REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Israel Vibration - Herb Is The Healing
1591 1 1 Zene Izé
snake6: full lazulás ... a képek megukért beszélnek... píííísszzz
Flyleaf - Beautiful Bride
 
1575 1 0 Zene Izé
Tavaszi dekorációs tippek - a jó hangulatért
603 0 0 Pink Izé
At The gates - Slaughter of the soul
543 0 0 Zene Izé
"Ezek a hülye utasok meg ott maradtak a megállóba... haha..."

Ez aztán nyomja a "kommenteket". :D
12761 2 16 Izé
Csemegekaraj: Csak a rokonságból :D
Tóth József: Te is az vagy? :)))
Csemegekaraj: Minden békávésnak van valami elmezavara, ezt első kézből tudom :)
Mind a 16 komment
Volt pár éve egy videó a világ legügyetlenebb betörőjéről. Ez a mostani fickó talán még annál is bénább. Ezt már a hírolvasó se bírja ki röhögés nélkül! :)
16470 5 11 Izé
Nusihusi: Bírom a béna betörőkről szóló videókat:D
Nas: Szerintem erre hasonlít: :D http://www.youtube.com/watch?v=UZm47SrmuwM&feature=related
Polly: Vagy eleve a szigetelést akarta lelopni a mennyezetről...:D
Mind a 11 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az indonéz gumifa (Rainbow Eucalyptus vagy hivatalosan Eucalyptus deglupta).
5081 5 8 Izé
oldschool: úúú,de jóó:D
Bobakrome: megeshet ki kéne probáljuk :D
Jádám: szerintem ha eléggé nekifutsz egy diófáról is visszapattansz xD :D
Mind a 8 komment
Bevallom őszintén, eddig fogalmam sem volt, ki az a Szabó Patrícia. De most már tudom: egy hihetetlen tehetséggel megáldott színésznő! ;)
14025 2 67 Izé
Purple: pffff :DDD de ez a mondat... beleégett az agyamba, és hozzá az a vizuális (hány)inger is.. :D
bungle: Na ki van itt, csajoook? :D http://kepfeltoltes.hu/100427/sex_and_patricia_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
serci: Oszkár díj esélyes alakítás! És még brekegnek ,h a jobbik beszüntetné ezeket a kutúrtévé [...]
Mind a 67 komment
Személyiségteszt - válassz egy képet
1547 0 0 Pink Izé
Visszamennnyééé... :D
11450 3 12 Izé
Bobakrome: Tudom én jol csak viccelöttem ,nekem például olyan volt hogy a cserepadon hátulrol köpkötek l [...]
mrzolee86: eltévesztette a szurkolótábort, megesik : D
Briareos86: Csatt! Baszki :D
Mind a 12 komment
Visszamennnyééé... :D
11245 0 0 Sport Izé
Na ezt se a szél fújta be... :)
1257 0 0 Sport Izé
Slayer - Seasons In The Abyss
600 0 2 Zene Izé
Szosztar: Egyik legeltaláltabb Slayer szám! Istenek!!!
pepeti: Legjobb Slayer :) Kerry King még hosszú hajjal, alap.
Huhh, ez közel volt! :)
13492 5 11 Izé
tjunior: én is hátraugrottam egyet :)
Noki: Majdnem diótörés volt... :S :D
superxaba: illetve még azt akartam mondani, hogy ha ráesett volna, sokkal májerebb videó lett volna, mint [...]
Mind a 11 komment
Sidney Shark
4610 2 3 Game Izé
Dawe: 2900000 az jó?
sanyisajt: de a véga hogyha felrobbantod az atomot :P az a beteg xD
asciimo: ez elmebeteg :D
Vikings: Journey to New Worlds

A Skandináviából származó vikingek korának kezdete pontosan meghatározható: az első nagy visszhangot kiváltó támadás a lindisfarne-i kolostor ellen, 793. június 8-án történt. A végét már nem lehet egy adott eseményhez kötni, de nagyjából egybeesett a kereszténység felvételének lezárultával, a 11. század végén. Az e két időpont között eltelt három évszázadban a viking harcosok rettegésben tartották egész Nyugat- és Dél-Európát, meghódították Anglia és Írország nagy részét, Normandiában megalapították a hercegséget, a mai Oroszország területén pedig a rusz államot. Elfoglalták Izlandot, felfedezték és gyarmatosították Grönlandot, és egy rövid időre letelepedtek Észak-Amerikában. (részlet a wikiről)
A 40 perces dokumentumfilm négy részletben megnézhető a youtube-on. Angolul nem tudók nagy hátrányban.
Második részlet / Harmadik részlet / Negyedik részlet
914 0 0 Film Izé
Szerintem tőle leste el... ;)

(egyébként szerepelt a bácsi már egy másik produkcióval itt :))
4524 2 10 Izé
bungle: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=103729
cila: Sok-sok évet még a papának. S ha eljön majd a végső findingi-zés (=vitorlás), élvezettel te [...]
Bobakrome: De ez van mindegyikünk hütöjébe? :S ezentul anyámal kenetem a vajas kenyeret ...
Mind a 10 komment
999 nap - Russel Higgs stop-motion művészete
4758 3 3 Izé
Grex: .....ez egy bankrablóknak szóló divattrend.........bár, a művirágosakat újragondolnám a hel [...]
Csabusa: ahogy mondod nincs tárgy, amit ne rakna a fejére :P
bugsy: Hát nemtom... Kamasz koromban a haverokkal állatkodtunk ilyesmikkel, de mi nem neveztük művésze [...]
Mennyi románc és szerelem vár?
996 0 1 Pink Izé
NoGoodNick: A hand job?
Elvis biciklusfutárok hátizsákjain járja be Budapestet! A képeimet megtekinthetitek a fővárosi forgalomban elsuhanó Hajtás Pajtás futárok hátán. Ha látjátok őket, integessetek!

Elvis viszont maradna Magyarországon, de a te segítségedre számít, hogy eligazodjon a városban. Adjál neki tippeket, hogy hova lenne érdemes ellátogatnia. Aztán persze készülne egy-egy újabb kép az adott helyszínen. SZAVAZZ ezen az oldalon.

Elvis képekből képeslapok és poszterek is készültek, amiket országosan terejsztünk könyvesboltokban, hipermarketekben és írószer boltokban. Online is tudsz rendelni ha a galéria menüpontra kattintasz.
865 0 0 Art Izé
Orosz "csináld magad" hójárók
6311 2 4 Izé
Zsolt86: Coca Cola-s váltó :DD
Tooni: http://www.vernier.com/news/images/obama2008-speaking-to-us.jpg "És ezért kellett lenúkolnunk Izl [...]
cila: Idev'ó, szerintem érdekes cikk http://voxpublica.realitatea.net/life/daca-se-pune-brusc-de-o-racir [...]
Mind a 4 komment
Twilight Saga: Vampires In Heat

Edwardnak komoly konkurenciája tűnik fel, minden vámpír a dögös tinédzserkorú csajért harcol.
1050 0 0 Film Izé
Destroy the Village
6071 3 4 Game Izé
szabi3210: szerintem amugy gyenge játék lehetett volna nehezebb is de azér birtam
szabi3210: fél óra volt:D
nemerdekel: remek :D
Mind a 4 komment
Egy nem várt látogató a tengerparton. :)
7441 1 41 Izé
rolie100: Nekem is volt kb10 évig először terráriumban tartottam,de aztán a panelban szabadon jobban ére [...]
Tooni: Megoldva a hajléktalankérdés! :D
Nas: Egyszer rakjon fészket...oda a Bakony... :S
Mind a 41 komment
Buraka Som Sistema - Kalemba (wegue wegue)
1411 0 1 Zene Izé
vöri: zsivány :]
Bob Sinclair - New New New (Avicii remix)
1414 0 0 Zene Izé
Falsalarma - Barna Files
800 0 0 Zene Izé
65 javaslat éttermi vendégek számára - mert nem csak a vendégnek van joga kiakadni, hanem a pincérnek is.
728 0 1 Pink Izé
Chamy: Lényegében: légy kedves és halkszavú a pincérrel szemben.
Mi lennél, ha kocsi lennél?
758 0 1 Pink Izé
Errtu: Hülye kérdés: kocsi.
Lám-lám, néha még az ütőjátékos mögött is lehetnek szerencsések. :)
1147 0 0 Sport Izé
"A férfiak fizetnek, hogy zabáljak"
1185 0 12 Pink Izé
Derill: nem az a kimondottan vashiányos alkat
CRaPtRaSH: az...???? :D
CRaPtRaSH: bezzeg én még a szádba is adnám... (a pizzám:D)
Mind a 12 komment
Szuper csapat intRo/ck/
1669 2 0 Zene Izé
iPhone-nal vezérelhető, tetszés szerint bárhová néző intelligens ablak.

Itt látható a beszerelési folyamat.
8797 9 24 Izé
eol: Jobbnak tartanád, ha nem a Wii cuccát használnák? Nem is vagy kicsit fanboy... :P
bungle: Húúú, nem volt vasárnap post. Felvilágosítalak, hogy a legtöbb helyen szombaton sincs. Egyéb [...]
Tooni: És már sosem jönnek vissza....és egyedül maradsz....a SÖTÉTBEN... húúú micsoda film lenne [...]
Mind a 24 komment
Egyik zeném. Nemrég fújta el az első gyertyáját. Gondoltam megosztom. Érdemes nem beletekerni. Nem olyan hosszú. Kifogytam a tőmondatokból. Mégsem... :)

tshabee - Journey
686 0 1 Zene Izé
Lisa: Nekem ez túl dnb-s. De ha ezt figyelmen kívül hagyom, akkor mindenképp rendben van a motyó, his [...]
5 étel a jó alvásért, szép álmokért
791 0 1 Pink Izé
nagyonhulyevagyok: a legegyszerrűbb nem enni
Funeral For a Friend - This Year's Most Open Heartbreak
630 0 0 Zene Izé
Schuller Ádám amatőr fotós képei.
1079 1 0 Art Izé
A Gramofon Online debreceni nyitóbulijához készült DJ-mix
Hallható halhatatlanok élőben:
2010. április 17-én, szombaton, 20 órától
Debrecen
MODEM
A Gramofon Online elindulását ünneplő estén az elmúlt évszázad fekete lemezeinek mágusai lángoszlopokként oszlatják el a feledés homályát. Lélegzetelállító és hajmeresztő, borzasztó és bizsergető muzsikák armadáját hadrendbe állítva mutatják meg az alkalomra egybegyűlt fruskák és méltóságos asszonyok, sihederek és nagyságos urak számára, hogy a Monarchiától a Népköztársaságig ívelő rögzített zenei kincs nem pókhálós múzeumi állomány.
507 0 0 Zene Izé
50 csodálkozó celeb arc
1946 0 6 Pink Izé
spider86: ez szerintem is inkább egy kéjes nyögés...
CRaPtRaSH: rossz vagy :D
go-free: akár szex közben is készülhetett.
Mind a 6 komment
Így mentsd meg a "hercegnőt"... :D

Igaz történet! ;)
11113 14 18 Izé
Szemjuel: nyhááááááá ez nagyon jóóó :D
naezazamaz: Hatalmas! Érdemes megnézni! :D
littleguy: Ez kib***ott jóóóó!!! :D Nagyon ott van! ;-)
Mind a 18 komment
Régebbi postok...