REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ezek is tudják, hova kell építeni... ;)
Bhután - Tigrisfészek kolostor
10509 0 13 Art Izé
Balpar: Brutál kilátás :D. Élnék ott csak nincs semmi a közelben...
wtf: http://archibase.net/archinews/14207.html
Balázs: biztos te lennél a király ha még az ország nevét se tudod leírni,akkor a himnusszal főleg baj [...]
Mind a 13 komment
Ezek is tudják, hova kell építeni... ;)
Bhután - Tigrisfészek kolostor
10931 5 13 Izé
Balpar: Brutál kilátás :D. Élnék ott csak nincs semmi a közelben...
wtf: http://archibase.net/archinews/14207.html" target="_blank">http://archibase.net/archinews/14207.html [...]
Balázs: biztos te lennél a király ha még az ország nevét se tudod leírni,akkor a himnusszal főleg baj [...]
Mind a 13 komment
"Szervusz Sanyikám vagy hogy hívnak  Pityu..."

" A raktárbázis a raktárbázison van..."

"Nem érek rá, mert nincs semmi dogom, aztán..."

Áááááá!!!
11808 1 8 Izé
Schabee: már törlődött asszem
pitteee: Sorry de ez sz@r
Bakeyoo: megjáccott... és gagyi.
Mind a 8 komment
Kedvenc táncos videóm. Imádom. Remélem nektek is tetszeni fog! :)
10211 12 24 Izé
bungle: Látom már megint elszabadult a lepontozó elmebetegünk. Nem baj, minden egyes pontozással csak [...]
bungle: Tegnap volt 10 éve, hogy feltöltötték youtube-ra. Rohan az idő. :)
Drevway: Ez mintha én lennék, majmolják a stílusom :D
Mind a 24 komment
A Midomi a hangmagasság, a tempó és a szünetek alapján nagy biztonsággal megmondja, ki énekli eredetiben a mikrofonba dúdolt számot.
4347 5 3 Izé
mimre47: Nem mert nem letölthető csak szöveg.
mimre47: kipróbálom és majd írok.
Schabee: és nem kapott egy kommentet se, akkor senki nem próbálta ki :)
A hét rejtélye: honnan esett egy bazi nagy jégtömb erre a floridai kocsira? (Állítólag nem jár repülő arrafelé...)
6635 1 3 Izé
loller: aszongya a csaj a riportban, hogy netán egy űrhajórol? vagy mi... mennymá, egy meteorit elégne, [...]
mtzolee: hja:) huhhh de szomorú lennék én is ha így kinyírnák a verdám... főleg ha ilyen verdám lenn [...]
Connektor: (J)égből pottyant mesék! :)
Csak úgy szórja a pénzt! :)
Egy német rádióállomás játéka így hangzott: "Mit tennél meg 100 ezer euróért?" Volt olyan nő, aki kihúzatta volna mindegyik fogát... A játékot Marco Hilgert nyerte, aki a nyereményből - ígéretéhez híven - 75 ezer eurót szészórt a tömegbe...

Te mit tennél meg 100 ezer euróért? :)
3060 0 11 Izé
Purple: :DDD Én is. De csak annyiért. (És nem én fizetném nyelviskolának :D)
cila: Százererért még németül is megtanulnék. Kézzel-lábbal. Mit hände und füse.
bungle: Romániába korábban érkezett a Mikulás: http://index.hu/kulfold/2013/04/26/800_ezer_forintnyi_le [...]
Mind a 11 komment
Mert nem nézel a lábad elé, buta robotkuty..izé..robotka. :)
3407 0 2 Izé
oberst: :DDD hogy összecsuklott már.....
Turmion Kätilöt: Egy nagyon pöpec... ekkora égést ! ! !
Vártam, hogy felbukkan a sport-szelet reklámból a rasztagyerek, és segít fürdőgatyós hősünknek eltoltni a hangfalakat...
9144 0 7 Izé
Luflee: Hát ezt azért zenének nem nevezném.. :)
sevenfingers: koszi. kurva jot rohogtem.
wtf: Ahogy nézem, annak nem nagyon fázhat a hasa... csupa szőr elöl. :D
Mind a 7 komment
Egy jó céllövő + egy jófajta puska = no comment
7774 4 0 Izé
Kérek egy puszikát...
5179 0 0 Izé
Gyártsunk végre egy kis havat... hópelyhenként. :)
5440 1 9 Game Izé
Oláh Dóra: Na, itt van 2 a sok közül amit én csináltam! Itt az egyik: http://snowflakes.barkleyus.com/viewf [...]
Oláh Dóra: Én olyan szépeket csináltam
Pocok: http://snowflakes.barkleyus.com/viewflake.php?id=14056143
Mind a 9 komment
Gyártsunk végre egy kis havat... hópelyhenként. :)
5278 4 7 Izé
Pocok: http://snowflakes.barkleyus.com/viewflake.php?id=14056143
Pocok: http://snowflakes.barkleyus.com/viewflake.php?id=14056056 -ez az enyém :)
Connektor: Én is alkottam: http://snowflakes.barkleyus.com/viewflake.php?id=14014365 :P
Mind a 7 komment
Csak egy gombnyomás és máris tiszta a cicuska... :)))
(már látom előre az "állatvédők" kommentjeit, megjegyzem nekem 3 macskám van és imádom őket, nem is fürdetem... de azért jót röhögtem ezen az idióta találmányon).
8709 3 24 Izé
Su: viszont a gazdi tetszeleghet a megmentő szerepében mikor kiveszi onnan. egyébként nem normális [...]
Su: mondott itt olyant valaki, hogy ez hosszúszőrű? hülyegyerek
Mr. Cellophane: Aki ezt kitalálta annak kéne a f*szát satubafogni és adni neki kalapáccsal!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mind a 24 komment
William Pye - Charybdis

Video
6142 0 3 Art Izé
Tündérke: Azta... ez nagyon bejön.mennyi lehet egy ilyen kis "aprocska izé"?
Tims: Ez oltári :D Nekem is!!!!!!!!
moiravoight: Ilyet akarok.
William Pye - Charybdis

Video
6208 1 3 Izé
Tündérke: Azta... ez nagyon bejön.mennyi lehet egy ilyen kis "aprocska izé"?
Tims: Ez oltári :D Nekem is!!!!!!!!
moiravoight: Ilyet akarok.
Ezek a japánok mindent lekicsinítenek? ;)
Most épp 21 ország 102 építészeti műemlékét a Tobu World Square-en.
4906 0 8 Art Izé
alphadog: Nem lehet, hogy ez egy "mozgó show", ami országról országra jár? Hozhatnák ide is...
after: heeh most látom csak, na ja.. ezek valóban ott vannak, nem Japánban:S
after: sztem osztrákba is ezek voltak... mind1..:)
Mind a 8 komment
Ezek a japánok mindent lekicsinítenek? ;)
Most épp 21 ország 102 építészeti műemlékét a Tobu World Square-en.
5091 2 8 Izé
alphadog: Nem lehet, hogy ez egy "mozgó show", ami országról országra jár? Hozhatnák ide is...
after: heeh most látom csak, na ja.. ezek valóban ott vannak, nem Japánban:S
after: sztem osztrákba is ezek voltak... mind1..:)
Mind a 8 komment
Na itt kezdődik a sörhas... ;)
(a lányok úgyis mindig panaszkodnak, hogy csak Bébz rovat van, na most itt egy szexi pasi is :))
7634 1 9 Izé
Su: nem fogyaszt. ugyanis utána rögtön pótolnod kell az energiát, ha folytatni akarod. a schnell pa [...]
Mage_ster: Mondd Szexeltél Te már valaha egy igazit? Amikor csorog a hátadon a veríték? Na ha az nem fogya [...]
mtzolee: legenda??? kung-fu szex-es videóra emléxel?:DDDDDD ami még nagyon fogyaszt az a PC-játékok+fana [...]
Mind a 9 komment
Méghogy egy mobil felrobban? Ugyan már, csacskaság...
6870 0 10 Izé
Joey89: Avagy ha szakszerüen nézzük esetleg az akut cimkézték ujra és robbant fel :)
Connektor: lehet az ebéd helyett ezt tette be a micróba a csávó! :) :DDD
mtzolee: pontosan:)
Mind a 10 komment
Rakétameghajtásos. :)
Nem egészen úgy sült el, ahogy ők azt szerintem akarták... ;)
5254 0 3 Izé
dilidoki12: hát...XD
Su: álalában ezek nem úgy sülnek el ahogy azt az a pár idióta elképzeli:)
Fehn: nagyon jóóóóó
Tehetségesek. Azt ugyan még nem tudom, hogy az egyensúlyozásban, vagy a videoszerkesztésben... :)
Várjál, van máááásik is.
5995 1 6 Izé
bungle: Legalább idősebb korukban magyarázkodhatnak a videóval, hogy miért is lettek hülyék, mikor fe [...]
Su: kiváncsi lennék, mikor fejre ejtik őket, akkor is úgy gondolják, hogy milyen ügyesek?
bungle: Felraktam FunPic-re, link javítva, már megnézheted... Valami új betegség lehet terjedőben: htt [...]
Mind a 6 komment
A 90 legfurább fóbia
Ha pl. nem szeretsz fürdeni, hivatkozhatsz ablutofóbiára. ;)
A phronemofóbiások nem lehetnek túl eszesek, ők a gondolkodástól félnek. :D
Ergofóbia - na ergo ettől sokan szenvednek (keresd meg, mi ez)! :)

Neked milyen félelmeid vannak?
11890 7 11 Izé
iZeMiZe: Ha szólítana a természet nem lennék Kathisophobia-s:D
Sztincsi: Nekem meg Bibliophobiám meg Phronemophobiám van asszem... most... így... vizsgaidőszak után...
Balázs: én a pókoktól meg a magasságtól:)):SS
Mind a 11 komment
Zenekedvelő egyed kicsit nemgyenge cuccosa...
12037 2 8 Izé
yoda_mester: milyen piszkos a lemezjátszó...
kicsizöld: Na ez sem fog sorban állni gázár támogatásért :)
Balázs: van erősítőm :))
Mind a 8 komment
Egyedi laptopok
4243 4 2 Izé
Balpar: pedig van ilyen nekem személy szerint az amcsi zászlós jön be
csicsilla: ezt nem hiszem el ezek nagyon tutik!!!
Agent Portál - elég kiterjedt tudományos oldal a jövő technológiájáért...
2727 0 0 Izé
Elég komoly kis oldal.

"A Viharvadász Tv a Viharvadász Project vizuális, multimédiás megfigyelési- viharkövető-, időjárás- és villámfigyelő, felhő-, víz-, táj és égkép-kamerákat összefogó közvetítése."
6291 8 0 Izé
Ezek az orosz srácok mindent megpróbálnak, hogy beszakítsák a jeget. Legtöbbször sikerül is nekik. :)
10370 1 13 Izé
FZoli: Pontosan azok
Nick: ostobák!
kovy5: milyen zene megy a háttérben? teccik :D
Mind a 13 komment
Építs saját sportkocsit rovat: Votus
5326 0 4 Autó Izé
kissodon: de ezt teljesen ők építik és tervezik ebben ez a szép, venni lehet sokmindent
Sthro: McGyver akcióban.
nearo: Hát... elég ronda szegényke... 2000$-ból lehet venni ennél jobbat is, és nem ment el a 2000 ó [...]
Mind a 4 komment
Építs saját sportkocsit rovat: Votus
5370 0 4 Izé
kissodon: de ezt teljesen ők építik és tervezik ebben ez a szép, venni lehet sokmindent
Sthro: McGyver akcióban.
nearo: Hát... elég ronda szegényke... 2000$-ból lehet venni ennél jobbat is, és nem ment el a 2000 ó [...]
Mind a 4 komment
Érdemes a háttérben figyelni a vezető nélkül körbe-körbe járó kocsit, ami beindult magától... A tulaj sebességben hagyta az autót + rárakta a kormányzárat, miközben be volt kapcsolva a fűtést indulás előtt automatikusan beindító cucc. Okos. ;)
10331 0 14 Autó Izé
Dzsedáj: Alapjárat!!
Pipi: És ki a kis kukim nyomja a gázt?
bubi66: Na értem én ezt a fűtésvezérlővel vezérelt motorindítást , de akkor hova dugjam a slusszk [...]
Mind a 14 komment
Érdemes a háttérben figyelni a vezető nélkül körbe-körbe járó kocsit, ami beindult magától... A tulaj sebességben hagyta az autót + rárakta a kormányzárat, miközben be volt kapcsolva a fűtést indulás előtt automatikusan beindító cucc. Okos. ;)
10444 1 14 Izé
Dzsedáj: Alapjárat!!
Pipi: És ki a kis kukim nyomja a gázt?
bubi66: Na értem én ezt a fűtésvezérlővel vezérelt motorindítást , de akkor hova dugjam a slusszk [...]
Mind a 14 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban... a Klein-kancsó
Hogy mi is ez, arra itt egy részletes válasz.

(és ne mondjátok, hogy "ez ki a retket érdekel", mikor itt azt írják: "...neki köszönhető a Klein-kancsó, mely oly sok embert foglalkoztat napjainkban.") :D
8323 1 38 Izé
bungle: The man with 1,000 Klein Bottles UNDER his house www.youtube.com/watch?v=-k3mVnRlQLU Ez valami bete [...]
lilaflexninja: Biciklivel a Klein kancsóban, kancsón. https://www.youtube.com/watch?v=aTZBO8Ql6rc#
fricci10: Szerintem ezzel prímán lehetne pálinkát lepárolni:D
Mind a 38 komment
Nos, ez egy olyan IndianaJonesos - Runningmanes - ElsőLovagos feladatmegoldós, és persze hogy japán.
4467 0 6 Izé
Pipi: Japó Super Marió ninnya.
mtzolee: még most is az!:D
wtf: Kiskorában ninnya vót.
Mind a 6 komment
Egy kis nosztalgia: Szomszédok.
Mágenheim doki határozottan leteszi a telefonkagylót.
4191 0 4 Izé
DD: Nekem például az építkezés a kedvencem, az az ordítás mikor lezuhan :D
Bakeyoo: hehe, nagyon yook!
DD: Ezeket a klasszikusokat ki ne hagyjátok!!! : http://www.youtube.com/watch?v=muZUZwXVi1s - Win95 htt [...]
Mind a 4 komment
Egykerekű triál trükkök
3097 0 7 Autó Izé
qukac: Nem törte föl a pöndölőjét?és amikor földet ért?
mtzolee: lehet,h egyszer triál közben szétszakadt a gépe, és úgy is ment... aztán poénosnak találta: [...]
wtf: Én inkább arra lennék kiváncsi, hogy jutott eszébe, hogy a szakadék szélén kerekezzen... Ja, [...]
Mind a 7 komment
Egykerekű triál trükkök
3205 0 7 Izé
qukac: Nem törte föl a pöndölőjét?és amikor földet ért?
mtzolee: lehet,h egyszer triál közben szétszakadt a gépe, és úgy is ment... aztán poénosnak találta: [...]
wtf: Én inkább arra lennék kiváncsi, hogy jutott eszébe, hogy a szakadék szélén kerekezzen... Ja, [...]
Mind a 7 komment
Pszichokinézis a gyakorlatban
Lebegtess tárgyakat otthon is elkészíthető, pár száz forintos technikákkal!
5546 2 0 Izé
Éreztem, hogy ezért érdemes élni! Lesz Titanic 2! ;)

(amúgy szépen összevágták :))
7796 0 10 Film Izé
Bubba: Mi jöhet még: Passio 2...
mtzolee: hmm... asszem nem figyeltél!:) ez egy montázs Díkáprió filmjeiből... egy egész pofás törté [...]
bungle: Ez most komoly, hogy komolyan vetted? :D
Mind a 10 komment
Éreztem, hogy ezért érdemes élni! Lesz Titanic 2! ;)

(amúgy szépen összevágták :))
7797 3 10 Izé
Bubba: Mi jöhet még: Passio 2...
mtzolee: hmm... asszem nem figyeltél!:) ez egy montázs Díkáprió filmjeiből... egy egész pofás törté [...]
bungle: Ez most komoly, hogy komolyan vetted? :D
Mind a 10 komment
Régebbi postok...