
Dollármilliárdokkal dobálózik Kína, ha a régiónkat illető infrastrukturális beruházásokról van szó. Orbán Viktor pedig szívesen venné, ha Kína részt venne a közép-európai térség fejlesztésében, mivel szerinte az Európai Unió kiszállt a térség infrastrukturális beruházásainak finanszírozásából. A kínai pénz ugyanakkor nem helyettesítheti egy az egyben az uniós pénzeket, ráadásul kérdéses az is, hogy érdemes-e a kísérleti nyúl pozíciójába kerülnünk.
Magyarország már rég egy amerikában bejegyzett CÉG, cégjegyzékszámunk is van meg minden. Orbán Viktor és a sleppje meg megbízott stratégák, akiknek valamilyen módon véghez kell vinni a felülről kapott parancsokat.
Akik szerint meg ez konteós faszság, gondolkodjon már el, milyen módon mennek olyan irányba a dolgok, amerre mennek. Dehogy érdekli Orbánt bármi, csak végzi a munkáját: VÉGREHAJT. Fel kéne már ébredni.