REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Orvostanhallgatóknak kötelező darab. ;)
6193 3 5 Izé
Laretta: Nagyon király... Sztetoszkópos fülhallgató :D Nekem kell egy ilyen.....
Timarq: basszus, ez nagyon király :DDD KELL!!! és tényleg nem vennék észre ha zenét hallgatnék:DDDD
fricci10: *hol
Mind a 5 komment
Hogy a költözés ne rémálom legyen...
463 0 0 Pink Izé
Jujujujujuhuhui!!! Román csatakiáltás. ;)
7051 1 10 Izé
Nusihusi: Füvezős lagzi;)
Kuly: ... hogy tudta megjegyezni a szöveget!? :-)
Zeppelin01: Ilyen az amikor decire mérik a páleszt. Jujujujuhuhujjjjjjjj
Mind a 10 komment
Ilyen volt és ilyen lett...
3343 3 0 Autó Izé
Tudományos izébizé: a lótusz effektus. (A méznél kikerekedett a szemem. - T.)

+videó: halacska a lótusz effektus fogságában.
15679 6 18 Izé
Maggi: Kompozit nanorészecskék alkotják a lótuszvirág felszínét. Ebből írtam a szakdolgozatomban [...]
Kuly: Ez azé van me vízbül veszi ki az oxigint.
Szancso: Azt a pókot frankón nem kormozták,simán a természetben filmezték.A mesterséges anyagot nem to [...]
Mind a 18 komment
Hogyan viseljük a magassarkút?
Nincs is annál kiábrándítóbb, ha valaki nem tudja megfelelően hordani magassarkúját. Itt található néhány tipp ennek orvoslására.
1819 0 1 Pink Izé
Tooni: Ommágod, it's JustiBíber!!!!
Eközben Oroszországban... tajgAtosz pozitívok partiznak. ;)
10676 3 3 Izé
Kuly: Teljesen átlagos Buli... vagy nem?
BusKeyCome: Mi ez? Csapatépítő tréning orosz módra? :D
brier: ennyit ezekről
Леди Гага - Бед Романс

Супер видео!
5936 4 19 Izé
Kuly: téllegszuper! Most lejárt a személyi igazolványom.
CJ.B.: Egy pillanatra azt hittem, hogy a posztképen szereplő bal szélső ürge az Gesztesi. :D:D
csildi: auuu
Mind a 19 komment
Dr. Földes László válasza Vágó István (ill. a  Szkeptikus Társaság) homeopátiás túladagolási kísérletére.
6342 4 78 Izé
7sleeper: gyógyítja a vesekövet? csak? a trabant meg el is visz közben ából bébe, sőt rögtön cébe, [...]
izébigyó: Energiájával szétmorzsolja a vesekövet és visszapréseli a gerincsérvet http://zalaihirlap.hu/ [...]
JamesBond007: Milyen betegségre gondolsz?
Mind a 78 komment
A bento egy japán fogalom. Talán legjobban az előre elkészített egyszemélyes hidegtál fedi le a jelentését, de ennél azért kicsit (lévén alapvetően japán) többről van szó...

Wiki (angol)
5478 5 6 Izé
ismeretlen: Az egyik körbe van tekerve algalappal, na az a nigiri ha jól tudom, a szusi egy kis rízs rajta ha [...]
Laretta: Étvágygerjesztőbbnek néz ki az biztos.... Így bármit meg lehetne pl a gyerekekkel etetni :D
Kuly: Személyreszabott
Mind a 6 komment
Orrplasztika házilag az új kütyüvel
6117 1 11 Izé
bungle: Orrszabályzó: www.japantrendshop.com/hana-tsun-nose-straightener-p-1341.html
Tóth József: Hééé tisztában vagyok vele. Kicsinyíteni akarom... :)))
csildi: Arra amire te gondolsz, tuti nem jo. Ez a kutyu nem nagyit. :-))))
Mind a 11 komment
Jó kis lazulós Amon Tobin másnéven: Cujo
596 0 0 Zene Izé
 Idén sem marad el a Torkos Csütörtök
835 0 0 Pink Izé
Adatközpont egy volt orosz atombunkerben

(Részben csajos poszt, vagyis félig NSFW).
15693 3 2 Izé
brier: mindent XD
cintula: Zseniális! A csöcsökkel még az atombunkeres szerverfarmot is el lehet adni :)
Beatman and Ludmilla - In Breaks We Trust (Original Mix)  
1293 0 0 Zene Izé
A Super Bowl reklámszüneteiben bemutatott filmelőzetesek.
2409 0 2 Film Izé
scripter: a Super 8-ra én is kíváncsi leszek , mondjuk nagyon titkolóznak szóóóval hm... remélem nem v [...]
snake6: transformers 3 : igy kellegy filmet reklámozni ! SUPER8:: VÉGREEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A 30 legjobb nyári szupermozi. (Blockbuster)
1837 0 2 Film Izé
kovacslacka: http://www.totalfilm.com/features/50-best-summer-blockbusters
Lazarus: Mekkora fos weboldal... De amúgy biztos jó lista
Ferrari Four
A történelemben elsőként összkerékhajtással készülhet szériagyártásban egy Ferrari modell és négy teljes férőhely is rendelkezésre áll majd benne.  Az autót egy 6,3 literes V12-es, 660 lóerős motor hajtja a végsebessége pedig 335km/óra.

Képek
5571 3 20 Izé
bungle: Jó kis cikk, nincs kedved esetleg beküldeni Autó Izére? :) http://auto.ize.hu/post.php
I. C. Wiener: http://www.origo.hu/auto/20110302-genfi-autoszalon.html
djmcs: Magnum verdája az volt az igazi! Ferrari 308 GTSi Quattrovalve 1984!
Mind a 20 komment
Ferrari Four
A történelemben elsőként összkerékhajtással készülhet szériagyártásban egy Ferrari modell és négy teljes férőhely is rendelkezésre áll majd benne.  Az autót egy 6,3 literes V12-es, 660 lóerős motor hajtja a végsebessége pedig 335km/óra.

Képek
4362 1 0 Autó Izé
Családi képekkel díszített kamionok. :)

A sofőrök ezer kilométerekre és több napra vagy hétre hagyják hátra szeretett családjukat, így külön öröm számukra, hogy a familiát egy 13 méter széles és 2 méteres magas óriásképen magukkal cipelhetik mindenhová, egész április 15-ig.

Angol nyelvű cikk

Egyébként ez egy "művészeti projekt", aminek a témája a távollét és ezen a hivatalos oldalon még találhattok részleteket a kezdeményezéssel kapcsolatban.
2705 1 9 Izé
Nas: Kamiont, családot vagy óriásposztert...?
Kuly: Ilyet akarok én is!
Maccoyi: Köszi.:)
Mind a 9 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk az Afrikai gőtehalat, amely nevéből is adódóan Nyugat-Afrikában él. Azért érdekes ez az angolnaszerű hal, mert elég különös technikát választott a száraz évszak átvészelésére, ami következőképpen néz ki.

"Berágja magát a talajba, mintegy 3-25 centiméter mélyre, ahol fészkelődéssel körtealakba görbül, hogy feje a külvilágra nyíló járat felé nézzen. Testét ebben az állapotban vékony, tokká keményedő nyálkaréteg fedi, levegőzni pedig két tüdejével tud. Ilyen állapotban akár 1 évig is kibírja."
5481 3 26 Izé
Nas: Blöááá... Akkor már használjanak angolnát...annak eleve megvan a formája, tölteni sem kell. [...]
Tooni: Tüdőshal...jó alternatívája lehet a disznóhúsnak, kóser tüdőshurkába ;) :D
B.D. Zett: Ha tudod, mit teszed itt a tudatlant? :):) Jó, csak a pirosszemű afrikai elefántra vadászik... [...]
Mind a 26 komment
Ha unod a régi órád, itt van ez! :)
16082 2 4 Izé
brier: mennyi kupac kopasz kukac :D
Kuly: Nekem a számlapos jobban bejön! :-)
tool: ott jobb alsónak kell lenni :D marhajó
Mind a 4 komment
"Az oroszok már a réten vannak..." ;)
13659 2 17 Izé
Tooni: - Jó napot, álcaruhájuk van? - Van...de nem találjuk.
del: -Iván! Nem jelent meg az álcázási gyakorlaton! -Honnan tudja..?
Nusihusi: ParaO.o
Mind a 17 komment
Filip Polasek látványos és eredményes visszaütése, amit még Ivanisevicék is "megettek". :)
1643 0 0 Sport Izé
Brisbaine az áradások előtt és után.

Még ki sem heverték az árvizet, máris lecsapott rájuk a Yasi névre keresztelt trópusi vihar.
3654 1 8 Izé
Purple: http://www.abc.net.au/news/events/japan-quake-2011/beforeafter.htm
brier: hihetetlen milyen gyorsan pusztit minden mindenhol ...azért a VÍZ AZ ÚR!!!...
Nusihusi: Jó ez az alkalmazás:) Az árvíz és a vihar viszont szörnyű:S
Mind a 8 komment
"Háti propellerrel"  a munkába. :)

Sergej Khvalin orosz feltaláló hozta létre ezt az érdekes közlekedési eszközt, amelyet egy fűnyíró motor hajt és akár 37 km/h-s sebességet is képes elérni vele a hófödte Dzerzniskben.

(Vajon görkorival is működik? Mert akkor nyáron is járhatna ezzel. :D)
4612 1 2 Izé
brier: az tuti:)
POC: Hát, százszor jobb, mint az a két vacak bot az biztos. :D
Az Apophis kisbolygó 2029 -ben közelebb lesz Földünkhöz, mint a Hold. 2036 -ban, mikor újra visszatér kérdéses, hogyan változik a pályája: az oroszok egyre jobban aggódnak a kisbolygó miatt.

Itt egy videó, hogy milyen közel fog jönni hozzánk 2029 -ben.

Lehet nem kéne fizetni a lakáshitelemet? (Lehet, csak akkor kilakoltatnak :) b.)
8319 1 80 Izé
brier: én már nem is akarok idős lenni annyi izét hoznak már össze hogy nem is akarom látni, gyereke [...]
Tooni: Akkor összefoglalom: Mage ster: Nem fog sikerülni :( Purple: Sikerülni fog :) Mage ster: Nem fog [...]
izébigyó: Egy érdekes Nat Geo doku, pár lehetséges forgatókönyvvel az emberiség kihalásáról: http://w [...]
Mind a 80 komment
Nagypapi reakciója az unokája új frizurájára... (bájos kacaj kétcsrilliónyolcszázhuszonhat).
11119 1 11 Izé
brier: igen kicsit szivott csak be XD vagy már bazira nem szomjas
aryx: nekem nem úgy tűnik, hogy bármi baj lett volna a minőséggel.. ^^
Nusihusi: Vajon mit szívott az öreg? Valami rossz minőségű hasist?XD
Mind a 11 komment
Egy  24 órás szférapanoráma kép, a helyszín Athén.

Mindenképpen nézzétek meg a fotós saját oldalát is! :)
4996 2 2 Izé
brier: szerintem nagyon fantasztikus :)
Kuly: Nagyon érdekes! Csináltam én is az egyik haverral (sokáig tart és én voltam a társaság). Ne [...]
Talán eszébe juthattak gyermekkorából a vezényszavak: "Fürdés, aztán fekvés!" ;D
5874 2 6 Izé
brier: a hülyéje :)
Nusihusi: Itt azért a vodka is közrejátszott:D
Szobabicikli: Ne fűrgyé le,mert szerintem hideg a víz egy kicsit.
Mind a 6 komment
Egy  24 órás szférapanoráma kép, a helyszín Athén.

Mindenképpen nézzétek meg a fotós saját oldalát is! :)
5221 1 0 Art Izé
Ez sokkal jobb lehet, mint bármelyik óriáscsúszda. ;)
2237 0 0 Sport Izé
Belial Chap. 2.5
6098 2 0 Game Izé
Hol van ilyenkor egy ördögűző?! ;)
8624 3 40 Izé
bungle: http://funpic.hu/p/55714 :D
lb7: Én Apukámtól úgy tanultam, hogy ezt így illik... :)
Tooni: Hehe, a macsek maga Pussyfer :D
Mind a 40 komment
Jodhpur - a (majdnem) kék város Indiában.
3919 1 21 Izé
Nusihusi: Jól néz ki ez a sok kék:) Jó, hogy az állatokat nem festették kékre:D
.::JunKieEQ::.: Mellesleg Gollam jutt erről eszembe, mikor Samu elveszi a halait... : Mit csinálsz ? Elrontod...
.::JunKieEQ::.: Nem vagyok édesszájú... nem szeretem a csokit... magában... Gyenge az... kis cocacolával és eg [...]
Mind a 21 komment
Nekem olyan kéne amitől Bordás Attila szagom lehet. :)
3339 1 3 Izé
Kuly: Én azt hittem 24 szagú lesz tőle, aki magára fújja.
brier: vazze :D
pdstudio: Benyomsz pár sört, tolsz egy kis hernyót és máris olyan a szagod mint a Bucinak forgatáskor ;- [...]
Oroszlán apuka hét kis ördögfiókával... :)
8311 1 12 Izé
brier: jaj de jaj :DDD megsimizném :P ciccus
Nusihusi: Nagyon cukik:D Ezek tényleg igazi ördögfiókák;)
CRaPtRaSH: téged is akartak, de mondtam, hogy nem vállalok felelősséget az esetleges károkért :D
Mind a 12 komment
Földrengés volt Magyarországon.


Az epicentrum Oroszlány volt, ahol 4,7 -es erősségű rengést mértek a műszerek, de az ország több pontján is érezték, hogy megmozdult a föld.

Ha esetleg köztetek is van olyan, aki átélte ezt a nem hétköznapi eseményt, akkor a kommentekhez várjuk a beszámolókat.
4067 1 69 Izé
GerzSonka: Budapest XIII. ker... Bakker még a feleségem is érezte, csak én nem. Oda se figyeltem, melóztam [...]
csaty: stresszeljük le , azok csak enyhye földmozgások....viszont a május 30.-ai az eléggé rémisztő [...]
csaty: túlélt) földrengéseim:1986 Augusztus...7.2 1990 Május 30..... [...]
Mind a 69 komment
Ez meg mi a f*sz? :D

Mai ismeretterjesztő rovatunkban az Urechis unicinctus-ok, azaz a "kanálférgek", amiket szívesen fogyasztanak nyersen Kínában, Koreában... Nyami! ;)

Másik videó.
9925 1 16 Izé
Nas: Jah. Bár néha a magyar neveknél is úgy elmerengek rajta, hogy mi alapján adhatta a leíró épp [...]
Tooni: Igen, értelme van, de a f@szkukac csak jobban hangzik.
kukulkan: Hát ja, szvsz akkor már leginkább a magyar "ormányosféreg"-nek van a legtöbb értelme. :)
Mind a 16 komment
Orosz hibrid tanulmány - félkabrió prototípus. ;)
8189 1 4 Izé
Nusihusi: Postszöveg tetszetős:D Fél embernek fél autó jár:D
Icepick: Ez az igazi orosz technika: kerék meg motor legyen, a többi mellékes. :)
brier: XD igen valószinű :)
Mind a 4 komment
Régebbi postok...