REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Farmos bébizé - érdekes mindenesetre...
31942 1 4 Izé
Yapesz: hát ritka ótvar képek...nemtom ez kinek tetszik
fex: jaja! ez tényleg ő! xD Josie Maran in a Farm gallery... http://www.hcgamer.hu/gamer/images/cikkek [...]
Fabian: Dede :) és ő volt a van helsingben a marishka is asszem :P
Mind a 4 komment
Atkishkin Alexandr művei

Mindenkinek jó hétvégét, ne kockuljatok sokat a gép előtt, menjetek ki a friss levegőre, legalább lesz egy kis színetek... Viszlát hétfőn! :)
6364 0 31 Art Izé
brigi_cica: yes bungle vissza tért!!!! vége a depressziònak és az idegbetegségnek :D
Luflee: helyes :)
babapiskóta: Már hétfő van!!!!!!! :D:D:D:D:D Nyugi, teljesen nyugodt vagyok. :P
Mind a 31 komment
Atkishkin Alexandr művei

Mindenkinek jó hétvégét, ne kockuljatok sokat a gép előtt, menjetek ki a friss levegőre, legalább lesz egy kis színetek... Viszlát hétfőn! :)
6436 14 31 Izé
brigi_cica: yes bungle vissza tért!!!! vége a depressziònak és az idegbetegségnek :D
Luflee: helyes :)
babapiskóta: Már hétfő van!!!!!!! :D:D:D:D:D Nyugi, teljesen nyugodt vagyok. :P
Mind a 31 komment
Hát ezt nemtom hogy csinálta a nő...
10128 6 21 Izé
wtf: Minden posthoz kell egy idióta, aki benyögi, hogy fotósop.
Venla: Hogy csinálta a kocsi tulajdonosa? Sehogy. Fotómontázs.
cica-bi: Nem értek egyet azzal, h a pasik "rendesebben" tudnak szabálytalankodni! 10-ből 9 esetben mindig [...]
Mind a 21 komment
Covert Front
Egy kis nyomozós gémizé. Nekem nem nagyon ment... :)
9433 4 57 Game Izé
Vándorholló: Én az elsőt és a másodikat végigjátszottam. a harmadikról nem tudtam de azt is végig játszo [...]
agibabuss: na skacok...végigjácottam a 2.at iss.jonehéz :D de az a jó hír h van 3.is:D:D:D
agibabuss: ok. megvan:) de én máris elakadtam:S összeszedtem két olyan kis bigyót de nem tom mit kezdje ve [...]
Mind a 57 komment
Covert Front
Egy kis nyomozós gémizé. Nekem nem nagyon ment... :)
8390 8 56 Izé
agibabuss: na skacok...végigjácottam a 2.at iss.jonehéz :D de az a jó hír h van 3.is:D:D:D
agibabuss: ok. megvan:) de én máris elakadtam:S összeszedtem két olyan kis bigyót de nem tom mit kezdje ve [...]
agibabuss: Hol vaaan? én nem talizom:( segíítseteeek! én sem akarok lemaradni róóla:)
Mind a 56 komment
Egy kis retro... Poptariszonyat! :D
4722 3 11 Izé
bridzsó: Köszi! Ez jó volt! :) Már nem is emlékeztem, hogy Pataki Attilának volt haja... :) Igaz az utó [...]
<-{st.one}->: JÓJEZ! :D Dolly itt még jól nézett ki, Pataki Ati még nem is gondolt a mulatósra és Fenyő t [...]
bubi66: Azért a Jakab Gyurit jó volt látni ... meg a Patakit hajjal . De hogy a Bögre Nórát miért vet [...]
Mind a 11 komment
Én nem tudom, hogy Japánban milyen emberek élnek, de a tudósok már felfedezték az élő mókuscsajt? Vagy ez delfinhang? :)
6412 0 7 Izé
ZomBeeZ: Chipmonk ÁÁÁÁÁÁÁ XDXDXD
P071: xDDDD
Balázs: :D
Mind a 7 komment
A drága Öveges professzor egyik nagyszerű előadása a tévében. Ő még ahhoz a fizikus generációhoz tartozott, mint Maxwell, Faraday, akik egy szál drót, egy cink és egy vaslemez segítségével minden kísérletet el tudtak végezni. Tudom, ez nem a reklám helye (nem vagyok érdekelt), de itt egy link az érdeklődőknek.
3850 9 11 Izé
cila: Nekem kissé furcsa a stílus, de egésszében véve remek. Mint mondtam, ő még a régi iskolához [...]
Maccoyi: te.sas! küldte: Szöveg: Öveges professzor esete a rezonanciakutyával. Avagy zenés összeállít [...]
armedarmy: Örök tisztelet a nagy Öveges Professzornak! Ez most komoly! Imádtam a kísérleteit.
Mind a 11 komment
Oscar, a macska előre jelzi a betegek halálát. Ha letelepszik valamelyik haldokló mellé, annak kevesebb mint 4 órája van hátra, így jobb, ha hívják a családtagokat...
7954 2 39 Izé
nagyonhulyevagyok: Oscar, a gyilkos macska
nagyonhulyevagyok: Oszkát, a gyilkos macska
bandee1219: Lehet, hogy ebben szoktak meghalni. A 4 órás hajsza után végelgyengülésben. :)
Mind a 39 komment
Tree Truck Tree House
Nehéz volt a döntés, hogy a Guruló izékbe vagy az Épületes izékbe rakjam, de végülis már nem nagyon gurul... :)
2318 1 6 Art Izé
Balázs: erről a Luis de Fines-es(tuti nem jól írtam) film jut eszembe
suvomi: ezt 1 tornádó vitte fel oda? már biztos kereste a gazdája, de csak az úton :)
cica-bi: Nem kell zárni, úgysem lopják el
Mind a 6 komment
Tree Truck Tree House
Nehéz volt a döntés, hogy a Guruló izékbe vagy az Épületes izékbe rakjam, de végülis már nem nagyon gurul... :)
2480 2 6 Izé
Balázs: erről a Luis de Fines-es(tuti nem jól írtam) film jut eszembe
suvomi: ezt 1 tornádó vitte fel oda? már biztos kereste a gazdája, de csak az úton :)
cica-bi: Nem kell zárni, úgysem lopják el
Mind a 6 komment
Hölgyeim és Uraim, engedjék meg, hogy bemutassam:
Robert Byrd, demokrata szenátor
Még sokat fognak felőle hallani... ;)
4876 3 14 Izé
ZomBeeZ: Barbaric XD
Balázs: látszik hogy demokrata nem mint ha a repik jobbak lennének:D
LittleDeejay: Így kell stílusosan élni, és példát statuálni az egész amerikai nép előtt kérem szépen : [...]
Mind a 14 komment
Házimozi egy szemüvegben
3153 2 11 Izé
Balázs: ....de minek
BigaCubensis: Nem mindenki osztja a lelkesedést... http://www.digitalworldtokyo.com/index.php/digital_tokyo/arti [...]
kKNd: veszel elé szemüveget :)
Mind a 11 komment
Elhagyatott kocsik éjjel
6173 0 6 Art Izé
suvomi: azért azt nehéz elhinni, hogy a busszal kimennek a sivatagba, leállítják a motort kiszállnak m [...]
LittleDeejay: őőő. Miért is világítanak? Végülis mindegy ám. Nagyon tetszenek, én szívesen hazahoznék [...]
Bazsee: Nekem is nagyon bejött, jól bánnak a fényekkel, megindítják az embert. :)
Mind a 6 komment
Elhagyatott kocsik éjjel
6193 1 6 Izé
suvomi: azért azt nehéz elhinni, hogy a busszal kimennek a sivatagba, leállítják a motort kiszállnak m [...]
LittleDeejay: őőő. Miért is világítanak? Végülis mindegy ám. Nagyon tetszenek, én szívesen hazahoznék [...]
Bazsee: Nekem is nagyon bejött, jól bánnak a fényekkel, megindítják az embert. :)
Mind a 6 komment
The 11th Hour - DiCaprio környezetvédelmi filmje

A több mint egy órás dokumentumfilm feltárja majd a globális felmelegedés problémakörét, valamint látványos és hasznos megoldásokat kínál a Föld ökoszisztémájának megőrzésére.
3259 0 30 Film Izé
alphadog: Lejár az emberiség ideje? http://www.fn.hu/index.php?id=5&cid=168299 "A természet maga az evolúc [...]
wtf: Láttál már amcsi térképet? Ők vannak középen. És gondolom a butábbik fajtája ugyanígy ne [...]
Lee77: Nagyon igaz!: ))))
Mind a 30 komment
The 11th Hour - DiCaprio környezetvédelmi filmje

A több mint egy órás dokumentumfilm feltárja majd a globális felmelegedés problémakörét, valamint látványos és hasznos megoldásokat kínál a Föld ökoszisztémájának megőrzésére.
3235 2 30 Izé
alphadog: Lejár az emberiség ideje? http://www.fn.hu/index.php?id=5&cid=168299" target="_blank">http://www.f [...]
wtf: Láttál már amcsi térképet? Ők vannak középen. És gondolom a butábbik fajtája ugyanígy ne [...]
Lee77: Nagyon igaz!: ))))
Mind a 30 komment
Az első élmény a citrommal... :)

+ egy bonus összeállítás babák első citromba harapásáról! :D
7897 9 15 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=dpf10Z6dMAU
karmigran: ezek szerint nem tequilázol :)
suvomi: huuuh kirázott a hideg aztán a meleg is, citromba harapni... :-P
Mind a 15 komment
Egész jó ping-pong gémizé
25961 3 6 Game Izé
tothnea: Mármint egymás ellen :)
tothnea: Az tényleg nagyon jó lenne:)
Disy: Hú ha nem iszik az ember úgy könnyebb :o
Mind a 6 komment
Egész jó ping-pong gémizé
29472 18 6 Izé
tothnea: Mármint egymás ellen :)
tothnea: Az tényleg nagyon jó lenne:)
Disy: Hú ha nem iszik az ember úgy könnyebb :o
Mind a 6 komment
A tegnapi nyelvlecke után szintén egy "nyelvben erős" ember: Thomas Blackthorne 11 kg-ot emel a nyelvével.
2370 1 3 Izé
Maccoyi: de durva........ b@sszus...... miböl van ennek a fickónak a nyelvszerkezete?..........
JackSlater: azt az annya uristenit váááááá
gyerek80218: A nyelvét nem ott helyben szúrta át. Gondolom lehetett már benne azelőtt is valami piercing. Sz [...]
Következzen egy kis nyelvlecke... :)
9068 5 26 Izé
CRaPtRaSH: ő nemszokott:D
Purple: dolgozni kéne XDD na jó abbahagytam az offolást :)
eNMi: megyek is nézek ... vmi filmet, ugyis unatkozom itt melóban.
Mind a 26 komment
Futóverseny magassarkú cipőben - Szentpétervár, 2007. július 21.
Minimum 9 cm magas sarokkal rendelkező cipőkkel lehetett részt venni, a nyertes díja kb. 2000 $ értékű vásárlási utalvány volt (amiért mint tudjuk elég sok mindenre képesek a nők :))
8313 0 10 Izé
Maccoyi: Terepre tervezve!? http://www.newhighmart.com/shop/item/938/Grey-Ant-x-Teva-Stiletto/
csicsilla: kivàncsi lenèk màsnapra hàny csajnak dagadt be a bokàja, amugy pasik is nev [...]
cica-bi: Szerintem ez nagyon kemény!! A legjobb, h bár magassarkú cipőben kellett futni, mégis hozzá tu [...]
Mind a 10 komment
Nem jól sikerült a házasságod? Gondolkodtál már, hogy mehet ez az araboknál? A csonttörésre és a nyílt sebre azért ott is vigyázni kell! Asszonyfenyítési tanácsok egy muszlim szellemi vezetőtől...
3623 3 35 Izé
varazs: Az a baj tenàlad, hogy e negatìv pèldàk alapjàn pròbàlsz megì [...]
Nyúzó: Varazs, ne idegeskedj! Én vállalom amit írtam, tedd azt Te is! "Itt nagyon dolgos emberek vanna [...]
varazs: Kisapàm jò lenne most màr ha a vàdaskodàs helyett inkàbb megtanuln [...]
Mind a 35 komment
Rammstein és a Jégkorszak. LOL!

Nekem nagy kedvencem Rammstein, főleg ez a szám. Ma hajnalban kissssssé széjjelcsúszva a számítógép előtt haveroknak meg akartam mutatni ezt a zenét. Ezt találtam. Mondanom se kell, h még a szomszédok is átkopogtak az égtelen röhögésre, amit csaptunk. Remélem másnak is tetszik, nem csak nekem. =)
8854 14 13 Izé
Balázs: jó a zene és jól is van összevágva!!!!hatalmas királyság:D
EasyRider: Ez hatalmas :D Nekem bejön nagyon :D
mun: ezekszerint még nem hallottál Tai Mai Shu-t :D itt van itt egy ilyen izé: http://www.youtube.com/ [...]
Mind a 13 komment
Mikiegér konfig 4-12 éves korig, illetve függőknek, drágán.
1672 1 1 Izé
TOTOster: Olcsó ez? Mer akkor veszek ilyet nagyanyámnak, aki vak.
Francia Legyen Ön is Milliomos. Kérdés: Mi kering a Föld körül?
A. Hold
B. Nap
C. Mars
D. Vénusz
Nem tudjuk? No sebaj! Kérdezzük meg a közönséget! Ennyi ember biztos nem téved... :)
7763 2 33 Izé
kiisb: És mégis az árapályt a Hold idézi elő, nem a Nap. Tehát, a Hold van nagyobb gravitációs hat [...]
bungle: themasterhealer kuldte: http://www.realitatea.net/peste-40prc-dintre-romani-cred-ca-soarele-se-invar [...]
sparkey6: Nem az a kerdes hogy mi kering a föld körül!!!, hanem, hogy a gravitacios hatas melyik egitesttel [...]
Mind a 33 komment
A legújabb Pixar rövidfilm. Beteg! XD
11033 14 11 Izé
atisthc: Itt még meg lehet nézni: http://www.flm.fr/index.php/?2007/07/18/2144-pixar-lifted
kicsizöld: Innen letőlthető:http://www.plunder.com/Lifted-download-72611.htm Ha mással nem (kicsomagolás u [...]
sai: Nagyon jó!!! :D:D:D
Mind a 11 komment
Egy 19 éves francia lány fotómanipulációi
10286 0 27 Art Izé
Polly: bocsi a helyesírási hibákért:)
Polly: Nemtudom, hogy hülyeség- e egy ilyen régi post hoz írni, de asszem mégis megteszem. Ezzel az eg [...]
Shinigami: Most mégis mit akartok? Járjon mindenki egyforma ruhában, függetlenül attól, hogy mit akar, va [...]
Mind a 27 komment
Egy 19 éves francia lány fotómanipulációi
11059 9 27 Izé
Polly: bocsi a helyesírási hibákért:)
Polly: Nemtudom, hogy hülyeség- e egy ilyen régi post hoz írni, de asszem mégis megteszem. Ezzel az eg [...]
Shinigami: Most mégis mit akartok? Járjon mindenki egyforma ruhában, függetlenül attól, hogy mit akar, va [...]
Mind a 27 komment
Aztán vigyázni az edzőteremben, nehogy ti is így járjatok! :D
12392 4 15 Izé
Baci: Jó én ebből egy szót se értettem. De már rám mondták egyszer hogy agyhalott holott nem is é [...]
Winterborn: Test ország fej város arc utca, rögtön az áll fölött.
Baci: Basszus... MI A SZÁM CÍME?
Mind a 15 komment
Sosem nőnek fel ezek a japánok...
4844 0 3 Izé
1up: Kicsit tud a sofőr... csórikámat meg jl megszivatták a hátsó ülésen, tuti kiesett belőle a [...]
Nyúzó: Múltkor volt egy klikkelős játék (www.clickclickclick.com) biztos hallottatok róla. Egy japán [...]
kKNd: ...de ezért szeretjük őket. ^^
The ChubbChubbs
A sci-fi világ apraja-nagyja egy rövid filmen! Természetesen Pixar módra! Garantált röhögőgörcs!!
6830 10 13 Izé
babapiskóta: http://www.youtube.com/watch?v=pKn8UwaIv3o
fex: szerintem meg ez sokkal jobb! http://www.youtube.com/watch?v=oxspiCMDLB0
Bizsu: De de, főleg azért kéne. A szomszéd gyerekét tuti megetetném velük mert állandóan bőg (mos [...]
Mind a 13 komment
Volt hajdan egy poszt, ami arról szólt, ha lehetne egy kérdésed Istenhez, mi lenne az?

Hát nesztek, itt online csetelhettek vele! :)
6652 9 43 Izé
xontflong: Looool!
life_hunter: nah még valami: Me: alice? God: Can I help you? Me: alice programe? God: That's me. Can you tell [...]
life_hunter: nah itt egy kis érdekesség: Me: lord? God: My brain uses AIML to format responses to your inputs, [...]
Mind a 43 komment
Hogyan jussunk ingyen energiához? Ha valaki kipróbálta és bejött, szóljon!
4309 6 4 Izé
LittleDeejay: Szerintem ne adjunk több ötletet a kormányunknak, hogy mi lehet még megadóztatni :D
Abt: Te beteg vagy, a szelet/napot arra használod amire csak akarod, semmilyen adót sem kell fizetni ut [...]
Laja69: Legjobb tudomásom szerint, ha valaki ilyet épít, akkor az valamiféle illegális dolog, mert az [...]
Mind a 4 komment
Takashi kastélya - kihagyhatalan japán pancsershow, tele szerencsétlenebbnél szerencsétlenebb japcsikkal!!! :D

Ha nem elég a fenti videó, itt van még rengeteg... :)
9071 12 7 Izé
csicsilla: emlèxem mikor ezket nyomattàk eursporton 17.20 tol mindem hètköznap talàn kicsi [...]
sanyi123456: DISY melyik oldalon van fent ez???
Laci: J jó a h- j ogy a nem p va- á gyok m ja- ! pán
Mind a 7 komment
Itt a cica, hol a cica... ;)
(jó az egyik komment a videó alatt: " i know what to do! throw a stick at it!")
7602 6 19 Izé
bandee1219: A vadállatosakat még megértem, ott az ember van rossz helyen, esetleg hergeli is a jelenlétével [...]
bungle: gvereb1 küldte: Top 10 állati támadás http://www.linkognito.com/b.php?b=615
szupi: Hát nagyon édes egy makkacicó!!! Elefántot eszik mazsolával a tetejin :)))
Mind a 19 komment
Egy jópofa "trükk" és a magyarázata...
8776 0 0 Izé
Van pár felesleges, kinőtt matchbox játékod? Itt egy lehetséges megoldás a felhasználásukra... :)
2092 0 2 Autó Izé
Seraf: Hmm Hmm, nem is rossz xD
SH4D0W: Ötletes, bár nekem nem tetszik...
Régebbi postok...