REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy zsák uzi az Alpok tetején. De lehet valamit félreértettem... ;)
9543 2 8 Izé
bungle: Igen, jól olvasható, csak épp ez: http://www.jaccuzzi.ch ;)
Balázs: szűz máriám:D
loloppo: cancer1 ezt jól félreértetted. Nők is vannak benne... Ez csak hóbort+reklám is, hiszen jól ol [...]
Mind a 8 komment
Valaki vicces kedvében volt és a Google Earth megörökítette a végeredményt. :))
Amúgy érdemes követni a blogot, nagyon kreatív és szinte naponta frissül! :D
8442 2 8 Izé
Connektor: komolyan? :) azt hittem 1 mákdaráló ;))) nem semmi,ahogy a vízben is látszik 1 pöttyet,meg mé [...]
varazs: Klassz.Az egy repcsi, amelyik kèszùl èppen leszàllni..
Connektor: a témához csak annyiban vág a kommentem,hogy ezt is a google earth-ben találtam,pontettől a ré [...]
Mind a 8 komment
Házilag készített flipper. :)

Itt van még egy, kizárólag függöknek! :D
4208 2 1 Izé
neophyte: AAaaaanyáámmm... :D de beteg!
Orosz tűzoltók. Igen, az ott egy Porsche Cayenne...
4319 0 18 Autó Izé
Obi-Wan Kenobi: Gyorsnak gyors de hol a tömlő???
Ficánka: Honnan a francból van nekik ilyenjük?
bandee1219: Lehet, hogy kobozott autók ,de biztos nem a leggezdagabbaktól veszik el, ezt gondolhatnád, hanem [...]
Mind a 18 komment
Orosz tűzoltók. Igen, az ott egy Porsche Cayenne...
4467 2 18 Izé
Obi-Wan Kenobi: Gyorsnak gyors de hol a tömlő???
Ficánka: Honnan a francból van nekik ilyenjük?
bandee1219: Lehet, hogy kobozott autók ,de biztos nem a leggezdagabbaktól veszik el, ezt gondolhatnád, hanem [...]
Mind a 18 komment
Pendulum + Schönherz szellem = Szakkkkadááás

(az eredeti itt található).
7176 18 34 Izé
SSly: naon kira, kár h nem voltam ott a bemutatón, ezzel az etil alakulat alá raktatok (ők beégtek az [...]
bungle: Emberek, az utóbbi 24 órában többen beküldtétek ezt... keressetek már rá, mielőtt beküldt [...]
Sissi: hehe
Mind a 34 komment
A nap leleplező képe
Habár egy kicsit megöregecskedett az évek alatt, de a képességei még most is megvannak! Már tudjuk, hogy tűnnek el a milliárdok úgy, hogy senki nem tud róla! Fery Potter!
6882 9 18 Izé
bungle: Az igazi Harry Potter: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1221925/The-real-life-Harry-Potter-re [...]
Lex: jobb mint azok a cigány gyerekek, akik a fiadat fogják megkéselni, a lányodat meg megerőszakoln [...]
three.d: Én ismerek olyan helyi képviselőt (jobbos), aki már a fél városunkat ellopta! De szó szerint! [...]
Mind a 18 komment
Kovács (DJ) Hajnalka beszabadult édesbátyja szobájába! (Vazze!)
7490 0 22 Izé
imhouse: Üdv! dj vagyok (bár nem hívom magam annak) heti rendszerességgel szombat esténként zenélek eg [...]
bubi66: Tényleg jó zené csinál a kiscsaj ... nagggyon jól nyomja .... KIRÁLY!!!! Bár szerintem , ha [...]
karaj: A macsek hamar megunja, és szívbaj nélkül átdzsal a laptopon:P:P Nagyformaazbiztos....:) De a [...]
Mind a 22 komment
Spencer Tunick most kicsit melegebb éghajlatot választott fura hobbijának: Miamit. (talán emlékeztek, múltkor a svájci Aletsch-gleccsernél pózoltatta a jelentkezőket).
15102 0 4 Art Izé
Balázs: valszeg nudik........a pezsgőzés büntet:D
bandee1219: Teljesen ingyen vállalják? Ez gáz.
Luflee: Nem kell jelentkezni, hanem meghirdetik hogy itt es itt ekkor kezdodik a fotozas. aki akar, menjen. [...]
Mind a 4 komment
Spencer Tunick most kicsit melegebb éghajlatot választott fura hobbijának: Miamit. (talán emlékeztek, múltkor a svájci Aletsch-gleccsernél pózoltatta a jelentkezőket).
15986 3 4 Izé
Balázs: valszeg nudik........a pezsgőzés büntet:D
bandee1219: Teljesen ingyen vállalják? Ez gáz.
Luflee: Nem kell jelentkezni, hanem meghirdetik hogy itt es itt ekkor kezdodik a fotozas. aki akar, menjen. [...]
Mind a 4 komment
Vegyél kínai autót occsóé! Ami biztos,az a halál!



+ bonus videó.
8915 0 16 Autó Izé
lori: ez meg nem is olyan veszes..mondjuk ebbe is kiloccsan az agyad...de nezuk mar meg a daewoo matizt... [...]
bandee1219: Nem segít szinte semmi, ha az ember beül egy nagyobb v. nyugat kocsiba, annyival gyorsabban megy, [...]
rubigo: Persze. Ez igaz. Mint ahogy az életbiztosítás sem menti meg az ember életét... :)
Mind a 16 komment
Vegyél kínai autót occsóé! Ami biztos,az a halál!



+ bonus videó.
8551 0 16 Izé
lori: ez meg nem is olyan veszes..mondjuk ebbe is kiloccsan az agyad...de nezuk mar meg a daewoo matizt... [...]
bandee1219: Nem segít szinte semmi, ha az ember beül egy nagyobb v. nyugat kocsiba, annyival gyorsabban megy, [...]
rubigo: Persze. Ez igaz. Mint ahogy az életbiztosítás sem menti meg az ember életét... :)
Mind a 16 komment
Suzy életében először találkozik jégkockával :)
6957 3 2 Izé
bandee1219: Szegény jeget hogy megkarmolta ez a vadállat.
Brotherhood Of Iron: Jo fej macs.... Az enyem az vegig pofozta a multkor a jegkockat a konyhan mig darabokra nem esett... [...]
Ferrari vs Smart
Egyértelmű küzdelem? Felejtsd el... így még nem láttam Smartot hasítani... Hogy miért??? Hát ezért.
11542 0 49 Autó Izé
Obi-Wan Kenobi: Góliát és Dávid
Brotherhood Of Iron: Koszi:) Findzs, nem is lenne meg szerintem semi baj a kanyaros elozesekkel sem, de nezd meg a legto [...]
Bazsee: Elfogadva! ;)
Mind a 49 komment
Ferrari vs Smart
Egyértelmű küzdelem? Felejtsd el... így még nem láttam Smartot hasítani... Hogy miért??? Hát ezért.
11509 5 49 Izé
Obi-Wan Kenobi: Góliát és Dávid
Brotherhood Of Iron: Koszi:) Findzs, nem is lenne meg szerintem semi baj a kanyaros elozesekkel sem, de nezd meg a legto [...]
Bazsee: Elfogadva! ;)
Mind a 49 komment
Érdekes karórák
2971 5 12 Izé
rubigo: :) igazán nincs mit....
csicsilla: wow! köszi! :)
lucas101: ennyi.
Mind a 12 komment
Úgy látom koszos a monitorotok, küldök egy monitor tisztítót...
20849 19 25 Izé
bungle: www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=106620
eol: Feltettem a Rapidshare-re ha másnak is kellene :) Az installálót én fordítottam le, ne kövezze [...]
Judit-24: Szia eol! Ez a Wizard mód nekem kicsit magas:) Ha megkérlek, elküldöd: usamv@free [...]
Mind a 25 komment
Egy igazán pörgős, táncos reklám! :)))
5629 3 2 Izé
csicsilla: vàhàhàhàà ez de tetszetett!
Brotherhood Of Iron: Mehetett volna a Japcsize-be is:D Betegek es kesz...:D
Tippi 1990-ben született Namíbiában, szülei, Sylvie és Alain - mindketten franciák és mindketten fotográfusok -, régóta az állatok fényképezésének szentelték minden idejüket. A családnak jó ideig nem volt állandó otthona: a szabad természetben éltek, és hol itt, hol ott ütöttek tanyát Namíbia és Botswana hatalmas természetvédelmi területein. Tippi a civilizációtól távol nőtt fel, kicsi korától mindenféle állatok vették körül, ezért egyáltalán nem félt a vadállatoktól. Nagyszerűen szót tudott érteni velük, nem csoda hát, hogy végül Abu, az elefánt lett a legjobb barátja, de játszótársául szegődött többek között Jimbeam, a párduc és Leon, a kaméleon is nem beszélve a kígyókról, gazellákról, zebrákról, és a többiekről.
9209 10 12 Izé
Anti tokio hotel hungary: Hát igen ahogy meg mondták "Az ember saját maga legnagyobb ellensége." és önmagát elpusztitja [...]
Brotherhood Of Iron: Igaz.... Tudod az a baj hogy az embernel rosszabb allatfaj nincs a vilagon... Nezd meg Londont, mind [...]
sahinel: Látszik hogy a gyerek állatok közt élt. Nem az idióta megfogom szorongatom, baszogatom stílusb [...]
Mind a 12 komment
85 éves bácsika mit kért szülinapjára? Bungee jumping ugrást. És még van egy listája, miket szeretne 90. születésnapja előtt csinálni... :)
3894 1 7 Izé
wtf: 100 éves nagyi ejtőernyőzik: http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_art [...]
mrschwalbe: én is csatlakozom az előttem szólókhoz! nem tudja valaki mi ez a zene ami a videó alatt szól?
Reich: arayos a bácsi nagyon... ő haladt a korral, és kipróbálja az új dolgokat... helyes, helyes;) [...]
Mind a 7 komment
Fleabag vs Mutt
Szerintem ez egy nagyon izés játék, ráadásul még ketten is lehet játszani vele!
9528 2 5 Game Izé
Barcus: Örülök hogy tetszett!
Skynlány: nadon karaj XD
Hitehagyott: Tesómmal jót játszottunk vele :D nagyon jó
Mind a 5 komment
Fleabag vs Mutt
Szerintem ez egy nagyon izés játék, ráadásul még ketten is lehet játszani vele!
13790 8 4 Izé
Skynlány: nadon karaj XD
Hitehagyott: Tesómmal jót játszottunk vele :D nagyon jó
Führer: Ez aztán elég izé...
Mind a 4 komment
No, ez is egy jófajta reklámanyag...
4725 8 11 Izé
MrAngelo: Zsear... Naggggyon.
Lőcs: Kösz :) Mostanában ritkán érek rá net közelbe kerülni, de igykeszem :)
Aideen: végignéztem....aztán kiikszeltem mert nem értem a fr szöveget :D
Mind a 11 komment
Beatbox egy kicsit másképp...
5291 8 15 Izé
bungle: http://youtu.be/QNG9gSJKbAo
bungle: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=102413
bungle: Nathan "Flutebox" Lee and Beardyman @ Google, London http://ca.youtube.com/watch?v=e3kyNGVK-hI
Mind a 15 komment
Hardcore custom motorok! Elég brutálisak, köztük van Kimi Räikkönen motorja is! (sajnos sok kép fekete-fehér...)
8330 0 11 Autó Izé
csicsilla: ooo ha egy ilyen gèpem lenne rà sem mernèk ûlni nehogy valamit elcsufitsak rajta [...]
gvereb1: Ha egy ilyen gépállat dübörögne alattam nem érdekelne milyen biztonságos és milyen szabályo [...]
Unitra: Szasztok, neophyte, persze, hogy ezek nem "olyan" motorok, csak azt akartam kifejezni, hogy a kin [...]
Mind a 11 komment
Hardcore custom motorok! Elég brutálisak, köztük van Kimi Räikkönen motorja is! (sajnos sok kép fekete-fehér...)
8461 4 11 Izé
csicsilla: ooo ha egy ilyen gèpem lenne rà sem mernèk ûlni nehogy valamit elcsufitsak rajta [...]
gvereb1: Ha egy ilyen gépállat dübörögne alattam nem érdekelne milyen biztonságos és milyen szabályo [...]
Unitra: Szasztok, neophyte, persze, hogy ezek nem "olyan" motorok, csak azt akartam kifejezni, hogy a kin [...]
Mind a 11 komment
Viva Caligula - egy kis gyilkolászás Rómában.
Ha van mikrofonotok, ordítsatok bele, ilyenkor a főhős nagyobbat sebez! :D
9290 3 12 Game Izé
jancsipaprikás: nekem az a fegyver tetszik amelyiket az u-betűvel lehet használni
Dawe: előszőr övöltöttem a mikrofonba mint az őrült :D nem is csoda hogy a fél család hülyének [...]
xXxÁdámxXx: Ennél faszább emberölősrómaigladiátorosgyilkolászós játékot mé nem láttam! :D:D:D
Mind a 12 komment
Viva Caligula - egy kis gyilkolászás Rómában.
Ha van mikrofonotok, ordítsatok bele, ilyenkor a főhős nagyobbat sebez! :D
11347 10 9 Izé
dilidoki12: KIRA faxa neon jó
Mimis: Én nem találkoztam olyan hellyel, amit nem tudtam volna megközelíteni.
Mimis: gyak. igen. Ha megszerzel egy fagottra hajazó hangszert fegyverként (amit a Z-vel használhatsz), [...]
Mind a 9 komment
Olykor rögös a sikerhez vezető út. :))) Na de ennyire? :D (Azért LOL a bemondó is! :)))
11329 9 16 Izé
mcrage: kegyetlen ahogy röhögnek...de érthető is:D
shane: Tiszta James Brown XDDD
MAGura: Én már nem lepődök meg semmin..most a gumicsizma kezd divatba jönni. Egy ilyen kannával egész [...]
Mind a 16 komment
Ezersziget (Thousand Islands).

Ian Coristine fotói.
7033 0 20 Art Izé
biohazard: Ja és jönn egy árhullám és csumi!!
csirek: nah ilyen helyen laknék...
Élien: Nagyon,nagyon elmés visszavágás! (és-sel nem kezdünk mondatot Laknákmics)
Mind a 20 komment
Ezersziget (Thousand Islands).

Ian Coristine fotói.
7219 7 20 Izé
biohazard: Ja és jönn egy árhullám és csumi!!
csirek: nah ilyen helyen laknék...
Élien: Nagyon,nagyon elmés visszavágás! (és-sel nem kezdünk mondatot Laknákmics)
Mind a 20 komment
Zhou Wei a fülével fúj fel egy lufit.
2983 1 2 Izé
Balázs: kömény:D
Maggi: Nem nagy szám!Csak egy lyukas dobhártya kell hozzá! De ilyen még nem volt ...:D
Ellopták a világ egyik leggyorsabb wc csészéjét.
1572 0 1 Autó Izé
csicsilla: remèlem volt rajta biztositàs!
Ellopták a világ egyik leggyorsabb wc csészéjét.
1608 0 1 Izé
csicsilla: remèlem volt rajta biztositàs!
Suissa’s Wooden Enlighten PC - 16,000 $-ért gyári egyedi gépet...?
3307 1 3 Izé
«Edyson®»: Nem eyszeru az biztos :D
Bizsu: akkor nem csak nekem nem jön össze, így agyba...
.::JunKieEQ::.: Gyári egyedi...? Hmmm...
Alan Jenkins 15 év boldog házasság után a hátára tetoválja szeretett felesége (na meg 2 lánya) életnagyságú portréját. A procedúra 20 órába és 870 fontba (~315e Ft) kerül. Aztán kiderül a feleség hűtlensége... upsz! ;)
5562 1 27 Izé
Ficánka: Huhúú!!Erre ráb...ott!!
rubigo: Ha 20 éve, akkor meg pláne.... Annaál nagyobb az esély, hogy ráunt az asszony...
Veraa: a pasas volt béna. tudhatná hogy nem szabad ilyet csinálni, ha 20 éve vannak együtt akkor se. j [...]
Mind a 27 komment
Treasure of Cutlass Reef - kalózos gémizé.
Próbáljátok ki magatokat, hogy milyen kapitányok lennétek... elég komoly és igényes játék!
9760 3 4 Game Izé
JeLo: Végig toltam én is :) Szerintem is a vége felé könnyebb, kivéve az utolsó. Na ott végül 3 e [...]
disaster0128: Végigvittem. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRRRRRRRRRRRRRRRRR :D
Mimis: én most tartok az ucsó előtti szinten (lvl12), már mindenem full maxos, és úgy aprítom a haj [...]
Mind a 4 komment
Treasure of Cutlass Reef - kalózos gémizé.
Próbáljátok ki magatokat, hogy milyen kapitányok lennétek... elég komoly és igényes játék!
12235 13 4 Izé
JeLo: Végig toltam én is :) Szerintem is a vége felé könnyebb, kivéve az utolsó. Na ott végül 3 e [...]
disaster0128: Végigvittem. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRRRRRRRRRRRRRRRRR :D
Mimis: én most tartok az ucsó előtti szinten (lvl12), már mindenem full maxos, és úgy aprítom a haj [...]
Mind a 4 komment
Idegtépő verseny!!! Terítő rántás egy mozdulattal, teríték alól. :)
7342 4 11 Izé
Schabee: ez az alsó gatyás wááá
bandee1219: Ne bántsátok őket! Ezek csak japánok......
Lako: xDDDDDDDDDDDDDDD Grat xDDDDDDDDDDDDDDDD
Mind a 11 komment
Interaktív LED asztal - ez egy olyan bútor, ami nekem is nagyon kell! Mint minden hiánypótló termékizé! :))
5803 4 8 Izé
papaluige: ja,aha! és miért jó,hogy villog az asztal???
vizicsibe: Tetszik. A cicust is benne van az árban? :D
bandee1219: Nem sok értelme van, az biztos, de látványos, a gyerekek ellesznek vele (pár napig).
Mind a 8 komment
Régebbi postok...