REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ezért nem vagy még mindig boldog
4585 0 0 Izé
És mire költenéd a lottónyereményt? Hát kurvákra és kokainra... :D
2700 0 8 Izé
norbertvincze: 1.3 milliárd dodó http://www.businessinsider.com/who-won-900-million-powerball-2016-1
norbertvincze: 900millió dollár már a powerball http://www.businessinsider.com/powerball-lottery-jackpot-hits-ne [...]
Szobabicikli: Nos, remélem ő nyer :D
Mind a 8 komment
Szingliadóról szervez beszélgetést a KDNP ifitagozata 

A KDNP pártalapítványa adta ki azt a könyvet, amelyben a szerző szingliadóval, a három gyereknél kevesebbet vállaló nők állami pozícióktól való eltiltásával ösztönözné a gyerekvállalást.
1722 1 27 Izé
lilaflexninja: https://prezi.com/xrsg7_wfu8mn/a-nepessegfogyas-okai-es-megallitasa/ http://444.hu/2016/01/14/minde [...]
vbk: Ha tetszett a film, ajánlok egy Volker Schöndorf filmet. Szobalány meséje (vagy Szolgálólány [...]
hawkeye: Nincs új a nap alatt. Én még fizettem a nőtlenségi adót, a hatvanas évek második feléig...
Mind a 27 komment
Ez valami ördögi recept lehet! ;)
2903 1 9 Izé
lilaflexninja: Ha még gyereket is szülne, teljesítené a női principizét.
dude: Oké, hogy megtalálta a helyét a konyhában, de miért hörög?
pumpa: Akkor elnézést. ...és ha tényleg az övé, akkor lol.
Mind a 9 komment
Sieger 2 

Sieger - Rebuilt to Destroy
Sieger
5093 7 0 Game Izé
Egy személyiségzavaros vak nő képes látni, ha másnak képzeli magát
2783 0 0 Izé
Ezeket a filmeket lehet várni 2016-ban 

Ti melyiket várjátok legjobban?
2456 1 8 Izé
bungle: Remélem valódi! :D http://i.imgur.com/6c0IAlo.jpg
tjunior: https://www.youtube.com/watch?v=CmRih_VtVAs&feature=youtu.be
bungle: 10 Cloverfield Lane www.youtube.com/watch?v=guGBUaxtwxE Az előzetes jó. :)
Mind a 8 komment
Láttátok már ezt a képet? 

Katt a képre és kiderül az igazság!
5253 0 11 Izé
leha: bazmeg! a gmo (genetikailag módosított szervezet) mit jelent? meg egyáltalán miért van? egésze [...]
jakatta: Én magyar vagyok, magyar ésszel. Tehát ha be szeretném bizonyítani, hogy a GMO-s kaját jobban [...]
közlegény: traktálják itt őket kukoricával, mogyoró helyett
Mind a 11 komment
Így készül a baglyos mézes (vagy mézes bagoly?) 

Recept itt
1324 0 1 Izé
Nusihusi: Ez nagyon jó ötlet, aranyosak a baglyok:)
Tommy Lee, a Mötley Crüe dobosa úgy gondolta jópofa dolog lesz a „dobszólóját” (valami gagyi tuc-tuc zenére) hullámvasúton előadni...
2317 0 9 Izé
Élien: https://www.youtube.com/watch?v=_5_8X0TlOcU Ez is egy fos és irigylésre méltó... :D
hawkeye: Jó, tegyük fel, hogy minden igaz, amit leírtál. De akkor pont ebből adódik a kérdés: mi s [...]
lilaflexninja: Én spec. a Tommyról szóló összefoglalódnál az első mondatnál elvesztettem az érdeklődése [...]
Mind a 9 komment
Valaki gyorsan egy felmosórongyot! ;)
6247 1 16 Izé
bungle: 1 761 767 megtekintés és letiltották. Cseréltem a linket, de valószínű azt is törölni fogj [...]
jackherer77: Itt van a lényeg. https://www.youtube.com/watch?v=WYmXVG4dN14
Gábor-79: Úgy rémlik hogy ilyenkor már pár dekán múlik a dolog, amit nem nehéz ide-oda becsempészni. [...]
Mind a 16 komment
Egy kutya, akit valószínűleg először simogatnak meg életében. Nem akarom tudni, hogyan bántak vele előtte...
3187 1 16 Izé
tjunior: Jó pár éve volt egy érdekes "kutyám". Már volt egy vizslám és a majdnem szembe szomszéd kut [...]
kissfreezer: Könnyen meglehet ez is. Cicáknál gyakrabban van ilyen, de szelidítés után ezek lesznek a legg [...]
SilAsh: Nem feltétlenül kellett bántani ahhoz, hogy így reagáljon, elég ha pl. kóbor kutyakölyök, a [...]
Mind a 16 komment
Zacher Heisenberg Gábor: „Alkoholistákból olyan utánpótlás-nevelés van, hogy a Puskás Akadémia kutya füle” 

"Dicsértessék!" ;)
1440 1 5 Izé
Sztumi: Az alkoholista az, aki ugyan annyit iszik mint mi, csak nem szimpatikus. Különben is mi bulizni j [...]
lilaflexninja: - minden hétvégén berúgok - minden hétvégén bulizok - nyaraláskor berúgok - ha megkínálna [...]
tjunior: Azért arra kíváncsi lennék mit takar a nagyivó kifejezés, mert akkor ezek szerint minden 4.mag [...]
Mind a 5 komment
Barátnők először vetkőznek le egymás előtt 

Férfi változatban
6561 1 4 Izé
hawkeye: 3 x 1 mínusz. Ennyi volt, már el is mentél??? :)))
Gábor-79: Tipikus nők. Sok duma a nagy semmiről. :-D
hawkeye: Hát ez valami rettenetesen izgalmas, és egyben felettébb szórakoztató volt...... A pasikat t [...]
Mind a 4 komment
Zapatou - Best of web 8 

Korábbi videó
1613 2 3 Izé
Nusihusi: Most se kellett csalódnom:)
norbertvincze: szerintem is, az összes összeállítása igényes, bár ez a nyolcas felépítésében kissé rend [...]
Slarioux: Szerintem továbbra is a legjobb ilyen jellegű összeállítás a Youtube-on, kiváló zenékkel me [...]
Tudom már milyen finomsággal várom legközelebb az anyósom... ;)
5287 2 13 Izé
vadonka: Nekem kiskoromban akadt meg a torkomon a hurka burka. A fele lecsúszott a fele fentmaradt a torkomb [...]
hawkeye: Egy szem? :)
Nusihusi: Jól néz ki ez a desszert:) Nekem egyszer a ribizli akadt a torkomon:)
Mind a 13 komment
A cikkíró beszopott valamit, a képen igazából két 40 éves afgán látható... ;)
5150 0 5 Izé
hawkeye: Jogos! :)
közlegény: egy kis trimmelés ráférne, hogy kiemelje a szeggszi nyakát :)
hawkeye: "A cikkíró beszopott valamit, a képen igazából két 40 éves afgán látható... ;)" Duplán. [...]
Mind a 5 komment
10.000 dolláros (~2,8M Ft) vécé Japánból 

Ezt tudja: a fedél megemelkedik, amikor érzékeli, hogy közeledik valaki, az ülés fűthető, míg a kényes részeket szódavízzel mossa le. Mivel még egy szárító is be van építve az eszközbe, ezért a tervezők szerint teljesen feleslegessé válik a vécépapír használata. A kellemetlen szagok ellen dezodorral védekezik a WC, míg ha nem használjuk, akkor UV-sugarakkal semmisítik meg a szennyeződéseket. Hogy teljes legyen az élmény, még egy távirányítót is adnak hozzá, amellyel az összes funkció kezelhető.
2246 1 13 Izé
Neverhood: Par eve volt, ja kettö, Schwezi ismerös nemetorszagi lakasa, laptopjat javitottam javitgattam de [...]
közlegény: addig csiklandoz míg besza behu :)
Nusihusi: Esetleg a sz*rt is kinyomja helyettük:D
Mind a 13 komment
Azt mutogatja a bácsi, hogy a jégből kimentett őzikét most hazaviszi, megmelegíti és rohadt finom őzpörkölt lesz vacsorára...
3453 0 15 Izé
cila: Kösz. Ennyi lenne? "Eh.. eh... khh.."? Sosem fogok már megtanulni angolul. De azt hiszem, valami n [...]
wtf: Itt a videó direkt linkje, hátha így megy: https://vimeo.com/150229906
cila: "This plugin is disabled" Annyit viszont kiszűrtem a kommentekből: "víz"; "őzike", szóval Bamb [...]
Mind a 15 komment
Időjósok idei bénázásai - bár az M1 időjárás jelentései valamiért kimaradtak ;)
5431 0 4 Izé
hawkeye: Az egyik a dák Hold, a másik a római.... :)
Nusihusi: A kutyás és a böfögős a legjobb:D
kissfreezer: az nem baki
Mind a 4 komment
Várj, megmutatom hogyan kell... :)
3061 0 2 Izé
hawkeye: Holnapután biztosan. Január hó.... (Bocs!)
Nusihusi: Itt vajon mikor lesz hó?
2000 tini beözönlött egy amerikai plázába, belekötöttek a vásárlókba, buliztak egy jót, többekkel össze is verekedtek 

Úgy látom norvég cserediák mind... ;)
3097 0 17 Izé
hawkeye: Normális emberek számára ez lenne a természetes megoldás....
nemborz: Az nem feltétlenül agresszivitás, én inkább úgy fogalmaznék, hogy feltűnési viszketegségbe [...]
hawkeye: Egy példa, ahogy a minoritás rákényszeríti akaratát a többségre: " 40 millióra büntetté [...]
Mind a 17 komment
Egloo - akár egy 20 négyzetméteres szoba fűtésére is alkalmas a dupla kerámia kupolából készült kis „öko-hősugárzó„ 

Magyar cikk: Fűtsünk gyertyalánggal, fűtsünk Egloo-val! 

Mit mondtok, elég nagy baromság? :D
4687 2 11 Izé
ivivan: Még egyszer megnéztem a videót és rájöttem, hogy abszolút igazat mond. Azt állítja, hogy a [...]
ivivan: Hát, csak hőszigetelés kérdése a dolog :-) Nekünk az épülő házunknak ~8kW fűtésigénye l [...]
luigi: Egy gyertya kb 20 watt teljesítményű. Tehát milyen tudatlanok is az emberek, hogy hisznek a szak [...]
Mind a 11 komment
A magyar kormánynak üzent az Anonymous 

Azt mondják, hogy régóta figyelik az itteni történéseket, és nem tetszik nekik, hogy a kormány diktatúrává változtatta az országot.
4187 0 25 Izé
pootyca: 1. Nem az országot, csak a kormányt. 2. Vona Gábor kérdését csak azért említettem, hogy vég [...]
kissfreezer: Ha egy kamu vagy igazi hacker, amiatt fenyegeti az országot, mert 175 kerítést épített a beván [...]
pootyca: Nem véletlenül említettem, hogy Viktorunk a Parlamentben "magyarázta" meg barátja vagyongyarapo [...]
Mind a 25 komment
Íme, a nagy budapesti koripálya-körkép - kerületi bontás, helyszínek, nyitvatartás, árak (van egy csomó ingyenes pálya) és minden fontos infó egy helyen!
1866 0 0 Izé
A világ 10 legszebb korcsolyapályája 

Pálmafák alatt korizni? Ilyen is van!
1595 0 0 Izé
A Reszkessetek betörők Kevinje visszatért websorozat formában! 

A történet 25 évvel később folytatódik. Már felnőtt, de az akkori traumán képtelen volt túllépni. Vezetni sem tanult meg, viszont Uber sofőrként dolgozik a felesége helyett, és amikor valakit felvesz, akkor elmeséli neki mi is történt 1990 karácsonyán...
2830 0 3 Izé
norbertvincze: :)
rermo: Nehogy ezt is valaki meggyanúsítsa drogozással mint dajcstomit ....mert aztán mehet perre .
közlegény: hmmm. ezzel a lecsúszott taggal bútorozott össze Mila Kunis anno
Így nem szabad fel- ill. lepakolni!
5802 0 2 Izé
cila: Filmezi és röhögi... Ilyesmiknek nem szabadna megtörténnie. Kis gyárban dolgozom. Nálunk a [...]
Nusihusi: Hé! Vigyázzunk a sörre!:P
2015 legdurvább landolásai
5171 1 4 Izé
norbertvincze: https://youtu.be/SHJuFsp_w8I
balogh predator: Jajj de durva landolások voltak ezek......
hawkeye: Jó esetben a negyede felel meg a poszt címének.
Mind a 4 komment
Nem kell aggódni, csak egy óra van benne... ;)
2218 0 8 Izé
jackherer77: Az emberek reakciója nem életszerű. Pizzadoboz eldobása, lépcsőn visszafele futás... szerinte [...]
kissfreezer: Magyarországon nem uszná meg egy ejnye-bejnyével :)) Azért én hatalmasat röhögtem, már harma [...]
Nusihusi: Ebből baleset is lehetett volna:O
Mind a 8 komment
2 perces szépségkirálynő :D 

Szegény Miss Kolumbia már épp beleélte magát, hogy ő nyerte a Miss Universe-t, de aztán mondták neki, hogy bocs, tévedtünk...
2807 0 12 Izé
cila: A lényeg, hogy helyreigazítódott. Sakkozóként, én is átéltem bírói tévedést. "Hogy-hogy [...]
norbertvincze: http://www.businessinsider.com/steve-harvey-welcome-back-to-host-miss-universe-2015-12
Sztumi: Megverekedhettek volna a koronáért. :D
Mind a 12 komment
Így szórakoznak a japcsik ;)
4742 1 3 Izé
közlegény: a kokakóla résztulajdonosként mögöttük áll
ItsMe: A monster manapság mindenhol ott van, vagy csak én képzelem be? :D
gyocska: Nincs a lábukban kipörgésgátló, azért nem elég gyorsak! Látszik is hogy mire beérnek a cél [...]
Bejgliért iPhone 6? 

Van akinek ilyen jól indul a karácsony, hogy az Amazontól drón hozza az iPhone-t. :)
3206 0 7 Izé
Sztumi: Olyan gyermeteg ez az álrelál reklám.
pumpa: Nemsokára beindul a cigányoknál az "amazon pujáró air" teszt: lőjük le a drónt.
közlegény: nem írtam, de egyszereplős házividire gondoltam, nem gangbangre ;)
Mind a 7 komment
Azok a szép, nagy, egészséges pipikék... ;)
3586 0 7 Izé
norbertvincze: itt egy modernebb vizező https://www.facebook.com/Ceva.deoseb1t/videos/1006124889479240/
Ravennë: Nagyanyám mondogatja mindig, hogy nem szeret "nagyboltban" húst venni, mert vizezik. Mi voltunk a [...]
norbertvincze: és megtartottad magadnak a titkok?? popsikáld el magad papuccsal..
Mind a 7 komment
Zach King idei eresztése
3410 1 4 Izé
T1B3R1U5: Ezek szerint Te is igazi "szakembőr" lehetsz! :D Egyébként találtam régi "behind the scenes" v [...]
norbertvincze: ügyesen :d
T1B3R1U5: Csak egy jelenetét láthatnám, hogy hogyan vágja össze?! :)
Mind a 4 komment
Kelemen Anna pasija akarsz lenni? Havi minimum tízmillió forintos kereset alatt ne nagyon próbálkozz! 

Na de ki keres ma ennyit Magyarországon? (videó interjúval)
4370 0 26 Izé
jakatta: Anna, én egy 10 millát kereső pasi vagyok. Pontosabban leszek, ha a pasid lehetek! Ha már az les [...]
T1B3R1U5: Tipikus példája annak, hogy ez az agyonhasznált csicska ribanc annyira lezüllött, hogy csak pro [...]
Akiseki: https://www.youtube.com/watch?v=X4oGx7oU9zM nekem ez a szám jut eszembe róla :)
Mind a 26 komment
Kovács Ákos:
„- A nőknek nem az a dolguk, hogy ugyanannyi pénzt keressenek, mint a férfiak. Én így érzem.
- Nem az a dolguk?
- Nem az a dolguk.
- Mi a dolguk a nőknek?
- Hát, mondjuk a női princípiumot beteljesíteni, nem? Hogy mondjuk valakihez tartozni. Valakinek gyereket szülni.”
2050 0 123 Izé
norbertvincze: annyira bírom, amikor a férfiak okoskodnak erről :D ti botlottatok már bele olyan fórumba, ho [...]
bungle: Ninjutsu és Jóga oktató Horváth Ádám: "Egy nő, akkor lesz igazi nő, ha gyereket szült" www. [...]
lilaflexninja: https://www.youtube.com/watch?v=PIcJkYAfYTo
Mind a 123 komment
Akik az új Star Wars előtt esetleg gyorsan le szeretnék tudni az előző 6 részt, azoknak itt van egyben, egy videóban! :)
2336 1 4 Izé
Ssch: itt még megvan https://www.youtube.com/watch?v=Se85VE2SrWQ
T1B3R1U5: Valahol látható a videó, mert ezen az elérhetőségen le van tiltva!
Dmckayals: Ez sokkal jobb, mint az a verziói, amikor egymásra van rakva a 6 kép! :)
Mind a 4 komment
Az észak-carolinai Woodland lakói leszavazták a napelemeket, mert szerintük azok a Napból származó összes (!) energiát elszívnák a kisváros közeléből. Egy nyugdíjas, természettudományokat oktató tanárnő meg van győződve arról, hogy a napelem park melletti növények elrohadnak és még az is lehet, hogy a napelemek rákot okoznak. 

Magyar cikk: Egy amerikai város úgy fél a napelemektől, hogy inkább nem engedélyezi
1436 0 23 Izé
lilaflexninja: Na valami ilyenre gondoltam.
cila: Polgármester telefonra ébred: - Hogy? Nem egymillió euró, csupán csak 5 Giga és... watt? Annyi [...]
Gábor-79: Bevettem az ablakból, és pár percre rá megjelent 1-2 csillag! Lehet hogy mégis az amcsiknak van [...]
Mind a 23 komment
Egy kanadai férfi, Sefonknee Wolschtt 23 év házasság és 7 gyerek után rájött, ő valójában egy hatéves kislány
1414 0 12 Izé
thisisreal: Miért szegények? Kaptak egy kislány tesót! ;)
zed911: Szegény kölykök... :(
Nusihusi: Ez olyan beteg, hogy nem találok szavakat:D
Mind a 12 komment
Régebbi postok...