REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A Zero7 és Jose Gonzalez zenéje jól

Aki egy kicsit maga alatt van ne halgassa meg.
624 0 0 Zene Izé
Gugel Székelyfőd, azaz a székely google.

(superxaba is beküldte, igaz ő ezt a cikket).
10434 8 11 Izé
Balugray: http://www.zoozle.com/ zúzz le
gamemaker: http://elgoog.rb-hosting.de/index.cgi
tiha_m: szivesen ;)
Mind a 11 komment
Gong Room Escape
3663 0 8 Game Izé
timcsi5: Ezt segítség nélkül képtelenség lett volna végig csinálni :O xD
Tomback: http://www.youtube.com/watch?v=U2E49WJ7xec
fylemon: mit csináljak a kottával és a gonggal?
Mind a 8 komment
Erotománia - mi az?

Szerintem nem az, amire te gondolsz!
1362 1 3 Pink Izé
Balázs: kajak nem:D
Armada: persze, nem tudtad?! :DD
Balázs: hú már gondolatolvasó is vagy:D
Transforminators

Néhányan úgy gondolták, hogy a Transformers és a Terminator között van némi hasonlóság. Ennek hatására össze is dobtak a filmekből egy kifejezetten jó kis előzetest. Nézzétek meg. :)
3348 4 0 Film Izé
Evgeny Kiselev képei

Szolgálati közlemény:

Szerkesztő(ke)t keresünk a hamarosan induló art izé oldalhoz. Ha úgy gondolod alkalmas lennél a feladatra, küldj egy postot a Fényképizés vagy a Vizuállatságok kategóriába, lehetőleg olyan oldalt, ami még nem volt és valami köze van a művészethez.
4640 1 52 Art Izé
tüpp: Neghs,Andy Warhol adott ihletet?:Dnekem konkrétan ő jutott eszembe,amikor láttam az első képeke [...]
nehgs: www.flickr.com/wescozation
Kolbi: Küldtem még 1 posztot, hogy ne érje szó a ház elejét :)
Mind a 52 komment
Evgeny Kiselev képei

Szolgálati közlemény:

Szerkesztő(ke)t keresünk a hamarosan induló art izé oldalhoz. Ha úgy gondolod alkalmas lennél a feladatra, küldj egy postot a Fényképizés vagy a Vizuállatságok kategóriába, lehetőleg olyan oldalt, ami még nem volt és valami köze van a művészethez.
5104 7 52 Izé
tüpp: Neghs,Andy Warhol adott ihletet?:Dnekem konkrétan ő jutott eszembe,amikor láttam az első képeke [...]
nehgs: www.flickr.com/wescozation
Kolbi: Küldtem még 1 posztot, hogy ne érje szó a ház elejét :)
Mind a 52 komment
Egy remek mozi alapján készített választási "vírusfilm". Kicsit piros-narancs, kicsit savanyú, de a miénk. (Személy szerint NEM gondolom viccesnek...)
6242 5 53 Izé
punyukli: igen túlzol, mert annyira "kuss a neve" mindenkinek itt, hogy lehet pártot alapítani, lehet indul [...]
punyukli: te NAGYON naív vagy!!! :O ez a "nem zavar, mert mindenki tömi a zsebét" téma akkor lenne igaz, h [...]
punyukli: egyetértek többségében!
Mind a 53 komment
Adams æbler (Ádám almái)

Egy dán filmdráma csipetnyi humorral a jó és a rossz örök harcáról, hitről, gondoskodásról. A neo-náci Adamot a börtönből szociális munkára küldik egy vidéki kisváros templomához, ahol a mindig optimista és már idegesítően jókedélyű pap Ivan székel. Adamon kívül mások is dolgoznak ott, akik régebben bűnözők voltak de megtalálták Istent Ivanon keresztül. A közösség Adam gondjaira bízza a templomkert büszkeségét, az öreg almafát...

Imdb | Trailer
720 1 7 Film Izé
noiz: Nekem személy szerint nagyon bejött! Csak ajánlani tudom.
pepeti: Majd ha megnéztétek véleményeket kérek!:)
Madarinfluenza: Én jobban szeretem a sötét humort
Mind a 7 komment
FankaDeli és Moór Bernadett - Ha belül kiabálsz (gondolatláng)
1024 5 0 Zene Izé
Faithless - God Is A Dj (Live)
1220 1 1 Zene Izé
vandk: találtam egy hosszabb verziót, kicsit jobb is, mint a postvid: http://www.youtube.com/watch?v=geVL [...]
Meg tudnád mondani a képről, milyen kocsi volt a baleset előtt? ;)

Az utas kiugrott még zuhanás közben a levegőben és túlélte!
22662 0 28 Autó Izé
Lee88: takonyszájú milliomos aszitte mer ilyen kocsija van már vezetni is tud. Kikapcsolta az esp-t h ki [...]
Fireblade1000: Tökmindegy, hogy milyen kocsi volt, én csak azt tudom, hogy nem szetettem volna benne lenni mikor [...]
AVIREX: mindenki vagy ferrari vagy lambóra tippelt,köztük én is.. BINGÓ :)
Mind a 28 komment
Meg tudnád mondani a képről, milyen kocsi volt a baleset előtt? ;)

Az utas kiugrott még zuhanás közben a levegőben és túlélte!
22494 4 28 Izé
Lee88: takonyszájú milliomos aszitte mer ilyen kocsija van már vezetni is tud. Kikapcsolta az esp-t h ki [...]
Fireblade1000: Tökmindegy, hogy milyen kocsi volt, én csak azt tudom, hogy nem szetettem volna benne lenni mikor [...]
AVIREX: mindenki vagy ferrari vagy lambóra tippelt,köztük én is.. BINGÓ :)
Mind a 28 komment
Gorilla és Kutyilla. :))

Suryia és Roscoe, a 2 jó barát.
2543 2 7 Izé
Apokalipsz István: Kutyámajom :)
Fireblade1000: Van ilyen is, nekem ez nem nagy szám... bocsi:))
Thibbledorf: a blöki tök olyan mintha csak így elviselné:D najól van hülye hosszúkezű itt maradhatsz ...: [...]
Mind a 7 komment
Godsmack - Awake
604 1 2 Zene Izé
Balázs: szivi
weedjay: aztakurva ez nagyon tokos zene! koszi :)
The Princess and the Frog

Évekkel ezelőtt a Disney stúdió mondogatta bőszen, hogy ezentúl ne nagyon számítsunk tőlük hagyományos, azaz a kézzel rajzolt animációs filmekre. Az utolsó ilyen alkotásuk A legelő hősei volt, amire 110 millió dollárt költöttek és hazájában csak 50 millió kapart össze. Valaki azonban úgy gondolta ott a cégnél jó lenne még egy hasonló mű (talán a nosztalgia hatására?) és hozzá is fogtak a The Princess and The Frog-hoz. A történet a közismert "herceg békává változik és meg kell csókolni, hogy visszanyerje alakját" sztorit dolgozza fel kissé másképpen.

ImdbElőzetes1 | Előzetes2
842 4 0 Film Izé
Goldfinger - Open Your Eyes
894 1 1 Zene Izé
Emdzsi: ez tiszta jó.:D
Carlos Tevez csodálatos sarkazásos gólja a hétközi Wigan elleni mérkőzésről.
918 0 4 Sport Izé
genyoke: Lehet hogy a BL döntőt is egy ilyen "szokásos Tevez gól" dönti majd el? ..... :)
Balázs: szokásos tevez gól, belebotlik a labdába:D
Maccoyi: Én nem adnám el az biztos. Inkább Berbatovot kellene. De Sir Förgi biztos jobban tudja. :)
Mind a 4 komment
Amikor még nem volt a fényképezőgépen "delete" gomb...
14888 6 11 Izé
Purple: igen, ezen én is kiakadtam.. :D fogyarékfamily...
M.Andreas: "Jim was kind enough to remind everyone to shake well." http://awkwardfamilyphotos.files.wordpress.c [...]
Luflee: igen, sajat kezem munkaja, vagy mi a szosz..
Mind a 11 komment
Mi a f*szért van gyereked?
18050 7 39 Izé
bungle: Az év apukája Vietnámban www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/41610_az-ev-apukaja-vietnamban? [...]
Sün13: mi a f*sznak van ezeknek gyereke? bár én csak 13 vok de akkor is tudom h ez helytelen!guillotine a [...]
Éjfélilány: Am az a terhes barbi már akkor is létezett amikor én voltam kislány nem most találták ki. Neke [...]
Mind a 39 komment
Ez meg, hogy ment be??? :O
1163 1 0 Sport Izé
"Here nélkül mit érek én?" - újabb döbbenet a Britain's Got Talent-en.
11395 4 20 Izé
Opra: A srác kontratenor hangstílusban énekel, ami nagyon ritka adottság. Az meg hogy a hangja alapjá [...]
humanhades: ekkora playback fos
TeeJay: megelőztek :D no majd legközelebb hamarabb beküldöm ha van ilyen :D
Mind a 20 komment
Cranergy Ball
2830 1 4 Game Izé
Ency: azta.ez milyen rossz.
tomi77: te az vagy XD
nagyonhulyevagyok: húdeszar egy játék :)
Mind a 4 komment
Ben Southall, egy brit segélyszervezet munkatársa kapta meg a világ legjobb állásának titulált gondnoki feladatot. A hat hónapra szóló munkáért 150 ezer ausztrál dolláros (23,5 millió forint) fizetés jár, legfőbb feladata az lesz, hogy a szigetek között utazgatva felfedezze a Nagy-korallzátony nyújtotta élményeket, és ezekről beszámoljon blogjában illetve videónaplójában. A szigetfelügyelő luxusvillában lakhat majd, és szinte minden költségét az idegenforgalmi hivatal fedezi.

A cikk és a nyertes videója.
4997 5 16 Izé
Mol: Egy szakközepes osztálytársam is jelentkezett rá. Mo-ról talán Ő egyedül... Ezek szerint nem [...]
nyehőce: Csak egy kisebb, 5 hektáros golfpálya! ;)
kócimbóc: Én nyírom a 'füved' szívesen, milyen fajta? :DD
Mind a 16 komment
 Néhány igazán rendhagyó deszkás figura, egy-két bomba trükk. :)
802 1 0 Sport Izé
Va j-j Visor - puncikupak.

A magyar cikk alapján azt hittem valami hülyeség, de úgy néz ki teljesen komolyan gondolják!
2136 1 12 Pink Izé
BullFrog: jó öreg szigetelő szalag mi mindenre nem jó XD
Nala: Végre! erre vártam egész életemben...!Kelllll! :)
CrazyLime: Háát nemtom, én megvagyok e nélkül is ! :D
Mind a 12 komment
A gördeszkázás néha komoly fizikai fájdalommal jár.
865 1 7 Sport Izé
arabicsnusos: De az töri össze magát a legjobban :)
Csolt: Csak nekem tűnt fel, hogy csak az első helyezett palin van védőfelszerelés?
Balázs: mondjuk jah azt szeretem is nézni, olyan mint a fűrész csak próbák nélkül:D
Mind a 7 komment
Tetro

Coppola megfogalmazása szerint a görög drámák olyan klasszikus témáit dolgozza fel, mint a basáskodó apa és a fivérek közti rivalizálás. A film honlapján megtalálható a teljes sztorit felölelő szinopszis, de én nem akarok spoilert írni ezért csak annyit árulok el, hogy azzal kezdődik, hogy egy tizenhét éves srác megkeresi tíz évvel korábban eltűnt író bátyját, Tetrót, Buenos Airesben.

Imdb | Az első 3 perc a filmből itt
625 1 0 Film Izé
P.O.D. - God Forbid
527 1 1 Zene Izé
grisin: x/1banda!
Bacilusok, vírusok

Ki ne gondolt már arra, milyen vicces lenne pl. kedvesünket egy jó kis gonorreával vagy szifilisszel, vagy csak egyszerűen húsevő baktériummal meglepni. Senki? Pedig most itt a lehetőség...

(a képen az influenza)

az összes fajta

de léteznek nagyban is
730 0 2 Pink Izé
neomatsek: ez már valaminek a kapcsán volt nem? vagy csak én láttam máshol? mert arra emlékszem,h egy ily [...]
Purple: www.giantmicrobes.com :) meg volt itt még belsőszerves, csak nem találom :S
Végre! A korábban is említett The Hunt For Gollum című, a Gyűrűk Urához kapcsolódó rajongói film már megtekinthető ingyenesen, HD minőségben...
5929 2 17 Izé
Pubycsavo: ma reggel néztem meg, hát tényleg ahhoz képest, hogy nem álltak rendelkezésre profi eszközök [...]
Pubycsavo: thx.
Polly: Én csak azt sajnálom hogy rövid volt nagyon. (Arwen tényleg rettenetes. Aragornon pedig egy sima [...]
Mind a 17 komment
Neil Robertson, a barbár, avagy repül a rózsa, kitudja hol áll meg, kétszer is..... :D
1014 0 0 Sport Izé
Végre! A korábban is említett The Hunt For Gollum című, a Gyűrűk Urához kapcsolódó rajongói film ma délutántól megtekinthető ingyenesen, HD minőségben...
6318 0 6 Film Izé
CrazyLime: Magyar verzió nincs?
Grábor: Kedves Northlorien! Képzeld olvastam a könyvet:D Nem is azt mondtam hogy a karakterek jellemzőit [...]
snake6: na emberek ahhoz képest hogy ez rajongói film sok studiók álltal gyártot filme megirigyelhetn [...]
Mind a 6 komment
A 34. tizenegyessel dőlt el a görög kupadöntő....

(mellesleg 8 gól és 3 kiállítás is volt a meccsen)
789 1 2 Sport Izé
Balázs: én is posztolni akartam csak még nem volt link :D durva am ahogy a hozzásólásod is Macc:D
Maccoyi: Hehe, biztos gyakorolták a tizenegyesrúgást a fiúk a döntő előtt. :)
Úgy szerel, mint egy határozott védő, úgy vezeti a labdát, mint egy táncoslábú középpályás és a támadást úgy fejezi be, mint egy vérbeli csatár. Ő nem más, mint José Mourinho. :)
966 0 4 Sport Izé
Maccoyi: nm:)
likol: nem is azér szeressük!!!:)Köszii Macc!!:P
mcsoma: hát focizni sose tudott :D
Mind a 4 komment
Rolley
1434 0 1 Game Izé
Fireblade1000: Érdekes!!!de mára már fáradt vagyok ehhez
William Spencer deszka virtuóz, újra színre lép.
1152 3 3 Sport Izé
Maccoyi: bungle küldte: http://www.youtube.com/watch?v=pFJScxC18xc
Csolt: Nagyon durva!
Skatopia: Bár én is ilyen ügyes lettem vna anno :D
A 7 leggonoszabb robot
1149 0 2 Film Izé
kovacslacka: 50 legjobb robot: http://www.totalfilm.com/features/50-greatest-movie-robots
kovacslacka: még gonosz robotok: http://movies.sky.com/gallery-bad-robots
Observe and Report

A veszélyes gondolatokkal küszködő Ronnie Barnhardt egy pláza biztonsági őreként tevékenykedik. Egy nap egy szatír üti fel a fejét a plázában, és Ronni-re vár a feladat, hogy elkapja. Mikor ez nem megy, egy rendőrt küldenek, hogy fejezze be helyette a melót.

Imdb | egy másik előzetes
1007 0 1 Film Izé
yvaine: ez nagyon jo lesz :D
Japán is, izés is... igazi klaszikus! ;)
2633 1 6 Izé
zola2000: De kiadták, igazi bestseller ^^
bazsr: az:D
közlegény: godzilla kölyökkorában
Mind a 6 komment
Régebbi postok...