REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
J. R. R. Tolkien Namárië c. quenya nyelven íródott verse a Gyűrűk Urából a Keresztapa zenéjére.

Az eredeti szöveg: Ai! laurië lantar lassi súrinen,
Yéni únótimë ve rámar aldaron!
Yéni ve lintë yuldar avánier
mi oromardi lisse-miruvóreva
Andúnë pella, Vardo tellumar
nu luini yassen tintilar i eleni
ómaryo airetári-lírinen.

Sí man i yulma nin enquantuva?

An sí Tintallë Varda Oiolossëo
ve fanyar máryat Elentári ortanë
ar ilyë tier undulávë lumbulë;
ar sindanóriello caita mornië
i falmalinnar imbë met, ar hísië
untúpa Calaciryo míri oialë.
Si vanwa ná, Rómello vanwa, Valimar!

Namárië! Nai hiruvalyë Valimar.
Nai elyë hiruva. Namárië!

A fordítás: “Ó! hullik a szélben az aranylevél, s a hosszú évek száma végtelen, mint a fákon az ágaké! Úgy húznak el a hosszú évek, mint a fürge réti szél nyugatnál is nyugatabbra a büszke termen át, ahol a kék boltozaton a csillagok is megremegnek Varda szent és ünnepélyes énekétől. Most ki tölti újra a kupámat? Mert Varda, a Tűz szítója, s Csillagkirálynő az örökfehér hegyekből, fölemelte felhőkezét, minden ösvény homályba fulladt; s a szürke földről sötétség kúszik közibénk a tajtékos habokon, s Calacyra drágaköveit köd fedi örökkétig. A keletről jöttek most elveszítik, elveszítik Valimart! Ég veletek! Ti talán meglelitek Valimart! Ég veletek!“
2592 0 0 Zene Izé
Kevesen tudják, hogy a férfiak is képesek szoptatni a gyerekeket (és most nem a katolikus papok és ministránsfiúk kapcsolatáról beszélek!) :D Szerintem pl. Steiner Kristóf is apatejen nevelkedett...
5158 1 29 Izé
Mr.T.: Jaja, jogos! Szopjanak a munkahelyen meg még otthon is a gyerekkel szenvedjenek? A nagy frászt, ez [...]
mekszamnojz: na jóvan má... a pasiknak már dupla szopás jár? :D
Bubba: Szerintem sem lehetetlen, a női mell x%-a pusztán zsírszövet, nem a tejmirigyektől olyan nagy a [...]
Mind a 29 komment
A Mézga Aladár Sound System fölöttébb szórakoztató tud lenni, ha egyszer kitör. Van, aki a Bëlgára, van, aki a Vad Fruttikra, vagy a Méhekre asszociál róla, egyszóval sokoldalú, mellesleg roppantul egyedi. A küldött nóta egy képzeletbeli magyar fiúcsapatot figuráz ki, a jó ízlés határain belül. Célközönségük mindenki, aki érti a viccet.
848 1 0 Zene Izé
A srácok Down-szerű, agyaros-döngölős zenét játszanak, ezt írják magukról: "Stílus: nem pop, nem punk, nem elektronikus, nem hip-hop, nem nemzeti, nem keresztény, nem sátánista, nem lány, nem újszerű, nem aranyos, nem jópofa, nem true metal, nem old school, nem nu metál, nem angol nyelvű, nem progresszív újító, stb.
Időszámításunk után 2007 évvel alakult a zenekar. Először nem csináltunk semmi használhatót. Aztán próbáltunk csinálni, de a dobosok kikúrtak velünk. Ez csak azoknak nem szomorú, akik nem szeretik a zenénket. Aztán most van dobos, meg már demó is" (Demójuk címe Puszták népe).
839 0 0 Zene Izé
Csak nevettek a pletykákon
1269 0 0 Pink Izé
The Hunt for Gollum

Egy hamarosan megtekinthető, a Gyűrűk Ura történetéhez kapcsolódó, rajongók által készített rövidfilm, ami az előzetesek alapján kifejezetten ígéretesnek tűnik. A film története a trilógia előtt nem sokkal játszódik, és Aragorn Gollam utáni hajszáját mutatja be, aki éppen Mordorból szabadult hosszas kínvallatás után, miután elárulta Szauron szolgáinak, hogy a Gyűrű a Megyében van.
6073 0 14 Film Izé
Erunder: Decoy28 küldte http://www.dailymotion.com/featured/video/x93zji_the-hunt-for-gollum-hd-version_shor [...]
wnw: így igaz,olyan érzés mint a barátokköztben a 3. vagy 4. Tilda :DD
iw84u4t: Hát ahhoz képest, hogy saját költségvetésű "házimozi", tényleg elég jó minőségűek a t [...]
Mind a 14 komment
The Hunt for Gollum

Egy hamarosan megtekinthető, a Gyűrűk Ura történetéhez kapcsolódó, rajongók által készített rövidfilm, ami az előzetesek alapján kifejezetten ígéretesnek tűnik. A film története a trilógia előtt nem sokkal játszódik, és Aragorn Gollam utáni hajszáját mutatja be, aki éppen Mordorból szabadult hosszas kínvallatás után, miután elárulta Szauron szolgáinak, hogy a Gyűrű a Megyében van.
6146 1 13 Izé
wnw: így igaz,olyan érzés mint a barátokköztben a 3. vagy 4. Tilda :DD
iw84u4t: Hát ahhoz képest, hogy saját költségvetésű "házimozi", tényleg elég jó minőségűek a t [...]
spider86: elég jónak ígérkezik... csak tényleg ne legyen lapos a történet mert akkor mind1 milyen rész [...]
Mind a 13 komment
Fogadj örökbe és nevelj szörnyet! Kicsit gyerekes, de annál mókásabb... ;)
10052 6 14 Izé
Milánkaaa: a Jól bevált control c-control v módszer csodákra képes:D énis ehhez folyamodtam
Pkmici: nem enged @-ot írni,majd mikor le oké-zom,közli,hogy hibás az e-mail-em!
CRaPtRaSH: nehariii
Mind a 14 komment
Hova lyukadnál ki, ha elkezdenél ásni a szobádban?
4392 1 11 Tech Izé
leep: A diliházban! :D
MonTom: Ha fegyenc volnék, akkor a magánzárkában:D
TeamCo.: Szerintem a föld banán alakú. de ez amúgy is hülyeség mert nincs olyan ember aki egyenesen tud [...]
Mind a 11 komment
Fantasztikus Fagyos és Törékeny Szobrok 
421 0 1 Pink Izé
CrazyLime: Jaaj, dee jóóóook! Pont tegnap volt a Tv-be, h Romániába van vmi jég-hotel, amit minden évben [...]
6 lábon járó erdészeti traktor: fakitermelő a John Deere-től.
Mozgékonyság, kezelhetőség, talaj- és élőhelykímélet. Vajon ki fogja szorítani a kerekes gépeket?
8839 3 22 Izé
bungle: John Fucken Deere traktor: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=37424&c=-1&s=dd&p=1
Joska koma: Arra én is kíváncsi lennék milyen hülyén nézne ki, mikor szalad. A sofőrnek kéne egy három [...]
Atrazin: Aztán ha szoftverhibás lesz úgy megy át az úton mint az a laza rapper kaméleon:)
Mind a 22 komment
Two Rooms
2124 0 3 Game Izé
Nike: kelés 6-kor...nagyon felpőrgetett! Thank you!
adi226: Jó kis játék el lehet vele hülyüni, bár nagyon könnyű...
bichka: ez egész jó volt így hajnalban :)
The Grenma - Enyém az utolsó szó
Ichigo magyar hangja énekel is
923 1 9 Zene Izé
biokaja: Zeneileg meg jo is, de az enekhang telleg 0 . Nem azt mondom, hogy rossz a hangja de ilyen stilusba, [...]
Andie.: én hallgattam punkot. Mégmégmég a régi szépidőkben.. :) alvin koncerteken első sor, sex pist [...]
_joker_: én hallgatok punkot (is) de nekem kifejezetten bejön a csávó hangja
Mind a 9 komment
Jason Taylor víz alatti galériája
4638 0 3 Art Izé
1b0r90: már jó régóta ismertem ezeket a képeket, de attól még nembaj hogy kikerült mert sztem sokan [...]
daisyke: Nagyon szép :) Főleg az a jó benne,hogy sokszor nézhető,hiszen folyamatosan alakul. nagyon jól [...]
ruddi: húúúúúú baromi jó :O
Jason Taylor víz alatti galériája
4875 7 3 Izé
1b0r90: már jó régóta ismertem ezeket a képeket, de attól még nembaj hogy kikerült mert sztem sokan [...]
daisyke: Nagyon szép :) Főleg az a jó benne,hogy sokszor nézhető,hiszen folyamatosan alakul. nagyon jól [...]
ruddi: húúúúúú baromi jó :O
A szőrtelenítésről - okosan
734 0 0 Pink Izé
Így bokszolt Yuri Barahsian(fekete nadrág), Erdei Zsolt szombati ellenfele, Hugo Hernan Garay ellen. 
807 0 4 Sport Izé
knédli: XD
papaluige: ..csak kicsit többet hozott! :)
Maccoyi: Hát ja. :S De ilyet.... eljön egy világbajnoki övért és túlsúlyos. Kicsit furcsa.
Mind a 4 komment
Szomjan halt a saját szemét-labirintusában...
9155 3 11 Izé
Éjfélilány: amúgy a hírizén megvan a magyar változata is a cikknek. http://hir.ize.hu/click.php?id=19938&ur [...]
Éjfélilány: De ami a legrosszabb sztem, h úgye laknak ott mások is, és szagokat, élőskődőket kell elvisel [...]
CrazyLime: Én erre emlékszek is, mikor ment a TVbe. Hát elég gáz. Én is szeretek gyűjtögetni, "ez még [...]
Mind a 11 komment
Világ Nagyarányú Homok Szőnyeg és Ármánykodó Homok Művészet
311 0 0 Pink Izé
Kockacsaj kockáknak...? :D

A Geisha Tokyo Entertainment új szoftvert jelentett be, amely a "Dennó Figure Ariszu" (kb. Alice kiberbaba) névre hallgat és idén ősszel kerül a boltokba. A csomagban a szoftver mellé két csodakocka is található. Telepíted a webkamerát, aztán az egyik kockát az asztalodra helyezed. Ő lesz a monitoron a cicás szobalány, aki - feltehetően - a hentaiokból ismert hanggal és vágyakkal rendelkezik majd.

Most jön a lényeg: a pálcikára tűzött másik kockával az asztalon fekvő kocka felett kell simogatni a levegőt, amitől a képernyőn álló lány mindenféléket tesz majd - például leveszi a ruháját. A képen csak a reklám kedvéért látható a lány, a valóságban a levegőt kell birizgálnod, és csupán a monitoron láthatod álmaid szobalányát.

Másik videó.
4079 2 9 Izé
bandee1219: ezt fejtse meg valaki: http://www.youtube.com/watch?v=6Jlv8F9cerA&feature=related
Sissi: Hát ez a vinnyogás nem hiszem, hogy vágyfokozó.
Gabi69: Az a hang... jesszus:S
Mind a 9 komment
Kockacsaj kockáknak...? :D

A Geisha Tokyo Entertainment új szoftvert jelentett be, amely a "Dennó Figure Ariszu" (kb. Alice kiberbaba) névre hallgat és idén ősszel kerül a boltokba. A csomagban a szoftver mellé két csodakocka is található. Telepíted a webkamerát, aztán az egyik kockát az asztalodra helyezed. Ő lesz a monitoron a cicás szobalány, aki - feltehetően - a hentaiokból ismert hanggal és vágyakkal rendelkezik majd.

Most jön a lényeg: a pálcikára tűzött másik kockával az asztalon fekvő kocka felett kell simogatni a levegőt, amitől a képernyőn álló lány mindenféléket tesz majd - például leveszi a ruháját. A képen csak a reklám kedvéért látható a lány, a valóságban a levegőt kell birizgálnod, és csupán a monitoron láthatod álmaid szobalányát.

Másik videó.
3416 1 5 Tech Izé
joetheghost: Maga amire felhasználták az igen csak a piaci igényéket "Elégíti ki", de a módszer ahogy mego [...]
koocos: ...
Jozef7: ja biztos el lehet vele szórakozni :D
Mind a 5 komment
A szögletzászlós csel. :)
1326 1 0 Sport Izé
Stílusos karmobil a Phenomtól Érdekes új mobil-karórával, név szerint a SpecialOPS-szal állt elő a Phenom, amelynek a praktikussága helyenként megkérdőjelezhető ugyan, viszont megjelenésre valóban csinos darabot formáltak belőle (bár hozzá kell tegyük, hogy az LG bejelentett óratelefonja azért szebbnek hat).

Hálózathoz nem kötött, így gond nélkül használható gyakorlatilag bárhol a maga háromsávos GSM-jével; rendelkezik - természetesen - webkamerával is (1,3 megapixel), bár hogy ezt videokonferenciára is lehet-e használni, az kérdéses, lévén erről nem ejtenek szót, de "normál" fényképezés céljából mindenképp rendelkezésre áll, ezt kiemelik.
Nem hiányozhat belőle persze a mikrofon (ergo megy headset nélkül is), valamint az MP3/MP4-lejátszás sem. Mindezeket a funkciókat tárhely tekintetében tetszés szerinti Micro SD kártyákkal támogathatjuk meg (alapból 256MB-osat adnak hozzá). Bluetooth 2.0 is adott, üzemidő tekintetében pedig 120 óra készenléti, és két óra beszédidőt ígérnek.
A praktikusság tehát leginkább csak a számbillentyűk és az érintőképernyő mérete miatt válik kétségessé. Előbbihez valóban nem ártanak a viszonylag karcsú ujjak, utóbbihoz pedig egyenesen ceruza szükségeltetik (amit értelemszerűen szintén adnak hozzá).

 

 

Köszönöm a posztot pocikám, nédda milyen rendivagyok ki is teszem ;*
1316 1 6 Tech Izé
Gábor-79: Ja, és a 120 óra elég komoly csúsztatás, a legjobb körülmények között sem tudtam 72 órán [...]
Gábor-79: Én már rendelkezem egy ilyennel, meg kell mondjam kellemes meglepetésként ért hogy ennyi pénz [...]
Paapi: Nekem kéne... persze csak az a kivitele amiből kihagyják a mobil részt... irtó hülyén néz ki [...]
Mind a 6 komment
A room 401 c. műsor Ashton Kutcher újabb átverős műsora, csak ez egy picit betegebb és misztikusabb.

A műsort azután a kórházi szobaszám után nevezték el, ahol Harry Houdini meghalt.

Kommentekbe jöhetnének a kedvenc részek.
5484 6 19 Izé
Erunder: Sztem elmondják nekik csak az már nincs felvéve mert abba már nincs semmi extra ahogy az emberek [...]
konserv: ez jó ez a "show" szoktam nézni. csak nemértem, itt el se árulják az embereknek h át lettek ve [...]
Taylor: Egyébként ha megnézitek a videó bal alsó sarkában található egy cím a 401wtf.com. Ez egy ra [...]
Mind a 19 komment
2012

Roland Emmerich világvége filmje olyan sztárokkal, mint John Cusack, Woody Harrelson, Danny Glover, Amanda Peet.
A bemutató 2009-ben, hogy legyen ideje mindenkinek megtanulni szörfözni. ;)
3378 2 80 Film Izé
Roli: Köszi!
drake911: torrenten fennvannak divxbe aztán meg töltesz le hozzá feliratot!
Roli: Vajon hogyan lehet felirattal együtt(!) leszedni ezeket?
Mind a 80 komment
2012

Roland Emmerich világvége filmje olyan sztárokkal, mint John Cusack, Woody Harrelson, Danny Glover, Amanda Peet.
A bemutató 2009-ben, hogy legyen ideje mindenkinek megtanulni szörfözni. ;)
3149 3 82 Izé
|-=O=-|: Itt az új előzetes, jól néz ki, ahogy a Sixtus-kápolna és a riói Jézus-szobor megsemmisül b [...]
Smilish: Kiszel Tünde miniszterelnök, meneküljön mindenki!! xD
Roli: Köszi!
Mind a 82 komment
The West
12082 8 18 Game Izé
0kimet0: bibibi én meg 34:D
Grábor: és hányan vannak benne vmint hány pontja van a városnak?ha mind2 kevés boldogan várlak Thysonc [...]
BArki: A 3mas Vilag
Mind a 18 komment
Na de Löw bácsi! :)
2142 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Pinti Küldte: http://sport365.hu/videok,,video-a-kispadon-gusztustalankodott-a-celtic-edzoje,13577
Maccoyi: Újabb fika akció: http://www.youtube.com/watch?v=Y3J9jbsGEMM
Vágási Feri, az akcióhős. :D
6792 7 23 Izé
bandee1219: Nekem megvan az összes, szeretem, reggeltől estig, míg nem végzek, bámulom! :) http://www.yout [...]
Szosztar: Ez a kemény: http://www.youtube.com/watch?v=bRbEp-IPTjo Itt meg Hofi Géza ugrik be:http://www.yout [...]
GAR: Köszi, pár órát beleöltem.
Mind a 23 komment
Egy bevásárlókocsi, néhány hülyegyerek, mi meg jól szórakozunk...
5275 3 5 Izé
spidy: jackes-t jácotak vagy mi a pöcsöm ?köcsögök ezek vagy csak szimplán hülyék ?
Jaca: Lemaradt a reklámszöveg: "Használjon Ön is légzsákot!"
CrazyLime: Ezek nagyon hülyék, én se értem a pontos lényegét, de ahogy elnézem ők se :S
Mind a 5 komment
Az életérzés, amit nehéz szavakba önteni. :D
596 0 0 Sport Izé
Mikulás bá' úgy gondolta, mielőtt szokásos éves szabadságára megy, előtte lazít egy kicsit...
6982 11 10 Izé
spidy: jaja a szarvas volt bene mind1 mi a neve mert rajta van a vidin osz" csööö :) de naon halá [...]
Maccoyi: Ezt én is beküldtem csak Peet hamarabb. :) Én tegnap este vagy tíz percig röhögtem, főleg ami [...]
Kenny: Rudolf nem érzi magát jól :D
Mind a 10 komment
A Ne Szórakozz Zohannal pár zenéje:)

Hadag Nahash - Ma Sheba Ba

Armand Van Helden - NYC Beat

Technotronic - Pump Up The Jam
1343 2 0 Zene Izé
Nibiru, a 12. bolygó.

A végzet bolygója? "Az 1983 óta csak a világ legnagyobb távcsöveivel megfigyelhető bolygó ma már kis házi teleszkópokkal is észlelhető. A szakértők szerint néhány hónap múlva pedig már szabad szemmel is látható lesz. A Vörös Bolygó a mérések szerint kb. 23-szorosa a Földnek. Számos kutató szerint a bolygó feltűnése okozta eddig a Földön a rendkívüli időjárási változásokat."

+ pdf: Nibiru, az Apokalipszis bolygója.
10724 20 196 Izé
norbertvincze: https://www.rt.com/news/339009-nibiru-planet-extinction-nasa/
izébigyó: http://ujramegujra.blog.hu/2016/02/20/minden_amit_tudni_akarsz_a_nibirurol_avagy_most_tenyleg_mindme [...]
rubigo: :)
Mind a 196 komment
A Mikulás titkai
(angol a szöveg, és gyanítom sumanm cimboránk sem magyar, de kirakom mivel értékelem hogy külhoni létére küldözget posztokat :) )
397 0 4 Pink Izé
Purple: akkor magaddal beszélgetsz vagy mi? :D
Derill: egy ideje én :D
Purple: most akkor ki itt az admin???? :O :D
Mind a 4 komment
Sear Bliss - Blood On The Milky Way

A folkos elemekkel díszített, zenéjében harsonát(!) is prezentáló Sear Bliss 2007-es, az évi komplett black metal felhozatalt az asztalról lesöprő The Arcane Odyssey albumáról szól a beküldött dal. Egyik legismertebb, és legelismertebb magyar banda. Myspace  
466 2 1 Zene Izé
pepeti: http://www.myspace.com/searbliss Lemaradt a myspace. :D
Hal helyett medvefej karácsonyra!?
488 0 1 Pink Izé
Purple: hehe tök jó, olyan mintha ez a maci az alatta lévő postképen a nő feje lenne :DD
132 óra után elkészült a remekmű... :)
2984 1 6 Izé
eddiedry01: Támaszték nélkül jobban néz ki, az tény. Mármint, jobban nézett ki. Gondolom, nem is feltét [...]
Schabee: ügyes, de nem értem minek kellett az alátámasztást kivenni???
ismeretlen: én előre féltem a videó elejétől kezdve, hogy mi van ha leborul, de bíztam benne hogy nem, pe [...]
Mind a 6 komment
A vörös szőnyeg királynői és bohócai
1453 0 0 Pink Izé
Allen Eckman papírfigurái
3084 0 1 Art Izé
mekszamnojz: hogy egész pontosak legyünk, öntött papírszobrok. nagyon profi munka. tecc!
Régebbi postok...