REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Na, tippeljetek: mi van a bácsi kezében?
17845 2 15 Izé
Nusihusi: Azért nem kéne játszania a tűzzel;)
RT/TURBO: Bazzeg,nem répa.
plantek: hát fésű biztos, h nem:D
Mind a 15 komment
Mozart Török indulója ezúttal kicsit másképpen, az Igudesman & Joo duó interpretálásában.

(Érdemes megnézni ezt a 2 évvel ezelőtti videót is tőlük - bungle)
8268 8 14 Izé
Nas: Vagy pl. Apocalyptica...ők komoly zenei (komolyzenei...:)) tudással is rendelkeznek egyébként. P [...]
I. C. Wiener: Igaz, bár sok együttes, zeneszerző, stb. igyekszik eladhatóvá tenni a komolyzenét (illetve kom [...]
bungle: Tehát a párom hangja igazából zene. Jó tudni. :)
Mind a 14 komment
Az Ecko Unltd napjaink egyik legelismertebb amerikai életérzést közvetítő fiatalos márkája. A "World Famous Rhino Brand", vagyis a "Világhíres Rhino-s Márka" ezúttal különleges ajánlatokkal kedveskedik a srácoknak! Természtesen a lányokat sem hagyjuk ki a buliból, ők az Ecko Red kollekció darabjaiban hódíthatnak! Ecko Unltd és Ecko Red termékek 30-70% kedvezménnyel a brands.hu-n!
2085 1 16 Izé
tool: köszi, így már értem
Purple: a parfüm az tömény, kevés is elég, de az edt is kitart egész nap, csak nem annyira tolakodóan [...]
pdstudio: a brands.hu egy kalap szar kéremszépen
Mind a 16 komment
Dagadt hisztis vaddisznónak nem tetszett a hambi...

Magyar cikk.
11880 3 22 Izé
Nusihusi: Ez a cikizébe is mehetett volna simánXD Ilyen hisztis p*csátXD
sztewe: 1.Nem kötelező ott enni. 2.Nemhiába nevezik Junk Food nak amit ott adnak 'moslék' azt normális [...]
azbiza: JOL CSINALTA, HALAL A MCDONALDS RA, CSAK HIANYOS, FEL IS KELLET VOLNA GYUJTSA A HEJET
Mind a 22 komment
"Hááá Józsi! Ez a vacak benyelte a 200-asomat, csak nem gondolod, hogy ott hagyom az ótomatát?!"
7586 2 17 Izé
tulpa: Megérte elvinni. A here állatja.
Nusihusi: Lol:) És mire hazaér, az összes kóla felrázódik;)
AVIREX: Nem,mert ha én vezettem volna,akkor nem ilyen lett volna a vége,hanem olyan videót láttál volna [...]
Mind a 17 komment
Igaza van, így csak két lába fázik... :)

Itt egy másik kényes kutyus, aki szintén fenn hordja az orrát farát. :) - T.
5600 2 8 Izé
mephistto: Igaza van, így csak két lába fázik... :) plussz a maradék vér is a két mellső lábába foly [...]
Nusihusi: Ügyes a kutya:) Nem kicsit kényes:D
plantek: Behaltam a zenén alatta:D amúgy meg kicsit show off egy kutty:D
Mind a 8 komment
Szobakonyhás tojás. :D
4612 2 14 Izé
Nas: Ami még korai emlékeimből feldereng ezzel kapcsolatban: a Tesz-Vesz Városban ez lenne a baromfit [...]
Mr.T.: Neeeeee :D
te.sas!: saslak :)
Mind a 14 komment
Válassz egy szimbólumot! Olyan lesz 2010! Szimbólumok, jelképek, babonás tárgyak... Sokféle szimbólumot használunk mindennapjainkban, a legtöbbet szinte egyáltalán nem, vagy csak alig ismerjük.
897 1 0 Pink Izé
Offline YouTube - Ado Jahic és Comenius Röthlisberger rajzai
4414 1 5 Izé
te.sas!: a dramatic chipmunkot már jó régen rajzolhatta, mert akkor még csak 220 ezer volt a nézettsége [...]
indiego: Túl sok szabadidejük van.
szigi: A vicces az, hogy köztük van a mi Stohl Andrásunk, ahogy éppen "sörözik".... :D
Mind a 5 komment
Indul a bakterház drum&bass remix jól
1559 1 2 Zene Izé
Halacska 1234: Veszélyes de jó :)
dino: kicsit tulzsufolt, de nem rossz...
Az akkor 9 éves Ben saját szerzeménye zongorára (2007)

Lehet hogy csak egyszeri csoda, a többi videó nem fogott meg, de ez annál inkább.

0:40-0:50ig akad, a hiba nem az ön készülékében van.
1375 0 3 Zene Izé
piton78: megtanulható pár nap alatt minden hallással rendelkező homo sapiensnek a kislányban a z a legsz [...]
vöri: fuh ez tényleg ott van, nagyon kellemes hallgatni.
Pegazus: Hát erre mondják azt hiszem, hogy gyönyörű. Bárcsak én is képes lennék ilyenre nem, hogy 9 [...]
Beckhamné csontos mellkasát mutogatta
1254 0 0 Pink Izé
Skhizein

Miután Henry egy 150 tonnás meteorral kerül közeli kapcsolatba (értsd: eltalálja), azt veszi észre – azon túl, hogy életben maradt – hogy valamilyen módon elszakadt testétől, és 91 centire él önmagától.

Imdb | Előzetes
980 1 0 Film Izé
Rihanna nem a megszokott formáját hozza, s ez a biki is igazán előnytelen választás volt
1787 0 7 Pink Izé
clownessa: Mögöttem is mozgalmas év áll. Én is megérdemelnék egy barbadosi nyaralást! : )
Errtu: A kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=TpvY2STNAJ0
spider86: Roger Roger, a rekettyés
Mind a 7 komment
Retró-híd - oldschool tölgyfa design, antikolás, miegymás...
8238 2 10 Izé
Nusihusi: Jó hosszú híd, én tuti félnék végigmenni rajta:S:)
M.Andreas: Hát nemtom... Volt itt izé-n egy izésebb híd, szerintem: http://www.liveleak.com/view?i=87f_1232 [...]
Maki: Nagyon fiatalok vagytok, nem emlékezhettek a háború utáni pontonhidakra.
Mind a 10 komment
Halálkeringő

Egy lecsúszott drogos, terhes, alkesz rendőrnőt meglátogat a nem túlzottan kedvelt ex-nyomozó apja. A látogatás ürügye a lánya harmincadik születésnapja. Az apa rövid idő alatt rájön, hogy Elza valami sötét titkot rejteget.

A filmet sok helyen tévesen drámának titulálják. Talán azok, akik hivatalosan is filmkritikusként dolgoznak, nem láttak még thrillert? Lehet, hogy nem gondoltak arra, hogy valaha is minőségi thrillert fognak készíteni a magyar filmiparban, és e miatt meg se fordult a fejükben, hogy ez esetleg nem dráma?

Az igen erős előzetes után én azt mondanám, hogy ez mégis végre sikerült. Jó szereplő gárdával, nem elbutított, és a média által megrontott készítőkkel ez igenis sikerült. Így tovább srácok, és sok szerencsét a filmhez!!

Imdb
4122 3 35 Izé
Erunder: Nem kell, hogy ez, illet az ezt követő legyen az utolsó hozzászólásod ebben a témában. Igaz [...]
imhouse: Megszegem a szavam, de ezt még leírom: értelmes emberekkel szeretek vitatkozni. Meggyőzhető is [...]
imhouse: Szépen utána jártál a dolgoknak. De nem elég alaposan. :D Előre kijelentem: a témára vonatko [...]
Mind a 35 komment
Engedj be! (Lat den ratte komma in/Let the right one in)

A 12 éves Oscar Stockholm külvárosában él, magányosnak érzi magát és még az osztálytársai is terrorizálják. A fiú megismerkedik a szomszédba költözött Elivel, aki ugyanolyan magányos, mint ő maga, így hamar barátságot kötnek. Eközben a környéken több rituálisan meggyilkolt ember holttestére bukkannak, megindulnak a találgatások, de senki sem sejti,hogy ki, vagy mi állhat a gyilkosságok mögött.

Imdb
1173 2 7 Film Izé
Szosztar: Nem fikázásból de a filmben volt rá utalás, annál a résznél amikor a lány öltözött és O [...]
kovacslacka: :D A film tényleg inkább dráma, annak ellenére, hogy 1-2 trancsír rész van benne. Engem a hang [...]
Erunder: Amikor láttam a beküldöttek között és láttam hogy ki küldte be nagyon meglepődtem. Azt hitt [...]
Mind a 7 komment
Az a fránya tévé nem jó helyen volt.
15573 4 13 Izé
Nusihusi: Persze, hogy a TV a hibás ilyenkor:D
vérnyúl: Benne leszek a tv-ben...
Jaca: Fake :-(
Mind a 13 komment
2009 legjobbjai az [origo] filmklubja szerint
(több lista is van: legjobb alakítások, legjobb csók, legjobb címek, stb)
1395 0 1 Film Izé
kovacslacka: Összegzés a Premiere.com-tól: http://www.premiere.com/Feature/Premiere.com-s-Best-Worst-and-Ever [...]
Frozen

Ti szoktatok síelni? És ha igen, akkor használjátok a felvonót? Na ha ezt megnézitek, ezek után lehet, hogy nem. :)

Három barát, akik közösen mennek sítúrára, egyik este szeretnének egy késői lecsúszást. Ám a felvonó beragad, hideg van, senki se tudja, hogy felmentek, magasan vannak, így leugrani veszélyes lenne. A környéken köztudott, hogy vannak ragadozó állatok, és lent a sötétben mozog valami ami csak rájuk vár.

Szeretem az olyan filmeket amit kevés, illetve kis helyen forgatnak. Horroroknál a klausztrofób érzés keltése bevett szokás, de ez már lehet kicsit túlzás. Egy sífelvonó? Na ott tényleg nem lehet sokat mozogni. Történést se bírok sokat elképzelni. De reméljük a film készítői ebben a témában kreatívabbak voltak, mint én.

Imdb
2122 0 1 Film Izé
Blade28: Erről az jut eszembe, hogy egy zuhanyfülkéket gyártó cég beperelte a Psychót, mert a zuhanhz [...]
Börtön(szem)tetkók

(Ha esetleg valakinek kimaradt ez 2 éve...)
11233 5 24 Izé
Aresius: Supernatural!
1nessa: Erdekes kontaktlencsek. http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1242731/Eye-spy-freaky-eye [...]
Bubba: Nem, nincs lyuk a szeme helyén, de ott belül valóban csak a végtelen sötétség van!
Mind a 24 komment
Halálkeringő

Egy lecsúszott drogos, terhes, alkesz rendőrnőt meglátogat a nem túlzottan kedvelt ex-nyomozó apja. A látogatás ürügye a lánya harmincadik születésnapja. Az apa rövid idő alatt rájön, hogy Elza valami sötét titkot rejteget.

A filmet sok helyen tévesen drámának titulálják. Talán azok, akik hivatalosan is filmkritikusként dolgoznak, nem láttak még thrillert? Lehet, hogy nem gondoltak arra, hogy valaha is minőségi thrillert fognak készíteni a magyar filmiparban, és e miatt meg se fordult a fejükben, hogy ez esetleg nem dráma?

Az igen erős előzetes után én azt mondanám, hogy ez mégis végre sikerült. Jó szereplő gárdával, nem elbutított, és a média által megrontott készítőkkel ez igenis sikerült. Így tovább srácok, és sok szerencsét a filmhez!!

Imdb
3997 1 8 Film Izé
M.Andreas: Tegnap este adták m1-en. Igényes film, bár a végén nem tiszta, miért céloztak egymásra hárm [...]
kasy: Kedves Toffy! Én maximálisan megértem az általad leírt dolgokat, sőt tisztában vagyok vele. I [...]
Erunder: Külföldi filmek közül van jó pár, amiknek eszméletlenül jó plakátjai vannak. (Megjegyezné [...]
Mind a 8 komment
Kockaéder - Csak deriválj.

Ezek is inkább a fraktálokban gyönyörködnének... ;)

Hivatalos oldaluk is van.
7084 4 19 Izé
néma Bob: jók a szövegek, de kereshetnének valakit aki elénekli helyettük
Blade28: A partik középpontjai.....
Katcz: A Riemann integrál c számuk egész jó, csak refrén ne lenne...
Mind a 19 komment
Január 1-től változott a KRESZ, itt egy újabb Indexes teszt.
7957 8 22 Izé
Nusihusi: A posztkép jópofa:) Nem értem, mért kell variálni:(
plantek: Micsoda emlékek:) amúgy a kresz vizsga igazából kicsit átverés... ha az ember begyakorolja a k [...]
AVIREX: ja,látom már az 5. kommentben leírták előttem,sry-
Mind a 22 komment
A világbajnokságot is megjárt pécsi 3runner, Rico igen jól sikerült videója.
2031 0 0 Sport Izé
Akiknek a fél percbe sűrített filmek túl hosszúnak tűnnek, itt megtalálhatja jó pár film 5 másodperces verzióját. :)

Volt már itt, csak youtube-ról törölték, ez meg az eredeti, folyamatosan frissülő oldal!

Csöves filmszemle.

Nosztalgiakritikus.

Kérdezd azt a pasast!

Aki érez magában egy csöpp késztetést, az elkészítheti magyar filmek ötmásodperces változatát! :)
3097 5 3 Izé
szrobert: Back to the Future I,II,III : 'Great Scott' and "Wow this is heavy"
Tooni: Nálam a Srek 2 viszi a pálmát :) http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasse [...]
Davek: A titanic fenomenális xD http://www.youtube.com/watch?v=UC14Yqt3MWY itvannak összevágva :D
Veszélyes az energiaital piával!
1510 0 1 Pink Izé
spider86: viszont jobban üt... whiskey+hell zsír :D
Víz(alatt)ibicikli :)

Egy orosz cég piacra dobta az emberi erővel, bicikli pedállal hajtható hobbi tengeralattjárót. 70 ezer dollárért kapható és 30 méteres mélységig lehet vele merülni. Ez bőven elég például a korall-zátonyok színpompás élővilágának tanulmányozásához.

Még több kép itt.
3334 2 4 Izé
AVIREX: nekem már az érdekes,hogy az ember a vízben alapból kinyitja a szemét [: (én még nem pró [...]
Purple: én belemenni se merek :DDD vagy ha még is megtörténik a csoda, akkor félek benne :D
Erunder: Én mindig is szerettem volna tudni, hogy mi van a Balaton vizében. Csak sose tudtam annyira bemenn [...]
Mind a 4 komment
Nem egy életbiztosítás ez a meló. Főleg ha úgy jár az ember, mint ezen a régebbi videón...
6576 1 3 Izé
BlackHawk94: nem azért de én nem látom értelmét hogy ebben mi a jó
bandee1219: http://www.youtube.com/watch?v=5Dp_8fTSjJY 3:35-től
Purple: a világ legjobb állásába is bele lehet halni :D http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=57529 ara [...]
Marmaduke

Egy újabb képregényfigurát filmesítenek meg. Persze ő azért nálunk annyira nem ismert.

A történetéről nem lehet sokat tudni, csak azt ami ebből a kicsi teaser-ből kiderül. De mért is érdekelne minket a története egy olyan filmnek, ahol már megint beszélnek az állatok? Simán lehetett volna animációt csinálni a képregényből, és akkor nem lenne ennyire bugyuta, de neeeem. Na mindegy. Akinek tetszettek a Kutyák és macskák, vagy a Doctor Dolittle, azoknak ez is be fog jönni. Valószínűleg (remélem) nem lesznek túl sokan. ;)

Imdb
1054 0 1 Film Izé
tutituti: Régen a garfield újságban volt róla képregény.Jó 2 évig asszem.Aztán levették.Marmaduke-ot [...]
Rendszerhibás tollas konzervnyitó. :)
6330 5 22 Izé
i: hát azt nem tudom hogy miért, de ezen egyszerűen visítottam a röhögéstől....
clownessa: Van az a "játék", hogy az ember az ujjai között bökdös késsel vagy tűvel, mindezt egyre gyor [...]
serci: Nem szédül?
Mind a 22 komment
Hamarosan újra nagyobb szerepet kap a kerékpár a midennapi közlekedésben. ;)

Bicikli verseny (Japánban).

Egyéb fura "élvezeti cikkek" a www.motorfun.biz oldalon...
12485 1 9 Autó Izé
Nusihusi: A postkép büntetXD
Gabi69: Az agyamat eldobom! Bár mondjuk Párizsban a nyáron a Moulin Rouge utcáján láttam egy széket k [...]
Sissi: Csajok a csúcson:D
Mind a 9 komment
Milyen trópusi betegségek elterjedési területe tolódhat északabbra a globális felmelegedés hatására? Pl. az elephantiasis (lánykori nevén limfatikus filariázis). Szemelvények a parazitológiából. :)

Egy igen összetett kórképű betegség, amit elsősorban szúnyogok által közvetített, az ember nyirokrendszerében élősködő férgek és a bennük élő szimbionta baktériumok okoznak. Legszembetűnőbb tünete az extrém módon megvastagodott láb és genitáliák, amit az okoz, hogy a féreg a nyirokerek elzárásával meggátolja a normális nyirokkeringést, így a szövetek közti folyadék felgyűlik a test alsó részén.

Kicsit gyomrot igénylő post, de legalább veszekedni nem lehet rajta. :)
8248 2 39 Izé
vöri: south park- bloody mary
Nas: Antibiotikummal (ivermectin), parazitaölő szerekkel (albendazol, DEC) az időben felismert betegs [...]
Purple: én műtétet láttam, meg hogy leszívják a vizet, de hogy meggyógyul-e... teljesen szerintem soh [...]
Mind a 39 komment
Minden egyes jegy ütközhet ellenállásba, vagy épp segítő szelek terelgetik útját. Most megtudhatod, hogy állatjegyed szerint mennyire lesz sikeres 2010!
1453 0 1 Pink Izé
eerix: jó a posztkép! :)
Track: The Bug - Stampin (Feat. Flowdan)


Style: Dubstep

(A kép Flowdan-ról van, ebben a számban ő a lényyeg, természetesen sokaknak feltűnhet az az alap amire nyomja a szöveget...The Bug - Poison Dart)


The Bug on MySpace


Flowdan on MySpace
813 0 3 Zene Izé
Lisa: Jeheee, imádom bugékat!! :D
stev: örülök hogy tetszik
yoman3d: maaan, ez nagyon odaüt...
Whisky vagy vodka? Melyik kínoz meg jobban másnap?
1327 1 0 Pink Izé
Dollhouse (A felejtés ára)

A Dollhouse egy olyan cég ami emberek agyát törli ki azért, hogy új személyiséget tápláshassanak beléjük a megrendelők kénye kedvére. Akik általában barátnőt, szexrabszolgát, tolvajt, vagy gyikost kérnek. A fő konfliktus abból adódik, hogy a "babák" elkezdenek emlékezni. A másik, hogy a szervezet jellegénél fogva nem igazán legális, ezért az FBI nyomoz utána.

Sajnos a sorozat nem ütött akkorát, mint amekkorát elvártak tőle. Illetve amit a készítőjétől, a sorozatok nagy mesterétől vártak. Viszont szerintem még így is a mostanában futó, illetve épp most szünetelő sci-fi sorozatok közt megállja a helyét. Igazán különleges történettel állunk szembe, és a színészi játékok is (amiket egyébként a történet meg is követel egyes karakterektől) tökéletesek.

Eddig két évad futott le, és már a sorozat törlése is tervben van, de az RTL Klub még csak most kezdi vetíteni. Január 4-étől késő esténként nézhetitek is. Én személy szerint inkább gépen feliratosan. A FOX mentő kampányáról a magyar oldalon többet is olvashattok.


Imdb | Wiki | Magyar oldal
785 1 1 Film Izé
Erunder: Hozzá tenném még hogy van egy pilot amit sehol sem vetítettek le, így az RTL Klub se fogja. Ha [...]
Szempillanövesztők: vigyázz, mert nyírhatod!
862 1 2 Pink Izé
Ártatlan-méz Előd: ki a fickó a postképen?
Pkmici: brr..elég fura a posztképen a bácsi.Willi frog-Voldemort mix.Meg egy kis Kiszel Tüncike.
Azt hiszem, hogy agyilag "van egy kis gyíkja" a srácnak.
4228 1 24 Izé
Mr.T.: Thanx :) a kaja elfogyott, már a tanulásnál tartok (ha a sört annak lehet nevezni). 2-3 óráná [...]
bungle: Egyáltalán az, hogy alszanak... :D Na további jó ebédet és tanulást!
Mr.T.: Ilyenek ezek látod, nappal alszanak... :D
Mind a 24 komment
Ha többre vágysz a Kama Sutra-nál, akkor teszteld a KarmaSutraBuddy pozitúráit. ;)
21362 15 32 Izé
s.csuli: miért csináljátok ezt??????
Mr.T.: Kellett neked korán fölkelni gépezni :P:D
1nessa: Neee aaaa ... inkabb vissza fekszek aludni:D
Mind a 32 komment
Régebbi postok...