Kuss, én így szállok ki!
Hihetetlen, de sem a rongybabaként kirepülő utas, sem a sofőr nem halt bele a balesetbe, sőt, a sofőr sértetlenül úszta meg!
4464
0
Izé
Sokáig vártak a fiúk ;)
Türelmetlenek 13:40-től nézzék!
5664
1
Izé
És mire költenéd a lottónyereményt? Hát kurvákra és kokainra... :D
2700
0
Izé
Csak úgy hasítja a vizet ;)
4455
0
Izé
USA-ban ezt is lehet: séta az utcán egy MP5-össel
3988
0
Izé
2000 tini beözönlött egy amerikai plázába, belekötöttek a vásárlókba, buliztak egy jót, többekkel össze is verekedtek
Úgy látom norvég cserediák mind... ;)
3097
0
Izé
USA-ban ez már kötelező tananyag a lányoknak ;)
10752
2
Izé
Tömeges fingással tüntettek Amerikában a fegyvertartás szigorításáért
1900
0
Izé
Az észak-carolinai Woodland lakói leszavazták a napelemeket, mert szerintük azok a Napból származó összes (!) energiát elszívnák a kisváros közeléből. Egy nyugdíjas, természettudományokat oktató tanárnő meg van győződve arról, hogy a napelem park melletti növények elrohadnak és még az is lehet, hogy a napelemek rákot okoznak.
Magyar cikk:
Egy amerikai város úgy fél a napelemektől, hogy inkább nem engedélyezi
1436
0
Izé
Milliomos leszel, vagy hajléktalan a jövő társadalmában?
San Franciscóban és a szilíciumvölgyben forgattunk arról, hogyan működik a világ legdurvább versenyszférája, ahol a nyertesek szupergazdagok lesznek, a vesztesek pedig földönfutók.
2343
1
Izé
Emmegmi??? (Csak erős gyomrúak kattintsanak!)
5123
0
Izé
Eladó a világ egyik legnagyobb ingatlana: nagyobb, mint New York és Los Angeles együtt!
1 és háromnegyed óra, amíg helikopterrel végigrepülnek a birtok felett, ha meg akarja mutatni a ranchot egy potenciális vásárlónak.
4202
0
Izé
Női 4x nem százas ;)
2520
0
Izé
Mintha világvége lenne, olyan felhő úszott be Sydney fölé
3109
1
Izé
Rendőri brutalitás, vagy jogos intézkedés?
3331
0
Izé
Texas Law Hawk!
2424
0
Izé
Terry Blacket... izé.. Turnert női börtönbe dugták, miközben férfi
2737
0
Izé
A legszebb őszi természetfotók Amerikából
1864
1
Izé
A hobbiból milliárdossá válás egy
újabb példája
A 23 éves
CaptainSparklez Maron azzal keresi a pénzt, hogy egész álló nap a Minecraft nevű játékkal játszik, videókat vesz fel, és felteszi azokat a YouTube-ra. Most vett magának egy 1,2 milliárd forintos lepukkant hollywoodi kecót... ;)
10 éve még röhögtem ezen a
Gary Larson képen. Most már nem röhögök.
3149
0
Izé
Freakmo, avagy hogyan legyünk félig letépett arcu zombik
és más
nyalánkságok
2942
0
Izé
Önmegmentő baba
3951
0
Izé
Szétrúgod a seggemet?? Na gyere, játsszuk le kisapám! ;)
Angol cikk
4983
0
Izé
- Kevin, hova ragadt be legutóbb az ujjad?
- A feleségembe, Steve.
Az igényes amerikai szórakoztató tévéműsorok újabb gyöngyszeme... ;)
3214
0
Izé
És egekből leereszkedvén zöld utat nyert a lámpánál ;)
Angol cikk
2859
0
Izé
Szégyenlős macika ;)
2852
0
Izé
3724
0
Izé
Két pitbullt nem tud megállítani a felelőtlen gazdájuk...
Cikk:
Ráuszította egy nő a pitbulljait az idős férfira
3390
0
Izé
Hát ez ott maradt! :D
4925
0
Izé
Jó kapás van, „macskacápákra” :)
3330
0
Izé
Észak-Dakotában már drónra szerelt sokkolót, könnygázt, vagy gumilövedéket is bevethetnek a rendőrök
2308
1
Izé
Így fog minket ellepni a patkány invázió! ;)
2740
0
Izé
Száll a rája, száll, a csobbanásra vár ;)
Több ezer rája vonult egyszerre
1977
0
Izé
A kétkerekes downhill videók után itt egy négykerekes is ;)
4530
0
Izé
„Nem értem a magyar sportújságírás etikáját, de még-inkább nem a szerkesztő „címjóváhagyó” beleegyezését, hogy egy cikk Cseh László világbajnoki győzelme után így, ilyen címmel megjelenhetett?
Bocsánat, de ki nem sz@rja le az amerikai bajnokságot, amin a krém ott sincs, így pszichikai nyomás a nulla felé konvergál, míg Cseh Lacinál egy országot képviselve, nagy lelki nyomással terhelve nyeri meg a világbajnoki címet, s veri meg az egész - közöttük amerikai - mezőnyt!
Miért kell ezt a mindenképp' például szolgáló fiatalembert az örömétől megfosztani ezzel a hatásvadász, harsogó és Lacira nézve lekicsinylő címmel cikket lehozni!??”
2905
0
Izé
Guruló halhatatlanság? Ááá dehogy, csak egy lopott Humvee!
3786
0
Izé
„Louis, azt hiszem ez egy gyönyörű barátság kezdete!” ;)
2487
1
Izé
A fóka nem volt elég foltos ;)
2640
1
Izé
Louisianaban személyesre veszik a zsaruk ;)
4068
1
Izé
Sátánszobrot avattak fel Detroitban
1974
0
Izé
Szerintetek ez a megoldás mennyire eredményes a cápák ellen? :D
2840
0
Izé