REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Összefoglaló videó a hétvégi Német 125cc futamról, ahol Talmácsi Gábor a harmadik helyet szerezte meg. :)
505 0 0 Sport Izé
Septic Flesh - The Eldest Cosmonaut

1990-ben alakult görög death metal banda.
14 év zenélés után 2003 októberében feloszlottak, majd 2007-ben ismét újjáalakult a zenekar a görög Metal Healing Festival alkalmából.
A zenéjükben egyszerre jelennek meg a melodic death, gothic, industrial, továbbá a gyors illetve technikás death metal elemek.

Tartarus

Sangreal

 
371 0 0 Zene Izé
Callenish Circle - When The Lady Smiles

Holland Melodic Death

Guess Again

Ignorant

Sweet Cyanide
301 1 0 Zene Izé
Könyvnek "álcázott" meghajtó a Sarotech-től. "Csak" $300-ba kerül.
771 1 1 Tech Izé
beton: ha wifis lenne még megérteném, hogy miért újdonság a WD tökugyanilyen termékeihez képest, v [...]
Szép látvány:)
514 1 2 Sport Izé
Balázs: kurva jó:D
anon: Ez nagyon jó. Olyan mintha nem is zuhannának :O :)
Tour de France 2008 - kilencedik szakasz befutó

A szakaszt Ricardo Rocco nyerte 5:39:28 ó idővel.
 

Öszetett állás:

1. Kim Kirchen  38:07:19 ó
2. Cadel Evans  6 másodperc hátrány
3. Christian Vandevelde  44 másodperc hátrány
 
484 0 1 Sport Izé
ittakary: mocskos doppingos ő is :P
Judas Priest - Painkiller

(Mert azért mégis csak illik :))

Tudnivalók
315 0 0 Zene Izé
Nile - Sacrifice Unto Sebek

Amerikai death metal - istenségek, 1993 óta.(Meg is lepődtem, hogy még nem küldte senki)

I nfó

Execration Text

Black Seeds Of Vengeance

Sarcophagus
276 0 11 Zene Izé
Ganja Master: ahogy elnézem, azt már kevésbé szereti... : DD
Balázs: :DDD akkor gondolom a "ne paráználkodj" mondatot is szeresssed:DDD
Purple: hát nem is vagyok :D de szeretem ezt a mondatot, vicces :DD
Mind a 11 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunban bemutatjuk a rákosi viperát.

"A rákosi vipera (Vipera ursinii rakosiensis) egy kizárólag Magyarországon előforduló, rendkívül ritka mérgeskígyó-alfaj, a Kárpát-medence egyik legféltettebb természeti értéke. Az idők folyamán – Rákosi Mátyásra tekintettel – politikai okokból (és a faj szempontjából helytelenül) parlagi viperának és rákosréti viperának is nevezték. Az Alföldön a homoki vipera névvel illették, azonban a hivatalos természettudomány ezt a megnevezést egy másik faj (Vipera ammodytes) megjelölésére alkalmazza."
2950 2 4 Izé
Attila: És olyan szempontból is emblematikussá vált, hogy az EU fajvédelmi programjában, a Life-ban Eu [...]
donfoto: az első találkozásunk nem volt szerencsés (mármint szegény sziszegős részéről. egy ásó v [...]
Mimis: Telken Anyám egyszer összefutott eggyel kertkapálás közben. Úgy megijedt, hogy a horolóval sz [...]
Mind a 4 komment
Origin - Finite

A zenekart 1997 nyarán alapította Jeremy Turner(gitár),és Paul Ryan(ének/gitár).Kicsivel később csatlakozott hozzájuk Clint Appelhanz(basszusgitár),és a dobfenomén John Longstreth.Ezek után már csak egy énekes hiányzott,és Mark Manning személyében meg is találták

Zajlik

Wrath Of Vishnu

Ubiquitous

Reciprocal
546 1 0 Zene Izé
Scar Symmetry - Abstracted

Tudnivalók

The Kaleidoscopic God

Obscure Alliance

Reborn
345 1 0 Zene Izé
Buju Banton - Driver A

Buju Banton (született Mark Anthony Myrie 1972) Jamaicai dancehall, ragga és reggae énekes-producer.

MÉG infó

Nothing (feat. Ghost, East Coast, Mr. Vegas, New Kidz, Assassin, Mitch, Mr. Lex)

Mighty Dread

Boom Bye Bye

(sajnos azokat a számokat, amiket szertettem volna még, nem találtam...: ( )

Respect!
 

(u.i.: ezt én is a metal-ba raktam megszokásból : D )
1116 1 1 Zene Izé
Balázs: Oh what a mighty dread :D nagy zene:) ugye milyen szar a megszokás?! xD
Richard Cheese and Lounge Against the Machine - Closer (NIN)

Las Vegasi paródiabanda, népszerű pop, rap, rock és metal előadók slágereit dolgozzák fel : )

Még infó

Több bolondos dallam Richard Cheese-től:

Freak on the Leash (KoRn)


Crazy (Britney Spears)

Chop Suey (SOAD)

What's my age again (nem tom ki az előadó, segítsetek!)

Beat it (Jacko- egy kicsit (de tényleg kicsit) Balázsnak : ) )

Sunday Bloody Sunday (U2)

Enter Sandman (Metallica) (ha itt vki megtudná mondani a gémet, amiből készült a videó, akkó megköszönném neki :))

Star Wars Cantina

Rape me (Nirvana)

Smells like teen spirit (Nirvana)

Vanilia ice (Ice Ice Baby) - (ez lenne a Chocolate Rain párja?? XD)

Insane in the brain ( Cypress Hill)

Hash Pipe (Weezer) - (nemtom Purple hogy ismerted-e ezt a számot de engem megtévesztett a címe : D )

Milkshake (Kelis)

Down with the Sickness (Disturbed)

People=Shit (Slipknot)

Gin & Juice (Snoop Dogg)

(tudom, tudom volt már, de ez a post eléggé részletes és sokatmondó, hogy nyilvánosságot érdemeljen :D - Purple)
955 2 8 Zene Izé
koocos: A SlipKnot állat :D
geree: nagyon zúzós:D
Ganja Master: kár, hogy az a kiabálás a paródiából kimaradt : D
Mind a 8 komment
3 steps ahead - Its delicious

Oldscholl hardcore Hollandiából. (Neophyte-nak ajánlom)
884 0 1 Zene Izé
konvejor: vaaa örök darab
Még egy kis nosztalgia!

Érdemes meghallgatni még annak is, aki nem rajong a TECHNO zenékért...

MELLOW TRAX - Out of Space
779 1 1 Zene Izé
Purple:
A labda veszélyes!

(a szám alatta: Beck - Loser, ha valakit érdekel és nem tudja)
12459 2 14 Izé
Taky: épp tegnap basztam fejbe magamat úgy mint az izomagy (csak egy nagyobb pattogósgumilabdával)
Lisa: A zene az nagyon yo
Errtu: Ott as pont! :D Nem volt szívem újat csinálni helyette. :DDD
Mind a 14 komment
azon kevés nők egyike, akik tudnak zsákolni. és azon férfiak egyike, akik azt hiszik, hogy tudnak
978 0 0 Sport Izé
Ha érdekel a rali vb, akkor ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt! Mindig friss hírekkel, gyorsasági szakaszok eredményeivel,és videóival!
556 1 1 Sport Izé
papaluige: áháá! Macc. sem tétlenkedik! :)
a 360-as zsákolás a múlté. már a 720-as a menő :D
1228 0 1 Sport Izé
Frankie: Taurian Fontenette also known as Air up there, és ezen zsákolása óta AKA Mr. 720. Tudtommal más [...]
egy kis csocsó trükkparádé
748 1 0 Sport Izé
Hip Hop Violin - Paul Dateh and inka one
898 0 0 Zene Izé
Coldplay - Fix You

Tudom, hogy volt már Coldplay post, nem is egyszer, de ezt a számot minden laikusnak meg kell hallgatnia..
..aki pedig szereti őket, azok ezzel nyerjenek mégnagyobb kedvet a szeptember 23-i koncerthez (ha eddig még nem csinált nekik kedvet hozzá senki ;) )
397 0 3 Zene Izé
esztike:): nekem tetszik az énekes hangja:d szerintem nem buzis
Ganja Master: nagy zenét csinál a Coldplay, meg jók a szövegek, meg minden, csak az énekes hangja ne lenne en [...]
Purple: imádom :)
Karim Rashid által tervezett kávézó
2799 1 46 Art Izé
stero: Nagyon drága lehet :/ ... de úúúristen itt még laknék is :D
Bakeyoo: Naaa, látom fejlődsz! Tudsz te, ha akarsz! ;)
CRaPtRaSH: hazudós.
Mind a 46 komment
Karim Rashid által tervezett kávézó
2853 2 46 Izé
stero: Nagyon drága lehet :/ ... de úúúristen itt még laknék is :D
Bakeyoo: Naaa, látom fejlődsz! Tudsz te, ha akarsz! ;)
CRaPtRaSH: hazudós.
Mind a 46 komment
Üdv mindenkinek! :) íme egy élő legenda... :D
CARL COX - Global
687 2 0 Zene Izé
Vince Carter 2000-es felejthetetlen zsákolóparádéja az NBA All-Star gálán, plusz egy zsákolás a 2000-es olimpiáról
622 1 0 Sport Izé
a magasugrás 245 cm-es világrekordja Javier Sotomayor-tól. fedett pályán is ő tartja a rekordot 243 cm-rel, amit Budapesten ért el. 2001-ben vonult vissza
1068 0 0 Sport Izé
A tornászból lett rali versenyző!

Wikipédia - Sebastian Loeb
1382 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Hát jah. :D De megy az 51-ik győzelemért is, ezt nyilatkozta. :D
papaluige: ehhh, cipruson megint agyonvert a mezőnyt! és megszerezte az 50-ik vb győzelmét! XD
Nehéz a bírók élete! ;)
 

(Néha ez által a játékosoké is) :D
1987 0 0 Sport Izé
akkor a youtube-on forgó maradék két tv-s royal flush: Tony G-é és Korda Gyurié (XD)
818 1 0 Sport Izé
Vangelis - Hymne

album: Opera Sauvage
327 1 1 Zene Izé
Bakeyoo: Nagyon szeressük a zenéjét.
Vangelis - Spiral

album: Spiral

Dervish D
267 0 0 Zene Izé
Vangelis - Pulstar

album: Albedo 0.39

Alpha Albedo 0.39

Wiki (albedo): magyar, angol
243 0 7 Zene Izé
Purple: és azokat még akkor mentettem ki, mikor megjegyezted h sok a metál :D képzeld el akkor mennyi le [...]
Bakeyoo: Fantasztikus... :S
Purple: holnapra vannak :D (igaz mind metál :D)
Mind a 7 komment
Escape Artist Game
3980 1 23 Game Izé
livy: aranyos volt
luise: jah mostmár nekem is meg van:) amugy Yugo én a másik jobb oldalira gondoltam:)de azért thx
MVS: hát ezt most csináltam meg, de nagyon kis frappáns és aranyos volt!! köszönöm! :D
Mind a 23 komment
Trampoline Accident- Trambulin baleset
1024 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Aki ugrálás közben legény, az legyen ugrálás után is az. :D
anon: :DDD De szemetek, utána hogy ott hagyják :D
Invisible Gauntlet - Találd meg a kijáratot a köd leple alatt!
(Ez de szépen hangzott! :D)
1368 0 8 Game Izé
RadioStar: betanultam az egész pályát kb 10 perc alatt erre meg kiderül hogy az egész szivatás mert a tel [...]
Szamooca: te jóó...ez valami brutál!:)Szólj azért,ha végeztél:)
Szamooca: Elég kitartó vagy :D...Azért köszi,furdal a kiváncsiság,milyen a pálya,úgyhogy megnézem;)
Mind a 8 komment
2000-Sydney 200m női mellúszás döntő

Kovács Ágnes tiszteletére ez a poszt, ugyanis Ági ma úszta le pályafutása utolsó 50 méterét.

Cikk
556 0 0 Sport Izé
Aladdin (1992) c. animációs film egyik betétdala - A whole a new world

Imdb

Wikipedia



Több Dal a filmből:

Arabian Nights

One step ahead

Friend like me

Prince Ali

(Tudtátok hogy Aladdin karakterét és arcát Tom Cruise -ról formázták?!)
720 3 1 Zene Izé
Winetu: Köszi Már mindenhol kerestem!!!
le peuple de l´herbe feat UK APACHE - NO ESCAPE.
Az "original nuttah" egy talán kevésbé ismert száma, amit minden nigganak hallani kell:)...
335 0 0 Zene Izé
Errtu mondta,hogy ezek izék.Hát legyenek azok... :D
1298 0 3 Tech Izé
Maccoyi: :D Hátha valakinek, akkor Err-ek lehet hinni, ez biztos. :)
CRaPtRaSH: nembirtam nevet kitalálni,ezért Errt kérdeztem,ő meg azt mondta hogy ezek izék... :D
Maccoyi: Ezek tényleg azok. :)
Régebbi postok...