REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tony Hawk már 48 éves, de még mindig megy neki a 900

Egyébként azt mondta, hogy ez volt az utolsó.
406 4 0 Sport Izé
Ezzel a székmentes székkel bárhol bármikor leülhetsz
716 4 0 Tech Izé
Íme a jövő!

A 103EX a Rolls Royce önvezető autója.
1319 5 0 Autó Izé
Nem hagyják szegényt a szomszédai pihenni
1874 4 4 Izé
nkmedve: Igen, igen, válaszra nyomtam az enyémre, csak nem voltam bejelentkezve s ezért végül nem válas [...]
Erunder: Mármint a Zootopiás linket, nem a posztban szereplő videót.
nkmedve: Szokás szerint törölték már, akkor itt: https://www.youtube.com/watch?v=UOACBsy3Yaw
Mind a 4 komment
Az évszázad legjobb filjei az Indiewire szerint

Igaz Eric Kohn listájával nem igazán értek egyet, bár ezzel nem leszek népszerű, de azért mert a Saul fia és a Sráckor is bejutott, amik szerintem borzalmas alkotások voltak.
1446 4 0 Film Izé
A Mesterek egyike örökre elment...
2965 4 6 Izé
bungle: Kalóz Strandbisztró , Balatonudvari-Fövenyes: http://i.imgur.com/8MsKqSP.jpg Jó hogy nem Bud wei [...]
hawkeye: Valami troll ivadék minden posztban mindent lemínuszol. Netán vége a tanévnek a gyogyós isko [...]
kakucsi: ... és nincs kettő Bud Spencer nélkül. Most egy kicsit elszomorodtam.
Mind a 6 komment
Megalapult a Delta Core nevű formáció. Ezzel a single-el szeretnénk bemutatkozni!
532 4 0 Zene Izé
Gratulálunk az MTVA-nak a hagyományőrzés tökéletes bemutatásáért!
4117 4 8 Izé
hawkeye: Legalábbis neked ennyi jött le belőle. Vagy csak vicceltél...? Akkor nem szóltam....
Jaca: Szörnyűség! Remélem a Bakterházat se adják le többet, ami nem szól másról, mint gyerekbán [...]
pootyca: Na de a betyár papucsa is betyárosan autentikus.
Mind a 8 komment
Ismerős ez a bácsi? Lehet nem véletlenül.
2809 3 2 Izé
hawkeye: Hónapok óta a netes anyagokból élnek. Csak hát rájuk jellemzően olyan gagyi módra. Legal [...]
lilaflexninja: Fantasztikus, hogy az aktív és a fókusz milyen gyorsan reagál a netes hírekre, mémekre, felkap [...]
Gyermekbarát játszótér
3149 3 7 Izé
ItsMe: jól hallottam hogy a kanyar végén koppant a kölök? :D minél többet nézem annál viccesebb... [...]
Nfsman87: Jóvanez... :D így életszerűbb.
Erunder: Pedig szerintem vicces. Gyors adtam is egy egy pluszt mindegyikre. :)
Mind a 7 komment
Kannibál cápát vettek filmre

Gyakorlatilag félbeharapta szegényt, majd ahogy volt lenyelte.
4161 3 1 Izé
lilaflexninja: Hát a nukleár vizeknél ilyen mutáns cápák vannak. Itt forgatták a megacápát, a robokrokodil [...]
Hogy teper már a kajáért! :)

Itt pedig egy kígyó, akinek a takaróval gyűlt meg a baja.
2114 3 2 Izé
SilAsh: Csórikámnak nem tapad a futóműve. :)
tjunior: 4wd megvan, de a felező még kéne
Lehet a jet ski bérléshez is jogosítvány kéne
3062 3 0 Izé
Festék spray robbantás a modern művészet jegyében
1687 2 2 Izé
Csádi: Ne hagyja ki senki, hogy ebay-en licitre bocsátották a vásznat, és szép áron fog elmenni... ht [...]
Jaca: http://locitrom.hu/images_blog/user_images/10566.jpg
A mutánsok köztünk élnek

Ez az 53 éves maratoni futó több mint 500 kilométert is lefut, anélkül hogy megizzadna, mindezt a genetikai állapotának köszönhetően.
1167 4 0 Sport Izé
Üvegcsúszda egy felhőkarcolón

Nálam lehet még a barna maci is becsúszna.
3493 2 3 Izé
közlegény: a végéről lemaradt a váratlanul lenyíló csapóajtó
lilaflexninja: Jó, csak rövid. és ahogy olvasom drága is.
3m3ricus: Nos! Én hosszabbra gondoltam, ez nem nagy szám.
Stuck In The Sound - Let's Go
1491 4 0 Zene Izé
Természetes aquapark
2008 2 1 Izé
lilaflexninja: Még mielőtt láttam volna a videó címét a youtube-on, arra gondoltam, mi lehet a neve vajon. Ha [...]
Az esernyős ember élő zászlóval szurkol a Magyar Csapatnak
1783 2 3 Izé
lilaflexninja: Üzenjük brüsszelnek: szurkoljon neked az esernyős ember!
vadonka: A legenda szerint azóta is ott van, az éjszakai vihar sem tudta lerázni onnét.
pumpa: Rosszul szurkolt.
Máré vár

Egy elfelejtett szépség a Mecsekben.
2428 1 2 Izé
közlegény: simán forgathatnák itt az utolsó évadot, elpiknikeznének a várban, végül miután mindenki du [...]
rivaul: Ilyenekre vágynak a walking dead-be :D
Ti tudtátok, hogy a kígyók is pukiznak?
1880 0 0 Izé
Napi tippelős

Mikor adták ki ezt a játékfegyvert?
1986 0 3 Izé
khristian: https://www.youtube.com/watch?v=1Pb1Voc85ac
lilaflexninja: 50-es évek?
Hojó: Erről a fegyverről először a "Hull a pelyhes" c. filmben hallottam először. Nekem is elférne [...]
Na ezért nem kéne gyanúsított közelébe fegyvert vinni
4379 0 6 Izé
tjunior: feka gyereknek plusz pár év, a rendőrnek meg pár hét pihenő
lilaflexninja: De mire számított vajon? Mégiscsak egy rendőrségen volt. Túszt ejt vagy mi? Amúgy csoda hogy [...]
Traveller_x: Biztos a bőre túl vastag! Ezért jobb a mechanikus sokkolás a flancos elektromos kütyüknél. R [...]
Mind a 6 komment
Segélyhívó okosgyűrű nem csak bajba jutott nőknek
1672 0 0 Izé
Nimb

Okosgyűrű, ami biztonságosabbá teszi az életed.
452 4 0 Tech Izé
Olcsó iPhone valakinek?

A kedvenc részem a címkézés.
5169 0 3 Izé
Erunder: Ja nem, félreértettem. A Taobao, ami a videó címében szerepel, az egy kíniai webshop, ez meg a [...]
Erunder: Annyit tudtam a krikszkrakszokból kiszedni, hogy ez valami kínai kis bolt, és full hamis telefono [...]
Csádi: Háttérsztori nincs? Honnan jönnek, és hová mennek ezek a telefonok?
Itt árvíz vagy tűzeset miatt fog fizetni a biztosító?
1764 0 0 Izé
Invisible

Aranyos rajzfilm egy szégyenlős kaméleonról.
502 4 0 Film Izé
Csak óvatosan a pénzfelvétellel!
808 4 0 Tech Izé
Igazi kemény arcok, de a produkciótól mindenkinek tátva maradt a szája
3637 1 0 Izé
Seiji Kawasaki - Realisztikus ételek fából!
746 4 0 Art Izé
Ilyen a novoszibirszki telihold
5467 1 5 Izé
hawkeye: Erről a formuláról lehetne bővebben...? Vízipisztollyal még nem csináltam..... :)
lo'ko''to'': Ha egy vízipisztoly lenne a kezemben, biztos hogy kísértésbe esnék.
bungle: http://funpic.hu/p/52634 http://funpic.hu/p/17207
Mind a 5 komment
Rossz lyukba nyúlt a srác
3089 0 1 Izé
dude: Rajta hagynám, hogy így nőjön fel.
A Nem Adom Fel Café & Bar

Budapest első fogyatékossággal élő emberek által alapított kávézója, ahol maguk a fogyatékossággal élő és megváltozott munkaképességű emberek készítik és szolgálják fel az ételeket és italokat, illetve közreműködnek a programok szervezésében és lebonyolításában. Hihetetlen, hogy léteznek még ilyen csodálatos helyek!
944 0 1 Izé
mue: "hamarosan nyílik a melegkonyhánk" itt hirtelen próbáltam összerakni hogy a melegek is fogyaté [...]
Ez egy torta!

Nem hiszed? Pedig tényleg az.
1503 0 2 Izé
cila: Lehet, hogy ehető, lehet, hogy finom, de az kizárt dolog, hogy megkóstolom.
közlegény: a szárnyát vagy a combját? :)
Ha emberek közé mész, viselkedj úgy, mint ők
2923 0 3 Izé
lackópetykó1: Érdemes lenne befogni és egy állatkertbe szállítani.
eMTé: Igazad van 1:10 -től nagyon egyértelmű :(
Nebel: Sérült szerencsétlennek a két mellső lába (talán csapda miatt), nem szórakozásból megy íg [...]
Instant karma gyűjtemény
5326 2 3 Izé
lilaflexninja: Jól esik ez a frusztrált ember lelkének.
Erunder: Ugyanazt a videót sajnos nem lehet elérni, mert megsértették vele, a YT felhasználási feltéte [...]
palinkaman: Nem érhető el a videó.
A Boston Dynamics legújabb robotja

Egyre jobban hasonlítanak A vörös bolygóból AMEE-re, ami azért kicsit para.
2124 1 1 Izé
lilaflexninja: Alapól para. Még ilyen fejkar nélkül is.
Zore

Egy rendkívül egyszerű, de mégis nagyon haszno, és sajnos szükséges eszköz, amivel biztonságosan lehet otthon fegyvert tárolni.
517 4 0 Tech Izé
Stadiumx, Baha & Markquis feat. Delaney Jane / Another Life - Official Balaton Sound Anthem 2016

Az idei Balaton Sound himnusza.
796 4 0 Zene Izé
Régebbi postok...