REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
DJ Hype - You're Mine
honlap

myspace
490 0 1 Zene Izé
MStipee: dnb-s berkekben alapzene, Hype amugyis ismert dJ, jólkeni jeee l,,l
Rhapsody - Emerald Sword
Semmi üvöltöszés, törés-zúzás, vagy hörgés, ez skandináv stílusú power metal, a mesélős fajtából, de OLASZOK! Amitől különleges, hogy hegedűt is használnak.
923 0 1 Zene Izé
SSly: naon nagy zene, egyik kedvencem :D:D:D
Mos Def ft Nate Dogg, Pharoah Monch - Oh No

Mit mondana erre? Klasszikus(mostmár lassan elég öreg lesz hozzá...) Klasszikus egyének, remek zene, jó szöveg és klipp, az eszméletlen jó. Az audió egy kicsit dobozhangú, de a videó jobb...
433 1 0 Zene Izé
Jéghoki kicsit másképp.
5887 1 45 Izé
eNMi: bátorííícsad wazzz ;) :DDD
papaluige: hy! hiányoztak már a hsz-id! :DD
Re-Peet: nesze.. http://www.indavideo.hu/video/Szelet_veto_futyi
Mind a 45 komment
Nostalgia 77 - Seven Nation army

Remélem jó kategória, magukat beatnik jazznek definiálják... A Seven Nation army a White Stripes legismertebb(?) nótája, és mivel ez egy TASCKÓ gizdaságos poszt, ők is jönnek.
728 0 0 Zene Izé
Deep Purple - Lazy

Egy kis pszihadélia, Deep Purple 72-ből, a Machine Head albumról, iszonyat forró szám, mar bene az Acid rendesen ;) A Deep Purple ezzel a nótával felkerült a "Világ 100 legjobb gitárszólója" listára is.
488 1 6 Zene Izé
Lazy: Kössz kotta az elismerést:) Örülök, hogy van aki felkapja a fejét a pszichadelikusra is. Ahogy [...]
Attila: Jók is a régi igazi mesterek. Csak, hogy Purple ne örüljön annyira, a PINK floyd sztem kicsit [...]
Purple: szívesen :DD
Mind a 6 komment
Ludacris Ft DTP - Growing Pains

Igazi déli hangzás, összeborulósan, nosztalgiázósan... Szeretem ezt a számot, remélem mások is!
478 0 2 Zene Izé
Lazy: Nem tesz semmit;) Egyik kedvenc nótám, és én is véletlen akadtam rá a klipre...
gundul: Big THX!!!!! Nem tudtam hogy van klipje.
KRS-ONE & Marley Marl - Hip Hop Lives

Nas szerint a hip-hop halott, Krs-One szerint nem!

"Hip-hop is more, then music

Hip is the knowledge

hop is the movement"

Amúgy a klipp tisztelgés a nagyok előtt (akiknek Krs pályatársa volt...).
476 1 1 Zene Izé
etele: most akartam én is beküldeni! KRS nagyon nagy arc, hát még ez a szám. Respect! disy barátunk 1 [...]
Madcon: Beggin

A Beggin' egy cover, amit először 69-ben Frankie Valli és a The Four Sessions vitt a slágerlistákra, majd 2007-ben Pilooski újrakeverte , és kicsit felhúzta az eredeti hangzását, végül 2008ban jöttek a Madconos srácok...
923 1 0 Zene Izé
Tehetségkutatás pakisztáni módra. :)
5820 1 31 Izé
Purple: nyaljatok sót... ti soha nem jáccottatok még??
Erunder: Sztem arra akart utalni h te is 6 oldalú vagy :D
Rthlss22: Mért ish? amugy nem hiszem:)
Mind a 31 komment
Nyomjunk be minden nap! :D
7174 2 19 Izé
Re-Peet: "1 centis pukantósom" az nem túl kicsi? Igaz nem a méret a lényeg, de az eléggé kispuska... [...]
Belkar: úgy érzem ez kimarad az életemből :)
mcsoma: unokatesóméknál volt ilyenből egy bazinagy tekercs, kb 1 méter széles és 50 cm átmérője vo [...]
Mind a 19 komment
Iraki gyerekek játszanak... én no komment... majd inkább ti :) 

( A zenéért respekt a videó készítőnek ;) )
12644 6 73 Izé
bandee1219: Felébredtél? :D
mekszamnojz: slarioux nem emléxel mi volt ez a zene???
Belkar: hát szerintem ha hosszú nadrágot veszel fel akkor már minek veszel mellé szandált hiszen annak [...]
Mind a 73 komment
13 nem mindennapi végakarat
7386 3 10 Izé
Zizé: vegyétek elő paperdice forítóját és másoljátok be a szöveget! I am tool and nothing eating [...]
Erunder: Hát már nem azért de ez a webfordítás még kicsit kezdetleges dolog. Heccből bemásoltam neki [...]
Rthlss22: Mondassz valamit...én a webfordítás.hu-val irtam meg az angol hazit(fogalmazás)és kettes lett.a [...]
Mind a 10 komment
Bulldog szépségverseny

(igen, jól látjátok. ez NEM macskás post)
1682 0 7 Izé
Belkar: bulldogok tényleg nem szépek de szerintem tökre aranyosak amikor néznek rád a ronda fejükkel [...]
mcsoma: a deszkás veri mind1iket :D
KisPal: Szerintem a bulldogok aranyosak...Nekem kéne egy bulldog :D
Mind a 7 komment
A 14 legnagyobb szobor a világon.

Szerintetek melyik minek a szimbóluma és hol található? Mert nekem nem sikerült rájönnöm...
6849 0 33 Art Izé
közlegény: Mindegyik kép fölött ott van, hogy hol található. (kivéve a Húsvét-szigetekit).
Revanor: Az első képen a Húsvét-szigeteki szobrok vannak... A második pajzsán mintha Sarló-Kalapács l [...]
tüpp: nekem a kilences képről egyből ez ugrott be: http://www.martontravel.hu/admin/pictures/Image/luxo [...]
Mind a 33 komment
A 14 legnagyobb szobor a világon.

Szerintetek melyik minek a szimbóluma és hol található? Mert nekem nem sikerült rájönnöm...
7268 3 33 Izé
közlegény: Mindegyik kép fölött ott van, hogy hol található. (kivéve a Húsvét-szigetekit).
Revanor: Az első képen a Húsvét-szigeteki szobrok vannak... A második pajzsán mintha Sarló-Kalapács l [...]
tüpp: nekem a kilences képről egyből ez ugrott be: http://www.martontravel.hu/admin/pictures/Image/luxo [...]
Mind a 33 komment
Függőleges füvezés :D

És még pár vertkális alkotás.
2713 0 5 Izé
Lako: jah.. :D RGB Gras! :)
tasman: hát ez majd akkor lesz az igazi, ha kék meg piros füvet is tudnak tenyészteni! bár úgy érzem [...]
anon: Nekem még az se megy, hogy csíkosra nyírjam a füvet, nemhogy ez :S :D
Mind a 5 komment
Eths - Crucifére

Francia banda akik metalcoret játszanak. De hazájukban ezt frenchcorenak hívják mivel francia nyelven tolják a számokat.

Bulimiarexia

Samantha

Detruit Moi

V.I.T.R.I.O.L
543 1 1 Zene Izé
szpet: Erről a mátrix jutott eszembe: "Franciául kéj káromkodni. Mintha selyemmel törölném a segge [...]
Mike Powell és Carl Lewis nagy csatája távolugrás számban 1991-ből. 
1898 0 0 Sport Izé
Metallica - Master Of Puppets

Megpróbáltam keveset linkelni plusszba de a Metallicánál nem nagyon lehet :D

Nothing Else Matters , Motorbreath

Enter Sandman , Creeping Death

Blackened , Battery

Sad But True , Welcome Home (Sanitarium)

Seek And Destroy , One

St.Anger , Fuel
386 1 1 Zene Izé
eNMi: esetleg több Metallica poszt? (hevesen bólogat)
Alexander Ovechkin nem mindennapi gólja.
1378 2 0 Sport Izé
King Diamond - Never Ending Hill

King Diamond nagy hangterjedelmével vívta ki hírnevét, felváltva énekel mély hangon illetve nagyon magasan. Színpadi fellépések alkalmával a védjegyévé vált mikrofonját használja, ami két combcsontból áll és egy fordított keresztet mintáz

Give Me Your Soul

The Family Ghost

In The Fire (Roadrunner United)

Mirror Mirror

The Cellar

Moving On
413 0 2 Zene Izé
Balázs: szivi:)
Ganja Master: ez nekem olyan iron maidenes, csak a vasszűz énekesnek kisebb a hangterjedelme... : D neki sokkal [...]
Renault Espace F1-es prototipus.

3,5  literes V10-es motor, fogyasztása 60liter/100km A pilóta Alain Prost.
1314 0 0 Sport Izé
Gothminister - Angel

Stílusok: Goth, Industrial Metal
Alapítva: Norvégia, 1999

Wish

Gothic Anthem

March Of The Dead
586 1 0 Zene Izé
Behemoth - Conquer All

Lengyelország egyik legismertebb extrém bandája. Kíméletlen black/death metaljuk hazánkban sem ismeretlen.

Küldeném csicsillának:) Linkeltem még párat, hogyha megjön a kedved a headbangeléshez, akkor legyen mire;)

Slaves Shall Serve

Decade Of Therion

Inner Sanctum

As Above So Below
377 0 1 Zene Izé
meszi: jeeee Behemoth \m/ Kedvencem tőlük a Slaves Shall Serve!
Warpigs - Monte Carlo

Anno felüdülés volt hallani és látni a Warpigs igencsak színvonalas videóit britni és a többiek között. A csapatnak tudtommal 3 klipje létezik (ők maguk meg már nem), ebből az elsőt az az Antal Nimród rendezte, aki a klipben felhasznált ötletét később emlékezetes és gondolkodtató játékfilmmé is varázsolta.

Hamarosan július 14. Remélem egyértelmű, de kis feladvány: miért fontos ez a dátum Monte Carloban?
385 1 5 Zene Izé
csicsilla: örülünk (szerintem nyugodtan mondhatom ezt Kotta nevében is),hogy sikerült kielégitenünk!XD
Bakeyoo: Micsoda kielégítő válaszok! :) Köszi!
csicsilla: jol tudod... és nagy muri volt , lehet hülyeséget mondok,de az összes Eu tagorszàgbol jönn [...]
Mind a 5 komment
Hogyan nullázzunk le egy BMX-et.
(és persze magunkat is)
10327 2 40 Izé
Lako: Rááll a BMW-re a kezem xD
X2x: Ez durva! Ezt még nézni is rossz volt, hát még neki.
david_ka: Triálos ?? x) bmx el ? ^^ nézzkörül neten hogy mi az a trial .. köszi :$
Mind a 40 komment
Ez most egy mókuska, de lesz cicás poszt is! ;)

(és degus is :) )
2977 1 11 Izé
Bakeyoo: tünciiiiiiiiiiiiii x)
Purple: jaja :) 4
Derill: neked nem degud van? degu-sztus...os:D
Mind a 11 komment
Cseresznyemag-köpő verseny, a következőre tessék gyakorolni!! :D

1327 0 10 Izé
Derill: ekkora szélben tényleg hiteles adolog:D
mekszamnojz: egy nyelőőő....ööö izééé.. egy nyerőő gépet :DD
mcsoma: wow, kétszer ment el a kommentem, de a 2.-ban a messzebbre 2 b-vel van :O
Mind a 10 komment
The Zombies Tattoo Boy

(aki megtalálja rajta az IZÉ logót, 26-án vendégem egy sörre - errtu)
10887 3 42 Izé
Purple: na későn toltam ide a képem :D
bungle: Ez jó, szerintem megér egy külön postot is. ;)
Purple: nagyon durva *.* http://youtu.be/iLpbMqQMelk
Mind a 42 komment
Ulrich Schnauss - Between us and them
234 0 0 Zene Izé
A Google ismét valami nagyot alkotott (szerintem). Böngésző alapú Second Life klón GTalk alapokon, mindösszesen egy fél megás pluginnel.

Itt várom az érdeklődőket :)
4284 1 24 Tech Izé
s.csuli: szerinted??mert kivi vagyok hogy milyen is ez
[conejillo]: ha vírusos, akkor minek akarod, hogy beengedjen? :)
s.csuli: usernameban mit kell irni??nem enged be
Mind a 24 komment
A képen el van rejtve egy madárfészek. ;) Ha nem találod, akkor katt a képre! :D
17507 0 47 Izé
Derill: neokoskodj:D énvagyok a falusi vagy te?
Purple: ezek széncinegék :D
Derill: akkor a kis srágarigók a csőben elordítják magukat hogy INCOMIIIIIIIIIG!
Mind a 47 komment
Egy kreatív megoldás az ősember szexuális szükségeire. :D
15702 8 25 Izé
Lako: Nekem tetszett..:)
pipi8607: Nekem nem tetszett egyáltalán.. :(
mekszamnojz: :DD LOL :D
Mind a 25 komment
Egy rettentő értelmes ember(?)... rettentő értelmes videókkal!
Mert bizony van ám több is! Pontosabban 46db-al rendelkezik eme emo egyén.
6626 1 89 Izé
nkmedve: Beszoltá' köcsög?;-) Azzal amit mondtál csak az az egy bajom van, hogy aki önmagát adja az man [...]
CRaPtRaSH: az első amit nemértek,te vagy ma a kb. 5. ik ember, aki 2n-nel leírja hogy utánna... utána. nem [...]
nkmedve: "egy a sokféle válasz közül" akart lenni, fáradt vagyok:)
Mind a 89 komment
Veszprém rally 2008. videó

 

végeredmények
1080 0 1 Sport Izé
papaluige: a magyar rali ob-ról megvan a véleményem! :(
Továbbjutottak férfi vízilabdásaink az Eb-n:

Magyarország-Spanyolország 8-7
965 0 0 Sport Izé
A Kapj el ha tudsz című film zenéje John Williamstől, aki filmzenéi miatt régóta nagy sikernek örvend. Az utóbbi évek egyik legnagyobb (mondhatni legendás) filmje. Kötelező megnézni.


767 0 7 Zene Izé
fadam: néha kicsit vontatott már a film, de nekem egyik kedvencem
Thaddeus: Elolvastam a regényt, amiből készült, és a főszereplő ott egy 190 centis 100 kilós fickó, a [...]
calipunkszabus: tényleg azért inkább Hanks bácsi miatt értelmes ez a film, de nekem 1ik kedvenc filmem
Mind a 7 komment
Balzsay Károly kiütötte argentin ellenefelét az ötödik menetben

Cikk
5959 0 3 Sport Izé
Maccoyi: Hamarosan meg lesz az új fejléc, meg a többi dolog, amit még ki kell javítani. ;) Addig is zen [...]
Srobi: nem tudom, miert:|
Srobi: Ha barmelyik oldalt is megnyitom, a zene.ize fejlece jelenik meg..
Benny Benassi - Let it be


Discogs.com
397 1 5 Zene Izé
Balázs: jó akkor neked köszike:D
Purple: ez én voltam :D
Balázs: értem. de azért te találtál szal kössz:)
Mind a 5 komment
Régebbi postok...