REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A Malagai EB.,  Magyar-Olasz női vízilabda bronz mérkőzésének összefoglalója.

A férfiak is kemény csatában a hosszabításban, megszerzték a harmadik helyet! :)

Magyarország-Horvátország  15:14
552 0 0 Sport Izé
Buju Banton - Driver A

Buju Banton (született Mark Anthony Myrie 1972) Jamaicai dancehall, ragga és reggae énekes-producer.

MÉG infó

Nothing (feat. Ghost, East Coast, Mr. Vegas, New Kidz, Assassin, Mitch, Mr. Lex)

Mighty Dread

Boom Bye Bye

(sajnos azokat a számokat, amiket szertettem volna még, nem találtam...: ( )

Respect!
 

(u.i.: ezt én is a metal-ba raktam megszokásból : D )
1122 1 1 Zene Izé
Balázs: Oh what a mighty dread :D nagy zene:) ugye milyen szar a megszokás?! xD
Richard Cheese and Lounge Against the Machine - Closer (NIN)

Las Vegasi paródiabanda, népszerű pop, rap, rock és metal előadók slágereit dolgozzák fel : )

Még infó

Több bolondos dallam Richard Cheese-től:

Freak on the Leash (KoRn)


Crazy (Britney Spears)

Chop Suey (SOAD)

What's my age again (nem tom ki az előadó, segítsetek!)

Beat it (Jacko- egy kicsit (de tényleg kicsit) Balázsnak : ) )

Sunday Bloody Sunday (U2)

Enter Sandman (Metallica) (ha itt vki megtudná mondani a gémet, amiből készült a videó, akkó megköszönném neki :))

Star Wars Cantina

Rape me (Nirvana)

Smells like teen spirit (Nirvana)

Vanilia ice (Ice Ice Baby) - (ez lenne a Chocolate Rain párja?? XD)

Insane in the brain ( Cypress Hill)

Hash Pipe (Weezer) - (nemtom Purple hogy ismerted-e ezt a számot de engem megtévesztett a címe : D )

Milkshake (Kelis)

Down with the Sickness (Disturbed)

People=Shit (Slipknot)

Gin & Juice (Snoop Dogg)

(tudom, tudom volt már, de ez a post eléggé részletes és sokatmondó, hogy nyilvánosságot érdemeljen :D - Purple)
957 2 8 Zene Izé
koocos: A SlipKnot állat :D
geree: nagyon zúzós:D
Ganja Master: kár, hogy az a kiabálás a paródiából kimaradt : D
Mind a 8 komment
Bugyi csere, Jelena Jankovics módra :)
28387 0 2 Sport Izé
yasofix: Áhhhh...ö az én szerelmem...és még ilyeneket is csinál:)
anon: Nem szégyenlős :) Nem is baj :D
Még egy kis nosztalgia!

Érdemes meghallgatni még annak is, aki nem rajong a TECHNO zenékért...

MELLOW TRAX - Out of Space
780 1 1 Zene Izé
Purple:
a 360-as zsákolás a múlté. már a 720-as a menő :D
1228 0 1 Sport Izé
Frankie: Taurian Fontenette also known as Air up there, és ezen zsákolása óta AKA Mr. 720. Tudtommal más [...]
Hatalmas bulit csináltak Tokajban, úgyhogy szerintem megérdemelnek egy posztot.
Isten Háta Mögött - Kanyarodási ceremónia
Másodlagos rendező elv
Tavaszi nemződüh

MySpace
391 1 0 Zene Izé
Dwight Howard megpuszilja a gyűrűt
739 0 0 Sport Izé
Coldplay - Fix You

Tudom, hogy volt már Coldplay post, nem is egyszer, de ezt a számot minden laikusnak meg kell hallgatnia..
..aki pedig szereti őket, azok ezzel nyerjenek mégnagyobb kedvet a szeptember 23-i koncerthez (ha eddig még nem csinált nekik kedvet hozzá senki ;) )
398 0 3 Zene Izé
esztike:): nekem tetszik az énekes hangja:d szerintem nem buzis
Ganja Master: nagy zenét csinál a Coldplay, meg jók a szövegek, meg minden, csak az énekes hangja ne lenne en [...]
Purple: imádom :)
Rockvasárnap keretein belül a Static-X melletti másik kedvencem: Element Eighty. Két favorit dal:



Broken Promises

Scars (Echo Song)
583 0 2 Zene Izé
Hbrex: köszöntem én is ezt a posztot, nekem is bejött ez a muzsika :)
Cement: eddig nem ismertem őket szal köszi hogy bekülted mert bejövös zene:)
Tiroli Death Metal
6041 4 22 Izé
Jozeph: Végülis igazad van...
ibor90: akkor miért nem mész inkább TV-t nézni? ;)
Jozeph: Ez az a post, ahol nem tudom megállni, hogy azt mondjam: FASZSÁG!!! DE AZ IS EGY JÓ MÉRETES D [...]
Mind a 22 komment
Bruce Skywalker
7561 2 37 Izé
TommyBoy: :))
Purple: járass már le lécci :DD annyit zabálok nem? :D pláne húúst XD
rivaul: Részemröl nincs mit de a lila csajjal vigyázz mert csak kamuzott hogy nem fog megenni :P
Mind a 37 komment
Invisible Gauntlet - Találd meg a kijáratot a köd leple alatt!
(Ez de szépen hangzott! :D)
1368 0 8 Game Izé
RadioStar: betanultam az egész pályát kb 10 perc alatt erre meg kiderül hogy az egész szivatás mert a tel [...]
Szamooca: te jóó...ez valami brutál!:)Szólj azért,ha végeztél:)
Szamooca: Elég kitartó vagy :D...Azért köszi,furdal a kiváncsiság,milyen a pálya,úgyhogy megnézem;)
Mind a 8 komment
2000-Sydney 200m női mellúszás döntő

Kovács Ágnes tiszteletére ez a poszt, ugyanis Ági ma úszta le pályafutása utolsó 50 méterét.

Cikk
558 0 0 Sport Izé
...mert vannak még csodák! :)
794 0 0 Sport Izé
Nagyot ugrik most a macska,

cicás postot minden napra! :D

(a zene meg az egyik kedvencem)  :)))
7100 4 24 Izé
bungle: MAGIC - a female F1 Savannah Cat http://www.youtube.com/watch?v=9SZEPNYHMKQ
mekszamnojz: kamukirály :D
bungle: Most mondjam azt, hogy annyira hiányzott már az Izé..? ;) Jól hangzik, mi? :D
Mind a 24 komment
Csodálkoztam, hogy még senki sem küldte...
O-Zone - Dragosta Din Tei

(mert már lejárt lemez? - Purple)
402 0 8 Zene Izé
koocos: Nálunk Slovákiában az csak jó :D
csicsilla: buzik.szar.ennyi.
zuckerfrei: megölted a zene izét 1es, leülhetsz
Mind a 8 komment
Kikaptak Malagában a Kemény-legények. Nézd meg hogyan.

Szerbia-Magyarország 8:7

 
1583 0 1 Sport Izé
Maccoyi: Ezek a szerbek megint kifogtak rajtunk. : ( Na majd az olimpián megmutatjuk nekik! :)
Figyelem! Gyengébb idegzetűeknek NEM ajánlott!

A halál 1000 arca

Az 1978-as, John Alan Schwartz által rendezett A halál ezer arca a világ egyik legismertebb botrányfilmje. A nyolcvanas években Magyarországon is hódított az illegális, narrátoros VHS-kópiák korában, ám hivatalosan soha nem lett bemutatva hazánkban, hiszen sok más országgal együtt itthon is tiltólistára került. 2007-ben azonban végre nálunk is lehullt a lepel, és a nyilvánosság elé került ez a méltán hírhedt kultfilm.
A sokkoló dokumentumfilm emberek baleseteit, emberi életek pillanatok alatt történő elmúlását mutatja be mindenféle félrebeszélés és finomkodás nélkül. A később sorozattá váló A halál ezer arca kendőzetlenül és brutálisan mutatja meg, mennyit ér az életünk – mennyi halálos veszély leselkedik ránk a világban.

(Azt viszont szeretném még hozzátenni, hogy .::JunKieEQ::. által hallottam a filmről, úgyhogy őt tessék szidni érte... és persze engem, mert beküldtem! ;) )
3646 2 69 Film Izé
Endrehun: ajj basszus és a véres jeeneteknél (némelyinél)annyira vidám zenét tudnak berakni mintha tele [...]
Endrehun: Hát szerintem akkor is ha nem igazi jelenetekkel van dúsítva akko is durva egyébként meg igazad [...]
dude: http://www.snopes.com/horrors/madmen/snuff.asp Numerous compilation films in which death scenes - bo [...]
Mind a 69 komment
a jósnők ideje lejárt.... Daniel Negreanu megmondja még azt is, hogy mire gondolsz.
850 1 2 Sport Izé
spiritmonger: hát nem hiába kedvencem a srác... :) rajta kívül még nagy mágus Gus Hansen és Phil Ivey is. [...]
Makkász: Bakker, néha pókerezünk hobbiszinten, de ezt hogy csinálja?
A legújabb 100 méteres férfi síkfutás rekord.
2312 0 0 Sport Izé
V-Houses - hotel Mexikóban
3366 0 7 Art Izé
közlegény: vadászles. Bár nem tudom mire lehetne ott lőni, papagájra, majomra (esetleg másik túristára : [...]
rivaul: Hidd el én se erre vágytam :)
koocos: összevesztek, én meg nem dumáltam bele??? :(
Mind a 7 komment
V-Houses - hotel Mexikóban
3808 2 7 Izé
közlegény: vadászles. Bár nem tudom mire lehetne ott lőni, papagájra, majomra (esetleg másik túristára : [...]
rivaul: Hidd el én se erre vágytam :)
koocos: összevesztek, én meg nem dumáltam bele??? :(
Mind a 7 komment
Ninja Roll
1392 1 1 Game Izé
KisPal: Ez tök jó:D El voltam vele...
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a titokzatos nevű verőköltő bodobács.

Azaz (nagy levegő...): szabóbogár, botbonák, napféreg, büdöspanna, tűzi poloska, boda bácsi, katóféreg, boda, papbogár, katonabogár, bödecske, fülbemászó, halálfő, Istenbogárkája, kőkiverő, misemondó bogár, vörösbogár, Isten tehene, kozákocska, svájci, napköltő, tűzi rovar. Mind közül a legkifejezőbb az, ami nem túl szalonképes, de a legtöbbször látott tevékenységére utal: b*szóbogár.

Néha rosszalkodik a hársfákon. Egy, a NASA által készített szupertitkos felvétel a mindennapi dolgairól:



És még egy idézet: "... a hím másfél órán át gyakott egy nőstényt. Néhány perc után egy másikat 15 perc alatt intézett el. Gyorsan regenerálódott és még megpróbált meghágni egy lárvát" (Winkler Róbert: Nagyvárosi természetbúvár) nagyon korrekt kis könyv, javaslom!

Micsoda erkölcsök! :DDD
3531 3 49 Izé
he: nálunk meg tűzbogár...
Éjfélilány: Fúúúj de utálom őket, tele van velük a tér. Fúj, fúj. Amúgy nálunk suszternek hívják. N [...]
Evo_VII: Én is suszterbogárnak ismertem. Meg pattogóbogárnak hívtuk, mert amikor felgyújtottuk őket, p [...]
Mind a 49 komment
Bejáratok. A kijáratokat meg tessék elképzelni. :)
5118 0 3 Art Izé
Belkar: ezekről a cápákról a vissza a jövőbe 2 jutott eszembe :D
Máln@: fúj,véletlenül elképzeltem a kijáratokat...jó étvágyat mindenkinek...;]cancer1,neked is!:D
anon: Úgy kéne megcsinálni, hogy belépés után be is csukódjanak :D
Bejáratok. A kijáratokat meg tessék elképzelni. :)
5364 0 3 Izé
Belkar: ezekről a cápákról a vissza a jövőbe 2 jutott eszembe :D
Máln@: fúj,véletlenül elképzeltem a kijáratokat...jó étvágyat mindenkinek...;]cancer1,neked is!:D
anon: Úgy kéne megcsinálni, hogy belépés után be is csukódjanak :D
Béláim! Gondolkodjunk!!!!! ;)

Egy KULTFILM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Még egy kis ízelítő belőle.
Na Béláim, minden jót... és a kedves feleségüknek is! :D

üdv: Béla
4718 0 29 Film Izé
lolka42: fent van az egesz film: http://www.youtube.com/view_play_list?p=B887280B43EEBEC1
gvereb1: meg a kedves feleségét is:)
lompos: az isten áldja meg minden jóval a film feltöltőjét h a végét csak nem linkelte........
Mind a 29 komment
Béláim! Gondolkodjunk!!!!! ;)

Egy KULTFILM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Még egy kis ízelítő belőle.
Na Béláim, minden jót... és a kedves feleségüknek is! :D

üdv: Béla
4730 10 29 Izé
lolka42: fent van az egesz film: http://www.youtube.com/view_play_list?p=B887280B43EEBEC1
gvereb1: meg a kedves feleségét is:)
lompos: az isten áldja meg minden jóval a film feltöltőjét h a végét csak nem linkelte........
Mind a 29 komment
Hölgyeim és Uraim!

Történelmi pillanat ez, ami a jövő egy lehetséges kis szeletét mutatja meg nekünk.
Hazánkból is elérhető az Itunes Store, hivatalosan, legálsan.
Igaz ugyan, hogy egyelőre csak az Iphone AppStore használható és a zene/fim vásárlás még nem, de ami késik nem múlik.
1186 0 3 Tech Izé
Marvin: Maradjunk abban, hogy egyelőre. Egyenlőre az egyenlet két oldalát lehet rendezni.
rezlavor: rovidesen elvileg igen. egyenlore meg csak az Iphone es az Ipod Touch applikaciok erhetoek el magyar [...]
koocos: Akkor ez azt jelenti, hogy nemsoká megrendelhetem a SlipKnoT új albumát?
Ekkora megahátast még senki se látott. Csoda hogy túlélte!
12664 2 17 Izé
kotkoda: a barom, a seggére esett nem a hátára! jó magasról ráadásul.hülegyerek:)
JOkeRpappa: pár éve voltunk haverokkal horvátban nyaralni, volt ott egy valami, legalább 3 méter magas vagy [...]
ÁbeL: Amikor hátraérkezett összeszűkűlt a tüdőm :D már nekem fájt, gg.
Mind a 17 komment
Ne aludj el, ha kanos a kutyád! ;)
6747 0 8 Izé
nellcsy: Még jó hogy a karját (basz :)kurálta, nem pedig a száját! :D
psypapi: :DD
anon: ja az mondjuk igaz :D
Mind a 8 komment
Krisiun - Hatred Inherit

Stílusok: Death Metal
Alapítva: Brazília, 1990

Kings Of Killing

Murderer

Vicious Wrath

Conqueros Of Armageddon
334 0 0 Zene Izé
Morbid Angel - Maze Of Torment

A Morbid Angel egy amerikai death metal zenekar, a stílus egyik meghatározó csapata. Az 1980-as évek elején a floridai Tampában kialakult death metal mozgalom vezető zenekara.

God Of Emptiness

Rapture

Blessed Are The Sick

 
292 0 0 Zene Izé
3 Inches Of Blood - Deadly Sinners

Ex-Trial és ex-Catharsis tagokat a soraiban tudó vancouveri metal zenekar.

Stílusok: Heavy és Power

Trial Of Champions

The Goatriders Horde

Night Marauders

Lord Of The Storm

Destroy The Orcs

 
1183 0 0 Zene Izé
Szabadstílusú síugrás medencébe. :)
1473 0 2 Sport Izé
rezlavor: 0:47nel levo ugras nagyonjo
anon: Ez tök jó, én kipróbálnám :)
Stratovarius - Black Diamond

Finn speed metal együttes. Malmsteen-, Helloween-alapokon nyugvó, dallamos zene.

Eagleheart

Paradise

Destiny
520 0 0 Zene Izé
Scatman John - I'm a Scatman
Stílusalkotó. Kár, hogy 99'-ben meghalt :(

Wikipédia
329 2 1 Zene Izé
Balázs: imádom
Cryhavoc - Repent

1992-ben alakult finn heavy/death metal brigád. Eredetileg a klasszikus floridai death metalt művelték, majd fokozatosan rajtuk is elhatalmasodtak a skandinávokra jellemző dallamok.Dalaik gyakori témája a természet.

Snowsong

The Wind

Metamorphosis

u.i: Nem összekeverendő a Cry Havoccal
321 0 0 Zene Izé
The Locos - Energía Inagotable - La Cuenta Atrás
 

Az egyik spanyol kedvencem!!!
Szerintem jobb még a Ska-P-nél is!!
Érdemes meghallgatni!
731 0 3 Zene Izé
Szmiri: ennek a trombitán kívül nem sok köze van a ska-hoz;) sztem az ilyenek inkább a punk-ba mehetné [...]
eerix: Aááá ez nagyon jóó! Köszi a posztot.
xcsokix: Én a The locust-al kevertem:D http://www.youtube.com/watch?v=_qoNXKqTvR0 Nem is tudom hogyan kevete [...]
Régebbi postok...