REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
In Strict Confidence - Morpheus
685 2 0 Zene Izé
Mi kell az orgazmushoz? Hát egy Ferrari! ;)
9575 0 22 Izé
sariatti: Ez tiszta gyász!
Tooni: Windows-újratelepítést szimatolok a levegőben... :)
rm_astra: Tisztelt izé ! Milyen vicc az, hogy levelet kapok, mert már regisztráltam, és minden levél ut [...]
Mind a 22 komment
Kamelot - Ghost Opera
654 1 0 Zene Izé
 Duckmageddon
4544 0 0 Game Izé
DonD - Innovations
774 0 0 Zene Izé
Yoda kissé megváltozott, de köszöni jól van és Kínába költözött. ;)
4321 0 5 Izé
norbertvincze: vicces gyerekek vagytok ti:)
Goppo: A mutansok Kinaban vannak!
eMTé: Ha ilyen csúnyán kiabál, nem csoda hogy még a madzagon húzgált tárgyak is megijednek tőle... [...]
Mind a 5 komment
Az első 2.500 LIKE-oló között INGYEN CSOMAGot sorsolunk ki! .HU domain + WEB + EMAIL
977 0 0 Izé
Egy hétig feküdt kómában egy jónevű amerikai idegsebész, aki most azt állítja, hogy ezalatt az univerzumnak egy másik, mélyebb dimenziója tárult fel előtte. Meg van győződve róla, hogy a halál nem a tudatosság vége, sokkal inkább egy nagy, kiszámíthatatlan, pozitív utazás újabb fejezete.

Ti mit gondoltok?
2911 1 37 Izé
norbertvincze: http://www.spiritscienceandmetaphysics.com/harvard-neurosurgeon-confirms-the-afterlife-exists-proof- [...]
7sleeper: hát Nietzsche már halott, de mi élünk. szóval..
Tooni: Vagy túléli-e a test a tudat halálát?
Mind a 37 komment
Robin Eley hiperrealisztikus olajfestményei 

3725 1 0 Art Izé
Bepelenkázzák magukat a munkamániás japán nők  

Japánban a nők annyira szeretnek dolgozni, hogy pisilés miatt sem szakítják meg a munkát, inkább pelenkát használnak.
5915 0 17 Izé
ismeretlen: Azért annak ellenére, hogy furcsa emberek a japánok, munkamorált tanulhatnánk tőlük. Még ha [...]
SilAsh: Most röhögtök, meg viccelődtök, de aztán ne jöjjön el az ideje annak, hogy a kis japán cég [...]
7sleeper: -Mi az? Kicsi, barnás-sárga és büdös.. -Japán nő beleszart a pelenkájába..
Mind a 17 komment
Az üvegautón is túl, ott, hol a (meg)lökött ruszki dúl :)
9437 2 7 Izé
berobi: na, akkor nem csak én gondoltam, hogy ezek direkt csinálják
Nusihusi: Itt nem az autó üti el őket, hanem ők az autót:D
T1B3R1U5: "biztosítási csalók"... Amikor a kocsi előtt fekszik, akkor adnék nagy gázt! Ha már csinálju [...]
Mind a 7 komment
In Strict Confidence - My Despair
560 2 0 Zene Izé
Elvan a gyerek, ha játszik: LEGO Bat Cave
4622 1 1 Izé
vnyoc: Énis gondolkodom a technic lego supercar-on:D Igaz egy vagyonba kerül..:)
Age of the Hobbits  

Az Asylum természetesen megcsinálja a saját Hobbit feldolgozását! A főszerepben Bai Ling, aki szerepelt már itt a Bébz rovatban.
4311 0 5 Izé
GreenHell: Ó ugyan már :) Mario Van Peebles-t is sikerült megnyerniük :)
Tooni: Száztizenakárhány évesen azért még jól tartja magát :)
Lazarus: Sajnálatos hogy Teal'c idáig süllyedt :C
Mind a 5 komment
Age of the Hobbits  

Az Asylum természetesen megcsinálja a saját Hobbit feldolgozását! A főszerepben Bai Ling, aki szerepelt már itt a Bébz rovatban.
5984 0 0 Film Izé
Példák a cigánybűnözés operatív felderítésére  

Belügyminisztériumi oktatófilm 1988-ból
4659 3 8 Izé
közlegény: ugyanazok maradtak csak nagyobb lett a szájuk és változott a divat (rákaptak az armánira). 500 [...]
exortus: Én amúgy eredetileg azt írtam posztszövegnek, hogy amikor még nem volt polkorrektség.
tsimpako: A szar is csak szar marad, ha nem nevezzük nevén vagy ha lefújjuk tejszínhabbal, akkor i [...]
Mind a 8 komment
„A filmtörténelem legbrutálisabb gyilkossági jelenete!” REMAKE :D

Az eredeti
4488 0 0 Izé
A rovásírásos táblától szebben süt a nap?

„Syntax error” – adta le a vészjelzést az agyam, mert képtelen volt értelmezni a szemem által beolvasott információt. „Vazze, a Nyíregy tábla után hallucinálok egy hasonlót, csak rövidebb és Wingdings betűtípussal van!” – fogalmazódott meg bennem a gyanú, melynek sosem örülnék, pláne autóvezetés közben.
614 0 0 Pink Izé
Vaun - Colourful
734 1 0 Zene Izé
Vizuállatság :D
2469 2 2 Izé
Botos Vendel: há enek semi érteme....
Nusihusi: A legjobb a nyanya, aki azután is pislogott, hogy elégett:DDD
Napjaink legmenőbb akciósztárjai.
1894 2 0 Film Izé
  MNEMIC - I've Been You
540 0 0 Zene Izé
Toldi - Happiness
673 0 0 Zene Izé
Az örök hullahopp fényeskedjék néki! :)
8402 3 7 Izé
palinkaman: Akkor valószínűleg a hölgy sem nézhetné meg újra a saját produkcióját.
palinkaman: Igazad van. Karika nélkül egy gyogyós p*csa vergődése lenne, így meg egész esztétikus.
Rommel887: Ne aggódj már meg van a módja hogyan térj vissza a helyes útra...úgy hívják hOOters :)
Mind a 7 komment
Usztics Mátyás Békéscsabán a Vasutas Művelődési Házban beszélt a számok magyar kiejtéséből kikövetkeztetett ősi európai magyar birodalomról, a bolygót a közhiedelemmel ellentétben nem idén, hanem csak 300 év múlva elpusztító Nibiruról származó sumérokról, a Szíriuszról eljött magyarokról, a Turul-házról és a népmesékben elrejtett táltos titkokról.

Az összeesküvés-elmélet nem kifejezés: science fiction science nélkül.
4581 2 21 Izé
ismeretlen: Basszus eddig az volt az elvem, hogy soha nem menekülök külföldre, történjen kis országomban [...]
Mordredd: Bakker én már itt semmit sem értek.. én ezt még úgy tanultam hogy a magyarok a csillagkapun ke [...]
drgore: Most vagy ő is csak a válságot akarja meglovagolni, mert ilyenkor a jónép fogékony a jobboldal [...]
Mind a 21 komment
Tanulj morse-ul jól! :)
4128 2 18 Izé
Nusihusi: Szerintem nagyon cool:)
Rommel887: Akkor a szájdobolás az beszéd morzekódokkal? :)
Szancso: Én sem értem. ;)
Mind a 18 komment
A Facebook váláshoz vezet

A párok négyötöde a közösségi oldal miatt szakít. Az adat sokkoló, és ez az arány a közeljövőben várhatóan még növekedni fog.
610 0 0 Pink Izé
Ha azt hiszed tudod mi az a trial, akkor tévedsz!
1429 1 0 Sport Izé
"Rain Room" fotók
1226 0 0 Art Izé
Ősi mongol vezér ma élő rokona: haltukán :D
2882 0 11 Izé
palinkaman: És gyerekek, most hallgassátok meg A rút kistukán meséjét: Hol volt, hol nem volt, volt egysze [...]
Botos Vendel: az aszonyok megis csinánák a pörkötet belüle, az unokájim meg jácnának a csörivel he......
gyocska: Dik mán Vendel de furi varnyú!!4 Mi lelte? Iet még én se láttam :)
Mind a 11 komment
  LEANER - Domina
839 0 0 Zene Izé
Dokumentumfilm a skandináv Crossfitesekről. Érdekesség, hogy a nagy ellenfél, akivel a párbaj folyik a versenyen, a magyar Kovács Lacee :)

Egy link magáról a versenyről, Lacee szavaival.
1093 0 0 Sport Izé
Antal & Day  - RETRO km. BeerSeeWalk
 
536 0 0 Zene Izé
Adele - Skyfall
1590 0 0 Zene Izé
Deftones - Leathers
1213 0 0 Zene Izé
Én konkrétan marhára meglepődtem, hogy a több éveslassan patinás Zene-Izén még nincsenek fenn.

Első tanulság: öregszem, ..sszameg

Második tanulság:muszáj továbbítani a jó zenéket a zifjúság felé is, mer'...mer' muszáj, na.

Black-Out, és ennyi. Kowalsky első zenekara, fedezzétek fel és a mostani szintén jó mai Kowákkal együtt hallgassátok. Jó mulatást!
703 0 0 Zene Izé
Vault-113 - Leichenfeier [Prestige Mix]
485 1 0 Zene Izé
Dextems - Bort
488 0 0 Zene Izé
Ez talán könnyű lesz: kattintás előtt írd meg kommentbe, szerinted mi látható a képen!
11647 1 38 Izé
Szancso: John Travoltáé? Beszarás. :D
bungle: Megvan az óriásszem titka http://index.hu/kulfold/2012/10/15/megvan_az_oriasszem_titka/
jozsef2o3: hangszoro kőzepe és a papir hátra van gyürve
Mind a 38 komment
Heeeeyyy Sexxxy Kurvas!
4263 3 5 Izé
lilaflexninja: Hát erről valahogy lemaradtam, pedig jó.
Samure: Ja, látom nem csak ott...
Samure: 0:38 nál tényleg "hángörit" böfög valaki a háttérben?
Mind a 5 komment
Régebbi postok...