REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Heyser - Scripts Of Disloyal

francia metalcore/deathcore banda.
349 0 0 Zene Izé
Alexi Laiho & Roope Latvala (Children Of Bodom) Summer of Vivaldi's Fours Seasons

Akinek kell mp3ba, az áttudja konvertálni a videót ITT :)
906 1 0 Zene Izé
Napra - Bánat, bánat

A világzenét játszó Napra zenekar 2004. őszén alakult Budapesten. Dalaik közös kiindulópontja a Kárpát-medence népzenéje, amelyet azonban nem autentikus formában adnak elő, hanem a mai kulturális környezetbe ágyazva, újszerű hangzásra törekszenek. Ehhez persze szükséges, hogy a tagok széleskörű ismeretekkel rendelkezzenek és otthonosan mozogjanak a térség zenei világában, valamint annak jellegzetes stíluselemeit könnyedén tudják alkalmazni bármilyen zenei szituációban. A zenekar tagjai korábban a világ- és népzenei színpadokról jól ismert és sikerrel szerepelt együttesekben játszottak. Kiemelkedő hangszeres tudásuk, virtuozitásuk, lendületes előadásmódjuk teszi zenéjüket sajátos erejűvé. Az elektronikus és az akusztikus hangzás elegyítése, az elektronikus hangszerek - dob, basszusgitár, gitár - a népiekkel: hegedűvel, brácsával, cimbalommal, tangóharmonikával együtt megszólaltatva eredményezi a Naprára jellemző egyedi hangvételt. 2007 szeptember 29-én jelent meg első nagylemezük "Jaj, a világ!" címmel, két világhírű londoni producer Ben Mandelson és Rob Keyloch rendezésében a FolkEuróba Kiadó gondozásában.
743 0 0 Zene Izé
Rádió Eper - Valódi zene, valóban változatosan

Elindult Magyarország első és egyetlen kizárólag house zenéket játszó FM és Online rádió állomása.

 

(köszönet a segítségért szerkesztőség ;), remélem nektek is tetszeni fog)
1090 0 7 Zene Izé
Balázs: köszi:)
gnyul: Ennek a ruszki változata a "Rádió Dnyeper" :)
Purple: www.millioradio.hu
Mind a 7 komment
Egy rövid szerelmi történet

Carlos Lascano

Így készült
7068 11 22 Izé
Findzs: szerintem nagyon rendben van tényleg jó hogy nem sírhant a vége
Ritu: én sírtam...
Tóth József: Hú de jó, hogy nem egy vagy két sírhanttal fejeződik be.
Mind a 22 komment
Egy kis irodai stresszoldó

A készitők (ismerősek lehetnek a Diet Coke & Mentos kísérletből).
3721 4 5 Izé
L!onel: ez már művészi.. egyszer énis szívesen csinálnék valami hasonlót :) kár hogy csak 3 postit [...]
mekszamnojz: szerintem ők is azt (v)ettek :D
bandee1219: jópofa :)
Mind a 5 komment
Modo - Super Gut
231 0 0 Zene Izé
Hullahoppos mutatvány a gyűrűn.
529 0 0 Sport Izé
Kövi a Menő, Kövi a Rapper

Szédületes rímek és sorok! :D

Állítólag Höre nagy haverja...
6412 1 41 Izé
salamala13: ez a srác az én sulimba jár:D büszke vok rá
latzee: headshot-ot érdemel :D
Szosztar: "Jön az újabb nemzedék" (Höre és Kövi powa) :)
Mind a 41 komment
Köteles Zsolt - egy újabb Megasztár jelölt.
6669 2 28 Izé
bungle: Pety küldte: http://www.youtube.com/watch?v=jvmBR7VLnE8
skandar: De igen, ez Magyarország. Hajrá tolerancia, önmegvalósítás, megatöbbi. Hányinger.
rezso: legalábbis dobogóra biztosan kitesznek egy c-t a sok sms szavazat érdekében
Mind a 28 komment
"Menjél már pöcsömöccse!"

Gyógyszer hirdetés ez amúgy? ;)
9981 9 19 Izé
Mr.T.: Merő véletlen. A lottószámokat is kihúzták kétszer egymás után. ;)
bungle: Milyen érdekes, hogy az utóbbi 4 hozzászóló a beküldővel együtt 1 kommentes, új felhasznál [...]
mulleranika: Azért a dohányos videó hatalmas :-D Büdös a szád a sok cigitől?!
Mind a 19 komment
Death - Symbolic

Thrash metál 95-ből
287 0 7 Zene Izé
pepeti: Nem egyértelmű hogy ők-e a stílusnévadók, de biztos hogy nem death metalt játszottak. Sokan a [...]
Errtu: Mivel sorban kerülnek ki a post-ok, ezért sanszos, hogy jópáran várakoztak előtte. Nyugodtság [...]
Purple: szerintem sem para.
Mind a 7 komment
Ha unalmas a meccs... ;)
562 0 1 Sport Izé
Szamooca: xDD Hogy lehet ennyire mélyen aludni?:OÉs mi értelme,hogy 9 percig kameráz?:D
Three Cats - Concert 2
3347 1 61 Game Izé
bettyke92: Sziasztok!lécci segitsetek megvan a sötétkék a piros a lila a barna meg a világoskék festék. [...]
bettyke92: sziasztok segítsetek lécci!megvan a piros a barna a világoskék a sötétkék meg a lila festéke [...]
MVS: össze kell préselned a dobozt, amit kivettél a hűtőből és akkor azzal kattingatni a konyhai 3 [...]
Mind a 61 komment
I Killed The Prom Queen - Say Goodbye

adelaide-i metalcore/deathcore banda.
449 0 0 Zene Izé
Tervező asztalon a Duke Nukem mozifilm
870 0 3 Tech Izé
MonTom: Először azt hittem Uwe Boll keze van a dologban. A filmről szerintem sem hallunk majd egy jó ide [...]
tutituti: Minden bizonnyal.A Duke-ot alakító színész meghal mielőtt vége lenne a filmnek tehát a film f [...]
JoyNaxt: Ennek is annyi ifeig fo eltartani a készítésa mint a játéknak???XD
Elhunyt Richard Wright (1943-2008), a Pink Floyd billentyűse.

Emlékezzünk Róla a Great Gig In The Sky számmal.

Feledhetetlen érdemei örökké élni fognak minden Pink Floyd és pszichedelikus zene rajongó szívében.
418 1 3 Zene Izé
tüpp: Egy újabb értéket vesztett a világ.... :(Nyugodjon Békében!
MStipee: Nyugodjon Békében szerettem, szeretem a zenéjét, nagyon sajnálom, értékes ember volt :/
|-=O=-|: R.I.P. Hatalmas zenész és zeneszerző volt!
Az igazi Bambi és Toppancs. :)

És egy idézet az eredeti meséből, amit sok ember megtanulhatna:
"Ha nem tudsz egy jó szót szólni, akkor inkább ne mondj semmit."
7071 5 17 Izé
bungle: A fenti videót már úgyis törölték, itt van helyette egy újabb Bambi és Toppancs: www.funvid. [...]
Skatopia: nah csak most tudta megnézni ezt avideót de nagyon édes ^^
spider86: ez a legrajabb mese... :D az ilyen fingós kung-fck pandák elmehetnek kihalni...
Mind a 17 komment
Óriás smiley Oroszországban a Google Earth számára
4495 1 13 Izé
Kovi87: Arra én is kíváncsi lennék :]
mekszamnojz: na én is mosolyogok, me menek aluszikálni. jó8 mindenkinek! ;)
Laci: Egy esetleges éjszakai felvétel részvevőinek (is) küldöm ezt a szép dalt: http://www.youtube. [...]
Mind a 13 komment
Az új fiú...
7778 1 12 Izé
radeon: A Koko-Sped-Trans szállító káefté új alkalmazottjának megviccelése. Hogy szokja az anyagot.
Skullman: Ez az igazi angol humor.
rubigo: :D
Mind a 12 komment
21. századi pipa
1364 0 0 Tech Izé
San Franciso utcáin...
1746 0 4 Art Izé
mekszamnojz: elég bizarr, és feltételeztem hogy egy kifordított ház, és a kívül van belül...dehát arró [...]
Lisa: :P Hát egy ilyen biztosan durván adná :D Nem is tudom mit hinnék.. Lehet, hogy megpróbálnék b [...]
.::JunKieEQ::.: Papíros flashback... :P
Mind a 4 komment
San Franciso utcáin...
1781 1 4 Izé
mekszamnojz: elég bizarr, és feltételeztem hogy egy kifordított ház, és a kívül van belül...dehát arró [...]
Lisa: :P Hát egy ilyen biztosan durván adná :D Nem is tudom mit hinnék.. Lehet, hogy megpróbálnék b [...]
.::JunKieEQ::.: Papíros flashback... :P
Mind a 4 komment
SlipKnoT - Scream

Szöveg
430 1 0 Zene Izé
Tehetséges magyar fiatalok fényképei, design munkái és street art képei.
3949 0 8 Art Izé
DeeT: nem értem némelyik hozzászólást. kezdjük a prostreet-nél. azért mert van benne ugyanolyan z [...]
M.agnus: Ezt nevezik grafikának meg dizájnnak? PFFF.... vicc. Fotósoknak elismerésem, a többi...
mixculturemag: mtH: http://streetart.lap.hu/
Mind a 8 komment
Tehetséges magyar fiatalok fényképei, design munkái és street art képei.
4129 7 8 Izé
DeeT: nem értem némelyik hozzászólást. kezdjük a prostreet-nél. azért mert van benne ugyanolyan z [...]
M.agnus: Ezt nevezik grafikának meg dizájnnak? PFFF.... vicc. Fotósoknak elismerésem, a többi...
mixculturemag: mtH: http://streetart.lap.hu/
Mind a 8 komment
Kinetikz 2
2009 0 0 Game Izé
With Blood Comes Cleansing - Take Everything

Georgia-i keresztény deathcore banda.
356 0 0 Zene Izé
27 órás telefonszex - 7200 € (~1.7M Ft)

Izgalmas beszélgetés lehetett... ;)
4487 0 7 Izé
Drevway: Vagy mintha az lenne a lenne a cikk alcíme is, hogy NEM TUDTA KIFIZETNI a számlát a kijelentkezé [...]
rubigo: van másnak a számlájára telefonálgatott igazából
bigyminyő: Vagy hülye,vagy ez a perverziója........ Ennyi pénzért egy nagy csapat hivatásos néni kényezt [...]
Mind a 7 komment
Macs vs. kroki. Nem nagyon féltek egymástól.
4453 1 9 Izé
Belkar: pár év múlva harc? én inkább úgy hívnám ebéd :)
Tybbah: fordított esetben néha meg is történik ;)
Jaca: Azé megnézném, mikor derékba kapja a macsekot :-)
Mind a 9 komment
Flag Art
2433 2 4 Izé
Spantz: de a H betű a bill en honduras asszem nem hungary :(
Párna: hát még jó :)
Tybbah: azért a darts táblánál ott figyelünk a 4es nél ;)
Mind a 4 komment
Sons Of Azrael - End Of The Rope

2004-ben alakult amcsi deathcore banda.
345 0 0 Zene Izé
Arsonists Get All The Girls - Taiwanese Troft Trouble

californiai deathcore banda.
320 0 0 Zene Izé
Mi az, piros és nehéz lenyelni?

A választ Heavy Metal Farmer fogja eldalolni nektek. ;D
8423 1 13 Izé
Gabi69: MOOO TractOrrr De lol már.XDXD
mekszamnojz: érdekes, nekem is egyből ez ugrott be :)
bob: nagyon buta
Mind a 13 komment
Pihentagyú találmány :)
A többi "művét" is érdemes megnézni...

3755 0 10 Izé
superxaba: nagy a zisten állatkertje!
Laci: Ettől a maskarától olyan a járása mint ezeknek itt: http://www.youtube.com/watch?v=jqR8vDLp_9w& [...]
Jokker: Ez nagyon fáj!
Mind a 10 komment
Ha nem tudnád milyen betűtípusról van szó, a kis hasznos egy képről megmondja.
4196 16 2 Izé
gyorfii: Huuu na ez igen. Nagyon ügyes és hasznos dolog, kiprobáltam és jól mükszik. Kösszi a feltöl [...]
Errtu: Ezért örök hála neked!!! Egyszer már megvolt ez az oldal, de aztán nem emlékeztem rá, hogy h [...]
Dan Hanna - Time of my Life

17 év, napi 2 fotó.

(tudom volt már hasonló, pl. Noah, ő 6 éven keresztül fotózta magát).
8062 4 12 Izé
Insane: Több mint 6000 kép készült, ha kimaradt mondjuk 4 nap, észreveszed? ha egy hónap marad ki akko [...]
dénes: és 17 éven keresztül minden nap otthon le kellett magát fényképeznie???? na neeee. se egy táb [...]
Tybbah: az a durva hiába jött ki a gyerek , a hasa úgy maradt:D:D
Mind a 12 komment
Hódít az operett gála, az első évad első két része már adásban van, hamarosan jön a többi is...

"Ringó vállú csengeri violám".
1935 0 4 Izé
imhouse: Az operett egy nagyon szép műfaj. Ez a "produkció" viszont nem fog bennem olyan emlékeket kelten [...]
Grex: ....kicsit" hogy vagy anyám kinn a tanyán" fílinget érzek....itt most egy mocskosul igénytelen [...]
Tybbah: ezen érezni a kommunizmus szelét! Brrrrr :/
Mind a 4 komment
Törd-a-fejed-izé
6156 14 24 Izé
Derill: lol
Gollen: Mivel, az aki a szorzatot kapta nem tudja melyik az a két szám, ezért biztos, hogy az egyik legal [...]
nkmedve: Az egyik szambály, hogy nem kérdezünk rá a számokra uh. én tudom mik azok, de ne kérdezzétek [...]
Mind a 24 komment
Egy sakk feladvány: matt 1 azaz egy lépésben!
7143 2 111 Izé
bungle: IM Greg Shahade vs 10 year old chess master http://youtu.be/LMM2RV5-HVc
Laci: Most játsszák a sakkvilágbajnoki döntőt Wisvanathan Aanand (jelenleg még világbajnok) és Vla [...]
Laci: Utánanéztem. Igazad van! Amint mondod, "egy teljesen más feladvány, de a téma hasonló". Ráad [...]
Mind a 111 komment
Régebbi postok...