Valahol egyetértek, mert a seggrázó kis buzik tényleg idegesítőek, bár engem a transzvesztiták jobban, mert azok aztán tényleg nem tudják mit akarnak. Csak valahogy el kéne viselni egy-két felvonulást egy évben, ha adott esetben elviselünk egykét rock fesztivált, Budapest parádét (amíg volt, mert nincsen már nem?), bor és pálinkafesztivált, cigánynapot, zsidó művészeti fesztivált, és bármit. Felvonulnak, örüljenek, jól van. Ha nem lenne felháborodás, nem lenne akkora nagy szám. Más kérdés, hogy mint minden szubkultúrának, kisebbségnek, vallásnak, vagy akárminek ami nem általánosan elfogadott belülről kéne szabályoznia magát a meleg közösségnek, vagy ha nem, akkor elfogadni azt, hogy vannak aki nem fogadják el azt, hogy el kéne fogadni a túlzott másságot, tehát, ha ők lehetnek mások, akkor mások is azzal, hogy nem értenek egyet a mássággal. De ez bonyolult kérdés, és soha véget nem érő vitát eredményez.
Az biztos, hogy egy normális, öltönyös, hétköznapi ruhás melegfelvonulás, ahol átlagos emberek vesznek részt, sokkal hatásosabb lenne.
Az biztos, hogy egy normális, öltönyös, hétköznapi ruhás melegfelvonulás, ahol átlagos emberek vesznek részt, sokkal hatásosabb lenne.