REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Néhány szárnyaló jószág.

(természetesen mindegyik paint)
3515 1 10 Izé
Belkar: hehe igazit de ez hosszú történet :D
Zizé: Hogy értitek ezt a "ha ilyet csinálsz paintal kapsz egy sört" virtuális sört vagy igazi sört? [...]
mephistto: paint kétértelmű, Paint Brush, Corel Painter :) Amúgy régen mikor kezdtem a pst ilyeneket csin [...]
Mind a 10 komment
Ha jó szokásod leenni magad, ezt ajánlom.
Csini... :)

(ebéd előtt pont jól is jön)
1322 3 82 Izé
CRaPtRaSH: komolyan nem :O
rivaul: ma a 400-asok napja van :) crapt 5400 bake 1400 én 2400 hsz :O
rivaul: ti ti li-ti :)
Mind a 82 komment
Talmácsi Gábor 2008-as Assen-i győzelme :)
 
709 0 7 Sport Izé
Maccoyi: Majd módósítását kérem. :) Egyébként fent van az első becses postod, és nagyon ajánlom, h [...]
Bakeyoo: derossz, sose jöttem volna rá :D tech.izére meg nem járok... na de beküldöm első becses poszt [...]
Maccoyi: bal sarok- oldal ajánlása ;) A tech.izé-n van még így. :)
Mind a 7 komment
Michael Jordan kosárra tör
740 2 0 Sport Izé
Leginkább az adathordozók a lényegek,de vannak a honlapon ruhák,táskák és egyéb kiegészítők is. Nekem tetszik. ;]
810 0 0 Tech Izé
Rögbi

Egy sport, ahol játék közben hallani, ahogy a csontok ropognak.

(; De tényleg! ;)
1381 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Tanúsíthatom, hogy az. ;)
KoinZ: kellemetlen lehet egy ilyen ütközés
A Panathinaikos kosárlabdacsapat szurkolótábora. HATTTALMAS!! amit produkálnak
1095 1 0 Sport Izé
Frank Sinatra: Love and Marriage
 
1052 3 5 Zene Izé
Kolbi: *kaptál
Kolbi: Kptál tőlem 1 plussz pontot ;)
Kolbi: KÖSZÖNÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖM HOGY BEKÜLDTED!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))) [...]
Mind a 5 komment
Figyelem! Gyengébb idegzetűeknek NEM ajánlott!

A halál 1000 arca

Az 1978-as, John Alan Schwartz által rendezett A halál ezer arca a világ egyik legismertebb botrányfilmje. A nyolcvanas években Magyarországon is hódított az illegális, narrátoros VHS-kópiák korában, ám hivatalosan soha nem lett bemutatva hazánkban, hiszen sok más országgal együtt itthon is tiltólistára került. 2007-ben azonban végre nálunk is lehullt a lepel, és a nyilvánosság elé került ez a méltán hírhedt kultfilm.
A sokkoló dokumentumfilm emberek baleseteit, emberi életek pillanatok alatt történő elmúlását mutatja be mindenféle félrebeszélés és finomkodás nélkül. A később sorozattá váló A halál ezer arca kendőzetlenül és brutálisan mutatja meg, mennyit ér az életünk – mennyi halálos veszély leselkedik ránk a világban.

(Azt viszont szeretném még hozzátenni, hogy .::JunKieEQ::. által hallottam a filmről, úgyhogy őt tessék szidni érte... és persze engem, mert beküldtem! ;) )
3646 2 69 Film Izé
Endrehun: ajj basszus és a véres jeeneteknél (némelyinél)annyira vidám zenét tudnak berakni mintha tele [...]
Endrehun: Hát szerintem akkor is ha nem igazi jelenetekkel van dúsítva akko is durva egyébként meg igazad [...]
dude: http://www.snopes.com/horrors/madmen/snuff.asp Numerous compilation films in which death scenes - bo [...]
Mind a 69 komment
a jósnők ideje lejárt.... Daniel Negreanu megmondja még azt is, hogy mire gondolsz.
849 1 2 Sport Izé
spiritmonger: hát nem hiába kedvencem a srác... :) rajta kívül még nagy mágus Gus Hansen és Phil Ivey is. [...]
Makkász: Bakker, néha pókerezünk hobbiszinten, de ezt hogy csinálja?
Sedova Elena illusztrációi
3098 0 13 Art Izé
anon: Ja, a bohóc :D
dude: Az egyik képen szerintem bungle látható a cicáival. ;)
Lako: http://www.krolikov.net/paint_bigen.php?id=20# Ez rohadt jo :DDD
Mind a 13 komment
Sedova Elena illusztrációi
3084 4 13 Izé
anon: Ja, a bohóc :D
dude: Az egyik képen szerintem bungle látható a cicáival. ;)
Lako: http://www.krolikov.net/paint_bigen.php?id=20# Ez rohadt jo :DDD
Mind a 13 komment
Bratz babyz fish tanks
2258 1 2 Game Izé
Syerafy: a fish mix-be kell szaporitani őket, aztán meg eladni... legalábbis ennyi értelme lehet a játé [...]
Szamooca: hát..én ezzel nem tudok mit kezdeni :$
"Hirtelen szörnyű vihar támadt
Feltűnt mögöttem egy hatalmas állat
ÁÁÁÁÁÁÁ
Iminimi szeminimi juvapcsu vaminimi"

(aki nem tudná: Dolly Roll - Windszörny dalszövege)
7074 6 38 Izé
készpicsamelegmálé: Hihi. Cukimuki nagyon. Dédelgetném nyakrafőre. :)
gvereb1: kösz a számot
Lako: Pókmalac, pókmalac!! ^^ Várjatok velük 1-2 évet, Rivaul már illusztrálta x]
Mind a 38 komment
Fájdalmas és vicces sportbalesetek
1575 1 1 Sport Izé
Szamooca: durva mind,de a snowboardos a legkegyetlenebb!auch:S...(de azért reménykedtem,lesz belőle egy nag [...]
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a titokzatos nevű verőköltő bodobács.

Azaz (nagy levegő...): szabóbogár, botbonák, napféreg, büdöspanna, tűzi poloska, boda bácsi, katóféreg, boda, papbogár, katonabogár, bödecske, fülbemászó, halálfő, Istenbogárkája, kőkiverő, misemondó bogár, vörösbogár, Isten tehene, kozákocska, svájci, napköltő, tűzi rovar. Mind közül a legkifejezőbb az, ami nem túl szalonképes, de a legtöbbször látott tevékenységére utal: b*szóbogár.

Néha rosszalkodik a hársfákon. Egy, a NASA által készített szupertitkos felvétel a mindennapi dolgairól:



És még egy idézet: "... a hím másfél órán át gyakott egy nőstényt. Néhány perc után egy másikat 15 perc alatt intézett el. Gyorsan regenerálódott és még megpróbált meghágni egy lárvát" (Winkler Róbert: Nagyvárosi természetbúvár) nagyon korrekt kis könyv, javaslom!

Micsoda erkölcsök! :DDD
3531 3 49 Izé
he: nálunk meg tűzbogár...
Éjfélilány: Fúúúj de utálom őket, tele van velük a tér. Fúj, fúj. Amúgy nálunk suszternek hívják. N [...]
Evo_VII: Én is suszterbogárnak ismertem. Meg pattogóbogárnak hívtuk, mert amikor felgyújtottuk őket, p [...]
Mind a 49 komment
Bejáratok. A kijáratokat meg tessék elképzelni. :)
5118 0 3 Art Izé
Belkar: ezekről a cápákról a vissza a jövőbe 2 jutott eszembe :D
Máln@: fúj,véletlenül elképzeltem a kijáratokat...jó étvágyat mindenkinek...;]cancer1,neked is!:D
anon: Úgy kéne megcsinálni, hogy belépés után be is csukódjanak :D
Bejáratok. A kijáratokat meg tessék elképzelni. :)
5364 0 3 Izé
Belkar: ezekről a cápákról a vissza a jövőbe 2 jutott eszembe :D
Máln@: fúj,véletlenül elképzeltem a kijáratokat...jó étvágyat mindenkinek...;]cancer1,neked is!:D
anon: Úgy kéne megcsinálni, hogy belépés után be is csukódjanak :D
Hölgyeim és Uraim!

Történelmi pillanat ez, ami a jövő egy lehetséges kis szeletét mutatja meg nekünk.
Hazánkból is elérhető az Itunes Store, hivatalosan, legálsan.
Igaz ugyan, hogy egyelőre csak az Iphone AppStore használható és a zene/fim vásárlás még nem, de ami késik nem múlik.
1185 0 3 Tech Izé
Marvin: Maradjunk abban, hogy egyelőre. Egyenlőre az egyenlet két oldalát lehet rendezni.
rezlavor: rovidesen elvileg igen. egyenlore meg csak az Iphone es az Ipod Touch applikaciok erhetoek el magyar [...]
koocos: Akkor ez azt jelenti, hogy nemsoká megrendelhetem a SlipKnoT új albumát?
HA-HA-HAL torna :D
3940 1 14 Izé
madMate: jól megcsinálták az biztos :D
bpma: ezek de k*va sokat szivtak :D
TeamCo.: Szerintem csinos kis animáció.. meg a hangok is jó és hogy beleélik magukat a srácok is amikor [...]
Mind a 14 komment
Ne aludj el, ha kanos a kutyád! ;)
6746 0 8 Izé
nellcsy: Még jó hogy a karját (basz :)kurálta, nem pedig a száját! :D
psypapi: :DD
anon: ja az mondjuk igaz :D
Mind a 8 komment
Krisiun - Hatred Inherit

Stílusok: Death Metal
Alapítva: Brazília, 1990

Kings Of Killing

Murderer

Vicious Wrath

Conqueros Of Armageddon
333 0 0 Zene Izé
Morbid Angel - Maze Of Torment

A Morbid Angel egy amerikai death metal zenekar, a stílus egyik meghatározó csapata. Az 1980-as évek elején a floridai Tampában kialakult death metal mozgalom vezető zenekara.

God Of Emptiness

Rapture

Blessed Are The Sick

 
291 0 0 Zene Izé
3 Inches Of Blood - Deadly Sinners

Ex-Trial és ex-Catharsis tagokat a soraiban tudó vancouveri metal zenekar.

Stílusok: Heavy és Power

Trial Of Champions

The Goatriders Horde

Night Marauders

Lord Of The Storm

Destroy The Orcs

 
1182 0 0 Zene Izé
Opeth - Porcelain Heart

Burden

Heir Apparent
245 0 0 Zene Izé
repülő alakú led-es, színes egerek :D  (név By: R)
662 0 0 Tech Izé
Trivium - Entrance Of The Conflagration

Anthem (We Are The Fire)

The Rising

Tread The Floods

This World Can't Tear Us Apart


Becoming The Dragon

 
516 0 0 Zene Izé
Stratovarius - Black Diamond

Finn speed metal együttes. Malmsteen-, Helloween-alapokon nyugvó, dallamos zene.

Eagleheart

Paradise

Destiny
519 0 0 Zene Izé
Bullet For My Valentine - Scream, Aim, Fire (lemezkritika)

Hivatalos Oldaluk

All These Things I Hate (Revolve Around Me)

Her Voice Resides

Heart Burst Into Fire

4 Words (To Choke Upon)

Cries In Vain

The End

Just Another Star
381 3 3 Zene Izé
Purple: dettó :D
pepeti: Én is, bár én fordítva :D
Vándorholló: Nemtom ki hogy van vele de én megőrülök ha hallom a számaikat. XD Irtó jók
Cryhavoc - Repent

1992-ben alakult finn heavy/death metal brigád. Eredetileg a klasszikus floridai death metalt művelték, majd fokozatosan rajtuk is elhatalmasodtak a skandinávokra jellemző dallamok.Dalaik gyakori témája a természet.

Snowsong

The Wind

Metamorphosis

u.i: Nem összekeverendő a Cry Havoccal
320 0 0 Zene Izé
Lazlo Bane - Superman

wikipedia

myspace



[Scrubs] (magyarul Dokik) című amerikai sitcom introja.


wikipedia

imdb

official website

u.i.: Van sorozat a Jóbarátokon kívül is. :D
882 1 5 Zene Izé
Disy: e-five ;)
Balázs: :DDD amúgy ezt meg nem ismerem szal azé nem tudok rólla nyilatkozni:)
etele: kis vicces kolléga :D
Mind a 5 komment
A freestyle motocross két arca. Bámulatos repülések kontra nagy esések, bukások.
1058 0 1 Sport Izé
papaluige: Hát bizony: ez is olyan mint a jó szex,nem mindig jön össze elsőre! :)
René Dupéré / Francesca Ganon - Alegría

Cirque de Soleil
284 1 2 Zene Izé
eNMi: Geszti (még mielőtt nagy nyilvánosságot kapott volna a magyar verzió) már elmondta, h honnan i [...]
Bakeyoo: Most már tudom, hogy honnan lopták Oláhék a Magyarországot...
The Locos - Energía Inagotable - La Cuenta Atrás
 

Az egyik spanyol kedvencem!!!
Szerintem jobb még a Ska-P-nél is!!
Érdemes meghallgatni!
729 0 3 Zene Izé
Szmiri: ennek a trombitán kívül nem sok köze van a ska-hoz;) sztem az ilyenek inkább a punk-ba mehetné [...]
eerix: Aááá ez nagyon jóó! Köszi a posztot.
xcsokix: Én a The locust-al kevertem:D http://www.youtube.com/watch?v=_qoNXKqTvR0 Nem is tudom hogyan kevete [...]
Ha nem kicsit részeg a bíró, akkor nagyon? :D
2598 0 2 Sport Izé
anon: Jah, úgy megy néz ki mintha terhes lenne :D
KisPal: Ennek nem a háta fáj?:D
Rise Against - Ready To Fall
Az egyik legjobb zenekar, amit valaha is hallottam. Odaver mindenkinek! :) Oldaluk
651 3 6 Zene Izé
Metalvarju: Jó nak jó nagyon, de ez nem hardcore hanem punk (nem kötekedés képpen) :D
szofiadojcs: És még a klip is jó :D
VeLaci: És nem csak a zene jó, hanem még mondanivalója is van.
Mind a 6 komment
The Steve feat. Akkezdet Phiai - P.I.Á.É.

A Wacuum Airs egyik oszlopos tagja albumáról való igen csak minőségi zene. Aki már látott alkoholt az megérti a szöveget :) Igazi wacuum-os feelinget hoz. www.wacuumairs.com
543 2 1 Zene Izé
xcsokix: VÁÁKUM mesterek!!!:D
Nouvelle Vague - Just Can't Get Enough (Depeche Mode)

a nyolcvanas évek himnikus new wave slágerei bossa nova átiratban

honlapjuk

amúgy volt idén a VOLTon is
443 0 0 Zene Izé
Sörös dolgok, sörös ügyek, sörös embereknek, sörgyűjtőknek.

(természetesen kottának ajánlva)
4890 4 9 Izé
buddha: mert jó a szemed. látod a dolgok lényegét.
Erunder: Miért van az h én mindegyiken csak a sört látom és semmi mást? :D
mateee: Variációk egy formára:D...nekem tetszett még nem láttam;)
Mind a 9 komment
Rhapsody - Emerald Sword
Semmi üvöltöszés, törés-zúzás, vagy hörgés, ez skandináv stílusú power metal, a mesélős fajtából, de OLASZOK! Amitől különleges, hogy hegedűt is használnak.
922 0 1 Zene Izé
SSly: naon nagy zene, egyik kedvencem :D:D:D
Régebbi postok...