REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ha helyesen válaszolsz kérdésünkre és szerencsés vagy, megnyerheted az Ice Invaders videójáték jégkocka készítőt vagy a 2 db retro kazi válltáska egyikét!
3841 3 12 Izé
leep: Én is neveztem!!
calas: Nem hittem volna soha hogy meg lehet majd nyerni azt amit postolok( tatyó) :-D
AVIREX: yep,respect én is megyek ma 11-re,3.án lesz még 2 és kész vége végre [:
Mind a 12 komment
Ha még nincs programod a hétvégére, gyere el a fesztiválra!
600 0 0 Pink Izé
Rossz helyen parkolt. ;)
16160 0 22 Autó Izé
Gyurci: szép photosop..
Fogaska: ummm.... na, ezt is jó tudni! köszi :)
Cableguy: azt is el tudom képzelni hogy a zöldek nem engedik leszedni az autórl mert védett faj. és több [...]
Mind a 22 komment
Rossz helyen parkolt. ;)
15624 1 22 Izé
Gyurci: szép photosop..
Fogaska: ummm.... na, ezt is jó tudni! köszi :)
Cableguy: azt is el tudom képzelni hogy a zöldek nem engedik leszedni az autórl mert védett faj. és több [...]
Mind a 22 komment
Heiko Müller 41 éves, Hamburgban született német festő, grafikus. Képei olajfestmények valamint számítógépes grafikák, egy kicsit talán elvontak és ijesztőek, de mindenképpen érdekesek. :)
2428 0 3 Art Izé
Balázs: poszt kép kira
Fireblade1000: sztem sem ilyesztőek, inkább érdekesek!!
AVIREX: annyira nem is ijesztő szerintem..
Heiko Müller 41 éves, Hamburgban született német festő, grafikus. Képei olajfestmények valamint számítógépes grafikák, egy kicsit talán elvontak és ijesztőek, de mindenképpen érdekesek. :)
2888 6 2 Izé
Fireblade1000: sztem sem ilyesztőek, inkább érdekesek!!
AVIREX: annyira nem is ijesztő szerintem..
A világ egyik legnagyobb digitális fotója.

214414 x 80571 pixeles, tehát 17,27 Gigapixeles; 96,5 GB memória szükséges digitális tárolásához; 2 046 képből rakták össze, a gép pedig egy Nikon D2x, 300mm-es f/4 lencsével, 1,7-szeres kovertálású objektívvel; 17,98 x 6,7 méteres a kép, ha 300dpi-s minőségben nyomtatják (2,54 cm-enként -1 inch - 300 képpont található).

Számoljátok meg, hány ember van rajta! ;)
12412 0 25 Art Izé
babapiskóta: á! az csak egy grizzly formájú árnyék viszont a kép bal oldali egyharmadánál alul a farm mel [...]
Mr.T.: Gyanús hogy csak beszivattak :D
england: hali, csak azért regiztem be ide mert már kiesik a szemem a fejemből annyira szétnéztem a yosem [...]
Mind a 25 komment
A világ egyik legnagyobb digitális fotója.

214414 x 80571 pixeles, tehát 17,27 Gigapixeles; 96,5 GB memória szükséges digitális tárolásához; 2 046 képből rakták össze, a gép pedig egy Nikon D2x, 300mm-es f/4 lencsével, 1,7-szeres kovertálású objektívvel; 17,98 x 6,7 méteres a kép, ha 300dpi-s minőségben nyomtatják (2,54 cm-enként -1 inch - 300 képpont található).

Számoljátok meg, hány ember van rajta! ;)
15561 22 25 Izé
babapiskóta: á! az csak egy grizzly formájú árnyék viszont a kép bal oldali egyharmadánál alul a farm mel [...]
Mr.T.: Gyanús hogy csak beszivattak :D
england: hali, csak azért regiztem be ide mert már kiesik a szemem a fejemből annyira szétnéztem a yosem [...]
Mind a 25 komment
Joao Ruas feltörekvő brazil művész képei. Ötvözi a hétköznapi dolgokat a saját fantáziájával, érdemes megtekinteni. :)
2757 0 1 Art Izé
Fireblade1000: Nagyon tehetséges az emberke!!!
Joao Ruas feltörekvő brazil művész képei. Ötvözi a hétköznapi dolgokat a saját fantáziájával, érdemes megtekinteni. :)
3023 3 1 Izé
Fireblade1000: Nagyon tehetséges az emberke!!!
The Ugly Truth

A 300 és a Spíler sztárja, Gerard Butler és a Felkoppintva szőke szépsége, Katherine Heigl ezúttal egy közös romantikus vígjátékban próbálnak szerencsét. 

Imdb | Előzetes1 | Előzetes2
1203 4 0 Film Izé
Még szombati hír volt: Mérgében lelökte a hídról a hezitáló öngyilkosjelöltet. Most itt a videó az esetről.
10555 3 16 Izé
Briareos86: Emberek! EZ nem fenevad A pofonok földje című filmből?:D Azért merte xD
Luperator: Igaza volt az embernek. Ha öngyilkos akar lenni,tegye,ne hisztizzen. Amúgy sem ölte meg, pedig re [...]
Békatallér: De milyen büszke már magára az öreg csóka, még integet is vigyorogva. Mint egy fogkrém reklá [...]
Mind a 16 komment
Sepultura - Orgasmatron
1215 0 0 Zene Izé
NKS - Pirománia

első videó a 2006os 5 csillag lp-hez
716 1 0 Zene Izé
Amit a srácok tudnak a szexről… te viszont nem!
1520 2 1 Pink Izé
orsyka_001: Mi lenne, ha Adamik Zsolt barátunk is hasonlóan egyszerűen írná le a dolgokat? Talán nem fiká [...]
Che - Az argentin - Che: Part 1 (Guerilla - The Argentine)

Che Guevara neve negyven évvel halála után is élénken él a köztudatban, talán összes kortársánál pontosabban személyesíti meg a hatvanas évek forradalmi hangulatát. Világméretű márkanév lett, arcképe ott figyel minden sarkon: fiatal, jóképű és idealista, az elnyomottak bajnoka - egyfajta ikon, sokak álmainak, reményeinek megtestesítője. Életrajzi filmje két részből épül fel, egymásra vetítve Che pályafutásának két szakaszát: az első rész az 1955 és 1962 közötti eseményeket eleveníti fel, a küzdelmet Batista diktatúrája ellen, aprólékos részletességgel bemutatva azt a kimerítő gerillaháborút, amit Castro és Che Guevara a kubai vidéken folytatott, mielőtt dicsőségesen bevonultak Havannába.

“Soderbergh filmeposzát nem fűtik romantikus érzelmek, de forradalmi hév sem. Lehet, hogy Che a mai napig abszolút menőnek számít, a rendező hozzáállása azonban még nála is menőbb. Miközben a címszereplő és társproducer Benicio del Toro izzó szenvedélyt visz alakításába, Soderbergh törekvése inkább arra irányul, hogy felfedezze a forradalom rock-bálványának személyisége mélyén rejlő hidegfejű mérnököt.” (J. Hoberman)

Imdb | Előzetes
1528 0 7 Film Izé
Erunder: Mik voltak azok? Én az elmúlt pár napban nem voltam itt, mert elkezdtem melózni.
Bejja: AZ ÉN POSTJAIMAT IS LESZEDTÉK :((((
superxaba: és ki más lenne a főszereplő, ha nem Benicio del Torró.... tá-dá-dá-dáááá
Mind a 7 komment
Újra színpadra áll az 1990-es években ismertté vált svéd popduó, a Roxette: Per Gessle gitáros és Marie Fredriksson énekesnő a Night of the Proms koncertsorozat keretében adja elő dalait, különleges zenekari kísérettel.
A Svenska Dagbladet svéd napilap szerint Fredriksson már szerdán fellép meglepetésvendégként Per Gessle egyik amsterdami koncertjén. Ők ketten hosszú évekig zenéltek együtt, a Roxette működését hét évvel ezelőtt az énekesnő rákbetegsége miatt szakították meg; ebből azóta szerencsésen felgyógyult.

A svéd duó legnagyobb slágerei közé tartozik a Listen To Your Heart, az It Must Have Been Love, a Sleeping In My Car vagy a Look. Eddig világszerte több mint 55 millió albumot adtak el.

A Night of the Proms olyan koncertsorozat, amelyen látványos show keretében a klasszikus zene találkozik a pop-, a rock- és a soulzenével, klasszikus dallamok ötvöződnek öt évtized filmzenéivel és slágereivel. A popzenészeket a 75 tagú Il Novocento szimfonikus zenekar és a Fine Fleur kórus kíséri Robert Groslot vezetésével. Idén a Roxette mellett fellép a Heaven 17, Alan Parsons, John Miles és a magyar Katona Twins gitárduó is.
1236 2 0 Zene Izé
The 27 Club (27-es Klub, 27 Club, 27-esek Klubja)

A Club 27 elsősorban az amerikai popkultúrában népszerű utalás a 27 éves korukban meghalt, üstökös-szerű karriert befutott (rock)zenészekre. A klub „eredeti” tagjai: Jim Morrison, Robert Johnson, Brian Jones, Jimi Hendrix, Janis Joplin, Kurt Cobain. A klub később kevésbé ismert tagokkal, illetve nem zenészekkel is bővült.

A klub „eredeti” tagjai:
Jimi Hendrix (1942. november 27. – 1970. szeptember 18.) (The Jimi Hendrix Experience) – vélhetően az előző este elfogyasztott alkohol és az arra beszedett altatók hatására saját hányásába fulladt bele. (halálának körülményei máig vitatottak)
Robert Johnson (1911. május 8. – 1938. augusztus 16.) – A delta blues legendás alakja, számos világhírű zenészt és zenekart (például Bob Dylan, Eric Clapton, Led Zeppelin, Cream, Rolling Stones stb.) inspirált (születésének éve vitatott, így az egyetlen „nem egyértelmű” tagja a klubnak)
Janis Joplin (1943. január 19. – 1970. október 4.) – Herointúladagolás
Brian Jones (1942. február 28. – 1969. július 3.) – A Rolling Stones alapító tagja, gitárosa – máig tisztázatlan körülmények között saját medencéjébe fulladt bele.
Kurt Cobain (1967. február 20.– 1994. április 7.) – a Nirvana énekes gitárosa – öngyilkosság (vitatott kölrülmények között)
Jim Morrison (1943. december 8. – 1971. július 3.) – A Doors együttes énekese – máig tisztázatlan körülmények között saját fürdőkádjában érte a halál, a hivatalos boncolás szerint szívelégtelenségben hunyt el.

Imdb | Előzetes
857 2 1 Film Izé
bone_lord12: Ez eleg jonak nez ki,valami tipp honnan tudnam leszeni?
Hex Empire
24741 8 6 Game Izé
Kolbi: multiba nem lehet játszani?
Spanyoldaniel: Nekem nagyon tetszett szeretem a stratégiát! Ja ami a játék szabályait illeti: annyi a lényeg [...]
Fluxus: Hát az alapötlet egész jó, csak nagyon nehéz kitalálni, hogy mit is kell csinálni... Kéne ho [...]
Mind a 6 komment
Ergonomikus billentyűzet jól.

2281 0 4 Tech Izé
roland66: de ebben mi a funkcionális? sztem nehezebb vele gépelni..vagy csak megkell tanulni....nem tudom de [...]
nagyonhulyevagyok: ami funkcionális az ritkán szép ami szép az ritkán funkcionális Az áruk 300-550 font, azaz k [...]
roland66: jesszusom ez de undorító xDDDD
Mind a 4 komment
Mai önvédelmi posztunkban bemutatjuk az alsó-madárfogás technikát. A feladat nem túl bonyolult, talán a "kikapok egy tányért az alsó szekrényből" mozdulatra hasonlít, azzal a különbséggel, hogy itt nem egy lapos tárgyat ragadunk meg, hanem közvetlen a "csomagot" vesszük kezelésbe. Talán elméleti síkon ennyit, mert a gyakorlati szemléltetés sokkal hasznosabb. :)
6338 0 1 Sport Izé
superxaba: ... és utána milyen jólesik egy kiadós szex
Mai önvédelmi posztunkban bemutatjuk az alsó-madárfogás technikát. A feladat nem túl bonyolult, talán a "kikapok egy tányért az alsó szekrényből" mozdulatra hasonlít, azzal a különbséggel, hogy itt nem egy lapos tárgyat ragadunk meg, hanem közvetlen a "csomagot" vesszük kezelésbe. Talán elméleti síkon ennyit, mert a gyakorlati szemléltetés sokkal hasznosabb. :)
7436 2 10 Izé
varazs: Jè..
Thibbledorf: wáá :D:D
paperdice: Azért a csaj 00:55 nél már szolidan vigyorog :DXDXDXD én konkrétan sírtam XDXDXD...
Mind a 10 komment
Play him off, Keyboard Cat!

Az eredetit talán már mindenki látta... :)
4587 2 35 Izé
bungle: Keyboard Cat sztorija: http://youtu.be/APDDTFg7Tn0
bungle: Ron Livingston (Hivatali patkányok) mint Keyboard Cat: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos&s [...]
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=37049&c=-1&s=dd&p=1
Mind a 35 komment
 Röyksopp - Happy Up Here

Az első dal az új "Junior" c. albumról.
890 0 1 Zene Izé
Conscripter: Röyksopp - Happy Up Here (Unofficial) http://www.youtube.com/watch?v=SL3wZ6tdGOo
The Princess and the Frog

Évekkel ezelőtt a Disney stúdió mondogatta bőszen, hogy ezentúl ne nagyon számítsunk tőlük hagyományos, azaz a kézzel rajzolt animációs filmekre. Az utolsó ilyen alkotásuk A legelő hősei volt, amire 110 millió dollárt költöttek és hazájában csak 50 millió kapart össze. Valaki azonban úgy gondolta ott a cégnél jó lenne még egy hasonló mű (talán a nosztalgia hatására?) és hozzá is fogtak a The Princess and The Frog-hoz. A történet a közismert "herceg békává változik és meg kell csókolni, hogy visszanyerje alakját" sztorit dolgozza fel kissé másképpen.

ImdbElőzetes1 | Előzetes2
842 4 0 Film Izé
Who's down with O.T.P.?

Ebben a gazdasági helyzetben igencsak felvidító ez a kis paródia.
6208 6 10 Izé
arnold19: nagyon jóóó :) grt ;)
Fireblade1000: Nagyon tutti lett!!!!!Grat
One: ez nagyon szuper lett!!!
Mind a 10 komment
Alice In Chains - Would
631 1 3 Zene Izé
weedjay: neztek 192-en... abbol en neztem kb szazkilencvenszer... :)
Chino: hát igen. ez zene. nagy favorit. összes album, unplugged, minden. hibátlan.
weedjay: ezt mar szeretem :D
Nine

A Nyolc és fél című Fellini-film musical-feldolgozásában ugyan egy férfi körül bonyolódnak az események, de fontos szerep jut az őt körülvevő nőkoszorúnak is. Guido Conti mellett ugyanis megjelenik többek között a felesége, a szeretője, az édesanyja, a producere, a pártfogoltja… Nem mellékes tehát, hogy kiket sikerül megnyerni a női szerepekre. A névsor ugyan még nem teljes, de már most lenyűgöző. Marion Cotillard, Penélope Cruz, Sophia Loren, Nicole Kidman és Judi Dench biztosan feltűnik majd Rob Marshall filmjében.

Imdb | Előzetes
1740 2 0 Film Izé
4 éve van drift magyarországon. :) 

És végre szombaton lesz az első Euro Ring drift kupa, én egy edzésen voltam és ezért osztanám meg veletek :) Nagyoooon nagy élmény!!! Aki szereti annak ott a helye.
1143 0 7 Sport Izé
neomatsek: sajna elfoglaltságom volt,így nem tudtam menni salgóra,de párom(donfoto) mesélte,h iszonyat sok [...]
papaluige: hát igen! amikor Asi agyonveri a sztár wrc-s mezőny felét egy N-es autóval,akkor arról nincs m [...]
neomatsek: sajnos az itthoni bajnokság mostanság másról szól,mint a rally:( a motocross se rossz,nekem na [...]
Mind a 7 komment
Carlos Tevez csodálatos sarkazásos gólja a hétközi Wigan elleni mérkőzésről.
918 0 4 Sport Izé
genyoke: Lehet hogy a BL döntőt is egy ilyen "szokásos Tevez gól" dönti majd el? ..... :)
Balázs: szokásos tevez gól, belebotlik a labdába:D
Maccoyi: Én nem adnám el az biztos. Inkább Berbatovot kellene. De Sir Förgi biztos jobban tudja. :)
Mind a 4 komment
Természetes hajszinezés - Hennával
467 0 7 Pink Izé
papaluige: tartós testfestékben nincs, mert ha kimegyek jövő héten fogathajtó versenyre rövid gatyába, [...]
Sissi: Van több színben is... az egyik bioboltban még lila is volt:)
AllStar: én is feketével, vörössel, barnával találkoztam....nem is olyan drága, 700 Ft egy doboz. Egys [...]
Mind a 7 komment
Hello Kitty Fényképezőgép
1271 0 2 Tech Izé
süti: Áááá mmmm kell és kééész
Purple: nekem bejön :P
Headshot a javából. :)
960 0 1 Sport Izé
szomoja: BOOOOOOOOOOOOOOM HEADSHOT! xD
Tesztelni nagyon fontos minden terméket. Ha valaki tud tesztelői állást ilyen helyen, azonnal szóljon! :D
15669 3 15 Izé
tentacle: Én tudok ilyen állást: nőgyógyász, meg emlőrák-szűrő szakember. :P
TeamCo.: Lehet de tuti hogy letesztelném ha lenne rá lehetőségem.
|-=O=-|: Mind fake!
Mind a 15 komment
Henrik Larsson dupla combo-ja. :D
1293 0 0 Sport Izé
Tippelj, mi fog lejátszódni a képen látható helyszínen fél másodpercen belül! :)
19766 1 34 Izé
Békatallér: Köszi! :DDDDDDDDD
te.sas!: Ja, meg azt is lehet ilyenkor mondani, hogy "egy sas?" - és lám, van amikor be is jön! xD Legkö [...]
fatproduction: Bakker ! Azthittem egy MX rakéta jön ki belöle ;)
Mind a 34 komment
Ezen a biztonságtechnikai bemutatón prezentáljuk, mennyire hasznos termékei cégünknek az ütközésálló szalagkorlát és a betonfal. Csak nyugalom és foglalják el a helyüket...
13500 0 20 Autó Izé
sahinel: miért kéne cenzúrázni? Ha hülyeséget csinál valaki akkor meghalhat, megsérülhet, stb. A cen [...]
nyehőce: Akkor miért nem a youtube-ot nézed, ha ennyire zavar? :D Egyébként én még nem akadtam brutál [...]
Opra: A busz mellett haladó kocsik is szerintem csak filmeztek, vagy csak figyelték a tesztet, ami aztá [...]
Mind a 20 komment
Ezen a biztonságtechnikai bemutatón prezentáljuk, mennyire hasznos termékei cégünknek az ütközésálló szalagkorlát és a betonfal. Csak nyugalom és foglalják el a helyüket...
13628 7 20 Izé
sahinel: miért kéne cenzúrázni? Ha hülyeséget csinál valaki akkor meghalhat, megsérülhet, stb. A cen [...]
nyehőce: Akkor miért nem a youtube-ot nézed, ha ennyire zavar? :D Egyébként én még nem akadtam brutál [...]
Opra: A busz mellett haladó kocsik is szerintem csak filmeztek, vagy csak figyelték a tesztet, ami aztá [...]
Mind a 20 komment
Gamer

Game, Gamer na most ki tudja? A lényeg hogy Gerard Butler újra hentel. Azzal a kis különbséggel, hogy most nem önszántából, hanem egy multiplayeres online játékban irányítják. A tudat manipuláló technológiát és a játékot ahol emberek játszanak emberekkel a mocskosul gazdag Ken Castle (Michael C. Hall) találta ki.

Imdb | Előzetes
1149 2 2 Film Izé
sounman: most azonnal zuhanjon rám egy 40 tonnás dömper ha nem jutott eszembe egy hasonló ötlet az unrea [...]
Gerbo: Na erre kiváncsi leszek. :) Remélem azért több lesz benne mint rengeteg cgi halmaz. Kecsegtető [...]
"Here nélkül mit érek én?" - újabb döbbenet a Britain's Got Talent-en.
11395 4 20 Izé
Opra: A srác kontratenor hangstílusban énekel, ami nagyon ritka adottság. Az meg hogy a hangja alapjá [...]
humanhades: ekkora playback fos
TeeJay: megelőztek :D no majd legközelebb hamarabb beküldöm ha van ilyen :D
Mind a 20 komment
Régebbi postok...