
Párna: annyi mondjuk h a cigány azzal törődik hogy hogy basszon át, gépe is csak azért van h megtanul [...]
Mind a 74 komment
10 pontos ugrás. :P

Ez csak 9,5. :P
670 0 0 Sport Izé
C C Catch-Megamix

Soul Survivor

I can lose my heart tonight

Baby I need your love

Are you man enough

Heartbreak Hotel

Jump in My Car

Heaven and Hell

Wiki 
601 0 0 Zene Izé
Digitális festmény készítése Photoshoppal

Martin Mißfeldt oldalán még jó pár ilyen videó található.
7244 7 16 Izé
focuskoma: BRU HA HA HA HA :)))
mcclaud: Arra lennék kíváncsi, hogy közben hány layer-t használt...
mephistto: Szerintem inkább Corel Painter, az a mázoló program, paint shop pro photoshop közül a legjobb f [...]
Mind a 16 komment
Láttam egy "kolléga" küldött egy hegymászós videót.

Én szeretném bemutatni a francia pókembert: Alain Robert-et, akit talán nem is kell bemutatni. :D

Megmászta már a világ összes híres és magas épületét, természetesen kötelek nélkül. És ha jól emlékszem a SOTE Nagyvárad téri épületét az egyik friderikusz showban.

Wikipédia


Saját page
684 0 0 Sport Izé
Beneath The Massacre - Our Common Graves

A kanada gazdagon burjánzó death metal színteréről érkező, montreali illetőségű Beneath The Massacre méltán érdemli ki magának az egyik legsúlyosabb és legtechnikásabb zenekar címét.
354 0 0 Zene Izé
A holland "Jos the finch" Stirling-motorjai gyertyákkal meghajtva

2671 3 15 Izé
Laci: Nem fogod megbánni ha elolvasod. Nagy könyv egy nagyon nagy emberről. Csinálj inkább egy SZIA [...]
SZIA: Igyekszem minél hamarabb elolvasni! Bár szívesebben csinálom meg inkább a stirling motort!:D
Laci: A teljesítmény a hatásfok függvénye, de a francba a szőrszálhasogatással. Olvastad már? SZA [...]
Mind a 15 komment
T-Baby - It's So Cold in The D

Alacsony költségvetésű gettó himnusz, csak mert rég volt bünti...
3533 1 16 Izé
Kampec: ha bátrabban nyomatták volna akk úgy csukott szemmel elég tűrhető xD
mekszamnojz: csak egy ötlet volt....nem gondoltam vér komolyan. :) és egy kis csali, mert jó látni hogy rá [...]
mekszamnojz: Figyu, nem bántásból, de ha cigánykodni akarsz akkor van hely az országban bőven ahol verheted [...]
Mind a 16 komment
A Nestlé csokimúzeum Mexikóvárosban
4082 0 12 Art Izé
mekszamnojz: én spec kiváncsi volnék hogy valakinek egy kedves kis finom nasiról miféle mocskos dolog tud az [...]
Derill: akkor nem mondom el senkinek:D
Maccoyi: Szerintem nem, de attól még fájhat majd. :P
Mind a 12 komment
A Nestlé csokimúzeum Mexikóvárosban
4079 1 12 Izé
mekszamnojz: én spec kiváncsi volnék hogy valakinek egy kedves kis finom nasiról miféle mocskos dolog tud az [...]
Derill: akkor nem mondom el senkinek:D
Maccoyi: Szerintem nem, de attól még fájhat majd. :P
Mind a 12 komment
Néhány makói gasztronóm mester bemutatja hogyan is készül a Beerquik...
3579 2 25 Izé
Mo: ez valami rettentően mocskos mód szar. sok ratyi elbassza a szegény sört :(
AVIREX: én valahogy kerülöm az ilyen idiotizmust,de ha te ilyenben leled örömödet..
-=siMon=-: Olasznak elkültem...
Mind a 25 komment
Most ez nem videó csupán minőség .
08.08.23án megjelent , tessék tőőőőteni .
Bigmek - Fajjá' Fe' 2008
1364 1 5 Zene Izé
ax: én.. köbö.. kajak közömbösen álltam hozzá, és tetszik. :D a legjobb, ahogy a Fajjá' Fe'! k [...]
OZZYka: Mit lehet várni egy olyantól akit felkarolnak a BBsek és ráadásul egy LTP-n lakik velem ... há [...]
Mexi.: Csak meg kell nézni a közreműködők nevét és már lehet tudni, hogy tényleg nem lehet ez ross [...]
Mind a 5 komment
Baseball egy picit másképpen. :D
394 0 0 Sport Izé
Difference?

Keresd meg - időre - az öt különbséget!
7668 3 3 Game Izé
Beus22: Először könnyűnek,tűnik,de nem az.Mindig elbukom.
Consuello: hat ez kemeny! neha meg az elson sem jutok tul, nemhogy a masodikon:(
csicsilla: ez annyira fos! mert nem tudom megcsinálni pedig ezek a legjobb gamek...de ez kiakaszt! 8. pálya v [...]
Wu-Tang Clan - M.E.T.H.O.D. Man
331 3 0 Zene Izé
Bob Marley vs Funkstar Deluxe - Sun Is Shining
És még mindig  KIRÁLY !!!!!!
608 2 2 Zene Izé
bandit: NAGYON szívesen !
Szosztar: De rég hallottam! Örülök, hogy belinkelted! Kössz!
Nézd meg, hogy támadt rá Angel Valodia tékvandós a vezetőbíróra, miután leléptette őt.

cikk + képek
1298 1 3 Sport Izé
arabicsnusos: Én is lerúgtam volna a fejét :) Én 10 évig válogatott szinten judoztam csak sajnos betegség m [...]
sahinel: http://www.wtftaekwondo.hu/?action=staticSite&id=34 Itt nincs semmi leírva, de máshol sem láttam [...]
Balázs: buzi nigger, ha nem tud veszíteni mi a gcimért sportol, fszkalap...
Nigéria és Argentína csapott össze az olimpiai aranyért tegnap, amit végűl az Argentinok nyertek meg egy gyönyörű góllal és így ők vehették át az olimpiai aranyérmeket. Nézd meg az összefoglalót a mérkőzésről.
433 0 0 Sport Izé
Metallica - The Day That Never Comes

Röviden és tömören: a Metallica elérhetővé tett egy új dalt a szeptember 12.-én megjelenő új nagylemezéről, a fokozott érdeklődéssel várt Death Magnetic-ről.
451 1 1 Zene Izé
M.agnus: Ismét kicsit alternatívabb hangvétel a Metallica-tól ezen egy dal alapján. Felfedezhetőek már [...]
A Pekingi olimpián aranyérmes lett a Kovács, Janics női kajakkettes 500 méteren. :)

képek
442 0 1 Sport Izé
Balázs: poci meg kivan :P
Tom Novy - Your Body

(mert még nem volt és mert  "Somthin 'bout your body" :D)
544 0 0 Zene Izé
Ha már abszolút nem tudnád hogyan oldd meg a problémáidat, kérj imát!

"Imacsoportunk imádkozni fog Önért és azért, hogy problémája gyorsan megoldódjon!"
4735 6 49 Izé
Laci: Az örmény egyházat nem látom, pedig az egyik legrégibb. Az "ateista" sem mindig radikálisan is [...]
fabatka: egyetértek :D
mekszamnojz: hehe :S nesztek sok idióta hülye... :D Higyjetek csak. aztán majdcsak rájöttök már végre, ha [...]
Mind a 49 komment
Dr. Metoro
5414 0 22 Game Izé
CrazyLime: kint is vagyok!
CrazyLime: megvan
CrazyLime: Van itt valaki? mit kell tenni a pohárba? a silikont meg még mit? és az hol van? köszi :)
Mind a 22 komment
Michael Phelps fantasztikus teljesítményéhez állítólag az is kellett, hogy átlagosan napi 12000 kalóriányi ételt fogyasztott el. Túlsúlyos barátaink, most kipróbálják ezt a módszert, és utánna megpróbálnak az aranyéremre törni egy egyetemi csapat úszója ellen. :D
638 0 2 Sport Izé
babapiskóta: van benne valami... végülis a zsírnak kisebb a fajsúlya, mint az izomnak, tehát a kövéreknek [...]
Wicked: :DDD
Egy kis vízhiány még a legnagyobb arcokat is szorult helyzetbe hozhatja. Az izgalmas rövidfilm főszerepében Cserhalmi György, a rendező-operatőr párost pedig a Família Kft-ből ismerős Spáh-ikrek alkotják.
4294 0 8 Film Izé
M.agnus: Szerintem klassz kis produkció született, a vágással fényképezéssel, az apró kis vizuális j [...]
gax74: Maga a film tetszik. De egy pohárba beleönthette volna a halat egy kis vízzel a maradékkal meg l [...]
izébigyó: Ott a pont. Szóval még logikátlan is.
Mind a 8 komment
Egy kis vízhiány még a legnagyobb arcokat is szorult helyzetbe hozhatja. Az izgalmas rövidfilm főszerepében Cserhalmi György, a rendező-operatőr párost pedig a Família Kft-ből ismerős Spáh-ikrek alkotják.
4502 1 8 Izé
M.agnus: Szerintem klassz kis produkció született, a vágással fényképezéssel, az apró kis vizuális j [...]
gax74: Maga a film tetszik. De egy pohárba beleönthette volna a halat egy kis vízzel a maradékkal meg l [...]
izébigyó: Ott a pont. Szóval még logikátlan is.
Mind a 8 komment
itt az új Knigh Rider film. Mivel Amerikában sikeres volt, ezért az NBC televíziós csatorna megrendelte a sorozat folytatását, amelynek premierje szeptember 24-én lesz az Egyesült Államokban. A magyar rajongói oldal.
5086 0 20 Film Izé
Purple: szívemből szóltál :D
Lili: De azért azt meg kell hagyni, nem szeretem, nem teCCik, de a kocsi, hmm, abba beleülnék :D
Lili: Hát őszinte leszek. Sok dolgot nem erőltetnék az emberekre. Ezek közé tartozik David Hasselhof [...]
Mind a 20 komment
Régebbi postok...