REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Sweatshop union - Try

....és van még sok jó számuk..... keresgéljetek csak :D
356 0 0 Zene Izé
A Square-Enix Tokióban tartja saját kis privát buliját, a DKΣ3713-at, ahol a csapat várva várt produkcióból exkluzív anyagokat publikálnak a nagyérdemű előtt. Ezúttal a Final Fantasy XIII-ról kaptunk szaftos infókat.
1123 0 0 Tech Izé
Magyarok az első helyen. A legrondább formaruhát a mi sportolónőink viselték. A Makány Márta által tervezett ruha lehet hogy külön jól mutat, de így egy csokorba sportolóink leginkább egy piros pöttyös dalmata falkához hasonlítottak...
7877 2 75 Izé
dani0001414: Ez persze csak egy tanulmány. Hogy ezekett kellene megcsinálni hogy egyáltalán lehessen az olimp [...]
sahinel: Á mit nekünk ennyi pénz. Igaz hogy ennyi dolgot itthoni politikai hátérrel 50 év alatt sem ép [...]
dani0001414: Mondjuk mostani szemmel nézve én se nagyon tudom elképzelni az olimpiát nálunk. Egy cikkben 460 [...]
Mind a 75 komment
Magyarok az első helyen. A legrondább formaruhát a mi sportolónőink viselték. A Makány Márta által tervezett ruha lehet hogy külön jól mutat, de így egy csokorba sportolóink leginkább egy piros pöttyös dalmata falkához hasonlítottak...
5668 0 1 Sport Izé
Öcsi: a Magyar Olimpiai Csapatot a Pöttyös Túró Rudi támogatja :D
A Manchester United nyerte 11-esekkel a idei Community Shield -et, azaz  az Angol szuperkupát.

Manchester Utd.-Portsmouth 0:0 (3:1)

Nézd meg a 11-es párbajt!  
315 0 0 Sport Izé
Fél terabájt bambuszból Egyre terjed a technikai környezettudatoság hangzatos jelszava, de ez még legalább egy pozitív divat - a hullámot pedig legújabban a SimpleTech lovagolta meg, a maga [re]drive névre hallgató bambuszfedeles, egyébként pedig alumínium-borítású külső merevlemezével.

Amit ők szerényen csak a világ legkörnyezetbarátabb külső meghajtójának neveznek, valójában egy jó közepes, 500 GB-os egység, Turbo USB 2.0-ás csatlakozóval. Rendkívül környezetbarát mivoltát pedig elsősorban természetesen nem a bambuszfedélnek köszönheti, hanem leginkább a ventilátormentes dizájnjának - ahelyett ugyanis a hőelvezetésről maga az alumínium borítás gondoskodik.

Akár így, akár úgy, 500 GB szép mennyiség, és bár vannak nála gyorsabbak is, azért a Turbo USB 2.0 sem rossz - mi több, a cég ajándékba ad még egy kis bónuszt is, nevezetesen a Fabrik Ultimate Backup online tárhely-rendszerének vagy a teljesen ingyenes használati jogát, amely esetben azonban csak 2 GB áll majd a rendelkezésünkre az éterben, vagy havi $5 ellenében korlátlan tárhely, korlátlan adatátvitellel.

Maga a [re]drive egyébként $160-t kóstál.
768 0 13 Tech Izé
Jozef7: xD Gondoltam én hogy nem alkesz :D (neked tényleg szabad minden ;D )
CRaPtRaSH: ha te tudnád, mennyit... nincs egy normális pillanata... vagy részeg, vagy szerelmes magába ;DDD [...]
Jozef7: Mert mindig iszik?? :D
Mind a 13 komment
A Brazil olimpiai futball válogatott 5:0-ás magabiztos sikert aratott Új-Zéland válogatottja ellen.

Nézd meg a gólókat.
376 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Nem hiszem, csak az ami mondjuk említést érdemel.Mondjuk, ha mind kikerülne, amit meg is talált [...]
Balázs: most minden olimpiai kis hír kifog kerülni?:/
Metal Gear Solid

Egy hihetetlenül jó játék hihetetlenül szép zenéje :)

Wikipedia

 
1224 0 1 Zene Izé
Laci: Valóban szép zene. De megint csak azt kell mondanom, hogy ennek sem itt a helye, a "Klasszikusok"- [...]
Cseh László Európa-csúccsal második lett a 400 m-es vegyesúszás döntőjében a 4:03.84-es világcsúccsal győztes amerikai Michael Phelps mögött a pekingi olimpián. És ezzel megszerezte a Magyar olimpiai csapat első érmét. :)
336 0 9 Sport Izé
Maccoyi: :D
csicsilla: http://www.nupi.hu/WEBSET_PICTURES/189/uszas3.jpg mindent visz...:D na nem is ezért imádom!:P
csicsilla: kabbejó kabbe!akkor is bejövős méghozzá jól:P és lehet béna ez a kép róla de az a vállizo [...]
Mind a 9 komment
Presto
A Pixar humoros rövidfilmjében Presto, a századfordulós varázsló néha elfelejti megetetni Alec nyúlat, aki ezt a szívére veszi. ;)
8387 18 29 Izé
izébigyó: Az lehet, mert ez igazából valami román oldal. :) Ha kiveszed a google frame-ből: http://www.san [...]
kKNd: Hmm, tényleg. -.-' Akkor http://video.google.com/videoplay?docid=-5682709075681441936&hl=en Talán [...]
izébigyó: Már most sincs ott. :D
Mind a 29 komment
Meggondolta magát és gyorsan le is szállt... ;)
8785 3 13 Izé
AVIREX: fúúú,te hülyevagy,ezen beszartam most :D -szerintem az egész lakótelep felébredt úgy nevette [...]
csuf: qrvanagy mákjuk volt az ott tartózkodóknak, hogy a fickó le tudta tenni gyorsan a gépet. ha jó [...]
Errtu: ez hodosy volt az RC helikopterével?
Mind a 13 komment
Tezsvíír - Vegyél vissza feat Saiid (Wacuumairs, ha valaki nem tudná :) )

Az album elérhető itt



Ez meg csak a ráadás: Uccai Egyetem - Promo

tessék megnézni mind... jeee
652 1 9 Zene Izé
Szama: háát..diggieman cd neke mvan blöö..:D amikor laposba fellépet vettem..:D marha jo buli volt [...]
OZZYka: nincs Diggie albumod derossz neked :(
spider86: én a Akkezdet albumot várom már... lassan a Deego cuccot is beszerzem :) már 2hete fut uh ideje, [...]
Mind a 9 komment
Földrengés után megmentett pandakölykök
4130 3 9 Izé
Skatopia: :DDD édesek nagyon jó fejek
Luflee: Vegulis nem is lehetetlen... :) http://www.wwf.hu/panda/
Luflee: Egy ilyen nekem is keeeell :)))))
Mind a 9 komment
Kicsit mellőzött sportág (persze, tudom, a 100 méteres síkfutás sokkal látványosabb - és valószínüleg többet is hoz a konyhára).
719 1 0 Sport Izé
A 2008-as Pekingi olimpia megnyitójának legelső képei!
386 0 3 Sport Izé
Maccoyi: spiritmonger küldte: http://www.youtube.com/watch?v=d_M23M6xyYg
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2008/08/beijing-2008-olympics-opening-ceremony.htm [...]
eNMi: hmmm... gondoltam csak feltölti vki az egész megnyitót és beküldöm, de eddig ugy látom minden [...]
Néha történnek csodák: egy jaguáros yuppie megáll, hogy segítsen a trabantos bölcsésznek. El is nyeri méltó jutalmát.
9760 0 32 Film Izé
xontflong: Hát, a baj csak az, hogy ez többször is megtörténik a valóságban. Sajnos, ez a hungarikum :(
AVIREX: de Luflee,ez film,nem a hibát kell keresni,hanem ellazulni a székben.ágyban -ki hol - és élvez [...]
csuf: erre a szarra pazaroltam 5 drága percet az időmből!!! de ez még hagyján. mennyit pazaroltak a k [...]
Mind a 32 komment
Néha történnek csodák: egy jaguáros yuppie megáll, hogy segítsen a trabantos bölcsésznek. El is nyeri méltó jutalmát.
10205 4 32 Izé
xontflong: Hát, a baj csak az, hogy ez többször is megtörténik a valóságban. Sajnos, ez a hungarikum :(
AVIREX: de Luflee,ez film,nem a hibát kell keresni,hanem ellazulni a székben.ágyban -ki hol - és élvez [...]
csuf: erre a szarra pazaroltam 5 drága percet az időmből!!! de ez még hagyján. mennyit pazaroltak a k [...]
Mind a 32 komment
És most visszarepítelek az időben a Gold's Gym-be mikor még Swarchi is ott edzett :D
476 0 2 Sport Izé
natur: köff igyexik az ember :D
Derill: zsír poszt kössz natur. régi vasak mennyivel feelingesebbek mint az agyongumizott meg müanyag sz [...]
... és újra ég az olimpiai láng. :)

HAJRÁ MAGYAROK!!!
314 0 0 Sport Izé
Győznünk kell!

A Magyar Olimpiai Csapat dala - 2008

A könnyűzenei életben komoly és elismert múlttal rendelkező Rakonczai fivéreket (Viktor és Imre) is megihlették az olimpiai játékok, és mivel hatalmas sportrajongók úgy gondolták, hogy mindezt egy vérpezsdítő, lendületes dal formájában kívánják a nagyközönség elé tárni. Ennek szellemében született a "Győznünk kell!" című szerzeményük. A dalt eljuttatták a Magyar Olimpiai Bizottsághoz, ahol akkora sikert arattak vele, hogy ez a szerzemény lett a Magyar Olimpiai Csapat dala.
444 0 0 Sport Izé
Rocky Marciano a világ legjobb nehézsúlyú boxolója még jelenleg is....


Többek között ő ihlette a nagysikerű rocky filmeket is


Egy nagyon jó kis filmösszeállítás most róla szól

És róla a Wikipédiában
484 0 1 Sport Izé
natur: és képek ezt kihagytam(: www.youtube.com/watch?v=nc9AaA0uL0c&feature=related
Új világrekord: 119 méteres motoros ugrás.
5491 1 6 Izé
Dubi: Hát öreg,szponzorok,kurva nagy reklám,meg ugy ö ugye nem egy kezdő motoros az extrém sport szc [...]
senki: ki a franc ad neki erre pénzt? autópályát építeni a sivatagba meg akkora rámpát..... gratul [...]
Jozef7: Ez már tényleg repűl xD
Mind a 6 komment
A Map of Olympic Medals
793 1 0 Sport Izé
"Dundika ne énekeljen b*****g, mert Tóth Vera se vetkőzik" (Kiss Ádám)
21563 1 105 Izé
alavez: dejó Neked...O.Z.O.R.A. ^ ^ majd talán jövőre :)
Balázs: :DDDD király az egész a nő meg egy mocsok ribanc:D
Frank: nem tudom emberek, én nem értek a lovakhoz... :D
Mind a 105 komment
Ivan Balic így babrál ki a kapussal

itt pedig egy ötös kínai gól
798 0 1 Sport Izé
Balázs: szentem hamarabb volt lent a lába de amúgy nagyon nagy királyság:)
MTV Metallica Icon: KoRn - One
578 3 2 Zene Izé
rDAVE: az tényleg baromi jó lett :)
karmigran: sztem a Sanitarium a Limp Bizkittől jobb feldolgozás :)
Charly Lownoise & Mental Theo - Stars
 
391 1 1 Zene Izé
fannieva: kedvem támadt táncolni forr a vérem:)
Annus Adrián  győztes dobása a 2004-es athéni olimpiáról

itt  pedig   Fazekas Róberté , aki nem mellesleg indul az idei Pekingi olimpián is.
473 0 1 Sport Izé
papaluige: HAJRÁ MAGYAROK!!!
Azért vannak a jó barátok... (lehet folytatni ;))
14849 2 25 Izé
|-=O=-|: Akkor viszont Oscar díjas alakítás. De valószínűbb, hogy nem vár az semmit, csak begörnyedve [...]
Mimis: Nemhiszem, hogy ott lett volna, de az nekem is gyanús, hogy a faszi azzal a gerendával hogy bepucs [...]
|-=O=-|: Hát persze, gondolom te ott voltál...
Mind a 25 komment
Fő, hogy az értékek biztonságban legyenek...
5383 2 17 Izé
kszaten: szerintem meg ezért tartja az uri emberünk aszt a ribancot vigyázzon a lényegre nehogy leponnyan [...]
Don Quijote: Van hát a sörrel.....
Winston: XD lol hát ti hülyék vagytok!
Mind a 17 komment
A pekingi olimpián megdöntentő összes futós világrekord. :D
519 0 0 Sport Izé
Roberto Carlos törökvészt igért. Az lett. 

MTK-Fenerbahce 0:5  ( Össz: 0:7)

Nézd meg a török gólokat
414 0 0 Sport Izé
Negotiator
1601 1 1 Game Izé
[conejillo]: azthiszem eddig itt én tartom a rekordot 990 ponttal :DD
Magic and Cat
3710 1 16 Game Izé
szűzirónia: :)
Say: én még mindig nem értem az utolso feladatot:((de meg lessz )
MVS: na ez is megvan! Köszi a helpet!!
Mind a 16 komment
Enyhén meredek lépcső. ;)
Kína öt szent hegye közül az egyiken, a Huashan hegyen található.
7632 5 32 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=j62ckYHLmWQ
Balázs: durva fless
superxaba: Dilisek ezek a kínaiak!
Mind a 32 komment
Lámpa lekapcsolása ping-pong labdával.
8578 10 31 Izé
csicsilla: nekem erről az jutott eszembe hogy az egyik unokatesóm 8 éves,apukája villanyszerelő,és a gyer [...]
Kecskeee: Hát.. addig oké, hogy lekapcsolj a villanyt.. van olyan villanykapscoló ami ilyen touchpad szerű [...]
Erunder: Olyan van h érintő kapcsoló? Én még hiszek a csodák meg a mikulásban meg a húsvéti nyusziba [...]
Mind a 31 komment
Puscifer - Momma Sed

A Puscifer Maynard James Keenan (Tool/Perfect Circle énekes) szólóprojektje, mely egyenlőre mindössze egyetlen lemezt jelentet meg a beszédes "V is for Vagina" címmel.
Web
a postkép
320 0 1 Zene Izé
Chino: és milyen jó kis lemez lett. amibe Maynard benne van az csak jó zene lehet... ennyi
Megérkezett a legújabb Need for Speed, az NFS: Undercover első videója.
1275 1 4 Tech Izé
thor40: már alig várom!!!
rivaul: Remélem nem egy pro street lesz megint mert akkor besírok :) A grid most nagyon jó csak k..va hib [...]
gvereb1: pedig ígéretesnek érkezik
Mind a 4 komment
Breaking!!!

A T-Mobile hivatalos sajtóközleménye szerint augusztus 22. napjától hazánkban is hivatalosan kapható az Apple Iphone 3g.

Az árakról info még nincs, ha érkezik valami kiabálok.

Ime a hivatalos sajtóközlemeny:
A T‑Mobile és az Apple július 11-től kínálják az iPhone 3G-t Németországban, Ausztriában és Hollandiában 2008. Június 10. A T‑Mobile International és az Apple bejelentették, hogy július 11-től az iPhone 3G kapható lesz Ausztriában, Németországban és Hollandiában, míg Horvátországban, Csehországban, Magyarországon, Lengyelországban és Szlovákiában később, de még az idén a boltokba kerül az iPhone.

"Nagy izgalommal várjuk, hogy az iPhone-t még az idei évben a T‑Mobile ügyfeleinek a kezébe adjuk," nyilatkozta Christopher Schläffer, a Deutsche Telekom AG Termék és Innovációs vezetője. "Az iPhone áttörést jelentett a mobilinternetben Németországban és Ausztriában is. Már most tudjuk, hogy az iPhone 3G megnövelt sebességével ügyfeleink még jobban szeretni fogják majd a mobilos webböngészést."

A T‑Mobile rendkívül jól kiépített 3G-hálózatával és több mint 20 000 elérhető HotSpottal mindenhol lehetővé teszi ügyfelei számára a lehető leggyorsabb vezeték nélküli internetezést. A

T‑Mobile International egyike a világ vezető mobilkommunikációs szolgáltatóinak. A Deutsche Telekom három stratégiai üzletágának egyikeként a T‑Mobile Európa és az Egyesült Államok legdinamikusabb piacaira koncentrál. A 2008. év első negyedévében a Deutsche Telekom vállalatai több mint 123 millió mobilos ügyfelet szolgáltak ki.

Link oda
966 0 6 Tech Izé
bungle: Igen, ilyenkor marad a href.hu pl. (mivel az a modul, ami a linket berakja, nem a mienk, nem tudunk [...]
Errtu: próbáltam manuálisan kijavítani, de nem fogadta el. hiába írtam át a linket, a szóközt akko [...]
bungle: Link oda link nem jó, van benne egy space (%20). Nem vagyok most admin közelben, de a helyes link: [...]
Mind a 6 komment
Tulajdonképpen ez extrém sport, de kerékpáros sport is.

Ez az utolsó Red Bull Rampage, amit rendeztek. Többet a tudomásom szerint nem rendeztek, mert túl balesetveszélyesnek gondolják.
606 1 1 Sport Izé
ceazar: nem is értem miért
Régebbi postok...