REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Vicces esküvői jelenetek. A végén a videó parádés! :)
18167 15 3 Izé
thundermanx: Ezen a videón én is szétröhögtem magam!
Attila: Hát, igen a trauma. Mindíg a férjek esnek össze :D
SzeliTom: LOL a legjobb, amikor pofára esnek az emberek.
- Amelyik hónap vasárnappal kezdődik, abban van egy péntek tizenharmadika is.
- Egy felhő 400 tonnánál is nehezebb lehet.
- A meztelen csigáknak 3000 foguk és 4 orruk van.
- A cápák előbb éltek a Földön, mint a fák.
- Az Uránuszon 21 évig tart a tél.

Frissítsd mindig az oldalt és új érdekességeket dob ki!
35264 37 47 Izé
Árnyangyal: Most csak közködni akasz? Senki nem beszélt a születés utánól! Az egyértelmű!
loke: Nem teljesen. Te azt mondtad, hogy az izomtunus csökenés váltja ki, holott ez abszolut nem igaz. [...]
Árnyangyal: izomtónus csökkenés Most akkor nem egyről beszélünk?
Mind a 47 komment
Több száz meztelen ember pózolt Spencer Tunick fotósnak a svájci Aletsch-gleccsernél, a Greenpeace szervezésében.
13190 0 21 Art Izé
Mimis: Őőőő... Woww... :D
csicsilla: köszi most màr biztos vagyok benne,hogy egy pasira van szüksègem,de nagyon gyorsan!XD
wtf: Csicsi, szerintem izélj egy jót inkább... :D (az a pasi sztem nem "erektál", de ha igen, akkor n [...]
Mind a 21 komment
Több száz meztelen ember pózolt Spencer Tunick fotósnak a svájci Aletsch-gleccsernél, a Greenpeace szervezésében.
14248 2 21 Izé
Mimis: Őőőő... Woww... :D
csicsilla: köszi most màr biztos vagyok benne,hogy egy pasira van szüksègem,de nagyon gyorsan!XD
wtf: Csicsi, szerintem izélj egy jót inkább... :D (az a pasi sztem nem "erektál", de ha igen, akkor n [...]
Mind a 21 komment
X-Seed 4000 - ha megépül Tokióban, a világ legmagasabb épülete lesz és 1 millió embernek adhat otthont.
10142 0 16 Art Izé
Dawe: gondolom már elkezdték, vagy mégse? :D
Élien: Aztán jön a Binláden + a banditák, és lehet törmeléket hordani. Megalománia- még nem jött [...]
Kanka: több hónappal ezelőtt láttam a Discoveryn ezt az egészet, én drukkolok, szinte egy külön vá [...]
Mind a 16 komment
X-Seed 4000 - ha megépül Tokióban, a világ legmagasabb épülete lesz és 1 millió embernek adhat otthont.
7202 3 16 Izé
Dawe: gondolom már elkezdték, vagy mégse? :D
Élien: Aztán jön a Binláden + a banditák, és lehet törmeléket hordani. Megalománia- még nem jött [...]
Kanka: több hónappal ezelőtt láttam a Discoveryn ezt az egészet, én drukkolok, szinte egy külön vá [...]
Mind a 16 komment
1873-as egykerekű jármű másolata
2927 0 6 Autó Izé
ZomBeeZ: Az a csodálatos jármű :D
thundermanx: Lenyűgöző! Milyen egyszerű és csodaszép kidolgozás!
cica-bi: megnézném h hogy közlekedik vele...
Mind a 6 komment
1873-as egykerekű jármű másolata
2951 0 6 Izé
ZomBeeZ: Az a csodálatos jármű :D
thundermanx: Lenyűgöző! Milyen egyszerű és csodaszép kidolgozás!
cica-bi: megnézném h hogy közlekedik vele...
Mind a 6 komment
Trapped - már megint egy kijutós izé-bizé! :)
Egyenesen a fürdőszobából!
11697 1 18 Game Izé
Mimis: Pedig ez egy nagyon egyszerű kijutós játék. Mindenesetre leírom: 1. kattints az ajtó melletti [...]
JeLo: Én sem tudok a fürdőből kijutni. Mosógépet sem látok és azt sem tudom, hogy lehet használna [...]
ibor90: ez gyengusz volt...kb 10 perc
Mind a 18 komment
Trapped - már megint egy kijutós izé-bizé! :)
Egyenesen a fürdőszobából!
11213 5 18 Izé
Mimis: Pedig ez egy nagyon egyszerű kijutós játék. Mindenesetre leírom: 1. kattints az ajtó melletti [...]
JeLo: Én sem tudok a fürdőből kijutni. Mosógépet sem látok és azt sem tudom, hogy lehet használna [...]
ibor90: ez gyengusz volt...kb 10 perc
Mind a 18 komment
A 300 egy történelmileg hitelesebb verziója ;)

"Tonight we dine in San Diego!" :D
7113 2 5 Izé
cica-bi: Ezt Európai nemzetekkel is el lehetne készíteni...
ZomBeeZ: TONIGH WE DINE IN SAN DIEGO!!!XD
ZomBeeZ: még jó sok bőrt lehet lehúzni a háromszázról :D
Mind a 5 komment
Anti-TD
Most a szörnyekkel küzdhetünk a tornyok ellen!
5432 1 3 Game Izé
Zé: Utolsó pálya, besétál a kívánt 40-ből a 39. egység, és egyszerre egy földi és egy légi. [...]
Zé: Jó kis játék ez :) Tipp: a Struss első szinten csak 50-be kerül. Ha későbbi pályákon azzal [...]
WolfWood: Én inkáb védem magam mint hogy támadjak :)
Anti-TD
Most a szörnyekkel küzdhetünk a tornyok ellen!
5052 5 1 Izé
WolfWood: Én inkáb védem magam mint hogy támadjak :)
Japán szkander játékgép. Már 3 japcsi kezét eltörte. :D
3465 0 3 Izé
Maccoyi: köszönhetően a japcsiizéknek:)
Disy: Sok japánt láttál már ez láccik, ezen se lepődik meg senki...
Maccoyi: azon, hogy japcsi kezeket tört el, nem lepödödök meg....karatéjozni jól tudnak, de nem egy szk [...]
Így fogom megoldani, hogy a csemetém Tool-on nőjön fel különösebb károsodás nélkül. :)
(+ egyéb zenekarok babazenévé varázsolva, pl. Metallica, Led Zeppelin, Nirvana, The Cure, Nine Inch Nails, stb.)
3584 3 16 Izé
blablapff: aranyos :) a bob marley album tetszik a legjobban. a tool már megvan:)
bichka: Toolt alap, h már megszereztem ;)
bridzsó: A Metallica-t, a Baetles-t és a Stones-t tuti megszerzem! Nagyon jók! Ja, meg a Nirvana-t!:)
Mind a 16 komment
Palacsinta hajtogatásban sokan jók. Palacsinta sütő hajtogatásban már nem olyan sokan.

(Nem lennék a csaj barátjának a helyében, amint épp rajtakapja mondjuk egy kimagyarázhatatlan helyzetben... ;)))
3836 1 10 Izé
thundermanx: Már megint palacsintasütő! - mondta a karácsonyi ajándékok kibontásakor. -Csesszétek meg! .. [...]
neophyte: na ez süssön nektek palacsintát!! :D
Sum20: ááá.. palacsintagyilkos.... aki a palacsintát nem szereti, jó ember nem lehet... :)
Mind a 10 komment
Terry Fator, hasbeszélő (vagy inkább haséneklő?) tehetség

+ egy másik előadása.
+ What a Wonderful World
2620 2 3 Izé
meszoltan: igen megnyerte :)
godzsy: És, megnyerte a millió dolláros fődíjat? Nem tudja vki?
bubi66: Nem semmi .... nálunk miért nincsenek ilyenek ???
Yamaha papírmocik. Hajtogass egyet te is magadnak! :)
4785 0 5 Autó Izé
P071: Úúú de zsírrrr nah majd ha elkezdődik a suli :D:D:D AKI CSINÁLT MÁR ILYET az pls tegyen fel r [...]
Mad Payne: én pont ezt a képen látható modelt kezdtem el csinálni két hete... a motorblokk már kész... [...]
feka01: ÖCSÉÉÉM! Nagyon jóó! Annyira tetszik, hogy mindjárt sírok! :D Lesz egy igazi másolt mocim t [...]
Mind a 5 komment
Yamaha papírmocik. Hajtogass egyet te is magadnak! :)
4897 8 5 Izé
P071: Úúú de zsírrrr nah majd ha elkezdődik a suli :D:D:D AKI CSINÁLT MÁR ILYET az pls tegyen fel r [...]
Mad Payne: én pont ezt a képen látható modelt kezdtem el csinálni két hete... a motorblokk már kész... [...]
feka01: ÖCSÉÉÉM! Nagyon jóó! Annyira tetszik, hogy mindjárt sírok! :D Lesz egy igazi másolt mocim t [...]
Mind a 5 komment
Exmortis 2 - kijutós gémizé kizárólag felnőtteknek és erős idegzetűeknek! Kis angoltudás nem árt.
6524 3 48 Game Izé
<-{st.one}->: hol sikerült ezt elérni, baba? :) na most komolyan, ha vki még szeretne segítséget az írjon id [...]
babapiskóta: hopsz... én maghaltam
<-{st.one}->: én hülye ma hajnalban csináltam meg... nem fostam ám össze magam párszor... :D amúgy annyira [...]
Mind a 48 komment
Exmortis 2 - kijutós gémizé kizárólag felnőtteknek és erős idegzetűeknek! Kis angoltudás nem árt.
6325 7 45 Izé
viccsike: Szia, ha egy óra alatt kivitted, segíthtnél, mert már két hete azon agyalok, hogy hol a csavarh [...]
viccsike: Szisztok Fiúk Lányok! Templomon túl vagyok. Bent vagyok a házban. Az akaszott emberes szobában [...]
kulika: nah laza 1 ora alatt kivittem komoly sztem
Mind a 45 komment
Egyszerűen nem lehet mit írni, olyan sokkoló a következő pár perc... (18) :)
13649 4 28 Izé
cimpi: Király!!!!Ez a sorozatt a kedvencem volt mikor még ment a 3 sat-on én imádtam olyan bárgyu,de p [...]
maniac: Én féééééééleeeek!!!!:(
bandee1219: Hát, végülis köszönjük. :)
Mind a 28 komment
Hip Hop Violin

Instrumentálokat kísér a srác hegedűvel... eléggé büntet. :)
5329 10 10 Izé
pumukli: naevius youtube converter
ibor90: nekem van egy progim amivel lebírom szedni mp3-ba
strawberry: egesz jo, de nekem a apocalyptica felesegek jobban tetszenek
Mind a 10 komment
Egy kis hűsítő videó. :)
5419 2 3 Izé
Tooni: thundermanx: utolsó bejelentkezés: 2008-09-11
rullet2002: az a baj hogy kurvára lusták hava takarítani! az államnak minek kell fizetni ha nem csinálják [...]
thundermanx: mozgó hűűűűűűűű(sítőnek azért nem mondanám!) :-)))) de mondja meg nekem vki, mi visz r [...]
Svéd vs. angol éjszakai klubok :)
17592 13 28 Izé
Shando: Elég mellbe vágó a különbség, de biztos van jó nő is angol honban, csak akkor épp svédben [...]
qstion: ami igaz az igaz:nem szepek.Ennek ellenere szerintem nem is a genetikai/testi adottsagokkal van baj, [...]
csicsilla: a zsiros etelekrom az amcsik hiresek szerintem... az angolok inkàbb arrol hogy nem tudnak fusze [...]
Mind a 28 komment
Ha repültök, csak ezekkel a légitársaságokkal... ;)

A Forbes tízes listája a legjobb első osztályt nyújtó légitársaságokról (képekkel).
5293 2 7 Izé
babapiskóta: A 'Virgin Atlantic - upper class suit' reklámfilmje: http://www.youtube.com/watch?v=Bon-qNCnePY
Luflee: nincs beepitve az ulesedbe a wc? de gaz !
ZomBeeZ: én ezzel szoktam wc-re menni :D
Mind a 7 komment
Egy újabb remek termék a tv shoptól: a hawaii szék. :D

Emberek akik megvették:
A boldog családapa
Szimpatikus nagyika
8866 1 8 Izé
Balpar: Hát ez kurva szar. Sajnos elég sokan vannak akik úgy akanak jól kinézni h nem tesznek érte sem [...]
ZomBeeZ: ...ja és Tűzróka powa
ZomBeeZ: Ez a szék egy kalap szar...
Mind a 8 komment
Szálisd az embereket jól:)

(Remek a helyesírásod... :D Csak miniclip játékokat fogsz küldeni egyébként? bungle)
6967 1 14 Game Izé
Oláh Dóra: Szerintem nagyon is jók a miniclipes játékok
Dawe: mi a baj a miniclipesekkel? én mindíg azt küldöm :D
Oláh Dóra: Ez nagyon könnyű egy játék! Én végig is vittem
Mind a 14 komment
Szálisd az embereket jól:)

(Remek a helyesírásod... :D Csak miniclip játékokat fogsz küldeni egyébként? bungle)
8012 6 11 Izé
DJ CSOTRY: ah lilu és mi van ha fejhalgatom van???:D kösz háziállat:Dde xentem a netnek ez a másik nagyon [...]
karmigran: szerintem kua nagy játék .. tud valaki letölthető verzióról? :)
Lilu__cica: egxébként a zene kiapcsolása eccerű: kapcsold ki a hangszórót! :)
Mind a 11 komment
Tartsd egyenesben a golyót! Én elvoltam vele! XD
7595 0 12 Game Izé
WeekendWarrior: nagyon pofára megy... volt h 20 mpig nem jött semmi... de aztán 100 körül mindig végem XD
JeLo: De hogy kell? Hiába huzom az egeret, vagy kattintok, semmi :)
Matyi: 70 sikerült sajna
Mind a 12 komment
Tartsd egyenesben a golyót! Én elvoltam vele! XD
9063 3 12 Izé
WeekendWarrior: nagyon pofára megy... volt h 20 mpig nem jött semmi... de aztán 100 körül mindig végem XD
JeLo: De hogy kell? Hiába huzom az egeret, vagy kattintok, semmi :)
Matyi: 70 sikerült sajna
Mind a 12 komment
Nagyon érzi a ritmust a gorilla! :D
3556 2 6 Izé
Csordog: +bsszátock a muthert. ok?
Szmiri: kíváncsi vagyok hogy erre vajon maga jött-e rá
neophyte: jól küldi a majomja! :D
Mind a 6 komment
Escape from Island - szigetről kijutós gémizé.
11606 2 88 Game Izé
Robcsi: Nekem tetszett. Jól jött azért néhány segítség, köszönöm!
darkhell: az arany tök felesleges volt!!!
killbaly: 00:31 alatt akasztottam ki:)
Mind a 88 komment
Escape from Island - szigetről kijutós gémizé.
11094 4 90 Izé
beatrice40: 24 perc, szerintem kemény volt, bár én ritkán játszom
izezokiscsaj: na én utánnad csináltam 00:03 háh:)
-daved-: 0:04 na ezt csináljátok utánam ;)
Mind a 90 komment
Görög vezető bemutatja, mit kell csinálni, ha eltévesztetted a kijáratot. ;)
11547 0 18 Izé
Minusz: mi most voltun görögországba ezen má meg se lepődök....
Laci: Öt görög, öt török, öt az úton hömpörög, de egyik se hőbörög - mindegyik az útra figy [...]
P071: Hát ez nagyon kemény :D:D:D De a többiek le se szarják h jön szembe vki :D még csak nem is las [...]
Mind a 18 komment
Kérdem én, miért nem lehet ezt tényleg egy szép lánnyal reklámozni?
4308 3 37 Izé
Laci: Ahoz hogy ítélhessen az ember fia szép-e, vagy nem, szemből kellene lássa a plakátot, nem pedi [...]
Lilu__cica: Ez is tény,
Lilu__cica: Jó hasonlatot találtál.... :o)
Mind a 37 komment
The Golden Compass

Ez alapból egy könyv trilógia. Én kb egy éve olvastam el, akkor még nem nagyon volt ismert, de most már filmet csinálnak belőle. Azt mondják, hogy olyan sikere lesz, mint a Gyűrűk Urának vagy a Harry Potternek - szerintem is így lesz.

Nagyon jó a történet, aki teheti mindenképp olvassa el még a film megjelenése előtt.
4763 0 42 Film Izé
Fear: Már magyarul is elérhető az oldal!!!
csokioroszlán: Nekem mosómedvém lett...ennyit az oroszlánról...
Arunson: elég jó lesz.nemrég kezdtem bele a könyvbe és jóóó...
Mind a 42 komment
The Golden Compass

Ez alapból egy könyv trilógia. Én kb egy éve olvastam el, akkor még nem nagyon volt ismert, de most már filmet csinálnak belőle. Azt mondják, hogy olyan sikere lesz, mint a Gyűrűk Urának vagy a Harry Potternek - szerintem is így lesz.

Nagyon jó a történet, aki teheti mindenképp olvassa el még a film megjelenése előtt.
4576 5 42 Izé
Fear: Már magyarul is elérhető az oldal!!!
csokioroszlán: Nekem mosómedvém lett...ennyit az oroszlánról...
Arunson: elég jó lesz.nemrég kezdtem bele a könyvbe és jóóó...
Mind a 42 komment
The Rubber Ball Guy - nem kell megijedni, csak egy átlagos japán. :)
4409 2 15 Izé
varazs: Ugy nèz ki, mintha a Barbapapa-sorozatbòl lèpett volna ki..
kukiszabi: Isten áldja Japánt. ezek állatok :D:D nem tudok betelni velük
Laci: Ha valamiképpen ismerhetné Benedek Elektől "A kis gömböc"-öt, lehet, hogy többed magával ugr [...]
Mind a 15 komment
Unalmas a billentyűzeted? Itt egy alternatíva. :)
Luxeed led rainbow keyboard
4542 3 17 Izé
eol: Hát nem tudom, nekem nem nagyon jön be. Az én Microsoft Natural Keyboard 4000-em továbbra is job [...]
Matyi: Figyi ide ez egy nagy szar Japcsi fos ,inkább maradnék a 600 Ft -os billentyüzetnél
yorgash: nekem 2 dolog jut erről eszembe negatívumként: 1.) világítós billentyűzet jol jöhet, DE: ha [...]
Mind a 17 komment
Régebbi postok...