REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A képen Michael Jackson, 50 évesen... lenne látható, ha nem szabták volna szét. ;)
7498 1 30 Izé
süti: ez nem is igaz.Kiderült hogy csak azért vádolták ezel mert,aki feljelentette sok pénzel akart t [...]
bandee1219: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=35200
alphadog: Én meg azt, hogy "ha nem b***ták volna szét". ;)
Mind a 30 komment
Több mint 82(!) galéria frissült a Games Convention alatt. Ez gyűjtöttük most egy csokorba!
1432 1 3 Game Izé
Errtu: ráadásul nem is egy helyen volt használva :)
Szamooca: :D:D
Purple: nem lett lezárva a félkövér :)
Több mint 73(!) galéria frissült a Games Convention alatt. Ez gyűjtöttük most egy csokorba!
766 0 0 Tech Izé
Peet - Egyszer volt hol nem volt

slágeres spanyolrefrénes bólogatós tangózós mónikázós ugrálós gitárszólós

 
667 0 1 Zene Izé
Thaddeus: Alteres cimkézős ^^
Mire képes manapság a pillanatragasztó! ;)

Bill Dan, egy újabb kő egyensúlyozó művész.



Még pár videó...
1978 6 15 Izé
bungle: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1060827/A-stone-ishing-The-artist-balances-heavy-rocks-other [...]
ibor90: tuti hogy nincs benne trükk, ezek nagyon durvák...nem tom hogy lehet, pl széket egylábon megáll [...]
ReAm1: Ja! Az egy kitömött madár, nem tudtad? :)
Mind a 15 komment
Roger Federer és Maria Sharapova története. :D
727 0 0 Sport Izé
Bár volt ma már bünti, az egész lightos volt Gubi Rudihoz képest...

Másik letölthető albuma.
4477 4 15 Izé
Macamoto: És még apám kinevetett mikor azt mondtam, hogy alakítson zenekart… A mazoistáknak viszont [...]
éndzsöl: ezt nem tudnám káromkodás nélkül kommentálni, részemről én is a Pokolgépen akadtam ki legi [...]
morrdon: Csúnya dolog ilyen klasszikus Pokolgép stb dalokat MEGGYALÁZNI! Dühömben majdnem szétvertem a [...]
Mind a 15 komment
[ Mtv Icon Tankcsapda ]
Csík Zenekar , Lovasi - Fiúk Ölébe a Lányok

ui.: első feltöltés, szóval egy világ törne bennem össze, ha nem kerülne ki. ;) 
778 3 3 Zene Izé
green: :)
boci: üdv körünkben, green! :)
Purple: hát ez nagy :DD
Julian Wolkenstein fotói
5633 0 8 Art Izé
M.agnus: De fárasztó, egy kettő egész jó mások meg a giccs határát súrolják, megint más felvétele [...]
izébigyó: Miért ne, ha egyszer ez a feladata? Julian reklámokhoz csinál képeket, azt talán te sem a nyomo [...]
M.agnus: Jól mondod, észrevennie kell...nem megcsinálnia, manipulálnia, elferdítenie.
Mind a 8 komment
Julian Wolkenstein fotói
6321 6 8 Izé
M.agnus: De fárasztó, egy kettő egész jó mások meg a giccs határát súrolják, megint más felvétele [...]
izébigyó: Miért ne, ha egyszer ez a feladata? Julian reklámokhoz csinál képeket, azt talán te sem a nyomo [...]
M.agnus: Jól mondod, észrevennie kell...nem megcsinálnia, manipulálnia, elferdítenie.
Mind a 8 komment
Trident Iceni - 550 lóerős dízelmotor, 320 km/h körüli végsebesség, 3.7 mp alatt gyorsul százra és mindössze 2,2 liter a fogyasztása, 3200 km-t tesz meg egy teli tankkal. Egyetlen hátránya, hogy kb. 22 millió forintba kerül.
5590 0 32 Autó Izé
joshka: Hat igen, de amikor a menes felebred, akkor nem 2.2l/100km, hanem tobb az a 22-nel is. En a BMW-mel [...]
nkmedve: 40 tonna mozgatásához nem kell 40szer erősebb motor. 4-5ször erősebb bőven megteszi, s akkor m [...]
Maccoyi: és álmodban, majd dudálsz vele egy picit. XD
Mind a 32 komment
Trident Iceni - 550 lóerős dízelmotor, 320 km/h körüli végsebesség, 3.7 mp alatt gyorsul százra és mindössze 2,2 liter a fogyasztása, 3200 km-t tesz meg egy teli tankkal. Egyetlen hátránya, hogy kb. 22 millió forintba kerül.
5731 8 32 Izé
joshka: Hat igen, de amikor a menes felebred, akkor nem 2.2l/100km, hanem tobb az a 22-nel is. En a BMW-mel [...]
nkmedve: 40 tonna mozgatásához nem kell 40szer erősebb motor. 4-5ször erősebb bőven megteszi, s akkor m [...]
Maccoyi: és álmodban, majd dudálsz vele egy picit. XD
Mind a 32 komment
A múltbeli számológépek után itt egy a mai korból: pár csepp vízzel működik. :)
3649 2 9 Izé
loloppo: hogyan szedi ki az áramot a vízbűl ez a kütyü?
Brigetius: Elég súlyos lehet "powered by 2 AA batteries". Nekem meg pont a tiednek az utódja van Casio FX-82 [...]
Laci: Nekem ilyen van: http://www.voidware.com/calcs/fx82.htm Fogyasztása 0,0007 W! 1982 óta meg van [...]
Mind a 9 komment
Micky Green - Oh
457 0 1 Zene Izé
Szamooca: sugárzik az értelem :))...de legalább nem rossz zene...
Arab ízirájderek
3755 1 4 Izé
Jozef7: Kb 10+áfa xD
mcsoma: nagyon megy :D Lerakták otthon a bentley-t aztán csapatnak egyet a homokon.
SUr: Hány feleséget kell adni egy ilyenért? >;->>
Mind a 4 komment
Helheim - Jernskogen

1992-ben alakult norvég zenekar. Az évek során öttagúra bővültek, bevéve egy gitárost és egy állandó szintist. Ebből már kikövetkeztethető, hogy black metal alapú viking-pogány zenéjük atmoszférikusabb fokra emelkedett.
415 0 0 Zene Izé
TV a macskának ;)
1654 2 4 Izé
közlegény: várja, mikor lesz már viszkasz reklám
Jokker: :) Ez kész... És kajakra a macska várná a reklámot. :D
MonTom: Duna téve :D
Mind a 4 komment
Dream Evil - The Book Of Heavy Metal

1999-ben alakult svéd klasszikus stílusú heavy metal zenekar.
363 0 1 Zene Izé
Mucki: Istenkirálycsászár egy szám, az biztos.
Az aniBoom bemutatja-Olimpiai hősök 2008 :  A futóverseny

Gerelydobás 
Diszkoszvetés
Magasugrás
Fájdalmas győzelem
A domino sport effektus
523 0 0 Sport Izé
A mai bünti: Sipos Lajos, a szamba királya. Még honlapja is van! XD
4163 0 10 Izé
Errtu: egy sörért megtalállak, még akkor is, ha a láncfűrészes gyilkos felszeletelt és az ország t [...]
spiritmonger: ha megtalálsz, sörrel várlak :D
Hajjakend: Jajj....olyan rosszindulat süt belőletek!:D Hiszen ő is egy "sztár"!!Kiszel,Győzike,Pákó mele [...]
Mind a 10 komment
The Village Escape - Part 1 Mission Animal Rescue
3263 0 8 Game Izé
MVS: kösz! most már megvan...
szuperagy.: -k + g
szuperagy.: Egy kis kondolkodás után rájöttem.elöször átviszed a tigrist.majd a birkát azt lerakod a tig [...]
Mind a 8 komment
D's Look for Hamster

Keresd meg a kertben elbújt pockokat!
2589 1 13 Game Izé
MVS: Na még egyszer csak g vel is! Köszönöm angel eyes haza is vittem mindet!
MVS: Köszönöm anel eyes haza is vittem mindet!
tini13: Megvan mind! pedig már majdnem feladtam, de nem és megvan! :)
Mind a 13 komment
LEGO Monsters and Aliens
3960 5 4 Izé
Purple: húú nekem az első csápos bigyó meg a fekete egész alakos alien kell *.*
Kandur: elő is keresem a legóimat :D
mekszamnojz: jah, legót venni :D
Mind a 4 komment
Bemutatom nektek Hatsune Miku-t. Ő egy Vocaloid (számítógépes szoftver generálta hang) és nagy ismertségre tett már szert az internet segítségével.
6387 8 19 Izé
M-ber: Félreértés ne essék, a magyar felirattal készült verzióra gondoltam^^
M-ber: A magyar verzió a számhoz megtekinthető innen: http://anifusion.cwi.hu/
Davee: Aki leszedte valahonnan és nem irigy lény az felvenne msn-re vagy dobna egy mail-t hogy honnan pak [...]
Mind a 19 komment
Vagina kártyák a szivárvány színeiben. Én pl. "Megérkeztem!" üdvözlőlapnak vagy esküvői meghívóhoz ajánlanám.
Ti mihez?
3823 3 29 Izé
eNMi: ez olyan, mint a dilemma díjas plakát, csak a "boldogság gyere haza... " hiányzik róla
Jaca: Jaaa, ki is kell tölteni?
Strawberryy: 1. mons pubis 2. labium majus pudendi 3. glans clitoridis 4. labium minus pudendi 5. ductus paraure [...]
Mind a 29 komment
A kanos delfin. ;D
6126 2 10 Izé
Laretta: Nem semmi testtömege lehet azért...;)
zeroe: Nem betanított. Volt valamely természetfilm csatornán film a delfinekről, melyben ez is előker [...]
Purple: téényleeg?? :O na ne
Mind a 10 komment
Számológépek a múltból
3320 3 13 Izé
izébigyó: http://www.vcalc.net/cu.htm
MonTom: Én csak összeadni tudok vele. Úgy kell, hogy a fémpöckökön beállítod a számot pl.:8 aztán [...]
mekszamnojz: és használtad már? mesélj már róla érdekel :)
Mind a 13 komment
Mog House 1

Mog House 2: http://www.gamershood.com/flashg ames/892
2920 0 2 Game Izé
Kerlés: Mi a kód? A dátummal kisérleteztem, de nem jártam sikerrel.
fannieva: ez még nekem is ment. köszi kerlés
Rob Thomas - Lonely No More
429 1 0 Zene Izé
Őt vajon miért nem láthattuk az olimpián? ;)
2838 0 2 Sport Izé
fari.tro: és iszonyú kreatív
fari.tro: hát ez valami hatalmas!!! de ehhez mennyi tudás kell??!?!?!?!? brutális a figura
Scars On Broadway - Serious

World Long Gone

Kill Each Other

Babylon

Enemy

Chemicals

3005
370 1 2 Zene Izé
Balázs: aki benne van az iparba az úgy is tudja aki meg annak ugyan mind1 de azé kössz:)
gundul: A Scars on Broadway a System of a Down alternatív metál banda gitárosának (Daron Malakian-nek) [...]
Kalmah - The Groan Of Wind

A KALMAH története 1992-ban kezdődött, bár akkor még Ancestor néven. Öt demot készítettek death metalt játszva, mielőtt 1999-ben a Kalmah névre váltottak volna - nevükkel együtt pedig stílust is váltottak. Ugyan még mindig death befolyásoltságú zenét játszanak, de már jóval dallamosabbat, nem kevés black hatással vegyítve. Leginkább honfitársaikkal, a Children Of Bodom-mal lehetne párhuzamot vonni a zenekarok között.

Heroes To Us

Evil In You

Outremer
495 0 1 Zene Izé
Scud00: Kicsit kemény, de jó dallamos! Fassssza!!!
Lovacskás plüsspárna - Keresztapa módra.
5081 3 17 Izé
imhouse: :D hát ez kemény. sorry.
Skullman: A brands.hu-n lehetne ilyen akció. Nagyon jó.:D
izébigyó: ??? Ott van a post szövegében, a címkékben, meg egy csomó előző kommentben. Egyébként igen, [...]
Mind a 17 komment
Mirror's Edge a Portálban
923 1 1 Tech Izé
Öcsi: a Half Life Portal modja jobban tetszett :P
Ez a mi együttesünk honlapja, 30 meghallgatható electro-pop zenével. Jó hallgatózást mindenkinek!

Bármilyen kérdést, vagy észrevételt az opensources.music@gmail.com -ra várunk. További szép napot!
688 0 1 Zene Izé
dojk2: egy két komment azét jöhetne, éprtékelés gyanánt..vagy csak annyi hogy mennyire tetszett..... [...]
Egy újabb egészpályás kapusgól. Aki elkövette az Eduardo Martini a brazil másodosztályú Paraná csapat hálóőre. :)
583 1 0 Sport Izé
A Napos képek után egy kis játék a Holddal :)
5130 0 7 Art Izé
Lui-G: Nem akarok kötözködni, de ezek közül néhány nem a Hold, hanem a Nap. Bocsi.
Kerlés: Nagyon szép képek. Egyediek, és ötletesek. Kiváló. Köszönet a beküldőnek. Elárulhatná m [...]
Perenna: Nekem bejönnek!Én is akarok majd csinálni egyszer ilyeneket!
Mind a 7 komment
A Napos képek után egy kis játék a Holddal :)
5348 7 7 Izé
Lui-G: Nem akarok kötözködni, de ezek közül néhány nem a Hold, hanem a Nap. Bocsi.
Kerlés: Nagyon szép képek. Egyediek, és ötletesek. Kiváló. Köszönet a beküldőnek. Elárulhatná m [...]
Perenna: Nekem bejönnek!Én is akarok majd csinálni egyszer ilyeneket!
Mind a 7 komment
Nirvana - Something In The Way
737 2 7 Zene Izé
weedjay: http://www.youtube.com/watch?v=SARB4D0TDxU
boci: csatlakozom :)
Chino: tőlük sem találtam még olyan számot ami ne tetszett volna. csak úgy mint Pearl Jamtől Soundga [...]
Mind a 7 komment
Mark Ronson ft. Amy Winehouse - Valerie (Baby J Remix)
547 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...