REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
"Házias jány kerestetik" jeligével... ;)
7804 2 147 Izé
ZeroO.: jaja:DD
Laci: Látod, mi történik, ha elhagy a feleséged? Felgyűlik az eleséged.
ZeroO.: ezzzzigen bazzeg xD
Mind a 147 komment
Ha már HDR meg minibolygófotó, akkor tegyünk röpke kitérőt az infrafotózás világába is.

Az elv: a látható fény tartományába eső, 390nm és 770nm közötti hullámhosszú elektromágneses sugárzásnál léteznek hosszabb és rövidebb hullámhosszú sugárzások is. Az infravörös fényképezésnél a 770nm és 1200nm közötti úgynevezett közeli infravörös tartományban fotózunk, aminek a végeredménye, hogy a a tárgyakról visszaverődő infravörös fényeket rögzítjük, így kapjuk meg az infra fotókra jellemző havas/holdbéli táj hangulatot. A műfaj űzhető analóg és digitális gépekkel is, ahol a digitgépeket szűrőzni kell, az analóg fotózásnál ezen felül infra filmet kell használni. Digitgépekre a legelterjedtebb, de sajnos megszüntetett Hoya R72 szűrő a legnépszerűbb.
4037 0 7 Art Izé
rezlavor: itt ww.optiform.hu meg van R72bol, de mar csak par meretbol. meg vannak cegek akik direkt a beepitet [...]
ismeretlen: uu azta ezek még jobbak mint a hdr képek, bár valahogy nekem a fotóknál az tetszik hogy viszony [...]
Zakhar: Én még tudtam rendelni Hoya R72-es szűrőt szerencsére. EOS 350D gépem van ebben van az érzék [...]
Mind a 7 komment
Ha már HDR meg minibolygófotó, akkor tegyünk röpke kitérőt az infrafotózás világába is.

Az elv: a látható fény tartományába eső, 390nm és 770nm közötti hullámhosszú elektromágneses sugárzásnál léteznek hosszabb és rövidebb hullámhosszú sugárzások is. Az infravörös fényképezésnél a 770nm és 1200nm közötti úgynevezett közeli infravörös tartományban fotózunk, aminek a végeredménye, hogy a a tárgyakról visszaverődő infravörös fényeket rögzítjük, így kapjuk meg az infra fotókra jellemző havas/holdbéli táj hangulatot. A műfaj űzhető analóg és digitális gépekkel is, ahol a digitgépeket szűrőzni kell, az analóg fotózásnál ezen felül infra filmet kell használni. Digitgépekre a legelterjedtebb, de sajnos megszüntetett Hoya R72 szűrő a legnépszerűbb.
4319 4 7 Izé
rezlavor: itt ww.optiform.hu meg van R72bol, de mar csak par meretbol. meg vannak cegek akik direkt a beepitet [...]
ismeretlen: uu azta ezek még jobbak mint a hdr képek, bár valahogy nekem a fotóknál az tetszik hogy viszony [...]
Zakhar: Én még tudtam rendelni Hoya R72-es szűrőt szerencsére. EOS 350D gépem van ebben van az érzék [...]
Mind a 7 komment
Angelina Jolie vetélytársat kapott, bár leginkább Miss Röfire hasonlít a Muppet Showból... :P

"Szerinte a férfiak emberbőrbe bújt ördögök, akik időnként megosztják velünk, nőkkel az ágyukat, a pénztárcájukat és néha az életüket."
5758 2 57 Izé
bandee1219: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=35729
dude: http://juj.hu/ny/?cid=788
mekszamnojz: LOL :XD
Mind a 57 komment
Kedves hölgy társaim!! Képzeljetek el egy olyan helyet, ahol minden hím fajnak tüskés rácson kell átjutnia, hogy ott lehessen. Képzeljétek el a manikürt, pedikürt meg még minden féle "kürt"-öt anélkül, hogy a kedves barátod kritizálná. Egy gyertyafényes vacsora a legjobb barátnőddel vagy éppen anyósoddal... ennél szebb dolgot nem lehet elképzelni! Hát most már elég a képzelődésből, száljunk le a Holdról!

Szaúd-Arábia megnyitotta első szállodáját csak nők részére!
2764 1 36 Izé
adamtheripper: kiváncsi vagyok ha elromlik a termosztát,ki javitja meg?!
kotta: :DDD Akkor pedig már megéri! :DD
Laci: A mi asszonyaink mikor öltöznek ilyen szép feketébe? Ha meghalunk.
Mind a 36 komment
A lepel lehull, a Final Fantasy-ben mindenki buzi! :D
5612 3 24 Izé
«Edyson®»: Final Fantasy VII: Advent Children . Szerinte baromi jo a film , a zenehez nem fuzok komentet.
Waking_Waste: mert japán termék azé:Dés azoknak mind jó a hajuk:D
Anti tokio hotel hungary: Nem kéne komolyan venni ezt a hülyeszámot emberek. Nekem tetszet mert szarrá röhögtem magam ra [...]
Mind a 24 komment
A PS3 exkluzív Heavenly Sword után a Ninja Theory egy újabb alkotáson dolgozik, mely multiplatform stuffnak ígérkezik.
565 0 0 Tech Izé
Az eddigi Metal Gear Solid gyöngyszemeket egy csokorba gyűjtő Metal Gear Solid: The Essential Collection végre kapható!
404 0 0 Tech Izé
A redmondiak egy zseniális ötlettel és meglepetés csomaggal szeretnének kedveskedni 500, azaz ötszáz GTA IV rajongónak és jövendőbeli X360 tulajnak.
618 0 0 Tech Izé
Aki elsőnek kitalálja, melyik városban találhatóak a képen látható lovacskák, elnyeri a 3 Coronitát, amivel még kotta lóg nekem. :DDD (aki meg nem szereti a sört, az Izés bögrét vagy sapekot kap).

A győztes srow, mindössze 18 perccel a post kikerülése után már meg is volt a helyes válasszal, gratulálok! :)
5872 7 79 Izé
kotta: alakul,alakul... :DDDDDDD (esetleg ÖT Coronita?)
Laci: Meg se csodáltátok ezt a szoborcsoportot, csupán találgattátok, vajh, hol lehet? A lábak alatt [...]
Dawe: néégy? te jó ég az mennyi is? legalább 1400 azzonal el kell tüntetni innen ezt a postot :D le [...]
Mind a 79 komment
Könnyen megeshet, hogy a jelenlegi piacvezető NVIDIA új Hybrid SLI  technológiája nem érkezik meg a korábban bejelentett időpontban.
409 0 0 Tech Izé
A Ken Lee néven elhíresült videót már mindenhol kirakták (mi nem tartottuk elég jónak ide), mindenki látta, itt is beírtátok 96287 poszt kommentjébe, már remix is készült belőle...

Most szintén Mariah Carey számával, de egy sokkal tehetségesebb versenyzővel büntetnek minket a rohadékok! :D Ez már rendesen kivágta itt is a biztosítékot ahhoz, hogy az Izére kerüljön...
8510 3 36 Izé
Máln@: hát én az aláírt "fordításnál" az énekben kifeküdtem :'D
ördög11: Bungle, bocsájtsd meg nekem, de egyszerűen ez kiívánkozik ki belőem: HÚÚÚÚ, BAZD MEG....... [...]
Laci: Hadd tegyek én is egy téglát ehez az épületes izéhez: Valamikor úgy tudtam jó hangú gyerek [...]
Mind a 36 komment
Orquideorama - kolumbiai botanikus kert.
2653 0 2 Art Izé
del: Kolumbia+botanika...hm Jó kis hely lehet.
buddha: hata kosarfonok jomunkasemberek ott is
Orquideorama - kolumbiai botanikus kert.
3121 2 2 Izé
del: Kolumbia+botanika...hm Jó kis hely lehet.
buddha: hata kosarfonok jomunkasemberek ott is
Ahol jó enni, s ahol jó dolgozni... ;)
A 25 éves brit Luke Pittard 1,3 millió fontot (440 millió forintot) nyert a lottón, de miután kiünnepelte magát, visszatért dolgozni a Mekibe. Te visszamennél dolgozni ekkora nyeremény után? :)
5020 2 52 Izé
hapont: Én felajánlanám jótékony célra de én a dalai LÁMA vok..
M.agnus: Igen. A saját Mekimbe.
bandee1219: én is azért kérdeztem, mert tény, hogy kinn drága a közlekedés, lakás, kaja, cigi és egyéb [...]
Mind a 52 komment
A fényképezés egy másik formája. :)
5592 2 16 Izé
bungle: 1nessa küldte: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1223790/Autistic-artist-draws-18ft-picture-N [...]
bungle: In May 2005, Stephen produced his longest ever panoramic memory drawing of Tokyo on a 10-meter long [...]
mekszamnojz: Jaaj kisfiam!! Hanyszor mondtam hogy ne nyomd fel az orrdoba a kamerat, es hogy ne lopd el a varazsc [...]
Mind a 16 komment
Az USA válasza a magyar rendőrtáncra. :)
6666 1 15 Izé
Laci: Nem bánom, röhögjetek ki, de mostanában nincs időm nézni a MuzicTV-t, mondja már meg valaki, [...]
csicsilla: ès a poszthoz is mert azt is megnèztem mikor kinyitotta a hütöt azt hittem ebben a kem&# [...]
csicsilla: vazeeeeeeeeeeeeeee ellpotad az ötletem!ès mèg csak engedèlyt sem kèrtèl!hr [...]
Mind a 15 komment
George Lucas nem tud szabadulni gyermekétől és augusztus 15-én ismét visszatér a Csillagok Háborújával a mozikba. A korábbi élőszereplős szélesvásznú alkotások helyett ezúttal egy animációs filmet vetítenek majd, mely közel 100 percen keresztül ontja ránk a vizuális orgiát. A Star Wars: Clone Wars a második- és a harmadik epizód közötti űrt tölti majd be.
3968 1 21 Film Izé
Jerry: Lucas eredetileg szombat délutáni matiné filmet akart csinálni, nem egy legendát. Az alapsztori [...]
hapont: Csubatka? XDXDXDXDXD asszem egy éve nem vihogtam ekkorát ! B**ki! Aki az alapsztoriért rajong [...]
Jerry: Ja, a lényeg kimaradt: Szerintem nem lesz benne... A Klónok támadása végén Yoda (Joda) otthagy [...]
Mind a 21 komment
George Lucas nem tud szabadulni gyermekétől és augusztus 15-én ismét visszatér a Csillagok Háborújával a mozikba. A korábbi élőszereplős szélesvásznú alkotások helyett ezúttal egy animációs filmet vetítenek majd, mely közel 100 percen keresztül ontja ránk a vizuális orgiát. A Star Wars: Clone Wars a második- és a harmadik epizód közötti űrt tölti majd be.
4203 2 21 Izé
Jerry: Lucas eredetileg szombat délutáni matiné filmet akart csinálni, nem egy legendát. Az alapsztori [...]
hapont: Csubatka? XDXDXDXDXD asszem egy éve nem vihogtam ekkorát ! B**ki! Aki az alapsztoriért rajong [...]
Jerry: Ja, a lényeg kimaradt: Szerintem nem lesz benne... A Klónok támadása végén Yoda (Joda) otthagy [...]
Mind a 21 komment
A húsvét még Jézust is beindítja... vagy ez nem is csoda?! :)
4153 1 37 Izé
Jádám: áááá, hát ez a legjobb post! :D :D :D :D :D :D :D :D kommentek meg külön postot is megérnén [...]
bigyminyő: Te mondtad és te kérted,ám legyen!........:)
Laci: Annak én is örülök, hogy legalább térítgetni nem akar senki ezen az IZÉn, vagy legalább az [...]
Mind a 37 komment
Már nem egészen tiszta de még használható víz (szürkevíz) újrafelhasználása.
892 0 1 Tech Izé
csokioroszlán: Az mondjuk elég gáz,ha a tiszta ruhákat egy laza mozdulatal beleejted a budiba...:D
Techno nagyira talán még mindenki emlékszik... Most itt egy pár évvel fiatalabb kiadás, nagyon kemény seggrázó funkcióval. Vagy lehet, hogy csak benn felejtette a vibrátort?
9071 3 51 Izé
bundas01: vagy pont ezért kell:D
frankocsenkó: ezért nem szabad bármilyen tablettát bekapni a földröl!!! xd
Powaflips: atyaúristen..
Mind a 51 komment
Okosabb vagy, mint egy 7 éves csimpánz?
24557 10 35 Izé
andorka932: RAJOTTEM,de pumapalja fel az idegeimet a kep+ hang :D
andorka932: NEM ertem mit jekk csinalni xD
Zizé: Próbáltam a módszert de annyira idegesítő feje van annak a tetves majomnak h nem tok koncentrá [...]
Mind a 35 komment
A Mozilla június végén tervezi megjelentetni a Firefox webböngésző legfrissebb, 3.0-ás verzióját.
835 0 1 Tech Izé
roland66: juppííí!!! alig várom :D majd azé nyissatok topicot neki ha megjelenik mer én addigra elfelej [...]
Idén érkezik a Red Alert 3!
683 0 1 Tech Izé
Ártatlan-méz Előd: fent lehetne már valamelyik wrz oldalon.
A képen egy izé látható.

Lehet erőteljesen tippelni a tech.ize.hu komment mezőbe (NE IDE), hogy vajh mi is lehet a funkciója, mondjuk kedd reggel 9 óráig.

Utána meg fogom egyrészt a jó megfejtéseket, másrészt a legkreatívabb ötleteket, leslattyogok vele a portásbácsihoz (mint sorsolási bizottság) és kiválasztunk mindkét kupacból hármat-hármat, majd a hat szerencsésnek kiosztunk pár darabot a szokásos bögrékből és plusz díjként egyet-egyet a friss meleg ropogos Izé.hu-s baseball sapiból.

Aki esetleg tutira tudja, hogy mi van a képen, legyen oly kedves és ne lője szitává a poént.

Köszönöm a figyelmet, kellemes locsólót és sok húsvétot!
8291 1 75 Izé
CRaPtRaSH: de ez milyen volt már :D áhh :D
bungle: Köszi, ekkora bókot nem is vártam tőled! :D
CRaPtRaSH: úristen. te beteg vagy. :D
Mind a 75 komment
A képen egy izé látható.

Lehet erőteljesen tippelni a komment mezőbe, hogy vajh mi is lehet a funkciója, mondjuk kedd reggel 9 óráig.

Utána meg fogom egyrészt a jó megfejtéseket, másrészt a legkreatívabb ötleteket, leslattyogok vele a portásbácsihoz (mint sorsolási bizottság) és kiválasztjuk mindkét kupacból hármat hármat, majd a hat szerencsésnek kiosztunk pár darabot a szokásos bögrékből és plusz díjként egyet-egyet a friss meleg ropogos Izé.hu-s baseball sapiból.

Aki mondjuk tutira tudja, hogy mi van a képen, legyen oly kedves és ne lője szitává a poént.

Köszönöm a figyelmet, kellemes locsólót és sok húsvétot!

Update1: Ez az izé egy lézeres hajnövekedés serkentő eszköz és itt lehet megvenni :)

Update2: A valós megfejtést senkinek nem sikerült eltalálnia, a második kiírásra viszont szinte csak tökéletes megfejtés érkezett, ezekből rövidesen kivalasztunk a Portásunkkal hármat.

Update3: Ünnepélyes keretek közepette kihirdetem az eredményeket:

Az első kategória szerinti kiírásnak az ég adta világon senkinem sem sikerült megfelelnie :)

A második kategória nyertesei véletlenszerű sorrendben a következők:

nymisi: Mivel húsvét előtt állunk, ez egy locsoló számlálóval egybeépített piros tojás készítő kézi készülék, ami hasonlít a fenyő függészták akasztó madzag kibogozóhoz, csak az zöld színben pompázik.

Békatallér: ez a mikroszoft legújabb szervízpakkja a vindózhoz, csak ez hardware-s. futurisztikus hányóvödör, időzített hányásmegsemmisítővel, és hangulatvilágítással, hogy akár romantikusan egy pár is tudjon hányni a terméküktől, természetesen ha csak szükséges:P.

Finster: Ez biztos hogy egy herevibrációs puncifikátor a 2008-as D-8 típusú szopóautómatával kombinálva tikos titán ötvözetű burkolat alá rejtve. A látható óra csak megtévesztés a piros fégy pedig egy nukleáris hajtóműből származik amely kísérleti darabja és a NASA már marhára keresi. De az is lehet hogy egy levitáló Óra éjjeli lámpával ami tök jó hancúr fényt árasz.

Nekik gratulálok sok sok szeretettel és bögrével, a részletek végett az érintettek erősen figyeljék a regisztrációnál megadutt mailcímet.
5375 0 145 Tech Izé
bandee1219: Bocsi, de ennek a játéknak már vége, a megfejtés is kinn van már, de nem jársz messze (ha ez [...]
Melcsa: Vagy egy mini gofrisütő, amin az óra jelzi meddig kell még sütni.
Melcsa: Ez biztosan egy óra.(vagyis majdnem biztos)
Mind a 145 komment
Dinamós zseblámpa/FM rádió/telefontöltő hétvégi harcosoknak. És még szirénázni is tud!
1465 0 13 Izé
Tóth József: De Ők nem tettek bele aksit...:)))
dude: Ááá, akkor ezek is az oroszoktól nyúlták: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=5165 http://w [...]
Tóth József: Mit vagytok úgy oda? Az oroszok már régen feltalálták a napelemes zseblámpát. (Csak akkor mű [...]
Mind a 13 komment
"Az nem lehet, hogy ma ne legyen cicás poszt." :P

Tehát, egy cicafiú, aki igen veszélyes! :D
2595 0 17 Izé
rivaul: Az állatkínzás lenne... Csóri pitt :)
|-=O=-|: Valaki könyörgöm engedjen már rá egy pitbullt erre a cicusra!
waste: Dangerous Boy XD
Mind a 17 komment
(Húsvéti) Vers mindenkinek
9229 2 19 Izé
bigyminyő: Aha,csak belülről......Hihi...
rivaul: A bácsi sztem már többet is locsolta magát a kelleténél :)
bigyminyő: Nagyon jó!!! Inkább a bácsit kéne fellocsolni.........
Mind a 19 komment
Egy kutya és egy macska méri össze a tudását Nintedo Wii-n...
2921 0 11 Izé
Adri: A gazdit kellene egy székhez kötözni, érzékelőket meg kötelet kötni a lábaira meg a kezére [...]
Menyet: :D:D
espi: a macska nem nyávog hanem nyög,mivel tul nagyot üt :D
Mind a 11 komment
Megérkezett a Windows Vista első javítócsomagja!
742 0 0 Tech Izé
Úgy indultam neki, hogy ilyet keressek azért, hogy ezeket szebben meg tudjam csinálni, és akkor bukkantam a képen látható remek eszközre, de van itt még valami, ami hasonlit erre
Jóreggelt és sikeres kattingatást kívánok a pénteki napra :)
953 1 0 Tech Izé
Kipróbáltuk az NVIDIA új 9600 GT kártyáit párba kötve. Megérte!
816 0 0 Tech Izé
Haladj a csövön végig, jól.
1821 0 3 Game Izé
witep: Nekem is indul simán, de már a 4. pályánál felhúztam rajta magam (lehet csak én vagyok most b [...]
Maccoyi: Nekem megy, pedig most nem is az otthoni gépemről nyitottam meg.
Szamooca: csak nekem nem indul????????:S
Még meg se jelent a Gran Turismo 5 Prologue, de máris platina lett, ugyanis több mint 1 millió ember rendelte már elő a játékot.
693 0 1 Tech Izé
rivaul: Pedig a test drive-ot vártam de ezzel is beérem :D komolynak néz ki :)
Kedves kis dalocska a Muppet Show-ból.

Valamint egy kellemes, pörgős, mulatós táncdal a Szezám utcából.
3444 6 12 Izé
Tooni: http://www.youtube.com/watch?v=uuL_XOGi-LM \m/\>.
bungle: És még hasonlít is Rickre. :DD
Tooni: Muppet Roll'd http://www.youtube.com/watch?v=3KANI2dpXLw
Mind a 12 komment
Na tippelj, milyen országból való a művész úr. ;)
Legközelebb megpróbálhatná szájharmónikával is...

2149 1 19 Izé
Laci: In azbest, but is not the best - amint azt egy angolna mondta volt a tengerparton - állítólag.
weedjay: Salvador Dalí jutott a képről az eszembe. Szerintem a zanei tehetségtelenségtől eltekintve is [...]
sariatti: Egy kis Mozart belefért volna, vagy ha már hajnali fények és tengerpart, valami romantikus jazz. [...]
Mind a 19 komment
Szegény bogarak. Biztos nagyon megijedtek! Vicces, hogy mennyivel nagyobbak vagyunk náluk, és mégis mekkora pánikot tudnak kelteni puszta jelenlétükkel! :)
6532 0 32 Izé
Laci: Csótány sétány. - Apúúú! - Mivan? - A konyha televan svábbogarakkal! - Erigy anyádho' ő tu [...]
bungle: 3 Coronitával egyébként már zenélni is lehet. http://www.youtube.com/watch?v=kdvGFMJtAe8 ;)
rivaul: Ahogy Purple mondta elötted: Megkívántam XD
Mind a 32 komment
Kicsi a kocsid? Toldd meg egy utánfutóval. :)
3822 0 6 Autó Izé
Burdisgarage: Nem túl életképes találmány, ha a közúti közlekedésben résztvevő járművekre vonatkozó [...]
CRaPtRaSH: merre járnak a gondolataid bárányka?XDDDD
bungle: Köszi, ez elkerülte a figyelmem jóváhagyásnál. :)
Mind a 6 komment
Régebbi postok...