![](http://www.ize.hu/_files/pictures/36/36417.jpg)
"A barbár módszer végrehajtása során az elítéltet beássák a földbe, a nőket nyakig, a férfiakat csak derékig. Az a szerencsés, aki a kőzápor közepette ki tud kecmeregni a földből, szabadságát visszanyeri. A nők esélye a nullával egyenlő."
Hasonló téma:
Sokkoló büntetés a szökésért!
A gond az emberrel van. A keresztényeknél is addig voltak gázok amíg túl erős volt az egyház. Manapság is próbálnak beleugatni az emberek életébe, de már kevesebb sikerrel. A vallás nem gonosz, hanem az értelmező ember a birka.
Azért is nevezték ezeket ezoterikus tanoknak, mert nem elég szószerint értelmezni, hanem meg kell érteni a mögöttes tanokat.
A szufi versek, Buddhista tanok, és még sorolhatnám mind szép és jó példákat hoznak fel. Tanítanak. Az egyházak mindíg gondot jelentettek. Mivel vannak marhák akik félremagyaráznak. Filozófiát meg a népesség 90%-a nyugaton is csak egy történelmi leírásnak tartják a filozófia történelemből. Az iskkolában sem tanítottak filozófálni csak retardált módon leadták mit tanítottak mások. Ezek után ne várja el az ember hogy a népesség nagyrésze megértse a mögöttes tartalmat. Tehát akik hülyén értelmezik, és ez párosul hatalmi vággyal, akkor rendesen el lehet térni a vallás valódi tanaitól. Ezért is utálom az egyházakat.
de ez nem jelenti hogy maga a vallás a rossz. A gond hogy sok agyatlan a vallási tanításokat is megreformálta mint ahogy pl európában a rózsakereszteseket, és más csoportokat kiirtottak amik azt valották hogy egyénileg is meg lehet világosodni nem csak tömegekkel templomba járni. Persze sikerült nekik annyira kiirtani ezt a vonalát a kereszténységnek hogy ma már nem is létezik. Igen jobban lehet befolyásolni a népet ha tömegesen birkaként követik amit mi mondunk nekik. Nehogy már elkezdjen gondolkozni, felszedni egy kis bölcsességet mert azt már nehéz irányítani.