REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Maru új doboza :)
3042 0 2 Izé
Nusihusi: Nagyon cukorborsó:)
Szancso: -Önöké ez a macska? -ÁÁÁÁÁÁ az nem volt ilyen lapos. :)
[X]-RX - Escalate
418 1 0 Zene Izé
Pomplamoose - Call Me Gotye
6760 0 5 Izé
sahinel: http://www.youtube.com/watch?v=wo_7xtaoOIw&feature=related Ez a legbetegebb feldolgozás amit látt [...]
kukuc: Ez jutott eszembe. http://www.imdb.com/title/tt0362478/
alpha23: Hát ilyen gombot tudnék pár embernek küldeni csak cimke nélkül! Ugye politikus Urak? :D
Mind a 5 komment
Az első személyes találkozás 5 év online ismeretség után
7850 0 14 Izé
Davek: Képzelem mi mehetett 5 éven át skypon. If you know what I mean ^^ De azért aranyosak. A követk [...]
Szancso: A fiú örült az onlánynak,és fordítva. ;)
zodiac: Várhattak volna még pár évtizedet. Az milyen romantikus lett volna, 50 év netes kapcsolat után [...]
Mind a 14 komment
A valódi rasszizmus. Kikészítenek egy kiváló embert, mert az egyik felmenője keresztény volt. A középkorban élünk? Hogyan lehetséges ilyesmi, az Úr 2012-ik esztendejében?
4517 0 53 Izé
7sleeper: hitelbe franko'n :-DD
7sleeper: ha időtlen akkor nincs ám értelme mérni a mit is? ;-)) a rómaiak (megelőzően görögök) nem [...]
Tooni: Ha a lélek örök és időtlen, akkor 0 éves, nem? És a rómaiak ezt nem tudhatták a 0 hiánya m [...]
Mind a 53 komment
A nők IQ-ja megelőzte a férfiakét  

Az intelligenciahányadost mérő IQ-tesztek évszázados történetében először lett nagyobb a nők mutatója, mint a férfiaké.
684 0 0 Pink Izé
Nem is tudtam, hogy Michael Bay Oroszországban forgat!
5272 0 6 Izé
Nusihusi: Úgy megijedtem, hogy majdnem összeestem, ezek meg vihorásznak:(:D
Ravennë: Csak tudnám mi benne olyan vicces nekik. Vagy én nem értem a poént?
HoPpY: Ott is vetítik a Jégkorszak 4-et?:O
Mind a 6 komment
Born Of Osiris - Recreate
558 0 0 Zene Izé
Heimataerde - Unter Der Linden [Opus Dei Mix]

Industrial folk-medieval elemekkel keverve
446 1 0 Zene Izé
Legalább gumit használnak ;)
7512 2 10 Izé
lacikej: kurva jóóóóóóóó!!!
Eliminator: A post képen szereplő szöszi nagyon rutinosan vette fel a pozíciót! :)
waste: kisgyerekek a háttérben külön priceless :)
Mind a 10 komment
Öööö... hölgy tönkön pörög.
4227 1 9 Izé
IGe: Látom sokaknak jobban tetszene, ha vibrálna:-)
vnyoc: Nem szivesen találkoznék vele az erdőben:D van benne egy kis kőr effektus..
Szancso: "A Vidrócki híres lánya Csörög-pörög a Mátrába, Csörög-pörög a Mátrába, Mert Vidróck [...]
Mind a 9 komment
Kutyaarisztokraták ;)
1341 0 0 Izé
Az embert manapság már pihenni sem hagyják rendesen a teherautó hátuljában...
6622 2 14 Izé
adamtheripper: ez kúúrva jó :D
Nusihusi: Úgy megijedtem, hogy majdnem leestem a székről:(:D
Szancso: Köszi! :)
Mind a 14 komment
 The Magnetic Cat
2087 0 0 Game Izé
Ad Inferna - Ad Inferna
392 1 0 Zene Izé
Nikos Vasilakis fotói
4853 1 0 Art Izé
20 elképesztő párnafelhő (vagy lencsefelhő?) (Altocumulus lenticularis)
2608 1 4 Izé
bungle: http://i.imgur.com/D3Lvj.jpg
Tooni: Nem is mert párából van...meg vattacukorból ^^
bungle: Köszi. Ámátőr felhőbuzi vagyok még, bevallom. ;) De legalább már ezt is tudom... www.origo. [...]
Mind a 4 komment
Amikor a méz házhoz érkezik ;)  

Angol cikk képekkel.
5101 1 1 Izé
Szancso: Jönnek a mézeshetek. ;)
Ez a kis kínai elindult fingani; több mint jól sikerült, jobb keze beszarult.. í¤|=[Í||  

(A szipphantósok kiszabadították..)
5744 1 22 Izé
websterhp: Remélem a véres kezével vérmérgezést kapott, és meg is halt, aki ilyen hülye....
adamtheripper: ha már homokos a szar...meg se eszi
arabiata: Mi a szart keres a tag?
Mind a 22 komment
Újra elővennék a halálbüntetést - a Bándy-gyilkosság egyik mellékszálaként hétfőn a Jobbik és a Fidesz néhány politikusa is újra előállt a halálbüntetés újbóli bevezetésének lehetőségével.  

Ti visszaállítanátok a halálbüntetést?
3260 1 135 Izé
bungle: Rosszabb a halálnál? - Életük helyett a rabok a reményt veszítik el http://hvg.hu/itthon/20130 [...]
7sleeper: :-) lehetne konc-cert - terem is..
bungle: Végülis az a neve, hogy büntetés-végrehajtási intézet. ;)
Mind a 135 komment
Dirk Dzimirsky német művész rajzai
952 1 0 Art Izé
 Nojza - Fata Morgana
649 0 0 Zene Izé
TEDxSUMMIT - The Power of X
408 0 0 Art Izé
Ferry Corsten ft Aruna - Live Forever (Shogun Remix)
727 0 0 Zene Izé
Ezt a Dubstepet 3 hete készítettük tesómmal! Eddig jó véleményeket kaptunk, de mindenféle kritikát elfogadunk. :)
798 1 1 Zene Izé
Thayer: Ezt nagyon eltaláltátok! :)
Gyík zenekar - Nyugalom a hegyeken

Új magyar élőzenés rap.
552 0 0 Zene Izé
Serj Tankian - Figure It Out

A hamarosan megjelenő albumról.
798 1 0 Zene Izé
Boba Fett & Bobakrome - Nagyárpi
709 0 0 Zene Izé
Martfolio (többnyire) fekete-fehér portréi
653 1 0 Art Izé
Azoktól a nyavalyás csirkefarhát tolvajoktól már sehol sincs biztonságban az ember.
5814 0 11 Izé
bungle: Na most vagyok msn-en. :)
Ravennë: http://www.youtube.com/watch?v=JlzQv6O7fho
alpha23: Az idős Pityák bácsi felszáll a buszra, kedvesen megszólítja a sofőrt: - Bocsánat uram, hol [...]
Mind a 11 komment
Danxiák - földöntúli természeti formák Kína délnyugati részén. A danxia szó egy vöröses színben pompázó felszíni formát jelent, szó szerinti jelentése „rózsaszin felhő” vagy „vörös napsugár”. A különleges felszínformák kialakulásában jelentős szerepet játszottak a különféle természeti erők, így a szárazföldi és óceáni kéreglemezek és a földkéreg mozgásai, valamint a víz és a szélerózió is.
4683 2 9 Izé
bungle: Peechseed küldte: URL: http://zarandokkaland.blog.hu/2015/11/12/a_vilag_legszinesebb_uti_celjai Sz [...]
bungle: http://i.imgur.com/NcVlQ.jpg
RokkantTroll: Firaxis Games - Alpha Centauri. Aki ismei a játékot az tudja miről karattyolok :D
Mind a 9 komment
Dávid és Góliát küzdelme ;)
4881 1 4 Izé
Nusihusi: Hihetetlen cukik együtt
Szancso: Harcikutya a ........ Béreb. :P
Purple: Mekkora őzlábak! :D
Mind a 4 komment
Mítoszok, melyek meghatározzák az étkezésünket
752 0 0 Pink Izé
Nem tudod hogyan készülnek a McDonalds ínycsiklandozó fotói az amúgy satnya szendvicseiről? Itt a válasz!  

Korábbi posztok a témában
9125 1 2 Izé
olcha: ezzel most nem járatják le magukat?
kukuc: Legalább megmutatták.
Flooded Village
2691 0 0 Game Izé
Bándy Katán még segíthet a Facebook?

„Régen is kinyírtak fiatal csajokat, azt’ mégse volt velük ennyire tele a média!” – állapította meg lakonikus tömörséggel egy ismerősöm. A megölt és valószínűleg megerőszakolt pécsi lány esete több tanulsággal is szolgál, ám a legfontosabb, hogy ér(t)-e valamit a példaértékűnek minősített internetes megmozdulás.
530 0 0 Pink Izé
Feminizmus, avagy ki fizet a kávézóban?

A régi filmekben törékeny, elesett hölgyeket láthatunk, míg manapság kész amazonként kell viselkednünk. Mit jelent a nőiesség, és hogyan őrizhetjük meg? Igaz-e, hogy nincs szükség férfiakra?
584 0 0 Pink Izé
A Balaton Sound mellközelből
17837 2 16 Izé
niof: Az abszolút sorrend: 1; 13; 27; Szerintem...
Bagett: A kepsoron cirka 2 embert lattam mosolyogni... mekkora party! : DD ergo Volt-rol nem volt ilyen nagy [...]
ismeretlen: Biztos ez érdekesebb téma volt, mint a bepartizott parton fetrengő emberek. Mondjuk tényleg fur [...]
Mind a 16 komment
Halálos lehet a szintetikus fű
4119 0 20 Izé
bungle: http://444.hu/2013/08/01/mi-ez-a-drog-ami-megolt-ot-embert-magyarorszagon/
balogh predator: kiisb: 20-40 év múlva Magyarország 3/4-e cigány lesz, de te szerinted a füvezés lesz a legnagy [...]
bungle: A mámor tiltott, az életveszély legális A legálisan megvásárolható dizájnerdrogok sokkal na [...]
Mind a 20 komment
Gyönyörű hasasok :D
3678 2 3 Izé
bungle: Dáváj! :D www.youtube.com/watch?v=aefH8OSS3zA
Szancso: Ebből is látszik,hogy nem csak Pécsen kemény a víz. ;)
velo: a hangeffektek nagyon feldobják :D
Régebbi postok...