REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Van pár felesleges, kinőtt matchbox játékod? Itt egy lehetséges megoldás a felhasználásukra... :)
2138 2 2 Izé
Seraf: Hmm Hmm, nem is rossz xD
SH4D0W: Ötletes, bár nekem nem tetszik...
Most épp az egykerekezés "mesterei" szórakoztatnak a japán TV show-ban... :D
3139 2 8 Izé
kobuto: Szerintem mindegyik ugyanaz a csávó volt, és a műsorvezető meg nem nő. Amúgy tényleg betörh [...]
Luflee: az elsonek szegenynek szerintem eltort az orra, a musorvezeto csaj meg hogy kirohogte. szemet. :)
Cromex: Az első az kemény volt :D
Mind a 8 komment
Kis mesterséges sziget szerény otthonnal eladó
5227 0 4 Art Izé
bandee1219: Szép? Lehet ennél szebbeket is találni, ha ennyiért keresgélnél esetleg. :)
biohazard: Nyugis is meg szép is!!
krumpli: főcim: Man-made island fit for a Bond villain up for sale - for £4 million
Mind a 4 komment
Kis mesterséges sziget szerény otthonnal eladó
5458 3 4 Izé
bandee1219: Szép? Lehet ennél szebbeket is találni, ha ennyiért keresgélnél esetleg. :)
biohazard: Nyugis is meg szép is!!
krumpli: főcim: Man-made island fit for a Bond villain up for sale - for £4 million
Mind a 4 komment
Lizard limo (ja, és eladó)
1712 0 2 Autó Izé
stero: sarat homokkal .... csakemrt most olyan boldognak tűnik!
Nyúzó: Mit eszik?
Lizard limo (ja, és eladó)
1655 0 2 Izé
stero: sarat homokkal .... csakemrt most olyan boldognak tűnik!
Nyúzó: Mit eszik?
Mennyei Béke
Képzeld el, hogy túlélsz egy mészárlást a helyi kínaiban, aztán elkezdenek hívogatni a hullák.
3873 1 13 Film Izé
LittleDeejay: Expazi: Nem kell ebből ennyit kihozni... Valakinek tetszik valakinek nem. Valakinek a szőke jön b [...]
Wicked: Miért fontos, hogy mindennek mondanivalója legyen? Nem lehet valami egyszerűen csak szórakoztat [...]
Expazi: Mi az, hogy ennyire futja ebből a csapatból, meg nem volt mondanivalója??? Jobb horrort?? Ez nem [...]
Mind a 13 komment
Mennyei Béke
Képzeld el, hogy túlélsz egy mészárlást a helyi kínaiban, aztán elkezdenek hívogatni a hullák.
3844 4 13 Izé
LittleDeejay: Expazi: Nem kell ebből ennyit kihozni... Valakinek tetszik valakinek nem. Valakinek a szőke jön b [...]
Wicked: Miért fontos, hogy mindennek mondanivalója legyen? Nem lehet valami egyszerűen csak szórakoztat [...]
Expazi: Mi az, hogy ennyire futja ebből a csapatból, meg nem volt mondanivalója??? Jobb horrort?? Ez nem [...]
Mind a 13 komment
Már az oldal címe is elég érdekes... Naoto Hattori vizuállatságai.
3500 0 2 Art Izé
Balpar: régen hallottam erről az oldalról csak mindig elfelejtettem megnézni, de érdemes. nagyon jók e [...]
Balázs: nagyon rá van szállva Mona Lisára:))
Már az oldal címe is elég érdekes... Naoto Hattori vizuállatságai.
3832 5 2 Izé
Balpar: régen hallottam erről az oldalról csak mindig elfelejtettem megnézni, de érdemes. nagyon jók e [...]
Balázs: nagyon rá van szállva Mona Lisára:))
Biztonsági rendszer az ékszerüzletben :)
3727 0 6 Izé
Mogyoró: Az oké,hogy tényleg elég ilyesztő,én pl.tuti nem nyúlnék bele,de az eladó hogy szedi ki a cu [...]
Lako: akko bocs! Barom barom barom :)
Cromex: Igen, ezt teljesen komolyan gondoltam, barom barom :)
Mind a 6 komment
Milyen kellemes lehet úgy ébredni, hogy 2 elefánt eszi a szomszéd fáját a kertben (mindez Kanadában, nem Afrikában!), majd miután elgondolkodtál, mennyit ittál tegnap vagy milyen anyagon vagy, a 911 még ki is röhög a telefonban... :D
2514 2 1 Izé
roby: Hmmm!? Elefánt a cseresznefán!?
Új funkció az Izén: Hozzáadás a kedvencekhez.
Minden regisztrált felhasználó elmentheti kedvenc posztjait, elég csak a poszt alatti Hozzáadás a kedvencekhez linkre kattintani! Ezután a Kedvenc izéim linken (fenti menüsor) megnézhetitek az elmentett posztokat, valamint meg is oszthatjátok azokat ilyen formátumban:
http://www.ize.hu/kedvencek/ide_jön_a_neved , vagyis pl. az én kedvenceim a http://www.ize.hu/kedvencek/bungle címen érhető el.
Írjátok a kommentekbe a tiéteket... :)
1846 4 19 Izé
Errtu: Chat-elni már lehet!!! ;) [bocs, hogy így és most]
Kiscsuri: Én beraktam a kedvenceim közé eszt :D
Bakeyoo: Köszi.
Mind a 19 komment
Salim Sdiri-nek nem hozott szerencsét a péntek 13, ugyanis egy eltévedt gerely landolt a hátában.
8955 0 4 Izé
babapiskóta: jó a zenéje
three.d: Olyan hihetetlenül idétlen biztonsági szabályok vannak a világon, a sportvilágban is, h röhel [...]
Balázs: hehe:))szerintem a Samoa-i(vagy milyen) srác volt az olimpiáról XD
Mind a 4 komment
Az elképesztő színváltoztató kártyatrükk. :)

Lássuk ki az okos! :P
6638 11 13 Izé
babapiskóta: 4ből 3 :D
Bluesboy: Ez aranyos, jó, hogy kikerült.
metaljesus: ez nagyon jó :D nekem is csak az asztal volt gyanús :)
Mind a 13 komment
Hát ez elég bénára sikeredett... :D
8585 5 20 Izé
beni: na ez azért durva, ekkora ... nem focistának való, elesik, színészkedik, pedig még lehet hogy [...]
Jenő: A srác még csak 25. :) Remélem több jó éve is lesz. A BL-t pedig jövőre is mi nyerjük. :)
Maccoyi: Nah jó, lehet még egy két jó éve a srácnak.... Remélem valami nagy góllal hívja majd fel a [...]
Mind a 20 komment
Balatonátúszás csak embereknek! Vaddisznók nem ússzák meg...
4730 0 14 Izé
fröccs: Szegény röfi, felháborító ez az eset! :(((((
cica-bi: Sztem emberből is van annyi "állat" akiktől félni lehetne, kár h őket nem lőhetjük le, vasá [...]
Lizsu: A végén a halak sem úszhatnak a déli oldalra büntetlenül... BARMOK
Mind a 14 komment
Extreme hintázás :)
9035 6 7 Izé
Mimis: Ettől függetlenül egy gyerek az UNIO kompatibilis hintával is képes 600 különböző módon ki [...]
Nyúzó: Már nem sok helyen találni azt a láncos fenékbe faszálkás hintát melyen még boldog gyermeké [...]
ibor90: Ez azér gondolom nem ment elsőre...addig vajon hány szaltó sikerült félre?
Mind a 7 komment
Ebéd egy londoni metró járaton. :)
Kíváncsi vagyok, hogy egy pesti vonalon mit tennének a járaton utazók. :S
4556 0 3 Izé
rneee: hogy mi lenne pesten?! a cigányok egy pár másodperc alatt nemhogy a kaját, az egész étkészlet [...]
Cromex: Igen, én is ezen gondolkodtam :)
RdsG: Ez az új generációs terrortámadás... mérgezett kaját etetnek a metrón utazókkal :P
Egy kép, és amit ki lehetett hozni belőle :)
17070 8 28 Izé
Máln@: hát a 2 tornyos,és a sokrepcsis nyert nálam :)..annyira jóksztem........x)
bandee1219: Milyet?
Lilu__cica: Jééééé. Rájött....
Mind a 28 komment
Állítólag létezik egy rákellenes szer, amely mellékhatások nélkül csökkenti szinte az összes daganat méretét, ráadásul olcsón és könnyen előállítható. Ez a DCA (diklór-acetát).
A gyógyszergyárak viszont nem akarnak milliókat költeni a klinikai kísérletekre - mivel a szer nem szabadalmazható és így nem profitálhatnak belőle. Többi a videóban...

+ pár magyar cikk, amit találtam a témában:
Rákellenes csodaszer - vagy mégse?
Új remény a daganatok kezelésében
Rákbetegek engedélyezés nélküli gyógyszert próbálnak ki
1755 2 9 Izé
wnw: osztom yorgash!a pénz a kulcs itt ezt mindenki tudja, úgytudom a legnagyobb biznisz a gyógyszerip [...]
Balázs: jól értem?ha nincs belőle profit akkor hagynak millliókat meghalni???
metaljesus: a cikkek jók de a pasi nekem kicsit tvshopos :S remélem egyszer tényleg működni fog ez a cucc
Mind a 9 komment
Kis emberek
3994 0 5 Art Izé
Balpar: Nagyon jóóóóóóóóó. a madárürülékes kimondottan, az ilyen téma nagyon meg tud fogni
Bizsu: péntek van...ma bárrrmi megtörténhet =) ...és meg is fog történni...én már tudom. :D
dealer: De jó lehet annak az embernek aki az első képen van!
Mind a 5 komment
Kis emberek
4083 3 5 Izé
Balpar: Nagyon jóóóóóóóóó. a madárürülékes kimondottan, az ilyen téma nagyon meg tud fogni
Bizsu: péntek van...ma bárrrmi megtörténhet =) ...és meg is fog történni...én már tudom. :D
dealer: De jó lehet annak az embernek aki az első képen van!
Mind a 5 komment
Nagggyon súlyos amatőr videó egy afrikai szafariról, érdemes végignézni!
14317 6 13 Izé
Optimus Prime: Megmenekült, egy csoda volt :)
brigi_cica: én nem tudtam végig nézni :( megmenekült a kis borjù?
Mimis: Steve Irwin beelőzte. Ő volt a krokodil. :)
Mind a 13 komment
Ma pont pizzát akartam rendelni ebédre, de már meggondoltam magam...
4653 0 8 Izé
Legeslegebb: Ennek a pizzának a puszta gondolata is gusztustalan! Nekem nem tudnának annyit fizetni, hoigy ezt [...]
Wync: Egyszer alkottunk entomo pizzát( csótány ászka lisztkukac) előtte alkohollal fertőtlenítettü [...]
mekecske: Reformkonyha barátaim, kéne javasolni a szadesz csúcsnak
Mind a 8 komment
HydroSlide - ahogyan egy hawaii lány csinálja. :)
Tetszik ez a mozgás, órákig el tudnám nézni. :D
7853 0 10 Izé
Schabee: hm ez jó csak semmi értelme :)
metaljesus: nekem tetszik bár ha én csinálnám lehet nem lennének rá kíváncsiak ennyien :)
Luflee: egy oldal jon elo, a toltsdfel magad... a srac dobol ott mindenen, meg ilyesmi.
Mind a 10 komment
Tetris 3D - tetrizzé élőben ;)
2342 0 3 Izé
eol: A termék leírásában ott van a működése is: nem olyan alakzatot veszel fel, amilyent akarsz, h [...]
nyehőce: Nem tűnik el a sor? Akkor minek van oldalt az a sok húzogatós bizbasz izé? ;)
Nirvana: de szar.. semmi értelme...olyan alakzatot veszel fel az asztalról , amilyet akarsz... meg nem tű [...]
Húúúú, több mint 20 kilós megagigaóriás mexikói varázsgomba. 8D
Asszem ettől egy kisebb hadsereg is rendesen betépne. ;)
3065 1 10 Izé
nyehőce: Szerinted ott örökké él? Meg kell enni jól... :D
ReAm1: Hát erröl van szóó.. találtak egy uj fajt és ki is pusztitják ?:) Mért ne mvolt jo helye a f [...]
LittleDeejay: Varázsgomba.... mmmmmm.. Legyek okos... Jé okos vagyok, beszarás... Jaj beszartam, de hülye [...]
Mind a 10 komment
Ez a japán csóka több mint 100 guminővel él.

És egyre több férfi él választ magának "sex doll" társat: Guys and Dolls
11142 0 14 Izé
Bizsu: Ez nézőpont kérdése
here: miért? beteg vagy?
Bizsu: fejezzük már be ezt a betegesezést...
Mind a 14 komment
4 évszak 1 képen
7313 0 10 Art Izé
Su: nekem nem lenne türelmem ennyit vacakolni velük
Cromex: :| :P
Bakeyoo: Ne dugdosd :P
Mind a 10 komment
4 évszak 1 képen
7440 21 10 Izé
Su: nekem nem lenne türelmem ennyit vacakolni velük
Cromex: :| :P
Bakeyoo: Ne dugdosd :P
Mind a 10 komment
Egy jó ok, hogy ne csald meg az asszonyt! ;)
7675 1 9 Izé
Joska koma: Persze, mert az autó nem üt vissza.
Su: dehogynem
Mimis: Fogadjunk, hogy szélvédőjavító műhelye van... :) Mondjuk cinkes beadni a biztosítónál kavi [...]
Mind a 9 komment
Sim Day and Night
Ez egy "életszimulátor", melyben a város csicskájaként kezdesz, majd te lehetsz a góré.
7794 1 25 Game Izé
Yvette: Annak a Big mannek, hogy adom oda a pénzt, ha ottsincs??????:D
JeLo: Megint tovább vagyok, most Bob ne menged haza. A játék helpje azt mondja, hogy a Stenghtet 20 fö [...]
JeLo: Most rájöttem a következő lépésre, de mindig megver és elveszi a pénzem Frank :)
Mind a 25 komment
Sim Day and Night
Ez egy "életszimulátor", melyben a város csicskájaként kezdesz, majd te lehetsz a góré.
8274 6 25 Izé
Yvette: Annak a Big mannek, hogy adom oda a pénzt, ha ottsincs??????:D
JeLo: Megint tovább vagyok, most Bob ne menged haza. A játék helpje azt mondja, hogy a Stenghtet 20 fö [...]
JeLo: Most rájöttem a következő lépésre, de mindig megver és elveszi a pénzem Frank :)
Mind a 25 komment
Snowman Salvage - egy igazi nyári..izé..téli hóemberépítős játék :)
3177 0 1 Game Izé
Hullamosó: Boldog karácsonyt!!!!!! XD
Snowman Salvage - egy igazi nyári..izé..téli hóemberépítős játék :)
3667 0 1 Izé
Hullamosó: Boldog karácsonyt!!!!!! XD
Google Tricks, Hacks and Easter Eggs
5255 6 2 Izé
Baci: Wao! Micsoda tudás birtokába jutottam.
BioToN: A google windows is műxik
Egy kis F1 történelem.
3582 4 2 Izé
NSB: A régiek valóban bátrak voltak, de a mostani F1-es autókhoz már nem kell bátorság, csak sok s [...]
bubi66: A bátrak sportja . Kivételesen bátor emberek a régiek és a maiak is .
Eszkimó sláger :D
3741 5 15 Izé
Menyet: xD
ReAm1: Nagyon durván osztják :D
peet: Nem tudom, melyik a jobb, a video vagy a kommentjeitek.... :)
Mind a 15 komment
A gyors öregedés (és leépülés) titka: a Meth
10463 6 42 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/41343_a-meth-arcai-ne-drogozzatok-d?mode=latest&position=13 [...]
mekszamnojz: hat nem :(
bungle: Szerintem érted te is a videót.
Mind a 42 komment
Régebbi postok...