REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mirror's Edge E3 2008 videók!
677 0 0 Tech Izé
Hm erre mit is lehetne írni... passz. Javaslom meghallgatni és a kommentárok majd minősítik ezt a zenét! :)
Binary Finary - 1999 (Best version released)
1286 3 4 Zene Izé
Niccoyi: Örömet és boldogságot okoztál nekem ezzel a muzsikával K.G.B.!Köszike! :)
Mordred: vazzeg megint nem jól írtam :@ szóval a zárójel elé még beszúrnám ezt: szám
Mordred: Jó határozottan jó! És ezen a kijelentésemen én lepődtem meg a legjobban mivel rokker lennék [...]
Mind a 4 komment
Die Ärzte - Junge

Cenzúrázatlanul (18+), magyar felirattal
 
841 1 5 Zene Izé
csicsilla: kellemes zene ,megnyugtató klipp kell több?
Killex: Es gibt nur einen Gott, Bela Farin Rod...:D az egyik legjobb német együttes (hiába punk rock:P) [...]
ZeroO.: ez most komoly? ez baromság.
Mind a 5 komment
American Head Charge - Loyalty

minneapolisi Nu metal/Industrial metal banda,(néhol) szerethető, dallamos zenével:)

Just So You Know

All Wrapped Up
297 0 0 Zene Izé
Alove For Enemies - Tread On My Dreams
243 0 0 Zene Izé
Hátizsák és madárkalitka keresztezése
781 0 4 Tech Izé
Balázs: kár hogy nincs madaram:D
anon: Nem, ez egy igazi kalitka... műmadárral a belsejében :D
anon: Ha nincs barátod és magányos vagy bármikor magaddal viheted a madarad :D
Mind a 4 komment
Egy újabb Murphy's Gesetz!!!

Volt már irodás, és télapós, de volt már mikor otthonában, és volt amikor a randiján kellett felidegesítenünk!!

Jó szórakozást!
13624 4 20 Game Izé
MegaZuzu12: nagyon jó játék
MegaZuzu12: jó játék
thegrenma: megvan 180*!!! 1: a férfi italába a zöld flakonból tönteni 2: ömgyújtóval a fákját meggyú [...]
Mind a 20 komment
Barátságos mérkőzést játszott tegnap a Hibernian és az FC Barcelona. A végeredmény 0:6 a Barcelona javára. Nézd meg a szép gólokat. :)
341 0 1 Sport Izé
Inferno: És ez még nem a teljes csapat :D Visca el BARCA! a legjobb csapat
DJ Hazard - Killers Dont Die
Get The Fuck Up

Murder Tonight
Honlap
451 1 0 Zene Izé
Alfonso megtanít titeket, hogyan táncoljatok JÓL! :D
8648 3 122 Izé
spider86: most csak ez jutott de aki érti az leszűri a lényeget
spider86: Enit helyett idén nekem csak fórum jutott, sört inni szeretek én is amennyit csak tudok, Egyete [...]
Szama: A vallasom Csak ivás meg a nőzés és nincs a pénz miatt étsébe esés, mert buli az élet. fole [...]
Mind a 122 komment
John Carmack legújabb grafikus motorját alkalmazó Rage is jelen volt az idei E3-on
694 0 0 Tech Izé
Fler - Deutscha Bad Boy



Német rapper. Ez a száma "büntetés", kifejezetten szar. viszont a klip jól sikerültl Egy másik száma, ami elég jó (szerintem).
469 0 0 Zene Izé
Mona Lisa a kertben
2331 0 1 Art Izé
spider86: legalább lett egy sportcsík a hátán a sok munkától
Mona Lisa a kertben
2497 1 1 Izé
spider86: legalább lett egy sportcsík a hátán a sok munkától
Megnyílt a világ első homokszállodája! ;)
A dél-angliai Dorset grófság egyik strandján épített hotel egy éjszakára csupán 10 fontot (~2900 Ft) kér! :)
4516 1 12 Art Izé
bungle: Azt is megtanulhattad volna itt a zizé.hu-n a sok okosság mellett, hogy érdemes előbb a postra k [...]
Laci: Igen bungle, én elhittem, hogy áll az illető épület. Szerintem lehetséges építeni ilyen ép [...]
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2008/07/worlds-first-sand-hotel.html (ha esetleg v [...]
Mind a 12 komment
Megnyílt a világ első homokszállodája! ;)
A dél-angliai Dorset grófság egyik strandján épített hotel egy éjszakára csupán 10 fontot (~2900 Ft) kér! :)
4736 3 12 Izé
bungle: Azt is megtanulhattad volna itt a zizé.hu-n a sok okosság mellett, hogy érdemes előbb a postra k [...]
Laci: Igen bungle, én elhittem, hogy áll az illető épület. Szerintem lehetséges építeni ilyen ép [...]
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2008/07/worlds-first-sand-hotel.html (ha esetleg v [...]
Mind a 12 komment
Egy csodálatos optikailag tuningolt 4 kerekű Baliról :)
7000 0 13 Autó Izé
consiglieri: ne haragudj, de az egy szuperintelligens dawson és a haverok irattartó volt.. :)
Savitra: Erről kábé az jut eszembe, mikor a South Parkban Cartman egyesült a számítógéppel...
Belkar: én mikor először megláttam azt hittem össze van törve de komolyan :)
Mind a 13 komment
Egy csodálatos optikailag tuningolt 4 kerekű Baliról :)
6997 4 13 Izé
consiglieri: ne haragudj, de az egy szuperintelligens dawson és a haverok irattartó volt.. :)
Savitra: Erről kábé az jut eszembe, mikor a South Parkban Cartman egyesült a számítógéppel...
Belkar: én mikor először megláttam azt hittem össze van törve de komolyan :)
Mind a 13 komment
A doboójátékos fájdalmas esete a megütött labdával.
393 0 1 Sport Izé
hobbitka: Ez garantált agyrázkódás. Nagyon kemények és nehezek ezek a labdák a méretükhöz képest. S [...]
Egyszer megkérdezték Cserháti Zsuzsát, hogy mi a véleménye a kortárs, sztárolt amerikai énekesnőkről. Két nevet említett, akiket szerinte minden látszat és felszínes sallang mellett is "gyönyörűség hallgatni", mert ők "tudnak énekelni".

A nem saját dalát, de azt talán a legszebben előadó hölgy a képről érhető el, az ABC-sorrendben második énekesnő legismertebb dala pedig itt hallgatható meg. Fiatalon és normálisan pedig itt és itt hallhatók-láthatók.

"A tehetséges embereket kicsinálják, ugye?" című rovat második részét láthattuk, ezúttal még jobb énekesnőkkel.
645 1 0 Zene Izé
Hopsz...itt még az előbb korcsolyázott valaki!  ;D
545 0 3 Sport Izé
andreaspreg: szerintem photoshop :)
Jozef7: De hogy került oda a víz??? Photoshop??
Öcsi: most ugrott a majom a vízbe :D:D:D:D
Blues Brothers - Sweet Home Chicago

Mindenkinek csak ajánlani tudom. ;-)
1102 3 1 Zene Izé
Grex: Bluesrajongóknak alapfilm.......szeretem.
Csetepaté a Los Angeles Sparks - Detroit shock női NBA mérkőzésen. A mérkőzést egyébként a Sparks nyerte 81:84 arányban.
415 0 0 Sport Izé
Pencil Rebel - maga a játék nem igazán akciódús, de a kivitelezése igencsak tetszetős!
2522 1 5 Game Izé
Errtu: grendelio küldte a második részt: http://www.clockworkmonster.com/243-Pencil-Rebel-2.html
s.csuli: ahol meg ráz az árem mit kell csinálni?
MVS: ez tényleg aranyos volt köszi!
Mind a 5 komment
Robert Miles - Children
544 1 1 Zene Izé
dXter: ez eddig hol maradt már??....végre. 10pont ;)
Michael "Nick" Nichols fotói
2953 0 1 Art Izé
|-=O=-|: Huhhh, nagyon profi képek! Kedvenceim: http://michaelnicknichols.com/images/zoom/ngm1997-12-cover.j [...]
Michael "Nick" Nichols fotói
3072 1 1 Izé
|-=O=-|: Huhhh, nagyon profi képek! Kedvenceim: http://michaelnicknichols.com/images/zoom/ngm1997-12-cover.j [...]
A világ legmagasabb hintája Kínában - 213 méter magasan.
5484 1 4 Izé
Re-Peet: ..én meg Kaprunban 3000m felett.. nekem sem volt övem :D
madMate: ez kamu, hintáztam én már a Zempléni-hegységben 420 méter magasságban, és még ilyen biztons [...]
Tuxi: Ne nézz annyi Animét ^^
Mind a 4 komment
Mielőtt kattintasz, tippelj milyen állat alszik békésen a póznán. :D
13603 0 50 Izé
velvetvamp: Nagyon édesen szundikál, de szegény hogy kerülhetett oda??
superxaba: Flamingó?
BlackWidow: [igerem utolso komment itt] az az oz ha bekesen alszik, kopaszra nyirom magam....
Mind a 50 komment
Kedvenc iPhone kiegészíőm: iBeer 2.0. :D

1506 3 10 Tech Izé
SSly: amikor éjjel melóztam akkor meg is utáltam a sört most, mikor este van meló, még tudok inni me [...]
rivaul: Én is pincér voltam évekig s utálatos szakma :D A csapolás meg még utálatosabb... Csak tölt [...]
SSly: nekem meg a sör jön be naon, mivel pincér vok ezért csapolgatok is néha, és nekem elhihetitek [...]
Mind a 10 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az orchidea, mert még növény úgy sem volt, ha jól emlékszem és persze aki a virágot szereti rossz ember nem lehet. :D

Rendszertanilag a zárvatermők (Angiospermatophyta) törzsébe, azon belül az egyszikűek (Monocotyledonopsida) osztályába tartozó családba több mint 25 000 ismert faj tartozik, de még napjainkban is fedeznek fel újabb és újabb fajokat. Például 2006-ban Pápua Új-Guineában, a Kutubu tó környéki esőerdőkben mintegy húsz olyan orchideára bukkantak, aminek legtöbbje valószínűleg új fajként kerülhet leírásra. Ezek egyike a képen látható Cadetia kutubu nevű faj.

Magyar Orchidea Társaság

Australian National Botanic Gardens

Bene László Orchideás oldala

Macro
1547 3 3 Izé
izébigyó: Volt már növény ismeretterjesztő, rosszul emlékszel. Pl. a raflézia ( http://www.ize.hu/commen [...]
Purple: szeressük :)
Zsolt86: Megy a tíz pont (:
Plüssmaci gyémántszemekkel és 24 karátos nózival. Csupán 43000 £ (12.700.000 Ft), még jó hogy lehet kapni...
1275 0 1 Izé
Jozef7: Vegyünk már egyet!!!! Olyan jóó lenne! :D
Cadel Evansnél még mindig hat az anyag... Don't touch me! :D
575 0 0 Sport Izé
Német szuperkupa.

Borussia Dortmund – Bayern München 2-1

Hajnal Tamás nagyon nagy gólt vert! :D
515 0 1 Sport Izé
Balázs: az eredeti szöveg azé jobban hangzott de megértem :D
Tetris - egy picit másképp

(az egérrel tudod mozgatni, illetve letenni az elemeket. a szóközzel tudod forgatni)
1707 3 0 Game Izé
Sajtkeresés a labirintusban

A játék ami iszonyat ronda, de iszonyat jó!
(és igen. az a mozgó paca egy EGÉR :) )
1635 0 6 Game Izé
buti Panni: Tök jó!Cin cin cin:)
Lilly: Ez nagyon aranyos volt! =)
bikarbona: ez pont olyan mint a Junior Seniornak a Move your body c. klipje :)
Mind a 6 komment
Már volt pár parkolós game.
Íme egy újabb.

(rákerestem többször, de nem találtam, noha ismerős - errtu)
4112 2 3 Game Izé
Dawe: 1254 :) ha tolatva állsz be több pontot kapsz
Errtu: Valószínüleg a bevásárlókocsik zavartak meg.
Máln@: Errtu,az a teszkós volt szerintem!:] : http://game.ize.hu/comments.php?post_id=926
Kreatív munkahelyek
4948 4 20 Izé
Jozef7: :D Az jó lenne nagyon.
CRaPtRaSH: vagy inkább csináljunk egy ilyen céget :D de most komolyan mekkora jó lehet már :D ha olyan emb [...]
rezlavor: http://izea.com/careers.html a tobbi rajtad all. vagy bukik. esetleg vukik. megyek kavezni
Mind a 20 komment
Jucifer - Hennin Hardine

Pontius of Palia

When She Goes Out
406 0 0 Zene Izé
Today Is The Day - Mother's Ruin

Steve Austin: gitár, ének
Chris Debari: bass
Derek Roddy: dob
342 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...