REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Guz Architects - Tangga House
12222 3 0 Art Izé
Hölgyek az idei Oktoberfestről  

Az elmúlt évek felhozatala: 2011, 2010, 2009
15772 5 9 Izé
bungle: Overly Attached Beer Wench :D http://inapcache.boston.com/universal/site_graphics/blogs/bigpicture/o [...]
superxaba: He-he-he, ők már valami korábbi galériában is ott voltak... http://1.bp.blogspot.com/-4DteOMhRh [...]
termi-nator: a sörös-kannás sorozatra gondoltam :) http://ilovejordancarver.blogspot.hu/2011_02_01_archive.ht [...]
Mind a 9 komment
Fiúkat aláz a 8 éves amerikai focis lány
1466 0 0 Sport Izé
12 gyönyörű fotó Magyarországról 

Ha nektek is van szép fotó hazánkról, írjátok a kommentekbe a linket!
4436 2 5 Izé
lilaflexninja: Azért kíváncsi lennék, most abszolút nem kötekedésből mondom, hogy milyen arányú a vidékr [...]
palinkaman: Csak kicsit kötekedtem a Pestiekkel. :P Am igen, az első kettő a listában sztem is veszett jó, [...]
lilaflexninja: Egerszalók, Székesfehérvár (Bory vár, érdemes megnézni), Bokodi tó, Komárom ezek tipikus bu [...]
Mind a 5 komment
Az élet intézi a legnagyobb poénokat
760 0 0 Izé
Denevér jóga ;)
2173 0 0 Izé
Nagyon jó hangfalak.
3107 5 21 Izé
CRaPtRaSH: http://www.likecool.com/Gear/HIFI/Munny%20Speakers/Munny-Speakers.jpg
bandee1219: Osztom a véleményed, nem lesz semmi jó v. rossz, pusztán azért, mert x anyagból készül, komo [...]
csoe: A kutyákról nekem ez jutott eszembe, Pörp tegnapi TR3 kommentje után szabadon: http://i23.photob [...]
Mind a 21 komment
Szülinapomra kérném, hogy gördülékenyebben menjen a játék. ;D

Airtrax
3092 2 3 Tech Izé
Maccoyi: Ha minden jól megy. ;)
Errtu: Jövőre is lesz szülinapod. ;)
Maccoyi: Na ez is csak álom marad... :D
Mi a f*szért van gyereked?
18050 7 39 Izé
bungle: Az év apukája Vietnámban www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/41610_az-ev-apukaja-vietnamban? [...]
Sün13: mi a f*sznak van ezeknek gyereke? bár én csak 13 vok de akkor is tudom h ez helytelen!guillotine a [...]
Éjfélilány: Am az a terhes barbi már akkor is létezett amikor én voltam kislány nem most találták ki. Neke [...]
Mind a 39 komment
WAMP-Wasárnapi Művész Piac
Következő időpont: október 11.-Iparművészeti Múzeum
Tárgyak, amiket csak itt találsz meg és ritkaság számba mennek :)
Érdemes ellátogatni!

 
891 0 1 Art Izé
Dia: tetszik nagyon. jólehet :)
Fernando Vicente művészi anatómia ábrázolásai
825 1 0 Art Izé
Egy jó kis (tudományos díjat nyert) videó, ami nekünk egyszerű halandóknak térbeli összefüggéseket magyaráz meg érthető, látványos módon. Van youtube-os low-res és quicktime-os high-res változata is.
Kis angoltudás nem árt, de nem feltétlenül szükséges. Endzsoj! ;)
6262 8 5 Izé
bandee1219: Köszönöm szépen, de én nem lettem sokkal okosabb. :)
wtf: Ezek a hülye matematikusok hogy túlbonyolítanak mindent! :DDD
emma690101: http://index.hu/tech/tudomany/mobius160707/
Mind a 5 komment
A Karib-tenger kalózai: A lámpás titka
532 0 0 Izé
Animal Sculptures Made From Horseshoes
593 2 0 Art Izé
Ha már nagyon unatkoznak a kertváros lakói, akkor kimennek az utcára egy picit labdázni. ;)
6814 4 5 Izé
bandee1219: Biztos jó lehet..., de ennyire én nem röhögtem, mint a gyerek.
Fireblade1000: de ráérnek, de ráérnek!!
Kexmester: hogy röhög ez az állat... :D
Mind a 5 komment
"Az nem mezőnyjátékos, akinek még ép" a fogsora.

[From Balázs]
991 0 1 Sport Izé
Balázs: óó, köszi, hogy gondolsz rám :D Amúgy Spíler mondta az Olimpiai közvetítés alatt(Ovechkinr [...]
Jeff de Boer művész úr úgy döntött, páncélt készít macskáknak és egereknek! xD
2553 1 24 Izé
Su: ne javasold, mert ha magától nem talál rá(biztos ie-t használ) akkor a reklámelrejtő funkció [...]
brigi_cica: jajj köszi nagyon rendes töled :) cuppika :D
Maccoyi: Hát akkor készíts magadnak,már csak az összetevöket kell beszerzni bár biztos nem lesz olyan [...]
Mind a 24 komment
A Coca Cola vállalat Amerikában nemsokára piacra dobja legújabb termékét, a Vio-t, amely egy gyümölcsös ízesítésű szénsavas tejital.
553 0 6 Pink Izé
CrazyLime: Mivel ez 1 női oldal, próbáld meg női szemmel nézni ;D Talán akkor nem sugall mást :D
Ártatlan-méz Előd: Jó a postkép, bár kissé mást sugall mint üdítőital reklámot
Kolbi: 1 pohár tejbe plusz tablettát dobsz és máris kész :D
Mind a 6 komment
787 lépcsőfok megtétele lefelé kézenjárásban.

Felfelé bevállalná valaki? ;)
2308 1 9 Izé
Nusihusi: Nem fél attól, hogy leesik?:P
Maccoyi: Nekem még így sem. :D Ez nagyon jó. :)
1nessa: :DDD
Mind a 9 komment
Nyolc évvel a World Trade Center tragédiája után nyilvánosságra kerültek a new york-i rendőrség légifotói.

magyar cikk
16492 8 113 Izé
norbertvincze: http://rt.com/usa/video-911-attack-space-broadcast-290/
norbertvincze: http://dcxposed.com/2013/02/06/911-conspiracy-author-phillip-marshall-murders-children-self-in-ca/
Maccoyi: dohi küldte: Szöveg: Új videó 2001 szeptember 11. ről URL: http://www.vidiload.com/video/102878 [...]
Mind a 113 komment
Kovacslacka területére lépve, egy lista a legjobb és legrosszabb tv-s főcímekről.
1775 0 0 Film Izé
Vincent Tomczyk által, használati tárgyak 100%-ig papírból elkészített másolata
848 1 0 Art Izé
Stalingrad 3
6915 2 3 Game Izé
shinob: ok nem szóltam már megvan, de akkor sem tetszik, nekem sem
shinob: én akármit csinálok felrobbantja az összes épületem és kiírja, hogy reszeltek, most akkor mi [...]
Gabona: Hát láttam már jobbat is.. másképp szólva ez egy szar
Ezekben a képekben az a leghihetetlenebb, hogy nem Oroszországban, hanem idehaza készültek

Avagy, nálunk is hódít az urbanista szürrealizmus.
4633 0 0 Izé
Valaki ezt, valaki azt sétáltat...
3742 3 8 Izé
7sleeper: rabbiátor..
unumunu: a nénike arra gondolhatott, hogy ma a Buksi helyett a monitort sétáltatja el a közértig,mert az [...]
livy: Ez mekkora jó volt :D
Mind a 8 komment
Kivédhetetlen az elpirulás?
609 1 0 Pink Izé
Tania Walker animátor, grafikus meséi és rajzai.
1105 1 2 Art Izé
Mr.T.: Karikatúra csak az igazán nagyokról készül :D szóval kocc
Errtu: Mr. T.-nek azt a fejét... XD
Éjszaka megfúrják a multik kőolajvezetékeit, az árut uszályokkal elszállítják, és fegyverekre, kábítószerre cserélik - ilyenek a hétköznapok a Niger-deltában.
7640 0 7 Izé
norbertvincze: http://postimage.org/image/52tsjbllz/
Cintu: Azért az is megérne egy cikket, hogy mit művelnek az olajvállalatok Afrikában............
Samu.: szerintem meg ismerjük már a megélhetési bűnözőket.
Mind a 7 komment
Laty munkái
590 1 0 Art Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban ismerjétek meg a cuki tengeri birkát, ami algát legel, és amely egyébként egy tengeri csiga. Szépséges latin nevén Costasiella kuroshimae. Annyit legel, hogy szintetizálni is tud tőle. ;)
7082 1 1 Izé
norbertvincze: http://www.businessinsider.com/why-new-zealand-has-glowing-luminosity-caves-glow-worm-photos-2015-7
Az idei top 10 tákolmá... izé... barkácsteljesítmény Kínából
4091 0 3 Izé
bungle: Még egy "tengeralattjáró": www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/54748_?categoryId=10&position=& [...]
bungle: Helikopter: www.globaltimes.cn/content/962271.shtml
Nusihusi: A legtöbb egész jól sikerült:)
Újabb agyament show a televíziós szórakoztatás nagymestereitől. ;) Palackokkal felszerelkezve kell leúszni a medence aljára...
3083 3 8 Izé
bandee1219: Én is azt néztem. Nem valami guszta, de egye, nehogy nekem keljen! :)
Zsolt86: Hát igen, ezen én is filóztam. A legvégén valami babosgusztustalanságot kajál, de gondolom a [...]
kalamona: na de mi a sz@rt eszik az öreglány?
Mind a 8 komment
Ezek a mai "fiatalok".
2729 0 3 Izé
Horgiza: :D:D:D
Dmckayals: Endre bá' itt még kicsit máshogy nézett ki... :P :D
sapkabarna: Ebben a témában szerintem sokkal jobban sikerült a Szalontüdő (ami ráadásul magyar), tizenegy [...]
Tengerimalacok az olimpián ;)
6353 8 13 Izé
Balázs: beteeeg:)
Ágii: Úgy értettem h ezek közül még azt talán, bár azt nem szívesen csinálnák az enyémek sem:P [...]
«Edyson®»: Úszááás ? :D Manó utalja a vizet. Max inni szereti, de a fürdés most katasztrófa volt :D D [...]
Mind a 13 komment
Országok vezetői, ha boxolók lennének
488 0 0 Izé
Hihetetlen teljesítmények
971 0 0 Izé
Ikreket szült egy hatvanéves asszony
484 0 2 Pink Izé
brigi_cica: pffff... amikor meg 18 évesek lesznek a gyerekek, az anyjuk meg a koporsóban fog csicsikálni :S
cupoj: Az anyja jóóóó büdös pitsáját!!!!!
Minden érzékszervet célba vesz a "virtuális gubó".

Magyar cikk a Hír Izén.
7453 1 0 Tech Izé
Garfield, Garfield nélkül
4825 3 12 Izé
Winterborn: Elolvastam mindet, rájöttem hogy mégis mennyire depressziós és elvont :D
brigi_cica: nekem minden nap jö a garfieldos e-mail... sokszor nevetek rajta.... de ez elég nulla :D
|-=O=-|: Tény, hogy elég fárasztó. :DDD 2 kedvenc: http://garfieldminusgarfield.net/post/27007768 http:// [...]
Mind a 12 komment
Vitathatatlan tény: az éjszakáid befolyásoljak a nappalaidat!
639 0 2 Pink Izé
zeiksz: Én is az ilyenekért (is) nézek ide be :) Ma is megérte.
eerix: nem mondod komolyan?! beszrok ezen a címen xD
Régebbi postok...