![](http://www.ize.hu/_files/pictures/54/54271.jpg)
A 269 Life nemzetközi radikális állatvédő csoport tagjai úgy próbálják a vegán életmód felé terelni az embereket, hogy egy izraeli marha billogszámát égetik egymásba. Ma a magyar vegán közösség is megpróbálkozott a nyilvános billogozással, de a rendőrség nagy erőkkel megakadályozta az akciót.
Az állatokat azért tenyésztjük évezredek óta, hogy legyen mit ennünk. Szomorú, de ez van. A természetben is meghalnak, a kis hal megeszi a nagyhalat, a madarat megeszi róka, a rókát a medve meg mit tudom én.
Én is mondhatnám, hogy ne bántsátok szegény salátát, hiszen olyan szép élet várna rá. Egyszer kivirágozhatna, beporozhatná egy méh, majd utódokat csinálna, bezzeg a vadbarom vegák barbár módon letépik a fejét és megeszik.