REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
15 hihetetlen véletlen
9784 2 8 Izé
bandee1219: http://www.webforditas.hu/index.php a te barátod, nem tökéletes, de érthető lesz azért.
bp1331: Kösz arra rájöttem, de konkrétabban melyikben mi a hihetetlen véletlen. Azaz ha valaki kicsit t [...]
yorgash: hihetetlen, de igaz véletlenekről.
Mind a 8 komment
Automatizált, egyéb vasat nem igénylő merevlemez törlő eszköz.
1406 1 0 Tech Izé
Tudományos tetkók :D
6698 0 26 Art Izé
babapiskóta: Ilyesmire gondoltál?: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=28049
-Babuka-: Bár most hogy belegondolok, nem egyszerűbb egy polóra gyomtatni??
-Babuka-: Hehehe:D jó ötletet adtak hogy menjek át a biokémia vizsgán:D XD
Mind a 26 komment
Tudományos tetkók :D
6826 7 26 Izé
babapiskóta: Ilyesmire gondoltál?: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=28049
-Babuka-: Bár most hogy belegondolok, nem egyszerűbb egy polóra gyomtatni??
-Babuka-: Hehehe:D jó ötletet adtak hogy menjek át a biokémia vizsgán:D XD
Mind a 26 komment
Nyammi!
3402 2 20 Izé
gyrg: esetleg vadkacsabefőtt
karaj: Vagy a buggyantott bálnatalp.. mellé 1 kis töltött lóhomlok...:)
Black86: Vagy a zsíráfnyakleves...
Mind a 20 komment
Azon felül, hogy az épület maga jól néz ki, amit még érdemes tudni róla, hogy az építő cég megpróbált minden aktuális zöld energián alapuló megoldást felhasználni az építés során, legyen szó a felhasznált anyagokról, vagy a szellőzést segítő passzív megoldásról.
2580 1 2 Tech Izé
beton: szerintem önértékeli problémája van annak aki ilyen házat választ. magamutogatás, és képte [...]
kamubekLaca: Ki az a mázlista, aki egy ilyen gyönyörű házban élhet...?! :'( Tényleg nem akarok irigykedni, [...]
A mi gyerekeink már ilyen undorító szörnyecskékkel játszhatnak karácsony este! Genetikailag módosított tamagocsi. :)
4118 1 23 Izé
roland66: kösz hogy fejbe akartál ba**ni 1 kővel...
klingy: az 1 követ próbált meg szimbolizálni ami éppen repül...
roland66: hmm????
Mind a 23 komment
Gazdaságos motorszállítás nagy tapasztalattal rendelkező profiktól.
Ugyanitt motor eladó apróbb esztétikai módosításokkal és forradalmi újításokkal.
4033 0 11 Izé
loloppo: uppsz...hát a végét valóban nem. fektetve kellett volna feltenni és akkor nem esik le :)
rubigo: Gondolom nem nézted meg a videót...
loloppo: Most miért? Ottmaradt, vagy nem? - és ez a lényeg! :)
Mind a 11 komment
Egy pajtában találta az új tulaj...
15126 0 46 Autó Izé
Nico_71: Hello! Én az egyik nagy tévé hírszerkesztőségében dolgozok. Szerintem érdemben tudok hozzá [...]
yorgash: hát. ez. besz*rás. jó, az tuti, hogy nem 100 milliárd dollár, ám ennek elenyésző hányada (p [...]
Feki87: na most néztem hány éves vagy! nem akarok kötekedni, de ne írj olyanokat amiről fingod sincs l [...]
Mind a 46 komment
Egy pajtában találta az új tulaj...
15420 9 46 Izé
Nico_71: Hello! Én az egyik nagy tévé hírszerkesztőségében dolgozok. Szerintem érdemben tudok hozzá [...]
yorgash: hát. ez. besz*rás. jó, az tuti, hogy nem 100 milliárd dollár, ám ennek elenyésző hányada (p [...]
Feki87: na most néztem hány éves vagy! nem akarok kötekedni, de ne írj olyanokat amiről fingod sincs l [...]
Mind a 46 komment
Már megint a japánok: looool ez hogy kivan! :)
Nem lennék néző ebben a műsorban...
9792 4 60 Izé
Fantom1983: Már anyám is kezde aggódni,de azért ő is megnézte vagy 5X,ő is nagy játékosnak tartotta!Egy [...]
bandee1219: Tényleg nem tudom már ki betegebb, te v. a csóka? XD Váááááááááááááá!
Fantom1983: Nem győzöm elégszer megnézni!Megmutattam az osztálytársaimnak is,hatalmas sikert aratott!Mége [...]
Mind a 60 komment
Az ecuadori Jefferson Pérez háromszoros világbajnok gyaloglásban. Vajon ha veszélyben az élete, gyalogol vagy fut? A japcsik kiderítik... :)
3339 6 10 Izé
Nico_71: Szerintem nagyon jó kis japán humor! (bár néha nehezen érthetőek a japán poénok európai emb [...]
enti: szerintem összesz*rta magát azé rendesen XD elég sokat forgolódott hátrafel miközben kergett [...]
rubigo: :D Igaz is...
Mind a 10 komment
Egerésszünk! Nem halálos egérfogók...
9453 7 17 Izé
Maccoyi: Egy szintén nem halálos egérfogó: http://www.youtube.com/watch?v=Fwd-oJevpw8
Lilu__cica: Elvisszük az anyósunknak, aki irtózik az egerektől... :ÿ)
Nico_71: Nekem egy kérdésem lenne: Mit csinálunk az egérrel utána? Elengedjük? Összegyűjtjük? Bevá [...]
Mind a 17 komment
Sörös üveg törés. Nagyon érdekes. (JunkieEQ, legközelebb szöveget is írsz hozzá? - bungle)
8583 6 11 Izé
Nico_71: Ezt a trükköt, már gyerekkoromban is ismertem (20-25 éve) Olyan üveget kell választani, aminek [...]
Yvette: Érdekes:) Majd megcsináltatom valameik haverommal:D mert én biztos hogy nem próbálom ki XD
bandee1219: Ami nem visszaváltható, az bedobható a megfelelő konténerbe (persze od akár törötten is). Ne [...]
Mind a 11 komment
A Nagy Magyar Da Vinci Kód! :D
Levélben jött:

Tisztelt Cím! 1998 május: kibocsájtásra került a 200 Ft-os papírpénz. Elhitették majdnem mindenkivel, hogy a rajta látható személy Károly Robert, pedig köszönő viszonyban sincs vele. Annyira nincsennek köszönő viszonyban, hogy a 200 Ft-oson látható személy, ma létező, magyar állampolgár - mondhatnánk, bármikor szembe találkozhatna vele bárki az utcán - és ami a lényeg, nem véletlen hasonlóságról van itt szó.... Amennyiben érdekli Önöket ezen illető, egy nagyon komoly ajánlat ellenében tudunk segíteni, mely tartalmaz: vezetéknév, keresztnév és egy napközbeni elérhetőségi címet. Természetesen rengeteg kérdés merül fel: miként jöhetett létre ez a bizonyos arcképcsere..... milyen kapcsolati háló szükséges bel és közel-távol külföldön, estleg a földgolyó másik oldalára is kiterjedhet..... (mekkora a királyi birodalom, miket engedhet meg magának napjaink királya), egészen véletlenül találkozhatott a politikai élet jelentős szereplőivel.....(milyen befolyással rendelkezhet egy mai király). Most még ne rohanjunk ennyire előre, ezen kérdésekről majd később, egy megfelelő ajánlat esetén esetleg megállapodhatunk...
14191 8 85 Izé
Petra79: Na jó bevallom.Az apám az.A pecót meg most vettük a hegyen.Az 2 kisgyerek meg a lányom meg a fi [...]
Dawe: először aszittem hogy az oldal szerkesztőinek kell pénzt adni hogy megtudjuk :D
Jozeph: Ezt sajnos nem tudom - nem tudhatom. De a gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy amint kiadnak egy nagy [...]
Mind a 85 komment
Stohl András gyönyörű kaszkadőrmutatványa a Csillag Születikben!
11156 3 42 Izé
kisduck: ohh bakker! nem néztem meg amit belinkeltél! azt haver multkor msn-en adott linket "hogy stohl buc [...]
Ancsi23: Szerintem, ha jobban megnézitek, látszik, hogy műesés!!! Először én is röhögtem egyet, más [...]
Nico_71: Ez volt a legnagyobb alakítása eddig. Oszkárt érdemel. ....a háta mögé a sitten. :-)))
Mind a 42 komment
Ez aztán kihívás...nem könnyű kijutós gémizé!
8683 3 173 Game Izé
nagelnora: Sziasztok! ELakadtam segítséget kérek, addig inden oké, hogy megvan a sötét tükrön az írás [...]
alavez: próbáld a nyilakkal :D :P :D
balkanboyfun: nem talalom a hajmososzobabol a kijaratot!segitsetek!!
Mind a 173 komment
Ez aztán kihívás...nem könnyű kijutós gémizé!
9780 9 175 Izé
Deathy: csak sikerült 1 óra 10 perc
Deathy: minden meg van csak a száritós dolog kell még
Deathy: hol lehet a zt tükrös trükköt csinálni
Mind a 175 komment
A svéd funktionalley design csapat segítő kezei segítették életre ezt a hibrid bringa/riksa megoldást, ami ötvözi a tradicionális elemeket és a modern megoldásokat. 
1412 2 0 Tech Izé
F1 autók  mintája  alapján épült fűnyíró koncepciók.  Inkább szolgál újhullámos kertitörpeként mint használható eszközként, ennek ellenére vicces.
1476 1 0 Tech Izé
Itt az ideje elkezdeni spórolni a papírral... ;)
1673 3 4 Izé
Yvette: Azt még veszek hozzá nagyítót nem?^^ Pff XD
bandee1219: Bizony itt lenne. Nem tudom, miért nem lehet a sok reklámszart e-mail-ben kapni, miért gyártják [...]
Ficánkusz: Szerintem is.
Mind a 4 komment
Spence Peppard, a legtehetségesebb hardcore country énekes dala: Crazy.
5029 1 22 Izé
Nico_71: Ezt kihagytam volna. Most mit fogok álmodni?
bandee1219: Az éremnek két oldala van. És nem csak annak. :)
Bizsu: szőke...
Mind a 22 komment
Greatest Moon Photos Ever
6566 0 14 Art Izé
wtf: Milyen anyagon voltál? :D
evibaba: én láttam már ilyen nagynak a holdat a két szép szememmel... teleobjektív nélkül:D
Caselli: Azért a legtöbb valósnak tűnik, de a városos képek egy része biztosan fake, mivel ahhoz, hogy [...]
Mind a 14 komment
Greatest Moon Photos Ever
6750 8 14 Izé
wtf: Milyen anyagon voltál? :D
evibaba: én láttam már ilyen nagynak a holdat a két szép szememmel... teleobjektív nélkül:D
Caselli: Azért a legtöbb valósnak tűnik, de a városos képek egy része biztosan fake, mivel ahhoz, hogy [...]
Mind a 14 komment
Egy jópofa trükk a megamikróval :D
10673 10 6 Izé
dilidoki12: TAPS!_D faxa dj sumy jól mondta!
dj_sumy: szerintem jobb nemtudni h hogy múködik így szebb és látványosabb de am nagyon faxa!!!!
bandee1219: Ezt már láttam soxor, az America's Got Talent-eket nézegetve, de nem tom hogy a faxba csinálja. [...]
Mind a 6 komment
Japcsi kajcsi! Élő hal gazdagon. :)
3551 2 106 Izé
Maccoyi: Egy újabb áldozat: http://www.youtube.com/watch?v=2YC7EoPO1wg
csicsilla: pff...ès ismèt a hires férfi ego (akinek nem inge ne vegye magàra)...:'(
Bazsee: És ismét a híres női logika (akinek nem inge ne vegye magára)... :'(
Mind a 106 komment
Ezekkel aztán gyorsan mehet a fűnyírás! :D
2364 0 9 Autó Izé
bandee1219: Nagyon jól néznek ki. Persze ettől még büdös a munka! :)
enti: komoly! ezekkel öröm lehet füvet nyirni!! XD mennyit fogyaszt??!
Cole: Nagyanyám mondaná: "Mit ki nem találnak!" Teccik :)
Mind a 9 komment
Ezekkel aztán gyorsan mehet a fűnyírás! :D
2495 1 9 Izé
bandee1219: Nagyon jól néznek ki. Persze ettől még büdös a munka! :)
enti: komoly! ezekkel öröm lehet füvet nyirni!! XD mennyit fogyaszt??!
Cole: Nagyanyám mondaná: "Mit ki nem találnak!" Teccik :)
Mind a 9 komment
Tripla V - Krisztus katonája
Imádkozzunk együtt tesvíreim....
6119 1 31 Izé
three.d: Nem bántásból írtam Majkát, csak egyszerűen nem jutött más eszembe, mint magyar ,,rapper" ! [...]
Laci: Egy újabb boxer lázadás készül? - mert már volt olyan, de az Kínában.
csicsilla: hol làtsz Te itt boxert?az egy 4 ujjas gyürü!XD
Mind a 31 komment
Üzemanyag székletből? Ezt is megéljük???
3927 3 17 Izé
Adiboy: és ha hasmenésed van akkor turbo vanxD
dj_sumy: hé ez kulabácsi ez tök joo south park 4ever
Lilu__cica: Érdekes...
Mind a 17 komment
New Deal feat. Gabiman - My life
A magyar rap egy gyöngyszeme...
6371 1 34 Izé
invad3r1987: Ne máá, akartam mégegyet röhögni, erre leszedik ezek a csicskák. Ez a legnagyobb gyökérség! [...]
bandee1219: Miért akarod? :)
Csicsi17: Én miért nem tudom megnézni?
Mind a 34 komment
Ez beteg! Ahogy Jack Black maga is. :)
Érdemes megnézni a többi videójukat is! *_*
7020 3 14 Izé
bungle: Tenacious D - Low Hangin' Fruit www.youtube.com/watch?v=-QRZpligDOs
bandee1219: http://www.youtube.com/watch?v=dG2FzHjzJj8 http://www.funnyordie.com/videos/7746baed74/jack-black-be [...]
csirek: hát ez odakúr :D
Mind a 14 komment
Focisták, akik nagyon örülnek egymásnak... ;)
6410 8 30 Izé
babapiskóta: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=27653
Ficánkusz: Buzik.
Ciccc: Ez most így tényleg komoly?fúúúúúúúúúúúúúj ez nagyon gusztustalan,és még ezeknek a [...]
Mind a 30 komment
Egy kevéske illúzió gyűjtemény...
7373 1 8 Art Izé
bungle: mekszamnojz küldte: http://www.youtube.com/watch?v=fqOvBjGaEUg
ördög11: sztem ez azért is jó, mert bebizonyítja, milyen tökéletes az emberi agy. elvégre, az a külön [...]
wtf: Hág igen, roppant bonyolult dolgok ezek...
Mind a 8 komment
Egy kevéske illúzió gyűjtemény...
7573 7 9 Izé
bungle: te.sas! küldte (a fenti képpel): URL: http://www.ted.com/talks/beau_lotto_optical_illusions_show_h [...]
bungle: mekszamnojz küldte: http://www.youtube.com/watch?v=fqOvBjGaEUg
ördög11: sztem ez azért is jó, mert bebizonyítja, milyen tökéletes az emberi agy. elvégre, az a külön [...]
Mind a 9 komment
Most csináljátok meg a következőt: írjátok be a szövegfordítóba, hogy 'ebben a egy sziámi harcoshal él.' Ha lefordította, másoljátok ki az angol részt, és fordítsátok vissza magyarra. A szöveg változatlan maradt, igaz? (úgy értettem, hogy ebben a dologban).

(Lilu_cica, olyan magyar mondat nincs, hogy "ebben a egy sziámi harcoshal él". :) Azért beraktam, hátha valakinek hasznos ez a webfordito - bungle)
11081 29 33 Izé
Makkász: Elkúrtuk. Nem kicsit, nagyon. ---> Elcsesztük azt. Nem egy kevés nagyon harapott. :D
life_hunter: helyesen és ha már elkezdtem:(bocs a spam-ért, de nem lehet kihagyni) ELSŐ ÉNEK 1. Sky a nap [...]
life_hunter: Nah no comment:D Sky a nap melegjéből a terméketlen szík az utóda, A kiszáradt szöcske nyá [...]
Mind a 33 komment
Szélvészálló esernyő, akár a 130 km/h-s tornádót is kibírja.

Videó 1
Videó 2
3148 3 16 Izé
buster: strapabironak tunik, szerintem ebbol mar rendeltek par ladaval gyurcsany testorei :)
Gb: Hát én egy tornádó mellett sétálva nem hiszem, hogy nagyon aggódnék az esernyőm miatt.
Balázs: *tornádó
Mind a 16 komment
Kína építi a legnagyobb óriáskereket, a Beijing Great Wheelt. 208 méter magas lesz és jövő márciusban adják át.
3903 3 17 Izé
ladyann: és erre ki fog felülni??XD
csicsilla: leugrik vagy összefossa magàt!
espi: és ennyi idő alatt fordulna meg?mondjuk 40 perc alatt. de ha valakire rájön a cifra,na akkor mi [...]
Mind a 17 komment
Ígérem az utolsó macskás videó lesz ma, de ettől kész vagyok (főleg a zenéjétől)! :D
9380 10 24 Izé
Nas: Kööööszönjüüük Tóóóóni báááácsiii! :D
bungle: Köszönjétek Tooninak, gyerekek! :D http://youtu.be/BaNI0Mt_kLY http://lyricsmode.com/lyrics/b/bri [...]
mekszamnojz: Hát ez hatalmas. Szétröhögtem az agyam a zenén ( is ) MEGALOL XDD
Mind a 24 komment
Levitáló cigi. Na ezt magyarázza el valaki!!
7408 4 40 Izé
GCsab: Nagyon alap! PL.: amikor a pohárba rakta akkor azt a csokit vagy mit tom én micsodát úgy rakta r [...]
Ketya: jo videó az tény de ezis valami zsinegen van,fölötte ugyanugy trükközik mint a másik.
bandee1219: Ez tényleg jobb videó, itt átmegy egy "lyukon" is, meg nem irritál úgy az ember.
Mind a 40 komment
Régebbi postok...