REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
 Még mindig hódít a nagy női sorozat, nem ismered? Itt egy kis segítség!
455 0 0 Pink Izé
2010. november 17. és november 24. között tartó akciónkban megnyerhetitek a következő játékokat a JÁTÉKOK magazin oldalain: Assasin's Creed Brotherhood (X360) + 2 előrendelői DLC, The Fight: Lights Out (PS3), Jungle Party (PSP), Eye Pet (PSP) + Invizimals: Shadow Zone (PSP), illetve a játékhoz kapcsolódóan Facebook-oldalunkon szert tehettek a következő nyereményekre: Assasin's Creed Brotherhood bögre, póló, poháralátét, poszter, Star Wars: The Force Unleashed 2 (X360), Blood Stone 007 (X360), Guitar Hero: Warriors of Rock (X360). Az Assassin's Creed Brotherhood-relikviákat köszönjük a játék magyarországi forgalmazójának (AN-TEC), míg a Sony-s játékokat a Sony Magyarországnak, a többi játékot pedig az Activision-Blizzard ajánlotta fel.

A szoftvernyereményre a szokásos módon, honlapunk fejléce alatti hivatkozására kattintva lehet pályázni. Ehhez mindössze három kérdésre kell helyes választ adnotok. A részvételhez regisztráció szükséges, ez ingyenes, és az oldal jobb felső sarkában lévő hivatkozás segítségével valósítható meg, vagy ha ide kattintotok. Facebook-oldalunkon nincs más dolgotok, mint csatlakozni olvasóink táborához, majd a játék meghirdetésekor részt venni a játékon, ahol a felsorolt többi dolgot sorsoljuk ki.
2322 1 0 Izé
Jobban szeretnél aludni? Van segítség!
814 0 1 Pink Izé
zeiksz: Egy ilyen mellett...!?
Hát ez meg hogy került oda? ;)

Megfejtéseket a kommentekbe. Kis segítség lehet ez a kép. ;)
14984 11 101 Izé
cila: Az a sárga folt, talán nem is más mint, egy telefontársaság emblémája (nem a reklám helye, d [...]
Imreba: http://en.wikipedia.org/wiki/Fermat's_Last_Theorem
karpatika: Én csak azt írtam le,hogy hol lehet fülöncsípni azt, hogy össze van nyomorítva a cucc. És hi [...]
Mind a 101 komment
A Játék véget ért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok! :)

A szerencsés nyertes:

M. Gergely

Őt hamarosan e-mailben értesítjük.

------------------------------------------------------------

Szeretnél nyerni 2 jegyet a szombati T-Mobile Bónusz fesztiválra?

Nincs más dolgod, mint elküldeni a pirossal letakart dj formáció nevét a jatek@ha.hu címre.

Segítséget természetesen a képre kattintva kaphatsz ;)

A játék szerda (10.13) 9.00-ig tart, a szerencsés nyertest e-mailben értesítjük.

Jó játékot!
1983 1 9 Izé
molnigery: ŐŐ izé...:) NYERTEMMMMMMMM!! Köszönöm!! :):) Kitartást mindenkinek nem az első játékom vol [...]
COLOS25: áááááá nemazenyém... :'( sosem én kapom:'(
COLOS25: Nekem kell!!! xD de ha nem kapok akkor is ott leszek de+ 20k minden buliba jól jön:D:D
Mind a 9 komment
Segítség, a párom a főnököm!
328 0 0 Pink Izé
A filmekben már a meztelenség is csak számítógépes trükk? Jessica Alba-nak a Machete c. filmben nem kellett teljesen levetkőznie, hiszen a jelenetet számítógépes rásegítéssel oldották meg (valószínűleg Vezekényi Lacika segítségével).
17325 4 8 Izé
bandee1219: lacika nagy szakember!
szűzirónia: de még a hasa is "nagyobb" a 1. képen.Szuoval valszeg a 2.kép a retus..
vajalja: a postképet nézve szerintem is...nekem is gyanús az a melltartó
Mind a 8 komment
YouTube Social - közösségi videózás

Az oldal segítségével ismerőseinkkel egy időben nézhetünk videókat - akkor is, ha nem vagyunk egy helyen. A videók megtekintése közben a meghívott társaság reakcióit egyből megírhatja a többieknek egy chat segítségével. Akit megfogott a dolog, annak nincs más dolga, mint az általa közösségi nézésre kiválasztott videó címében a "youtube" és a ".com" közé beírni, hogy "social". Pl. így: http://www.youtubesocial.com/watch?v=kIEkaiNdzcE
1859 6 6 Izé
tool: neee, ez agoyn jó, hányszor csináltam már hogy átküldtem egy jutubilinket, és mondtam hogy sz [...]
anon: Nekem ez már eszembe jutott csak tv-re :D
Purple: de megütném :DDD 345 ft?? az már majdnem egy rtl klub :D
Mind a 6 komment
Minden, amit az omega3 zsírsavról tudni érdemes. Tudtad, hogy a születendő, illetve már növésben lévő gyermeked szellemi fejlődéséhez is hozzájárul? Hogy elősegíti az alkoholizmusból és depresszióból való kilábalást, hogy segítségével jelentősen csökken az Alzheimer kór veszélye?
400 0 2 Pink Izé
süti: ne is mond :'(
spider86: de a dínókat már ez sem tudta megmenteni... :'(
Youtube milliomosok, akik a hálószobájukból lettek gazdagok csupán egy webkamera segítségével.

Hihetetlen, milyen idióta pojácákat néznek és sztárolnak az emberek. (Shane Dawson? Annoying Orange? Pfff...)
11874 2 38 Izé
bungle: www.origo.hu/techbazis/20150707-youtube-pewdiepie-felix-kjellberg-internet-jotekonysag-ketmilliard-f [...]
VS: oh my god, van pár értetlen video számomra ezen a listán (mármint hogy miért nézték ennyien) [...]
lokko: TOE-MAY-TOE !!! most tényleg azon tépjük a szánkat, hogy mi a vicces ? you're an apple!
Mind a 38 komment
Segítség, a párom flörtöl
451 0 4 Pink Izé
eerix: ezoterikus.szar :D
Purple: most, hogy megnéztem, én is :D csak ez a cím.. grr :@
eerix: én a cikk alatti hozzászólóval értek egyet.
Mind a 4 komment
Galaxisok ütközése - a NASA-nak három teleszkóp segítségével sikerült csodálatos felvételeket készítenie két galaxisról, amelyek "éppen" összeütköznek, csakhogy ez a karambol már százmillió éve tart. A Csáp-galaxisok 62 millió fényévre vannak a Földtől, a kozmikus karambol százmillió éve kezdődött, és még ma sincs vége. Eközben számtalan csillag és fekete lyuk jött létre.
5463 8 28 Izé
bungle: Mi történne egy fekete lyukba zuhanó űrhajóssal, megsülne vagy szétszakadna? A válasz nem mi [...]
cila: Gavitáció, fúzió, atomhalál, vég. Ez hát a sorsunk. Hány millió év?
I. C. Wiener: Az élet értelme... ;)
Mind a 28 komment
Sucker Punch

Vajon Zack Snyder ezúttal beletrafál vagy mellényúl? A rendező eddigi filmjei is nagyszerűek voltak látvány szempontjából, de úgy tűnik, hogy a Sucker Punch az eddigiekre is rá kíván tenni egy lapáttal. Kérdés, hogy a közönség érdeklődni fog-e a látványorgia iránt. Végre lesz egy olyan produkció, ahol csajok állnak a középpontban és ők akcióznak. A történet nagy része egy fantáziavilágban játszódik, Baby Doll ugyan egy elmegyógyintézetben él és fájdalmai elől egy alternatív valóságba menekül, itt 5 tárgyat kell összegyűjtenie, amelyek segítségével kijutna a való világbeli intézetből. A rengeteg akción kívül mire számíthatunk még? Zombikatonákra, sárkányokra, hatalmas gépekre és némi (vagyis inkább sok) steampunk stílusra. Bemutató jövő márciusban.
1292 2 8 Film Izé
snake6: majd megnézük és akkor vitázunk,hogy volt e benne steampunk vagy nem
EarthPie: De akkoris elírta a leírásban xD
Erunder: Én meg inkább le se sz**tam. :D
Mind a 8 komment
Ezúttal a CNG Hungary által felajánlott nyereményeket fogjuk kisorsolni, melyek között megtalálható az általunk is tesztelt LEGO Harry Potter X360-as verziója, a Wings of Prey nevű fantasztikus szimulátorjáték PC-s változata, illetve a kamionszimulátorok királya, a Rig 'n' Roll. Facebookos rajongóink között pedig egy olyan exkluzív cuccot sorsolunk ki, ami minden barátod szemét vonzza majd a suliban: egy LEGO Harry Potteres tornazsákot.

A szoftvernyereményekre a szokásos módon, a fejléc alatti hivatkozásra kattintva lehet pályázni. Ehhez mindössze három kérdésre kell helyes választ adnotok, illetve megadni a kívánt platformot. A részvételhez regisztráció szükséges, ez ingyenes, és az oldal jobb felső sarkában lévő hivatkozás segítségével valóstíható meg. A Facebookos nyeremény kisorsolásának módját, az erre való jelentkezést, illetve a sorsolás eredményét értelemszerűen a Facebookos oldalunkon találhatjátok meg.

A nyereményjáték július 15-én kezdődött, és augusztus 2-án ér véget. A nyertest e-mailben értesítjük, nyereményét pedig postai úton küldjük el. Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu szerkesztősége és a CNG Hungary!
2500 2 0 Izé
Ezúttal a CNG Hungary által felajánlott nyereményeket fogjuk kisorsolni, melyek között megtalálható az általunk is tesztelt LEGO Harry Potter X360-as verziója, a Wings of Prey nevű fantasztikus szimulátorjáték PC-s változata, illetve a kamionszimulátorok királya, a Rig 'n' Roll. Facebookos rajongóink között pedig egy olyan exkluzív cuccot sorsolunk ki, ami minden barátod szemét vonzza majd a suliban: egy LEGO Harry Potteres tornazsákot.

A szoftvernyereményekre a szokásos módon, a fejléc alatti hivatkozásra kattintva lehet pályázni. Ehhez mindössze három kérdésre kell helyes választ adnotok, illetve megadni a kívánt platformot. A részvételhez regisztráció szükséges, ez ingyenes, és az oldal jobb felső sarkában lévő hivatkozás segítségével valóstíható meg. A Facebookos nyeremény kisorsolásának módját, az erre való jelentkezést, illetve a sorsolás eredményét értelemszerűen a Facebookos oldalunkon találhatjátok meg.

A nyereményjáték július 15-én kezdődött, és augusztus 2-án ér véget. A nyertest e-mailben értesítjük, nyereményét pedig postai úton küldjük el. Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu szerkesztősége és a CNG Hungary!
2821 0 1 Game Izé
alaplap: Én nyertem a Wings of Preyt :D
A játék lezárult, a sorsolás megtörtént, a közjegyző mindent rendben talált :)

Mivel több mint 200 megfejtés érkezett, ezért a tervezett 2 páros jegy helyett 5 páros jegyet sorsoltunk ki!

Íme a nyertesek izé user nevei:

Phloem
LoU
psyone3
MikeSylver
szilvaa

A nyerteseket e-mailben értesítettük, kérjük minél előbb jelezzetek vissza!!

Köszönjük, hogy velünk játszottatok!

---------------------

Szeretnél egy páros jegyet a Hegyalja fesztivál-ra?

Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és hogy hol lesz a buli!

(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)

A játék szerdáig (július 7.) tart!
3025 3 27 Izé
psyone3: Üdv mindenkinek, köszönöm a jegyeket ;)
MikeSylver: Köszönjük a jegyeket, nagyon-nagyon örülünk párommal el sem hisszük, hogy összejött:)
Gaben: Grat a nyerteseknek. :) Sziget feszt jegyet nem akartok sorsolni amúgy?? :D Children Of Bodom-on mo [...]
Mind a 27 komment
Soundation Studio - zenélj a böngészőben.

Egy kis segítség a kezdetekhez:

13666 16 25 Izé
csuking: ja sztem is jo énis csináltam csak első 5 kommentben nem szerepelhet linkxD
VS: Elég jól összehozták ezt így flashben, nekem tetszik :D
Lewad: Ezt hoztam össze: http://www.soundation.com/studio/play/?audio=d73c69312d16912b29fe10cdf2cd7d9d
Mind a 25 komment
A 16 éves Jessica Watson rózsaszín jachtjával, a Pink Lady-vel 7 hónapi hajózás után szombaton megérkezett útjának végállomására, Sydneybe, és ezzel rekordot döntött: ő a világ legfiatalabb hajósa, aki egyedül, megállás és segítség nélkül körbehajózta a Földet.
7805 6 34 Izé
seinchin: Egy ilyen hajóval én is elhajózgatnék a nagyvilágban (persze nem rózsaszínben), csak nem fer [...]
bocibasszer: Mindenképp nagy teljesítmény egy 16 éves lánytól. Kétes érzések vannak bennem. Nem irigysé [...]
freetzee: Klassz kis csaj, és igen ügyes... Én is szívesen lettem volna a legfiatalabb bárki, csak a sz [...]
Mind a 34 komment
Charlie St. Could

Zac Efron főszereplésével, készül ez a romantikus film, ami Ben Sherwood regényén alapszik.

A története az, hogy Charlie, és Sam egy napon elmennek megnézni egy meccset, de hazafelé autóbalesetet szenvednek. Sam meghal, Charlie pedig nem képes feldolgozni öccse halálát. Megjelenik a szerelem az életében, de a nő el akar hajózni. Miután egy jó ideje nem ad hírt magáról aggódni kezd szerelméért, ezért halott öccse segítségét kéri a felkutatására.
1919 0 3 Film Izé
Erunder: Gyönyörű film volt. Megható, és szép. Efron pedig nem kell, hogy elvegye a kedvetek tőle. Nyu [...]
Erunder: Szerintem belőle lesz a következő Leonardo DiCaprio. A kis Leo is egy pr által létrehozott nyá [...]
julis123: Zac Efron elvette a kedvemet a filmtől...:/
Jonah Hex

Johan Hex (Josh Brolin) egy megégett arcú fejvadász, aki bárkit képes elkapni. Mindenki fél tőle, de ő nem fél senkitől. Az amerikai hadsereg felkeresi egy ajánlattal: ha elkapja a rettegett gazembert Quentin Turnbullt (John Malkovich) - aki egyébként a legősibb ellenfele - eltörlik az összes vérdíjat, amit a fejére tűztek ki. Ebben segítségére lesz egy gyönyörű lány, Leila (Megan Fox).

Amerikai bemutató: június 18. (magyarról még nem tudni)
1698 0 3 Film Izé
Balázs: szerintem egynek jó lesz ez, Fox kisasszonyt meg jó látni :D
Mordred: Hát igen eléggé vicces keveréke a Ghost Rider-nek, a Van Hellisng-nek és a Punisher-nek. Remél [...]
Kornadidas: Ne utáljatok de szerintem ez elég röhejes film lesz:)....ez a szám ami megy a végén viszont j [...]
Elvis biciklusfutárok hátizsákjain járja be Budapestet! A képeimet megtekinthetitek a fővárosi forgalomban elsuhanó Hajtás Pajtás futárok hátán. Ha látjátok őket, integessetek!

Elvis viszont maradna Magyarországon, de a te segítségedre számít, hogy eligazodjon a városban. Adjál neki tippeket, hogy hova lenne érdemes ellátogatnia. Aztán persze készülne egy-egy újabb kép az adott helyszínen. SZAVAZZ ezen az oldalon.

Elvis képekből képeslapok és poszterek is készültek, amiket országosan terejsztünk könyvesboltokban, hipermarketekben és írószer boltokban. Online is tudsz rendelni ha a galéria menüpontra kattintasz.
860 0 0 Art Izé
A Játék véget ért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok! :)

A két nyertes:

- Daron

- he (helyett naga lett a szerencsés nyertes)

Őket e-mailben értesítettük.

 

Hyperspace villám játék!

Szeretnél egy páros jegyet a szombati Hyperspace-re?

Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj, vagy live act nevét és nyerj egyet a két páros belépőből a bulira!

(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)

A játék ma (szerda) 22.00-ig tart!
3222 1 4 Izé
naga: én pedig nagyon köszönöm a lehetőséget!:)he-nek is az izének és a habostortának is:)
he: He! A he szigorúan kis h-val írandó :) A mailt megkaptam, remélem a választ minél előbb megka [...]
Daron: Sáláláláááá! Nyerteeeem!:D Köszi Izé!
Mind a 4 komment
Resident Evil: Afterlife teaser trailer

A negyedik Residen Evil filmben Alice (Milla Jovovich), folytatva útját, néhány túlélőt talál. Segít nekik biztonságba jutni. Halálos csatája az Umbrella Corporation-nel új magasságokat ér el, váratlanul segítséget kap egy régi baráttól. Információhoz jut egy helyről, ami élőhalottaktól mentes, ezért Los Angeles felé veszik az irányt. Amikor megérkeznek, a várost több ezer élőhalott árasztja el. Alice és bajtársai komoly csapdába kerülnek.
Premier: 2010. szeptember 10.
2411 2 7 Film Izé
Nyobe: Úgy várom már ezt a filmet ...
.::JunKieEQ::.: Én már tűkön űlve... tetűmessze van az a szeptember... :(
Balázs: köszi
Mind a 7 komment
The Switch

Aniston egy egyedülálló nőt alakít a filmben, aki spermadonor segítségével szeretne teherbe esni, amit legjobb barátja – aki persze titkon szerelmes belé – hevesen ellenez. Aztán egy részeg bulin hogy, hogy nem a tökéletes donor spermája helyére a neurotikus jó barát spermája kerül...

Már az előzetesen is jókat lehet röhögni, és van egy sejtésem, hogy a film még jó sok poént rejteget. Rengeteg poén lehetőség adódik, egy ilyen helyzetből.

Imdb
1259 0 5 Film Izé
kasy: Gondolom online mozizni akarna, a nagy gúglizásban meg itt kötött ki.
Erunder: Lehetőleg nyitott szemmel. :D Mégis ezt hogy érted, milyen választ vársz?
homine: hogy kell nézni a filmet??????,
Mind a 5 komment
Szilva, kender, mogyoró – a népdalkincs erotikájáról Tudta ön, mit jelenthet az alma a magyar népdalokban? És vajon miért fordul elő olyan sokszor a ló vagy a gémeskút a szövegekben? Néha dúdoljuk, máskor csak hallgatjuk, de sokszor nem is vagyunk tisztában vele, hogy egész jelképrendszerek bújnak meg egy-egy népdalunk soraiban. A magyar népköltészet helyenként sikamlós, máshol fennkölt jelentésű szimbólumaival ismerkedhet cikkünk segítségével.
962 1 0 Pink Izé
 Fogyj és méregteleníts a főszerek segítségével
297 0 0 Pink Izé
Egy környezetbarát pit bull - jól jöhet az ilyen segítség a parkokban, mert rend a lelke mindennek. :)
6609 2 7 Izé
kutyabarát: "blue pit bull"....szürke pit a gyönyörűség:)
Lacquo: a postképen asszem egy am.staff van
.::JunKieEQ::.: Ha az enyém lenne, így lenne... ;)
Mind a 7 komment
The Ghost Writer

Roman Polanski még a házi őrizetből is a filmjén dolgozik. A film indul a 2010-es Berlinale (Arany Medve) díjátadón is. Ahol "szegény" Polanski nem vehet részt. Gondolom mindenki tudja miért is van ez a helyzet.

Inkább beszéljünk a filmről: Adam Lang volt miniszterelnök úgy dönt, hogy megírja a memoárját, ám igénybe veszi egy ál-író segítségét is, aki a munka folyamán rájön arra, hogy a megbízójának a múltja sötét titkokat rejt.

A szereplők mind nagyon jók, valószínűleg az alakításokkal nem is lesz gond. A rendezés szintén jó lehet, ha már Polanski. A forgatókönyvvel pedig nem lehet túl sok probléma, tekintve hogy regényadaptációról van szó. Erről többet írnak a honlapon. Innentől csak a marketingen múlik a dolog, hogy mennyire lesz sikeres a film, de az, ahogy nézem most nem túl fényes. :)

Imdb
1085 1 1 Film Izé
go-free: a színésztársadalom körében kiállnak Polanski mellett. nem tudom, hogy a fogyasztók is hasonl [...]
Ez a videó érdekes tákolmánya az ittas vezetésnek, a véletlen jó szamaritánusnak és a Happy Tree Friends-nek. :D
5554 5 16 Izé
Tooni: http://www.explosm.net/comics/2501/ :D
kara: nagyon jóóóó:D
Jádám: ez naggggyon beteg... IMÁDOM! :D :D
Mind a 16 komment
Hát ez elakadt rendesen...

(Még szerencse, hogy volt a közelben segítség. ;))
12872 7 20 Izé
AVIREX: nekem csak a video felénél kezdett gyanús lenni a dolog xD
focuskoma: A posztképet látva egyből tudtam, hogy nem igazi.
bandee1219: De hangszóróból vagy motorból? Mert elég nagygépes hangja van.
Mind a 20 komment
Colin Diamond (Ray Winstone) teljesen összeomlik, amikor megtudja, hogy felesége viszonyt folytat egy fiatal francia pincérrel. Vérig sértett büszkeségén barátai – Old Man Peanut ( John Hurt), Meredith (Ian McShane), Archie (Tom Wilkinson), and Mal (Stephen Dillane) – segítségével készül revansot venni: elrabolják a szeretőt, és saját maguk által létrehozott rögtönítélő bíróság elé állítják. Hosszú éjszakának néznek elébe, és Colin az érzelmek teljes spektrumát átéli: haragot, bosszúvágyat, szeretet és saját pitiáner mivoltát…
IMDb   WIKI
Trailer
Rendező: Malcolm Venville
Fő szereplők: Ray Winstone, Tom Wilkinson, Ian McShane, John Hurt, Stephen Dillane, Joanne Whalley, Steven Berkoff, Melvil Poupaud
Premier: 2010. január 15.
847 0 0 Film Izé
"Kedves Timbaland..."

Valentine, egy tehetséges ukrán ("dél-európai" :D) zenész Timbaland segítségét kéri, hogy olyan híressé váljon, mint Britney Spears. ;)
6801 1 24 Izé
bodza22: hogy néz már? mint aki beszívott:D
plantek: most őszintén, az kivel nem basz ki?:D
Valentino: Lehet kib.szott vele a "webforditas.hu" ?:D ( .ro ? )
Mind a 24 komment
Na ez az a lámpa, amit ha bungle és én (Mr.T.) kezelnénk, akkor sosem váltana zöldre. :D

(Aki nem érti a poént annak itt a segítség.)
12611 4 11 Izé
Nusihusi: Ez tényleg olyan, mint a Youtube pörgő izéjeXD
plantek: Tehát a kockák beszivárogtak a forgalomirányításba is?:D
Uakari: Egyszer voltam Debrecenben egy osztálykirándulás keretében és ami a tömegközlekedési lámpá [...]
Mind a 11 komment
Még nincs adventi koszorúd? Készíts egyet - VIDEÓS segítséggel!
918 0 0 Pink Izé
Astro Boy

Astro Boy egy fiatal robotfiú, akit egy ragyogó tudós, Tenma alkotott meg és keltett életre. Ő látszólag egy átlagos kisfiú, valójában a pozitív kék energia segítségével működő android, aki különleges képességekkel van megáldva, többek között hihetetlenül gyors és repülni is tud. A robotfiú felfedezőútra indul, hogy megismerje és elfogadtassa magát a világgal, valamint megtalálja helyét az igazi emberek között.

A mese alapja egy manga aminek a szerzője Tezuka Osamu. Ez a név manga rajongóknak nyilván ismerősen cseng. Na nekik tudnám javasolni, hogy ha fegyverrel kényszerítik őket, akkor se nézzék meg. A regény alapján készült tévésorozat is már gyenge volt, és a mögöttes tartalmat már az is mellőzte, de ha az lehetséges ez még inkább.

Előre sajnálom a kedves szülőket, akik a gyerekük miatt végig kell hogy nézzék.

Imdb
1757 1 0 Film Izé
American Pie Presents: The Book of Love (Amerikai pite: A szerelem könyve)

Tíz évvel az első amerikai pite film után. Három új szerencsétlen szűz próbálja elveszteni a szüzességét. Segítségükre van egy biblia, vajon sikerül nekik?

Emlékeztek még az első részben arra a könyvre, amiből az egyik srác megtanult nyalni? ;) Na ez a rész arról szól.

Valószínűleg megint böfögős, fingós, és elélvezős gimis humorra számíthatunk. Az esküvős rész kivételével szerintem mindegyik jó, a maga nemében. Ezt a részt már csak dvd-re adták ki.

Imdb
1084 1 9 Film Izé
zsaru: Hogyne emlekeznenk. A srak akinek szorulasa van :))))))))))))))))))
St.KolMi: én birom :D jófej a filmben
go-free: borzasztó ez az ember... :D
Mind a 9 komment
Ha nem tudsz beilleszkdeni...
493 1 0 Pink Izé
Segítség! Különbözőek a melleim!
1028 0 15 Pink Izé
CRaPtRaSH: dehogyis,az nem ilyen lenne :P
spider86: nagyon rá vagy izgulva a témára :D
CRaPtRaSH: új heréd van? :O piacon vetted öccáér?:P
Mind a 15 komment
Az élet és halál titkaiMit mondjunk, ha a gyermekek a halálról kérdeznek? Polcz Alaine kisgyermekeknek szóló könyvében segítséget nyújt tanácstalan szülőknek, konkrét válaszokkal.
421 1 2 Pink Izé
spider86: Light vagy L? :)
Yvette: Jó a postkép :]
4 életveszélyes otthoni gyerekbaleset

Mit tegyél, amíg kiér a mentő?
1829 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...