REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Gyűrűk, amikben egy egész világ van
1998 3 1 Izé
bungle: Májusban volt Art Izén, átírtam arra a linket.
Ez itt bizony szar ügy
2758 0 1 Izé
hawkeye: Szar ügy....
Ez történik ha megpróbálsz ellopni egy Rolls-Royce emblémát
5262 0 4 Izé
Ejtoernyo: Gratulálok a csókának, most már mindenki tudja, hogy működik a mechanizmus, és a potenciális [...]
kalocsai.tamas: Valószínűleg az atombomba is kárt tenne benne... vállalható kockázat.
közlegény: elsőre azt hittem, ezt a jólfésült úriembert kívánod újraszabni :)
Mind a 4 komment
Az ilyenek miatt jó ha van fedélzeti kamera a kocsiban
4533 0 4 Izé
hawkeye: Mo-n sem tudja a jónép nagy része, hogy mit kezdjen az érintőleges balra kanyarodással. Amiko [...]
ocphoto: Pontosan. De hat mit varsz a buta szoketol.
Slarioux: Nő... És szőke.. Ennél többet felesleges ide írni..:D
Mind a 4 komment
A már a címében is utolsó Resident Evil részhez tegnap jött ki egy előzetes, amit igazából csak a Guns 'N Roses száma ment meg attól, hogy ne az internet süllyesztőjébe kerüljön
2419 0 10 Izé
Dmckayals: Ennek így is kell lennie. Azonban a filmet és a képet összeköti valami... ;)
Tron65: Ha én a http://www.ize.hu/ize/post/68243 poszt képére kattintok, akkor símán bejön a http://ww [...]
dns87: A hiba nem a képen van akkor sem...
Mind a 10 komment
Eddig nem tudtam, de imádom a röplabdát  :)
4295 1 2 Izé
közlegény: rohadt jól megcsinálták :)
hawkeye: Nincs is annál szebb, amikor a vége felé szép, egészséges pasik lapogatják egymás fenekét. [...]
Terméktesztünk: mivel etet bennünket a Nyugat
3576 0 6 Izé
3m3ricus: Nos lehet itt multizni, de pl. az Aldiben vett osztrák, chilis bab nagyságrendekkel jobb, mint a M [...]
3m3ricus: Bírom ezeket a cikkeket. A "nagy" tudatos maszlag! Nem kell megvenni, ennyi.
közlegény: a kólát itt is glükóz fruktóz sziruppal csinálják, bármelyik más ország kokakóláját itt [...]
Mind a 6 komment
Néhány állatkertben nem véletlenül tilos kiszállni az autódból
3064 0 5 Izé
Tomi Demo: Örülök, hogy valahol még működik a természetes szelekció.
közlegény: már megint konzerv kaja, de legalább nem kel kibontani :)
bungle: Amúgy meg bezárnám őket ketrecbe. http://funpic.hu/p/54560
Mind a 5 komment
Újabb környezetbarát autó a Nissan-tól
1033 0 2 Izé
közlegény: oké, hogy bioetanol, ami ugye készülhet kukoricából, szójából, nádból stb, de ezek megterm [...]
palinkaman: Ezt a távol keleti tájszólást sosem fogom érteni...
Watch Room

Egy rövid thriller a mesterséges intelligenciáról
2076 0 1 Izé
bungle: Kicsit Ex Machina-szagú a sztori. http://bestof.ize.hu/?s=film&postId=2112
65 dalban bemutatva a Rock 'N' Roll történelme
1621 4 0 Izé
Lelo Hex - az újragondolt óvszer

A termék arca pedig Charlie Sheen , hiszen nála kevés hitelesebb ember létezik a témában.
2201 0 1 Izé
Jaca: He-he. Kígyóra kígyóbőrt!
A Pioneering Spirit a legnagyobb hajó jelenleg a világon

Picit lomha, viszont cserébe iszonyatosan stabil.
3397 1 5 Izé
Ashnan: Lehet újra kéne gondolnod a fenti kijelentéseidet xd
Ashnan: Tomi from Space hozzászólására válaszolktam, csak hát külön írja, így meg úgy néz ki min [...]
Ashnan: Lehet újra kéne gondolnod a fenti kijelentéseidet xd https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_world% [...]
Mind a 5 komment
A NASA nem csak elképesztően erős rakétákat képes készíteni, hanem felvételt is róla, hogy ne csak egy nagy fénycsóvát lássanak belőle
2831 1 1 Izé
zolem: Ez baromi izgi, órákon át néztem....
Mókust ilyen profin kamerát kezelni még nem láttál
1749 0 3 Izé
közlegény: és a végén egy bazi nagy szakállas mókus
hawkeye: Basszus, mennyire másként néz ki a világ az ágak közül....
szomi1: Hogy szuszog a kis cuki pofa ;)
Van, hogy a jófejség nehezen akar össszejönni
1231 0 0 Sport Izé
Pizza automata!

Hol máshol, mint Amerikában.
1352 0 0 Izé
Ilyen lehet az identitászavar az állatoknál
2468 1 1 Izé
hawkeye: Jópofa... Egyébként a kakadu a papagájok családjában is egy külön világ. Elképesztő dol [...]
A riói tolvajoknak úgy tűnik bejött az Olimpia
2999 0 4 Izé
szomi1: Én bántanám őket ;)
cila: Hol van az a 8vanezer rendőr, sőt több? Ez, hogy közbiztonsági szint, bűz, szennyezett víz, m [...]
Élien: Jaja, ezt a video-t már a migránsokkal is lecímezték egyszer, most Rio...
Mind a 4 komment
Ezek a robotok igazán érzik a bugit
1544 0 1 Izé
cila: Jaj! Küszöbön már a klónok támadása. 1 perctől, (most még) emberekkel kb. ugyanez: https:/ [...]
Az, hogy kit gyűlölsz, attól függ, hogy mennyire vagy hülye
2511 0 44 Izé
Gerysama: Valami marhára nagyon nagy kavarodás van a fejedben. Ellentmondás? Hol??????????? Áruld már [...]
leha: nah, ezt még leírom, aztán letettelek "a csupán verbális agressziót is el kéne nézniük" "K [...]
Gerysama: A társadalmi erőszakszervezetek normális esetben a népet (nem normális körülmények között [...]
Mind a 44 komment
Te meddig hordod a fesztivál karszalagod?

Ezután valószínűleg amint lehet levágod.
2891 0 4 Izé
Nfsman87: Tudom szeretni, amikor így akarják megijeszteni az embereket. Mármint amiről jelenleg szó van ( [...]
Mimis: És ha még tudnád, hogy az évek óta hordott karórád szíján mennyi és milyen baktérium van. [...]
Jaca: Jaja! Én a karórámat dobtam el, mert azt már évek óta hordom. Ez egy baromság, a fürdővízb [...]
Mind a 4 komment
Shivaay

Az indiai filmgyártás legújabb remeke
458 0 0 Film Izé
Lehet nem panaszkodok többet a reggeli dugó miatt munkába menet közben
3678 0 0 Izé
Trump vagy Jézus mondta?
1576 0 0 Izé
Pedig ott volt a 30-as tábla
2754 0 0 Izé
Ez az ébresztőóra tuti felráz reggelente
3437 0 0 Izé
Női útmutató kerékcseréhez
2713 0 1 Izé
Jaca: Nagy baja nem lehet a keréknek, mert csak alul lapos!
Párhuzamos parkolás ilyen pocsékul még nem sikerült
2992 0 3 Izé
solution45: https://www.youtube.com/watch?v=qLR57OtMdKU
cila: ... video is no longer available ... Mondd, mit érlel annak a sorsa ki évtizedekig autót repará [...]
niof: A hülye buzija csak a kocsit sajnálja! Majd a biztosító kifizeti. Azt sem ő mondja először, h [...]
Ennek szerintem nem kéne ebbe az irányba hajlania

Mondjuk lehet az sem használt neki, hogy elejtették amikor a mentőbe tették.
2295 0 2 Izé
Ejtoernyo: Egyébként, már futásnál látszik, hogy valami nagyon suta lába van. Nem csoda hogy eltört.
EgyMedve: Szinte látni ahogy a nézőközönség és a TV nézők egyszerre mondják ki a "Uuuuuuuuuh bmeg!.. [...]
Daren - On the beach 

Summer House Music
562 0 0 Zene Izé
A Szíj Melinda szatyor az őszi szezon slágere 

A francia Balenciaga közel félmillió forintért árulja a csíkos piacozós táskát.
4629 0 1 Izé
Traveller_x: Sajnálom hogy összeforrt a táska Szíj Melinda nevével, mert nem érdemli meg hogy ezzel savazz [...]
Ebben az utcai bunyóban hirtelen nem is tudom mi a legviccesebb

A Tények riportja, a rendőrség és a HVG levelezése, vagy az, hogy ezt a Facebookon szervezik
3405 0 6 Izé
szomi1: Engedélyezni kéne a kést és a bozótvágót is. Hadd fogyjanak...
Demente: Lehet hogy kamu! Az ISIS félrevezető hadműveletet tervez! Minden rendőr a hídra figyel, miközb [...]
hawkeye: Én egy olyan ustawka-t látnék szívesen, melynek résztvevői politikusok. A kormánypárt csupa [...]
Mind a 6 komment
Nem tudtam mi hiányzik az életemből, amíg meg nem láttam ezt a narancshámozót
1231 0 0 Izé
Morgan Davidson alkotásai
1338 0 0 Art Izé
Imádkoztál -e már ma, Desdemona? 

Már az internetezésnek is van védőszentje: Sevillai Szent Izidor, illetve a linken megtalálhatjátok az egyház által ajánlott imát internetezés előtt (nem minden kommentelői tapasztalat nélkül íródott... :D). 

Rövid post, de nincs mit hozzátenni. :)
1405 0 2 Izé
cila: "Már az internetezésnek is van védőszentje: Sevillai Szent Izidor" A védőszentekkel, általá [...]
Traveller_x: Vajon pornónézésre is érvényes, vagy az a joghézag kategória?
13-14 éves református diákok pucér táncoslányokról nyalogattak tejszínhabot 

A rendőrség szerint pedig ezzel minden rendben is van.
5210 0 11 Izé
Traveller_x: Ne kommenteljetek már, mert folyton ezt a képet látom. Még a végén meg kell hogy bántsam St. [...]
hawkeye: Vigyázz, mert magadra haragítod az Index - 444 rajongókat. Ezek mindenre képesek.... :)
hawkeye: Rossz irányból közelítesz. A papon azért álltak bosszút, mert feldobta, nyilvánosságra hoz [...]
Mind a 11 komment
Így juthatsz el leggyorsabban A pontból a sürgősségi osztályra
4229 0 12 Izé
Mimis: Ahhham.... pont annyival több ideje van eszébe villanni, hogy "b@ssza meg, meghalok", míg másik [...]
Cableguy: Ez al állat ön és közveszélyes. Jogsi el... Sárga fletni diliház... motort elkobozni árábó [...]
Parafadugó: Valóban
Mind a 12 komment
Ma van a Curiosity marsjáró születésnapja, és így „énekli” magányában a boldog születésnapot dalt
1695 0 3 Izé
Traveller_x: Az 1. és 2. vh azért sokat lendített a dolgon. Igazán nagy ugrás majd a 3. után lesz, de valah [...]
hawkeye: Azért nem semmi, hogy cirka 100 év alatt a szikratávírótól eljutottunk az élő marsi kép é [...]
DarthSith: Worlds loneliest birthday award?
Ő Coleman Sweeney, a világ legnagyobb seggfeje

Bárcsak itthon is ilyen szellemes társadalmi üzeneteket készítenének.
2579 0 4 Izé
SilAsh: Amúgy a fickó jót alakított az "The Expanse" -ben.
SilAsh: Még ha seggfej is vagy, donornak még jó lehetsz. :D
Mimis: Gondoltam én is, hátha lesz benne a végén egy ilyen kis csavar... :) Mondjuk Apuka, aki a leguto [...]
Mind a 4 komment
Régebbi postok...