REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
MAC or PC
Ennél mélyebbre nem süllyedhet a kockaság... XD
5469 0 0 Izé
Ennyi olajunk van még...
3309 2 11 Izé
Su: városban közlekedj bringával. nekem egy kényelmes nagy dög amerikai autóm van, de nem érzek k [...]
buldozer: Bocsi,meg valami.Az usaban gyakorlatilag nem ismerik a KRESZ-t,kb negy dologert buntet a rendor.Stop [...]
buldozer: Hi.Az usa-ban pillanatnyilag,3$(atlagban) a benya gallonja,egy gallon=3,78 liter.(Californiaban 4$ f [...]
Mind a 11 komment
Ez itt nem más, mint egy 2.0l turbós SUBARU STI motorral hajtott QUAD!!! xD

Itt meg egy Turbo Raptor.
4015 0 3 Autó Izé
bandee1219: Hát az biztos, hogy egy 250-es quad is elég, hogy meghalj, egy 400-450-es biztos, ezmeg...
Muttafukka: és hogy tolhatja az orrát...
Dzseri: idióta állat! Ennyi lóerőt ennyi kg-hoz... igazából biztos h felesleges is, mert nem tudja kih [...]
Ez itt nem más, mint egy 2.0l turbós SUBARU STI motorral hajtott QUAD!!! xD

Itt meg egy Turbo Raptor.
3999 2 3 Izé
bandee1219: Hát az biztos, hogy egy 250-es quad is elég, hogy meghalj, egy 400-450-es biztos, ezmeg...
Muttafukka: és hogy tolhatja az orrát...
Dzseri: idióta állat! Ennyi lóerőt ennyi kg-hoz... igazából biztos h felesleges is, mert nem tudja kih [...]
Ezt az oldalt tegnap találtam és úgy érzem, hogy meg kell osztanom Veletek!! xD Röviden annyit tudok róla leírni, hogy itt megtalálhatsz egy csomó hasznos/haszontalan holmit (pl. klíma, bicikliből chopper, wi-fi antenna), amit akár otthon egy kis szakértelemmel Te is elkészíthetsz! Jó munkát! xD
9306 11 4 Izé
fex: igazán nincs mit:D
Opra: Van 1-2 dolog, ami megmozgatta a fantáziámat...megyek is ki a sufniba barkácsolni! :)
Dave85: és ha elszabadul a mini tornádó akkor az nagyobb lesz
Mind a 4 komment
Verekedős gémizé diktátorokkal, közméltóságokkal és egyéb híres emberekkel.
7875 3 9 Game Izé
Clipse: XD ez nagyon XD játék XD
Rezila: Borzalmas. :) Hitler és a földgömb...nagyon erotikus. :)
moennig: Ghandi tehene a legnagyobbXD....
Mind a 9 komment
Verekedős gémizé diktátorokkal, közméltóságokkal és egyéb híres emberekkel.
8412 4 8 Izé
Rezila: Borzalmas. :) Hitler és a földgömb...nagyon erotikus. :)
moennig: Ghandi tehene a legnagyobbXD....
mózesgizmó: azéért !:)
Mind a 8 komment
Tedd próbára a megfigyelőképességed... és az idegeid. A 8. szinten túl már elég kiborító!
16694 5 42 Game Izé
zizike: You are a Spot The Difference !!! MASTER PLAYER !!! You have: 14 Gold speeds 19 Silver speeds 45 [...]
eol: Valahogy továbbléptem :) Ha nem sikerül továbblépned, pedig már 20-szor megcsináltad ugyanazt [...]
sapkabarna: You have: 77 Gold speeds 0 Silver speeds 1 Bronze speed Gücsög.
Mind a 42 komment
Tedd próbára a megfigyelőképességed... és az idegeid. A 8. szinten túl már elég kiborító!
20811 12 42 Izé
zizike: You are a Spot The Difference !!! MASTER PLAYER !!! You have: 14 Gold speeds 19 Silver speeds 45 [...]
eol: Valahogy továbbléptem :) Ha nem sikerül továbblépned, pedig már 20-szor megcsináltad ugyanazt [...]
sapkabarna: You have: 77 Gold speeds 0 Silver speeds 1 Bronze speed Gücsög.
Mind a 42 komment
Nem, nem photoshop, ő Eclyse, a "zorse". :) Anyukája ló, apukája zebra.
2857 0 78 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=cGtwI84KtnY&fmt=18
bungle: enti küldte: Különleges hibridek az állatvilágban http://www.origo.hu/tudomany/20071005-az-oszv [...]
wtf: Zonkey: http://www.messybeast.com/history/zedonk.htm" target="_blank">http://www.messybeast.com/hist [...]
Mind a 78 komment
Na ez a hal egy kicsit megdolgoztatta pelikán elvtársat.... :))))
4670 0 4 Izé
Tomcsisz: LOL ez romaniaban volt...
Balázs: kiváncsi lennék mi lenne ha egyszer kiszakadna ez a bőr bigyója
Ency: Miért? te eszel macskát? :D
Mind a 4 komment
Mivel az Ébredés ekkora sikert aratott, gondolom beküldöm ezt.

A legnehezebb rejtvény az interneten

Bármit használhatsz, de direkt segítséget, azaz csalást, nem. Olykor változtatnak is némelyik epizódon.
Kétlem, hogy egyáltalán tízig eljuttok vele, valóban eszméletlenül nehéz.
Cselesebb mint az Ébredés. Google-ra feltétlenül szükségetek lesz. Angol nyelvű, itt is kell olykor a címsorba módosítani, ésatöbbi ésatöbbi.
Van fóruma is, ahol mindegyik szinthez van segítség.
Segítséget kezdetben a kép alatt is rendszeresen kaptok.
Sok szerencsét, türelmet! :D
9201 2 65 Game Izé
Husee: mit kell ott?
Husee: Nem tudom megcsinálni a 3 as szintet
Orsika5: Sziasztok Srácok! Én még a 4-esnél akadtam el :-). Nem látok semmit pedig már kivilágosítot [...]
Mind a 65 komment
Mivel az Ébredés ekkora sikert aratott, gondolom beküldöm ezt.

A legnehezebb rejtvény az interneten

Bármit használhatsz, de direkt segítséget, azaz csalást, nem. Olykor változtatnak is némelyik epizódon.
Kétlem, hogy egyáltalán tízig eljuttok vele, valóban eszméletlenül nehéz.
Cselesebb mint az Ébredés. Google-ra feltétlenül szükségetek lesz. Angol nyelvű, itt is kell olykor a címsorba módosítani, ésatöbbi ésatöbbi.
Van fóruma is, ahol mindegyik szinthez van segítség.
Segítséget kezdetben a kép alatt is rendszeresen kaptok.
Sok szerencsét, türelmet! :D
8807 7 66 Izé
gameover: AJJJJ MI A F*SZT KELL CSINÁLNI A 3 szinten????????????????????????
Husee: mit kell ott?
Husee: Nem tudom megcsinálni a 3 as szintet
Mind a 66 komment
Egy kis fejtörő, hogy ne unatkozzatok! :)
16194 2 186 Game Izé
nearo: akinek nem megy tovább az elsőn, az próbálja az izé-s link nélkül: http://dape.hu/ebredes
Rezila: Hát én nem értem ezt a játékot. Hol kell keresgélnem a neten?
meri88: Valaki adja meg az MSN címét légyszi aki tudja az összes megfejtés magyarázatát:)
Mind a 186 komment
Egy kis fejtörő, hogy ne unatkozzatok! :)
14424 5 188 Izé
Marton350: az is a feladat része h talájjuk meg a helyes linket ami elvezet a oldalhoz? :D
Marton350: segíccség emberek! nekem 1ik link se indul el ,és nemtok vele jáccani
nearo: akinek nem megy tovább az elsőn, az próbálja az izé-s link nélkül: http://dape.hu/ebredes
Mind a 188 komment
Nem tudom, mi volt az eredeti elképzelés, de biztos nem ez... :)
15440 1 12 Izé
Schabee: ez most is akarhatott lenni? :S
bubi66: Lehet hogy kamu , de az is lehet hogy nem az emberek végtelenűl felelőtlenek .... nekem erről az [...]
Cromex: Azt elfejelted, hogy ezek japánok.
Mind a 12 komment
Pootris - végre egy kultúrált játék :D
10340 2 10 Game Izé
ka019: Ezt a sz.rt!Szó szerint:)
Mimis: Annyi a lényeg, hogy a buditól (jobb oldalról) csőrendszert kell építened a lefolyóig (bal ol [...]
kukii: a másik oldalra?
Mind a 10 komment
Pootris - végre egy kultúrált játék :D
11469 8 11 Izé
BleedingDante: Naon eszement 1 gém az 100 de jó is sztem naon jó a hang is benne legalább 20 percig el lehet ve [...]
ka019: Ezt a sz.rt!Szó szerint:)
Mimis: Annyi a lényeg, hogy a buditól (jobb oldalról) csőrendszert kell építened a lefolyóig (bal ol [...]
Mind a 11 komment
"Jajj úgy élvezem én a strandot..." :)))
8714 3 1 Izé
varazs: Hehe, jòpofàk...
Billentyű nyomkodós zenélős eltalálós gémizé - szerintem.
5187 2 4 Game Izé
Dawe: szerintem ha az ember tanult gépírást és van egy kevés zenei érzéke akkor tök könnyű az eg [...]
kukii: űh naon bele lehet zavarodni egy idő után
Bakeyoo: Kitűnő párosítás! (zene + játék)
Mind a 4 komment
Billentyű nyomkodós zenélős eltalálós gémizé - szerintem.
5703 2 4 Izé
Masakari: a todays the day-ben 3. vok:D (Pici néven) XD
kukii: űh naon bele lehet zavarodni egy idő után
Bakeyoo: Kitűnő párosítás! (zene + játék)
Mind a 4 komment
Itt már említette eNMi a kommentben Paul Potts-t, ezt a nagyszerű tehetséget. Most láthatjátok a videóját, ami elkápráztatta a zsűrit... :D
(Azért nézzétek meg az eredetit is!)
5710 4 4 Izé
ReAm1: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ez nagyon nagyon durva,,,
peet: Hihetetlen, milyen jó hangja van a pasinak...ezek után, ezt már nyugodtan megtehette...a zsűri [...]
bagoly007: Sorry, azt akartam irni hogy ez jo, jot rohogtem rajta, de amugy megneztem az eredeti videot is, es [...]
Mind a 4 komment
Itt nincs jobb egér! :D
Nézzük, ki mit tud...
18559 3 39 Game Izé
Kiscsuri: -.-"Én tényleg hülye vagyok.Vagyis nem már kezdtem félni de simán megoldottam csak én beleolv [...]
Kiscsuri: Ja várjál,h itt nem egyenes csak folytonos!
Kiscsuri: Nah jó én már meguntam az A,B,C-t.Még 1 perce sem próbálkozom de meguntam.Rajzoltam is de leh [...]
Mind a 39 komment
Itt nincs jobb egér! :D
Nézzük, ki mit tud...
18691 15 30 Izé
LoGi: ezek faszák küggyetek még ilyet :D
rubigo: Gondolom a képen láhatóra írtad. nézd meg a többit is! :)
xXxEmObO.oYxXx: 3:42 mp alatt :D túúúúl könnyű volt xD
Mind a 30 komment
Energiagazdaságos villás targonca :)))
1967 2 1 Izé
Maccoyi: Nem rossz ötlet,nekem tetszik, csak nagy súlyt nem nagyon lehet vinni vele! Nálunk, a legkönnyeb [...]
Azt mondaná az ember, ezek csillagképek...
Arcane Fractals
4630 0 3 Art Izé
Balpar: jah h ez ilyen egyszerü :D
johnnyblack: ezt megtanulom :D
kKNd: de jól néznek ki :O
Azt mondaná az ember, ezek csillagképek...
Arcane Fractals
4859 3 3 Izé
Balpar: jah h ez ilyen egyszerü :D
johnnyblack: ezt megtanulom :D
kKNd: de jól néznek ki :O
Torzszülöttek, sellők, hat ujjú emberek, Chupacabra...
Takeshi Yamada múzeuma
9728 2 8 Izé
varazs: Hàààt, aki tud angolul, annak jò.Sajnos èn nem tudok.Kòszi a fordì [...]
Spoke: Eeeemberek emberek, hány évesek is vagyunk? Nem kifestőkönyv, van ott szöveg is, azt is el kell [...]
Nebhotep: most szerinted tényleg vannak chupacábrák,és sellők....meg a 6 ujjú embereket elhiszem.....me [...]
Mind a 8 komment
Egy remek sámán, egy észak-keleti faluból... :)))

Itt a folytatás...
3273 0 0 Izé
Hej, halászok, halászok,
Mit fogott a nyilatok?
Nem fogott az egyebet,
Repülő szárnyú keszeget.
;)
6170 1 12 Izé
Dawe: ezért fertőtlenítik le a horog ütötte sebet
Su: nem értem miért baj az egyeseknek, ha valaki ősi módszereket választ élelemszerzésre mert az [...]
Su: szerintem kezdj el éhenhalni, ugyanis minden étel amit megeszel valamilyen technikával, fondorlat [...]
Mind a 12 komment
Aki ismeri, annak azért, aki meg nem, annak meg azért... 4 francia, akinek szerintem lemezjátszón kívül semmi nem volt a gyerekszobájában...
A sztori lényege a következő: 5 lemezjátszó, 4 ember. Az egyik lemezjátszón csak az alap szól folyamatosan, ahhoz nem nyúlnak. A másik négyen egy zeneszám egy-egy hangsávja van felvéve... a többit nézzétek meg!
A Technics által rendezett DMC bajnokságot ha jól emlékszem 7 éve nyerik meg folyamatosan. (Mindenki nézheti, semmi tucc tucc izé nincs benne).
8146 10 25 Izé
MAGura: Igazat beszélsz. A gitárhangos dolgot pedig csak példának mondtam, nyilván valóan, mivel vég [...]
wtf: "Szerinted a loop-ok maguktol születnek?" És, ez most hogy jön ide? Nem arról volt szó, hogy g [...]
MAGura: Ja amugy Te is ott irod "vagy mások által megírt", a mások azok kik? :D
Mind a 25 komment
2008. május 22-én jön nyugdíjas Indy! ;)
Ford az Indiana Jones 4 bemutatásakor már 65 éves lesz...
4819 0 11 Film Izé
eNMi: asszem szerzek 1 koponya alakú poharat és abba fogom kérni a kólát, nomeg kiválogattatom a pat [...]
bungle: paperdice küldte: http://shop.indianajones.com/ Nem tudom ti hogy vagytok vele... De én már nagyo [...]
bungle: Shifty_ küldte: Megérkezett a május 22-én mozikba kerülő Indiana Jones IV végső kedvcsinál [...]
Mind a 11 komment
2008. május 22-én jön nyugdíjas Indy! ;)
Ford az Indiana Jones 4 bemutatásakor már 65 éves lesz...
4620 0 11 Izé
eNMi: asszem szerzek 1 koponya alakú poharat és abba fogom kérni a kólát, nomeg kiválogattatom a pat [...]
bungle: paperdice küldte: http://shop.indianajones.com/ Nem tudom ti hogy vagytok vele... De én már nagyo [...]
bungle: Shifty_ küldte: Megérkezett a május 22-én mozikba kerülő Indiana Jones IV végső kedvcsinál [...]
Mind a 11 komment
Márciusban még megvolt, májusra már eltűnt egy tó. Kinek a keze lehet a dologban? David Copperfield már megint unatkozott? Esetleg szomjas ufók jártak arra? Vagy netán familiárisan hiperpigmentált egyének ellopták a drága H2O-t? Tippelj te is... :D
2995 0 3 Izé
kanoc: Szerintem kiitta a gödény
varazs: Biztos, hogy ugyanott kèszùlt a kèt kèp?
Szama: elpárolgott..:Dami nem lehet..
Régi darab ugyan, egyszer valami looser a Fábry showban próbálta utánozni... de itt az eredeti... "Hogyan táncoljunk egy rave bulin!"
4894 3 13 Izé
Bizsu: Amint felkerül a szar a polcra, rögtön dzsemnek képzeli magát.
Tius: Ne is törődj vele, Yaga. Ha kicsi a farkad, és úgy oldod a komplexusaidat, hogy nagy embernek é [...]
kanoc: pfff...Ostoba vagy!
Mind a 13 komment
SuPuzzle - aki megoldja kap egy 10-est :)
12338 1 54 Game Izé
SexyBaby18: én is megcsináltam... ne legyél oda magaddal emo...
xXxEmObO.oYxXx: megcsináltam!! :) bibibí xD
NoSuker: 3-kút-3 ház.... klasszikus
Mind a 54 komment
SuPuzzle - aki megoldja kap egy 10-est :)
13342 6 54 Izé
SexyBaby18: én is megcsináltam... ne legyél oda magaddal emo...
xXxEmObO.oYxXx: megcsináltam!! :) bibibí xD
NoSuker: 3-kút-3 ház.... klasszikus
Mind a 54 komment
A nap kérdése: Hányszor kell rúgatni egy 11-est?
6669 1 8 Izé
Insane: Teljesen mindegy, az van amit a Biró mond, fuj, jelez, mindig neki van igaza akkor is amikor nem. E [...]
Balázs: először azt hittem hogy addig löveti míg ki nem végi a kapus vagyis hogy bunda de nem szal lehe [...]
Mein.Kampf: Ez a bíró egy f@sz, ilyen nincs, pontosabban a büntetőt úgy kell elvégezni, hogy a játékos m [...]
Mind a 8 komment
Lim Art - egy 21 éves orosz lány képei
2539 0 4 Art Izé
D-vid: most akkor 1 v 21? amugy nagyon szépek:D
Split: Oroszlán(y) xD
ka019: Tévedtem...k.rva szépek!!!
Mind a 4 komment
Lim Art - egy 21 éves orosz lány képei
2509 1 4 Izé
D-vid: most akkor 1 v 21? amugy nagyon szépek:D
Split: Oroszlán(y) xD
ka019: Tévedtem...k.rva szépek!!!
Mind a 4 komment
Régebbi postok...