REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Faith No More - Ashes To Ashes
388 0 2 Zene Izé
gundul: NAGYONNAGY ZENE SZERESSÜK!!!!!
Chino: De rég hallgattam már Faith No More-t. jó gondolat volt xD hogy beküldted. elő is keresem az al [...]
2 zongora - 1 zongorista.

Steve Reich - Piano Phase
410 1 0 Zene Izé
Michael Condron 1998-as tripod szobra Woking városában (Surrey, Anglia), H. G. Wells emlékére.
2396 0 3 Art Izé
Balázs: tripod....de szar
kKNd: Ezt pont nem láttam, pedig jártam már Wokingban. :/
Skatopia: Nagyon szeretem Wells műveit. Sok meg is van tőle. Megérdemelte ezt az emlékművet szerintem, b [...]
Michael Condron 1998-as tripod szobra Woking városában (Surrey, Anglia), H. G. Wells emlékére.
2559 2 3 Izé
Balázs: tripod....de szar
kKNd: Ezt pont nem láttam, pedig jártam már Wokingban. :/
Skatopia: Nagyon szeretem Wells műveit. Sok meg is van tőle. Megérdemelte ezt az emlékművet szerintem, b [...]
Olajcsere 7 millióért
Magyar cikk
9565 0 14 Autó Izé
Re-Peet: ..nekem is lassan annyi egy kisszervíz...:(
sznájpa: én nem ítélem el ezért, ha van pénze akkor csinálja, az a pénz is valakié lett, nem a tenger [...]
Rthlss22: http://hir.ize.hu/click.php?id=6402&url=http%3A%2F%2Fwww.azta.hu%2Fnagysag-es-kicsinyseg%2F36-nagysa [...]
Mind a 14 komment
Olajcsere 7 millióért
Magyar cikk
9718 2 14 Izé
Re-Peet: ..nekem is lassan annyi egy kisszervíz...:(
sznájpa: én nem ítélem el ezért, ha van pénze akkor csinálja, az a pénz is valakié lett, nem a tenger [...]
Rthlss22: http://hir.ize.hu/click.php?id=6402&url=http%3A%2F%2Fwww.azta.hu%2Fnagysag-es-kicsinyseg%2F36-nagysa [...]
Mind a 14 komment
Ateista ceremónia. Mókás parti lehet, biztos én is transzba esnék. :D
4709 0 10 Izé
pupuc: lehet épp nincs bekapcsolva:D
Laci: Persze, hogy röhögnek, nincs áram a gépben. Mert ha lenne, a haj lobogna a képen. :)
Fuse: Azért itt is van egy-két értelmes a kommentelők között. Nem tűnik fel hogy mindenki röhög a [...]
Mind a 10 komment
Dell Studio Hybrid - Újabb mini pc
Belevetette magát a Dell is a minigépek világába, név szerint a Studio Hybriddel, amit úgy emlegetnek, mint a cég első lépését egy környezetbarát PC megalkotása felé, amelyet laptop-alkatrészekből állítanak össze a minél kisebb méret és fogyasztás érdekében.

Konkrét számokat említve ez annyit tesz, hogy míg egy torony 300 wattos tápot igényel, addig a Hybrid 65 alatt marad, és 80%-al kisebb még egy mini toronynál is. Állítják továbbá azt is, hogy az új rendszerük "le fogja hagyni a Mac mini-t is", mivel opcionálisan választható lesz hozzá Blu-ray meghajtó (hajrá, HD), HDMI-kimenet, TV-tuner és 8-az-1-ben kártyaleolvasó is.

Már a sokrétű lehetőségekből is látható, hogy a személyre szabhatóság ezúttal különös hangsúlyt kapott, és ez nem csak a belbecsben, de a külcsínben is megnyilvánul, mivel egyrészt számos színben, másrést pedig a láthatólag egyre divatosabb bambusz-borítással is kapható - a gépet pedig tetszés szerint tárolhatjuk fekvő pozícióban éppúgy, ahogy a hozzá tartozó speciális állványon, állítva is.

Technikai téren sincs ok a panaszra, mivel azon túl, hogy $499 még nem is olyan vészes ár érte, a céljának (házimozi-gép) tökéletesen megfelel, (a cég állítása szerint legalábbis) az elsődleges otthoni számítógép szerepét is be tudja tölteni a maga 1,73GHz-es, kétmagos Pentium processzorával, 2GB memóriájával és 160GB-os merevlemezével, valamint Vista oprendszerével. Lesznek azonban csúcskategóriás modellek is, amelyek már 2,6GHz-es Core 2 Duo-val, 4GB RAM-mal és 320GB hellyel büszkélkedhetnek majd, valamint a korábban már említett Blu-ray opción kívül még 802.11n-es WiFi-vel és Bluetooth-al is - plusz, szintén opcionálisan, egy RF-alapú vezeték nélküli billentyűzettel, amennyiben a szoba másik végéből is szeretnénk használni.

Magától a cégtől már kapható, egyéb csatornákon keresztül majd csak ősztől várható.

(Szerző: Gabriel)
813 1 0 Tech Izé
A világ legkisebb kígyója. Barbadoson fedezték fel, mindössze 10 centiméter, és spagettivékony.
A kígyó Leptothphlos carlae névre lett keresztelve - a 3100 ismert kígyófaj legkisebbje. Az állatot Dr. Blair Hedges amerikai biológus fedezte fel. Miután a kutatók megtalálták az első egyedet, több száz követ fordítottak fel, hogy még egyet találjanak. Összességében Hedges és felesége mindössze két nőstényt talált.
Elmondása szerint valójában ezen fajból már volt három igen régi példánya, az egyik a londoni Természettudományi Múzeumban, és kettő Martinique-en, szintén múzeumban. Ám azon fajokat rosszul azonosították. Hedges magyarázata szerint egy új faj azonosítását igen megnehezíti, ha az élőlény ilyen apró. "Az apró állatoknál a különbségek sokkal finomabbak, és gyakran nem veszik őket észre". A modern genetikai ujjlenyomat vizsgálat gyakran az egyetlen módja a fajok szétválasztásának. "Az a nagyszerű, hogy két kistermetű kígyó között is ugyanolyan különböző a DNS, mint két nagyobb faj esetén, így lehetővé válik, hogy olyan különbözőségeket is észrevegyünk, amelyeket egyébként puszta szemmel nem látunk" - mondja Hedges.
Más kígyófajjal ellentétben - melyek egy nemzés során akár 100 tojást is leraknak -, a világ legkisebb kígyója mindössze egyetlen tojást rak.
1970 3 8 Izé
MonTom: Én? ÁÁÁ dehogy. Rafinált jószágok ezek.Biztos kifigyelték az őrök viselkedését, majd az [...]
rivaul: Igen s én olvastam először... Még az a példány is volt a kezembe ami nálad kötött ki :P
Dawe: ez benne volt a mai blikkben :D
Mind a 8 komment
Brothers in Arms: Hell's Highway előzetes.
647 0 0 Tech Izé
Képek az augusztus elsejei teljes napfogyatkozásról
3026 1 10 Art Izé
Balázs: hát szentem ez az ami mo-n csak részleges volt, am nem tudjátok hogy mikor lesz a csillaghullás? [...]
Shadow Beast: Augusztus 16-án a hold a föld árnyékában fog tarozkodni kb 22:00-kor kezdődik
Skatopia: XDDDDD
Mind a 10 komment
Képek az augusztus elsejei teljes napfogyatkozásról
3231 6 11 Izé
bungle: www.boston.com/bigpicture/2011/01/the_first_solar_eclipse_of_201.html
Balázs: hát szentem ez az ami mo-n csak részleges volt, am nem tudjátok hogy mikor lesz a csillaghullás? [...]
Shadow Beast: Augusztus 16-án a hold a föld árnyékában fog tarozkodni kb 22:00-kor kezdődik
Mind a 11 komment
 Nickelback - Animals
420 2 1 Zene Izé
NTMT: hát ide mit is írja az egyik verhetetlen banda imádom őket
AC/DC - T.N.T

(BoooooooomXD)
381 3 1 Zene Izé
calipunkszabus: a legjobb számuk.. habár én még szeretem a "whole lotta rosie" az is nagy kedvenc
Scooter-I'm Lonely

Hihetelen, hogy mit és mennyit művelnek!

The Question Is What Is The Question

régiek:

Faster,Harder,Scooter

Move Your Ass

ééés Mennyibe kerül a hal?

Wiki
1000 0 1 Zene Izé
gubaera: A Scooter mindíg bebizonyítsa h nemvéletlenül szeretjük a zenéjüket.
Evil Activities-Extinction

Do You Like Bass?

The State of Emergency (ft. Chaosphere) Ez nagyon nagy! :)

Harder & Harder
713 1 0 Zene Izé
A Playaz Only egy egyedülálló kezdeményezés Magyarországon. Ha jellemezni kellene, akkor úgy lehetne körül írni, mintha a Playboy magazin lenne hiphop verzióban. Ezért a tagok nem is csak zenével foglalkoznak, hanem mindennel, ami a jó csajokkal és a rappel kapcsolatos. Egyéb információ
791 2 3 Zene Izé
Füves: Szerintem kicsit cink hogy azért regisztráltál külön hogy ezt leírd és nem mered felvállalni [...]
Brutality: Mi ez az ótvar szar? Kár, hogy nem lehet negatív pontot adni rá. Hányás az egész...
spider86: a myspaces playerben a 2nd track nem rossz de csak a raggas csákó miatt (kicsit deego flesse van) [...]
Happy Tree Friends - Flippy Attack
2242 2 0 Game Izé
Final Ninja
4286 7 3 Game Izé
Mo: a 16odik pálya már nagyon nehéz :S csak nemtudom abbahagyni :)
Mo: ez nagyon jó! :)
s.csuli: hogy kell el inditani?
Iron Maiden - No More Lies



Augusztus 12-én fellépnek a Szigeten (ha még nem tudná valaki).
322 0 1 Zene Izé
fiser76: A nagy öregek,ök még tudtak igazi zenét csiholni.
Érdekes fák, amelyeket művészi alkotásként neveltek fel sok türelemmel és odafigyeléssel.
8478 9 12 Izé
Vikoo: szegény fák
fbazsa: jogos:D
Purple: 8-as komment :D
Mind a 12 komment
Még egy újabb jetpack: Martin Jetpack

6796 0 1 Tech Izé
Tim: Hmmm, csöppet instabil a cucc, de remélhetőleg pár év és vmi hasonlót kapunk a hátunkra :) [...]
Valaki küldjön ezeknek az idiótáknak pénzt fodrászra, mielőtt kárt tesznek magukban... ;)

Ezt meg .::JunKieEQ::. küldte: na ennyit az ollóról, meg a borotváról... Honnan máshonnan, ha nem Amerikából.
4031 0 6 Izé
bearney: Hát ha hajvágás igaz már elküldtem a saját videom, de nem került be! PEDIG JÓÓ! http://www [...]
Derill: aszittem a haj gyorsabban ég.
anon: Még mindig jobb. mintha feketére festenék és a szemükbe lógna ;) Így legalább felkerülnek a [...]
Mind a 6 komment
Dubya bás graffitik.
3146 2 10 Izé
AVIREX: ezek is jó képek ! mini robot .] -bejön!
alphadog: Az tényleg jó, én küldtem be 2 éve: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=354" target="_blank" [...]
tusi: ezek mennek máshol is, Pécsen is több helyen lehet látni
Mind a 10 komment
Szóval ezt csinálják az oroszlánok, mikor unatkoznak... ;)
6691 7 7 Izé
mephistto: kicsi felbontás hamar lerendereli nem muszály high poly részletességűnek lennie, ráadásul a t [...]
rezlavor: poengyilkos vagyok: samsung nv24hd camcodred viral. ettol fuggetlenul a kedvenc reszem a szetcincal [...]
Mammut: :DDDDDD Dejó.
Mind a 7 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunk főszereplői a sünhal.

Ezért ne dugjuk az ujjunkat a szájához. :)
2051 1 5 Izé
mekszamnojz: estére vacsira tálalom :)
bungle: Hát nem ennivaló? :D http://bp3.blogger.com/_wGr8njEWjtI/SH43o3w44gI/AAAAAAAAAJk/MlxWKk-lhts/s1600 [...]
Szamooca: jáj,deszép a szeme:D "...kék a szeme...arca csupa derű....sálálálálálá":))
Mind a 5 komment
Akkezdet Phiai - Vers mindegy kinek

Nincs dallam, itt a szövegre kell figyelni :D
556 3 2 Zene Izé
Fatsoe: hát új albumot sztem ne mostanában várj :D Saiidék éheztetnek minket még egy jó ideig sztem. [...]
spider86: arra leszek kíváncsi mikor fogunk az új lemezről szemezgetni... mert hát itt a mélyben elég l [...]
Érdekes kis parkolóház...
4057 0 3 Art Izé
EVOkaa: de nem rossz ötlet sztem!
Zserigta: Hát azé fasza lehet autóval, azt hiszed neki mész a betűnek XD.
mephistto: ezek is csak fényképen jók valóságban nem ilyennek hatnak :D
Érdekes kis parkolóház...
4499 7 4 Izé
bungle: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=102597
EVOkaa: de nem rossz ötlet sztem!
Zserigta: Hát azé fasza lehet autóval, azt hiszed neki mész a betűnek XD.
Mind a 4 komment
Extrém talicskázás, ha fel akarod dobni az unalmas trágyahordást :D
633 2 1 Sport Izé
Zserigta: ÚRISTEEN! XD Ez mekkora. Talicska freestyle. LOL
Kung Fu Fighter

 
3054 1 1 Game Izé
Marton350: valaki please nézze meg a freets on fire utolsó kommentjét amit én írtam és válaszoljon pleas [...]
Hosszas herce-hurca után végül a Cryptic Studios vállalta magára a Star Trek Online fejlesztését, mely a jelenlegi állás szerint nemcsak PC-re érkezik.
605 0 0 Tech Izé
Lazy - lazsálj munka helyett jól... csak a hülye főnök észre ne vegye :)

Lazy 2 - szórakozz munka helyett, ezúttal stewardessként :)
3860 5 15 Game Izé
Jozeph: Tedd át a billentyűkiosztást angolra, és akkor az "á" betű helyén lesz az aposztróf. Magyar [...]
Shay: ehh.. akkor csak nekem nem megy... -.-"
No.1: Pedig az.... (á)
Mind a 15 komment
Tisztelt sportos izélők!

A következő pár napban, megpihentetem "sporttól fáradt testem", de ez nem az jelenti, hogy itt megállna az élet. ;) Sőt!!! Posztokra éhes sportszakértők várják az általatok beküldött sportokat, amit természetesen jóvá is hagynak, és ha újra aktív leszek(kb. hétvégén) a legjobb posztert jól megajándékozzuk a szokásos izés cuccokkal. (bögre, poló, sapi)

Tehát posztolásra felkészülni! Vigyázz! Rajt! :)

A legjobb poszter: spiritmonger
484 0 3 Sport Izé
hodosy: ahajol kössz !
Maccoyi: Az elkövetkezendő 5 napra van kihírdetve a fent említett dolog, tehát Hétfőtől-Péntekig. (h [...]
hodosy: na hogy is van ez ?? amit eddig beküldtünk az joe ??
Egy régi ismerős: Speak, the hungarian rapper

Speak élőben itt, az új száma pedig itt.

rajongói oldal

jah, és:

- SPEAK KONCERT -

AUGUSZTUS 8 !!
péntek
22:00 óra
FŐbejárat CLUB !!!
VII. ker. Károly körút 5.
Deák térnél, Zsinagóga mellett
374 2 1 Zene Izé
spiritmonger: és a legjobb paródiája: http://www.youtube.com/watch?v=iD3vTWv6MqA&feature=related
A Marcy Playground első albumát 1997-ben dobta a piacra. Az albumról készült (és maxin is kiadott) Sex and Candy video hozta meg a sikert, és ez a szám miatt válhatott ismerté, és közkedvelté amerikában. Az öreg kontinensen -legfőképp kelet-európában - nem érintette meg az embereket a zenéjük, vagy nem volt lehetőségük az embereknek, hogy felfedezzék legalább ezt az egy remek számot, mivel a zenei adókon nem gyakran volt látható a videóklip.(köszönhető a közizlésnek...)
A VH1 a számot a 100 legjobb 90-es évekbeli listáján a 73. helyre sorolta, ami szép teljesítmény tekintve, hogy a 90-es évek annak is legfőképp az első fele igen termékeny volt kiváló zenék terén (Pearl Jam, Tool, Deftones, Korn, Metallica, Cypress Hill, Soundgarden, Alice in Chains...)

Az együttes nevét John Wozinak énekes egykori iskolájáról kapta, legalábbis a "Marcy" részét. Az együttes 1996-tól aktív.
Az 1997-es első albumukat 2 követte 1999-ben majd 2004-ben.
Említésre méltó még, hogy a Jay és Néma Bob visszavág című mesterműnek filmznei albumán a MP egyik száma is megtalálható ( The Devil's Song)
448 0 0 Zene Izé
Bruce Springsteen - Radio Nowhere
Egy szám a fönöktől, ami 2007-ben az év rock száma lett.
418 3 0 Zene Izé
Top 10 strandröplabdás bébz hátulról . ;)
1748 0 0 Sport Izé
Hüüü, de kellemetlen.... :)
678 0 0 Sport Izé
Within Temptation - Somewhere

A Within Temptation egy holland együttes. A csapatot 1996-ban alapította Sharon den Adel énekesnő, és a gitáros Rober Westerholt. Zenéjüket sokan leginkább gothic metalként lehet bekategorizálni, bár Sharon den Adel egy interjúban szimfonikus rocknak nevezte az együttes zenei irányát.

A Somewhere c. szám az együttes The Silent Force c. albumán található meg.
607 2 0 Zene Izé
Régebbi postok...