REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Pruno-recept
Az USA börtöneiben élő fegyencek házi készítésű, igencsak ütős "bora" nagyjából 5 dolcsi (750 Ft) értékű alapanyagból. Vigyázat, ha rosszul készítik el mérgező, jobb esetben hallucinogén hatású! =)

Itt egy másik oldal, ők a hatását is felvették. :)
3617 1 4 Izé
MrAngelo: Macgyver bekap6ja :)
Loncsi69: Szuper! Fel lehetne még tenni, hogyan készítsünk cigarettát, drogot, rosszlányt, kártyát, ha [...]
mekszamnojz: zsiir, legkozelebb ha lecsuknak akkor ilyen tolok :D
Mind a 4 komment
Film: Reign over me (Adam Sandler, a kedvenc)
Szám: Pearl Jam - Reign o'er me
Ugyanabban a filmben még egyszer szerepel: The Who - Reign o'er me (övék az eredeti)
589 0 2 Zene Izé
Chino: mondjuk a Pearl Jam féle tetszetősebb:). Ami számhoz hozzányólnak abból csak jó lehet...
zuckerfrei: jajj ez nagyon jó film
Bloose Broavaz
Magyar hip-hop underground, a legnagyobb közösség.
Kerüljétek a Salátákat!
( Aki otthon van a témában az levágja és lehet polgárháborút indít:') )
Tkyd rap 1
Tkyd rap 2
Tkyd rap 3

Tkyd rap 4
Dreamerz rap
Phat San Tkyd rap
Rydu és Tibbah - Közhely
Connections + Lb27 - Oroszlán Live
Connections + Lb27 - Mindenütt jó live
Connections + Lb27 - Az élet más remix Live
Tkyd + TM - K.H.E.V. Live pécs
Deego + Cof - Főzés
Siskaszett
Siskafinuccsi - Guminő Live acapella
San rap
Tibbah Freestyle 2006
Dsp - Mindent vagy semmit live győr
Siskafinuccsi 1 repp
Siskafinuccsi 2 repp
Tibbah közr. Deego - Az életem
Tibbah közr. Rydu - Rekviem
Tibbah - Álom / Magyargyerek közr. Dsp, Siskafinuccsi
TIbbah - Méreg
Tibbah közr. Dreamerz - Szabadon
Tibbah közr. Tkyd - Város
Phat Deego Duffchy Free
Bigmek - Panel Majom
Bigmek - Freestyle
Tibbah - Monotown
Connections - Örökké
Connections - Jamaica Homoka Live
Connections - Mindenütt Jó Live
Connections - 22
Tibbah - Intermezzo
Barbárfivérek Trailer's 1
Barbárfivérek Trailer's 2
Barbárfivérek Trailer's 3
Barbárfivérek Trailer's 4
Barbárfivérek Trailer's 5
934 1 11 Zene Izé
karaj: Siskanak a régebbi lemezein voltak jó számai, most már nem az igazi, ugyanúgy ahogy Tibbah és [...]
«Edyson®»: Amugy Siska is tud néha normális lenni . "vesszen a saláta" .. ezzel együtt gondolom az NC is. P [...]
Fatsoe: "siska összes albuma" xD ezen de jót röhögtem :D mintha olyan sok lenne neki :D amugy bloose cum [...]
Mind a 11 komment
Az EA Redwood Shores műhelyében készülő Dead Space eddig közölt információit egy kalapba gyűjtve dobtunk össze egy rövid előzetest, melyből kiderül, hogy az esetleges egyedi húzások mellett miért is van olyan érzésünk, hogy a fejlesztők túl sok Alient néztek és rengeteget Doom 3-aztak
888 0 0 Tech Izé
Amnesya - Eddig még senkinek sem sikerült befejeznie a játékot... na ki lesz az, aki megfejti az összes rejtélyt/rejtvényt? :)
Sok sikert hozzá!
9833 6 321 Game Izé
Irodeak: Most már a 38-ason vagyok megvannak a koordináták megvan a forrásban az origo mégse kapok érte [...]
Irodeak: a tutorialt kell átírni az urlbem :) ha valaki még játszik ezen segíthetne mert megint neki ind [...]
Kiscsuri: Jó de ott amikor villog mit kell teni?Mikor írja h:Don't forget,this is a riddle! Find your way to [...]
Mind a 321 komment
Toy Dolls - Livin La Vida Loca
Egy Ricky Martin feldolgozás a Toy Dolls előadásában.

Ha valakit érdekel, itt a metál verzió.
549 1 2 Zene Izé
calipunkszabus: de a toy dolls-naqk köbö albumainak 80%-a ilyen jó kis punk covers-ek
xcsokix: Fasza mongyuk a metál verzió durvább :D!!
Pár vicces játékos toll.Ha már szétuntad magad meló/suli közben ;]
5167 0 5 Tech Izé
CRaPtRaSH: http://www.uberreview.com/wp-content/uploads/starwarspens.JPG
CRaPtRaSH: http://blog.wired.com/gadgets/2007/09/crazy-sci-fi-pe.html
roland66: jó de a kérdés az hogy hol és menniért? mer pl nekem mind a 3 toll kéne :D olyan jók!
Mind a 5 komment
Az Omega több tekintetben is úttörőnek számít a magyar könnyűzene történetében. 1968-ban elsőként jelent meg önálló albuma Magyarországon, a Trombitás Frédi és a rettenetes emberek (az Illés zenekar Ezek a fiatalok című albumán más együttesek is játszottak). Az 1969es 10000 lépésé volt az első kinyitható lemezborító, az album zenei anyagából pedig elkészült az első önálló tévéshow, a Tízezer lépés – Omega Show. Az együttes elsőként jutott ki az Egyesült Királyságba, a magyar együttesek közül nekik volt a legtöbb eladott lemezük Magyarországon (az 1979-es Gammapolis, 650 ezer példánnyal) és külföldön (az 1977-es Time Robber, 1 millió példánnyal). Az Omega volt az első együttes, melyet az Állami Hangversenyzenekar kísért (az 1973-as Omega 5 című albumon), valamint a magyar együttesek közül az Omegának volt először digitális stúdiója. Elsőként jelent meg CD-je (az 1988-as Platina című válogatásalbum) és DVD-je (a 2000-ben kiadott OmegakonceRT Népstadion 1999). Az Omega tagjai léptek fel elsőként egységes színpadi ruhában és az együttes koncertjein használtak elsőször füstgépet, lézershow-t, valamint a látványelemek kiegészítésére kivetítőt.

Bolgár lány énekli

Scorpions is feldolgozta
1853 0 0 Zene Izé
Mars expedíció 2020-ból

Egyébként pedig megjöttek az első képek a Marsból.
6919 2 9 Izé
Kraftwerk: itt vannak szép színes képek is :D http://www.nasa.gov/multimedia/imagegallery/iotd.html
lokko: ez tudmányos és nem PR küldetés, ha szép színes képeket akarsz akkor böngézgess a Spirit é [...]
spiritmonger: ezen jót mosolyogtam :D jó kis animáció
Mind a 9 komment
Candlemass - Black Dwarf
Doom metal, az igényesebb fajtából.
Honlapjuk
Wiki HUN
332 0 0 Zene Izé
Iron Maiden

Fear of the dark Live Rio '2001

A név kötelez
347 1 6 Zene Izé
Newtonheat: ...akkor most megszerettük a Maident :P
fiser76: Nagyon zsirrrr.Ők még tudták mi kell a parasztnak.Jeeee!!!!!!
Skullman: A studio felvetel egy nulla ehez kepest.
Mind a 6 komment
Biomechanical - The awakening
Jóféle metálmuzsika l,,l
HONLAPJUK
256 0 0 Zene Izé
Anouk 1975-ben született Hágában, Hollandiában. Már gyermekkorában énekelgette saját kis dalait, de kamaszkorára az éneklés komoly érzelmi kifejezőeszközzé vált számára. '97-es első albumáról (Together Alone) a Nobody's Wife meghódította a nemzetközi slágerlistákat, azóta további 6 lemezt (+ egy koncertalbumot) adott ki.



További videók: Official Anouk Youtube Channel
488 0 3 Zene Izé
Monsy: Ezt nem hiszem, el, pont ma reggel hallgattam tőle a Nobody's Wife-ot és gondolkodtam rajta, hogy [...]
fül: köszi. jó zene, jó béb :)
dude: Hatalmas kedvenc, nagyon dögös csaj jó hanggal! Anouk - Everything http://www.youtube.com/watch?v [...]
Nemrég már volt itt valami hasonló, csak akkor Tisza cipellőket ajánlottunk "jóárasítva".
Az akkori nagy sikerre való tekintettel cseppet továbfejlesztettük az ötletet és ennek lett az eredménye a brands.hu vásárlói klub, ahol folyamatosan változó nemzetközileg is ismert termékekből ajánlunk nektek sokat jó áron.
Jelenleg az Eastpak hátizsákjaiból és egyéb táskáiból vásárolhattok 30-70% közötti kedvezménnyel.
A regisztráció meghívóhoz kötött, de ez ne rettentsen el senkit, regisztráljatok és rövidesen meg fog érkezni a meghívó.
4145 2 45 Izé
|-=O=-|: Olvasd el ezt és ne kérj: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=9756
luddo: szia! légy olyan kedves küldj eggy meghivót nekem ha megteheted. köszönöm szépen
Mia: én is kérek meghívást!;) Mia a becenevem. Köszi!
Mind a 45 komment
Szerintem még ketten nyugodtan beférnének...nyugodtan.

(kicsit hasonló mutatvány, mint ez.)
3227 0 3 Autó Izé
mumus: haT EZ NEM KUTYA!
dergeist: Huhh ez nem semmi.
papaluige: párat biztos zakóztak míg ez a mutatvány kiforrta magát! le a kalappal....
Szerintem még ketten nyugodtan beférnének...nyugodtan.

(kicsit hasonló mutatvány, mint ez.)
3305 4 3 Izé
mumus: haT EZ NEM KUTYA!
dergeist: Huhh ez nem semmi.
papaluige: párat biztos zakóztak míg ez a mutatvány kiforrta magát! le a kalappal....
Kobe Bryant, a Los Angeles Lakers játékosa az Aston Martin átugrása után most egy mérges kígyókkal (Black Mamba) teli medencét ugrik át. ;)
8448 2 31 Izé
cirab: Én is úgy tudom, hogy kígyóban a legerősebb a mérge, de a wikipedia azt írja, hogy van rá el [...]
Killex: hmmm 1,5 napig nem nagyon bírom ki nélküle...:D:P
Mimis: ahhhh.... 1,5 éve nem nézek már NBA-t. :)
Mind a 31 komment
Ha szivárványt szeretnél a szobádba, most megkaphatod. :]
1257 0 2 Tech Izé
Digo: "projects a beautiful rainbow onto your wall" és "For best results use it in a darkened room agains [...]
Purple: kell :D bár néha ilyen nélkül is besikerül egy pici :) nemtom miről, de visszaverődik a fény [...]
Idén senki nem sérült meg a spanyol Babaátugró Fesztiválon.
3229 0 6 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2008/05/baby-jumping-festival.html
Purple: :DDD ezért van ennyi hülye :D
Re-Peet: utána a kölköket elviszik indiába és ledobálják őket.. biztos ami biztos..
Mind a 6 komment
Doodlez - 2 perces rajzizék. :)

Még pár: [1] [2] [3] [4] [5]
5953 16 5 Izé
Polly: Menő Manó feeling :D
gvereb1: Az a kedvencem, amikor doodle-nek szülinapja van.
Belkar: nem rosszak :)
Mind a 5 komment
Bájos kacaj 3. (+ itt is ő, köszi mephistto a linket!)

(Az első itt, a másidik itt van.)
12482 4 21 Izé
Noki: Az tengerimalacom ad ki ilyen hangot... XD :D
bungle: tian küldte, mint "Bájos kacaj 4" (szerintem ez inkább szimplán idióta): http://www.youtube.com [...]
mephistto: http://www.youtube.com/watch?v=WpripwOz2is itt van jobbhang és képminőségbe, a hang miatt lény [...]
Mind a 21 komment
Vertebrae - függőleges fürdőszoba rendszer

2132 3 4 Izé
Asagrim: Már van 360 fokos konyha is. Nagyon helytakarékosak és full extrásak. Tetszik hogy merre fejlőd [...]
Belkar: érdekes valószínűleg ez lesz a jövő...
spiritmonger: így viszont le lehet öblíteni a wc-t a zuhanyrózsával(?) is. és még sok hasonló baromságot [...]
Mind a 4 komment
Drop dead, gorgeous - Love is murder
Myspace
507 0 0 Zene Izé
Rise Against - The Good Left Undone
Tudom, hogy van már egy Rise Against-es postunk, de ez a számuk is megigényli a figyelmet!
322 1 3 Zene Izé
Frankie: Rise against-től nagyon sokat fel kéne még rakni, de az milyen már, h egy személy nekiáll, és [...]
calipunkszabus: jaja..1ik kedvencem tőlük
dXter: nem baj, hogy van másik post, legyen még jóóó sok :)
Egyedi építésű robogó izék.

Még pár itt meg itt meg itt.
5093 0 14 Autó Izé
Brien: ezek amugy kurva dragak egy ilyen gépben 400-900 közti motor van ami felrepiti 1 sebességbol 230 [...]
papaluige: ja, annál már csak zsákolni kellett volna! :( de szerencsére nem lett baja! felsegítettem,oszt [...]
Re-Peet: ..mondjuk arra már nem kell kérdezni :D
Mind a 14 komment
Egyedi építésű robogó izék.

Még pár itt meg itt meg itt.
5031 3 14 Izé
Brien: ezek amugy kurva dragak egy ilyen gépben 400-900 közti motor van ami felrepiti 1 sebességbol 230 [...]
papaluige: ja, annál már csak zsákolni kellett volna! :( de szerencsére nem lett baja! felsegítettem,oszt [...]
Re-Peet: ..mondjuk arra már nem kell kérdezni :D
Mind a 14 komment
Ifjú titánok (ha valaki nem látta volna még...)
5306 1 19 Izé
bungle: Bármilyen esküvő fénypontja lehet ez a banda: http://www.youtube.com/watch?v=LoJ7EXWZ6eU :D
wtf: http://www.youtube.com/watch?v=AfNm8tceL8M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=AfNm8tceL [...]
Lizard26: Wazze nem piti! Unatkozo japók:-)
Mind a 19 komment
Moby Dick - Demokrácia álarca
A magyar metál egyik alapja.
286 1 3 Zene Izé
RokkantTroll: Valahogy így vagyok vele én is, bár nekem igazán már a Fejfa helyett sem jött be.
fül: én igazából a régebbi dolgaikat szeretm, az indul a box-ig bezárólag
Shinobi: nemtom nekem az ossian jut eszembe róla mondjuk az ossian is metal... :D
Busta Rhymes - Break you neck

Busta Rhymes az 1991-ben debütáló Leaders Of The New School nevű bandával indította pályafutását. A banda nem tett szert világhírnévre, de ez a fiatal jamaikai srác szólóban megmutatta az embereknek, milyen remek előadó is valójában.
Az 1996-os év legnagyobb durranása kétségkívül Busta Rhymes felbukkanása volt. Már ismert tagja volt a már említett Leaders Of The New School-nak, illetve a New York-i rap szcénának, amikor elérte első igazi sikereit. A vibráló tekintetű, karibi beütésű, saját, össze nem téveszthető stílussal rendelkező Busta Rhymes 12 évesen már rappelt, miután szülőföldjéről Brooklyn-ból Long Island-re költöztek át. A környéken rendezett összes rap tehetségkutató versenyen részt vett, majd végül sorsa összehozta későbbi partnerével Mc Charlie Brown-al. Charlie ekkor még csak kilencedikes, de a Busta-val közös repperkedésükkel olyan támogatókra lelnek, mint Chuck D. A Public Enemy Long Island-i stúdiójában kezdenek felvételeket rögzíteni, majd ezeknek a szalagoknak köszönhetően a világ is megismeri őket.

Busta Rhymes - Gimme some mo

Busta Rhymes feat. Spliff Star-Make It Clap

Busta Rhymes - I Love My Chick

Busta Rhymes and MC - I know what you want

Busta Rhymes - Put Your Hands Where My Eyes Can See

Busta Rhymes, Chingy, Fat Joe and Nick Cannon - Shorty

Busta rhymes Ft Pharell - Lite ya ass on fire

Busta Rhymes-Get You Some

Busta Rhymes & Mystikal
608 3 11 Zene Izé
Purple: mekkora az a videó :D
csicsilla: dehogy bàntom Isten ments!!!nekem tetszett az a vidi!
Monsy: Ne bántsd Gyulát! Ismerem a srácot, jó arc csak kicsit talán eltévedt. :) Akkor már inkább [...]
Mind a 11 komment
Peter Gabriel - Sledgehammer
1986 - So című album sikerdala, mely lenyűgöző klippjével (mely a gyurmaanimáció és a pixillációs animáció iskolapéldája - azaz számtalan fotóból lett összeállítva. A rendező Stephen R. Johnson. A felvétel alatt P.G. 16 órát pózolt egy üveglap mögött, melyre a tárgyak kerültek.) minden idők egyik legjobb videója lett és az első számú animációs felvétel (4. hely az MTV válogatáson). A dalra komoly hatással volt az 1960-as évek soul zenéje, mely elsősorban a fúvósokban nyilvánul meg, mely a Stax Records (Memphis-i lemezcég) sajátja volt. Játékos klippje ellenére a dal nem kevés szexuális és fallikus célzást tartalmaz. "Show me round your fruitcage cos I will be your honey bee"
A Sledgehammer - bár a kritikusok elismerték korábbi lemezeit is - az egyetlen széles körben ismert és elismert dala lett, mely a U.S. listán is első lett, kislemezként pedig egyből ott landolt. A dal az MTV történetének legtöbbször játszott felvétele lett.
Szöveg
312 0 0 Zene Izé
Rush - Driven
Kanadai progresszív metal, idén lesz 40 éves a csapat.
350 0 1 Zene Izé
M.agnus: Az egyik kedvenc dalom tőlük és kétség kívül a progresszív rock atyjainak számítanak.
És elérkeztünk ahhoz a ponthoz amikor egy termék láttán csak szótlanul ülünk magunk előtt és rázzuk a fejünket....
És igen! Megérkezett az első USB terhességi teszt. (már volt egyébként az Izén itt - bungle)
950 0 3 Tech Izé
Zé: Április bolondjai :) (41 ~ 4. hó 1. az URL-ben)
Anti tokio hotel hungary: Van már USBs vibrátor is. :)
anon: Ezek után mi jöhet még? nemsokára kitalálják a Wii-brátor :D
Teletroscope - virtuális alagút London és New York között

Magyar nyelvű cikk.
Még több videó.

4424 6 23 Izé
bungle: funfever küldte: http://funfever.blogspot.com/2008/05/london-new-york-telectroscope.html
.::JunKieEQ::.: Mostmá'kutyakötelességged... :)
mekszamnojz: ha tudok en holnap tenyleg elmegyek, mert mostmar tenyleg kivancsi vagyok, hogy frankon latom ny-t? [...]
Mind a 23 komment
Pink Floyd - Goodbye Blue Sky
Részlet az együttes "The Wall" című filmjéből Gerald Scarfe animációjával.
A szám anglia bombázását dolgozza fel, a film hősének, Pinknek az édesapja a háborúban esett el, ahogyan a basszgitáros Roger Watersé is. Pink valószínűleg ezért kezd megőrülni már gyermekkorában, majd fasiszta diktátornak képzeli magát.
1869 1 3 Zene Izé
Attila: Hát, igen a film egyik leghatásosabb jelenete, bár alig van oylan jelenet ami nem lenne hatásos. [...]
kotta: És nemcsak a szám(ok) nagyon jók, hanem a film is. Szeretem az animációs ötleteit, de ezt az e [...]
csirek: ez nagyon jó szám .
Shower Shock szappan: ha egy gyors zuhanyra még van időd, de a kávéra már nincs, akkor ez neked való: koffein a bőrödön keresztül! Elméletileg egy zuhanyozás 2 csésze kávénak felel meg...
1782 1 30 Izé
Loncsi69: Fiam (13 éves) azt mondja, hogy neki pont fordítva kéne, olyan gabonagolyó vagy gabonapehely reg [...]
zuckerfrei: kell ilyen
Re-Peet: hát izé...l.. :D
Mind a 30 komment
Cruachan - Some say the Devil is dead
Egy kis kelta ritmusokat feldolgozó folk metal.
418 0 2 Zene Izé
MStipee: Nah a Cruachan igen jóféle muzsika l,,l
fül: nagyon jó kis zenét nyomnak! mondjuk személy szerint nekem nem ez a kedvenc számom :)
Bemutatom nektek a David MeShow-t.
Kanadai improvizálógép. Szerintem nincs olyan hangszer, amin ne játszana! :)
Nézzétek meg a többi videóját is! Megéri! ;)
470 1 1 Zene Izé
bone_lord12: Hát ez nagyon nagy,rég hallotam ilyen jot
Ketchup- és mustárpisztoly.
Azért megnézném azt is, hogy ki mire használná... :D
Nekem az első az lenne, hogy pofánlőnék vele valakit! ;D
2317 3 14 Izé
CRaPtRaSH: http://www.iwantoneofthose.com/store/assets/images/product/piccon/piccon_lg.jpg
gamma21: egy igazi western hotdogos kihagyhatatlan kelléke. akkor profi igazán, ha úgy tüzel csípőből, [...]
Laci: talán mert állandóan lecsöp :)
Mind a 14 komment
A GameSpot egyik fórumozója állítása szerin idő előtt hozzájutott az EGM legfrissebb, júniusi kiadásához, mely rengeteg új érdekességet tartalmaz a Gears of War 2-ről.
445 0 0 Tech Izé
Kittie - Charlotte
A legsúlyosabb lánybanda, akik léteznek manapság. 1996-ban alakultak Kanadában, azóta számos tagcserén estek keresztül, de máig megvannak és továbbra is kemény, nyers hangzású zenét tolnak.
Honlap
575 0 6 Zene Izé
RokkantTroll: Nekem nem jött be. A zene tényleg baromi jó csak a csaj hangja nagyon elrontja az összképet.
MStipee: http://www.youtube.com/watch?v=D4rzTFR3X2g Ez jobb nóta tőlük :) Mellesleg basszeroskát dugnám [...]
M.agnus: Mikor kijött az első lemezük, nem voltak idősebbek nálad.
Mind a 6 komment
Régebbi postok...