REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Milyen kellemes lehet úgy ébredni, hogy 2 elefánt eszi a szomszéd fáját a kertben (mindez Kanadában, nem Afrikában!), majd miután elgondolkodtál, mennyit ittál tegnap vagy milyen anyagon vagy, a 911 még ki is röhög a telefonban... :D
2513 2 1 Izé
roby: Hmmm!? Elefánt a cseresznefán!?
Japán medence titkos szobával

Videó.
12680 3 7 Izé
bungle: Videó: http://de.sevenload.com/videos/2lvXvYI-Pool
csicsilla: azert arra kivàncsi lennèk hogy egy ilyen ötlet mikor pattan ki valaki fejèböl teh& [...]
zuza: jó ,jó ! amíg azelső részeg állat vem ugrik egy seggest ! xD
Mind a 7 komment
Zseni zsaru - a szomszéd ház lakóját akarja kimenteni :D
6311 1 8 Izé
metaljesus: nekem is az tetszik a legjobban amikor egyesével bezúzza az ablakokat :D
brigi_cica: hàt rendör létére nagyon buta :S tudhatnà hogy nem szabad kitörni az ablakokat amikor [...]
three.d: Szerintem régi titkos vágya volt betörni egy ablakot a viperájával! De a legkomolyabb, azok a t [...]
Mind a 8 komment
Az akváriumom hátulján van egy olyan háttérkép, amilyen szokott lenni mindenhol. Na az és az üveg közé befolyt a víz... és ez lett... egy BÁLNA! Van szeme is meg minden... mindegy, bálnám még úgyse volt. :)
3912 0 18 Izé
LYoczy: .
Menyet: Nekem is teccik ;)
Bobek: Miért foglalkoztok krumplival? A neve után is az jön le , hogy egy taj paraszt! :) A kép pedig i [...]
Mind a 18 komment
Egy aranyos "fingós" játék... Jó szórakozást! :)
8975 0 3 Game Izé
petidobi: XD baszki,betegség----
Nico: Ha "fingassz",akkor igen!XD
Balázs: Ha fingassz idéző jelbe kell tenni vagy mi a vértályog!!!XD
Egy aranyos "fingós" játék... Jó szórakozást! :)
9657 2 3 Izé
petidobi: XD baszki,betegség----
Nico: Ha "fingassz",akkor igen!XD
Balázs: Ha fingassz idéző jelbe kell tenni vagy mi a vértályog!!!XD
Black Button

Mr. Roberts megmagyarázhatatlan módon egy fehér szobában tér magához. Vele szemben, az íróasztal mögött egy férfi, köztük félúton egy fekete gomb. Ha Mr. Roberts megnyomja a gombot, azzal egy emberi életet olt ki (nem tudja kit, bárkit a 6 milliárdból), viszont 10 millió dollár boldog tulajdonosa lehet. Vagy elveszi az asztalon lévő kulcsot, és üres zsebbel elhagyhatja a szobát. Te mit tennél?
5596 2 100 Film Izé
FlaW: köpni-nyelni nem tudok ez vmi kvajó
papaluige: és a tálasmixerest?????........ ne idegeskedj, árt a szépségednek! :) /hallgass bele a rádi [...]
Grex: én már hazafele föl lettem húzva....bocs mindenkitől akit sértegettem,bántottam,molesztáltam [...]
Mind a 100 komment
Black Button

Mr. Roberts megmagyarázhatatlan módon egy fehér szobában tér magához. Vele szemben, az íróasztal mögött egy férfi, köztük félúton egy fekete gomb. Ha Mr. Roberts megnyomja a gombot, azzal egy emberi életet olt ki (nem tudja kit, bárkit a 6 milliárdból), viszont 10 millió dollár boldog tulajdonosa lehet. Vagy elveszi az asztalon lévő kulcsot, és üres zsebbel elhagyhatja a szobát. Te mit tennél?
5612 10 99 Izé
papaluige: és a tálasmixerest?????........ ne idegeskedj, árt a szépségednek! :) /hallgass bele a rádi [...]
Grex: én már hazafele föl lettem húzva....bocs mindenkitől akit sértegettem,bántottam,molesztáltam [...]
papaluige: Én is egyszer legalább! amikor a főnököm tájékoztatott,h a rend őrei lekarmoltak 30 000 szé [...]
Mind a 99 komment
Nyócker, Pince Büfé - elit szórakozóhely!
8523 6 23 Izé
qstion: ehhez nem lehet kommentart fuzni...en is egy cigany faluban tanitok mar lassan ket eve, de ezek mess [...]
wtf: Az se rossz. :) A négybetűs életről már nem is beszélve...
Dave85: Vagy a nagybüdös életre.
Mind a 23 komment
Aki ismeri, annak azért, aki meg nem, annak meg azért... 4 francia, akinek szerintem lemezjátszón kívül semmi nem volt a gyerekszobájában...
A sztori lényege a következő: 5 lemezjátszó, 4 ember. Az egyik lemezjátszón csak az alap szól folyamatosan, ahhoz nem nyúlnak. A másik négyen egy zeneszám egy-egy hangsávja van felvéve... a többit nézzétek meg!
A Technics által rendezett DMC bajnokságot ha jól emlékszem 7 éve nyerik meg folyamatosan. (Mindenki nézheti, semmi tucc tucc izé nincs benne).
8146 10 25 Izé
MAGura: Igazat beszélsz. A gitárhangos dolgot pedig csak példának mondtam, nyilván valóan, mivel vég [...]
wtf: "Szerinted a loop-ok maguktol születnek?" És, ez most hogy jön ide? Nem arról volt szó, hogy g [...]
MAGura: Ja amugy Te is ott irod "vagy mások által megírt", a mások azok kik? :D
Mind a 25 komment
Márciusban még megvolt, májusra már eltűnt egy tó. Kinek a keze lehet a dologban? David Copperfield már megint unatkozott? Esetleg szomjas ufók jártak arra? Vagy netán familiárisan hiperpigmentált egyének ellopták a drága H2O-t? Tippelj te is... :D
2995 0 3 Izé
kanoc: Szerintem kiitta a gödény
varazs: Biztos, hogy ugyanott kèszùlt a kèt kèp?
Szama: elpárolgott..:Dami nem lehet..
Sawyer hatalmas szókincse a Lostban... :)
6578 0 41 Film Izé
Enkeli: Ha a trágárságot akarod kiirtani a magyar nyelvből, a kultúránk egy részét irtanád ki, ha t [...]
csicsilla: ès mi meg majd elfogjuk hinni,hogy soha nem kàromkodsz?!azèrt nem kell àlszentes [...]
moennig: whehehe....
Mind a 41 komment
Sawyer hatalmas szókincse a Lostban... :)
6611 8 41 Izé
Enkeli: Ha a trágárságot akarod kiirtani a magyar nyelvből, a kultúránk egy részét irtanád ki, ha t [...]
csicsilla: ès mi meg majd elfogjuk hinni,hogy soha nem kàromkodsz?!azèrt nem kell àlszentes [...]
moennig: whehehe....
Mind a 41 komment
Vector TD - a szokásos ;) toronyépítgetős...
16214 2 39 Game Izé
Szamooca: Meguntam,elkapcsoltam,magukra hagytam,és 39.lvl : GÉM ÓVER!!!!:P score:2.375.208 interest: 12% [...]
Szamooca: Először a 31.pályán vesztettem "katonát"...MOst a 37.en vagyok,de sztem jutok még tovább is.. [...]
xXxÁdámxXx: Ezt is lehet vhogy cheat enginel tolni :D
Mind a 39 komment
Vector TD - a szokásos ;) toronyépítgetős...
15251 11 36 Izé
babapiskóta: na előszedtem újra: most elsőre MEGCSINÁLTAM :)) scored: 6.058.594
eol: Ejj, máskor olvasd el a hozzászólásokat, mielőtt égeted magad. A 2.5 milliós pontszámod szá [...]
DJ CSOTRY: kurvakevesek vagytok hozzám képest http://www.speedyshare.com/907321202.html
Mind a 36 komment
Hmmm, most aztán mindenki bekukkolhat a szoknya alá... :)
15461 1 1 Izé
macko51: kukucs
Még hogy a patkányokat nem lehet szobatisztaságra nevelni... :D
2833 0 19 Izé
Schabee: wáááááá egy nagy undorító patkány szarását kezdtem el megnézni???
Bakeyoo: Nincs rá okom. Csak nem szeretem, mikor kioktatnak :) De ettől még a tudásodat elismerem.
varazs: Ez semmi, èn egyszer olyat is làttam a neten, hogy egy jòl megtermett koca "ùlt" [...]
Mind a 19 komment
"Gyere a disco clubba el,
Egész éjszaka veled táncolok,
A disco clubban már
Funky szól nekünk, a sok láb dobog" :)
5965 1 10 Izé
Maccoyi: Elkészült egy remix : http://www.youtube.com/watch?v=U-0OgH4vRSo :)
babapiskóta: állat király! xD
bungle: Itt is egy táncoktató videó: http://youtube.com/watch?v=yMf7vA0tYuc ;) A webkamera monnyon le!!! [...]
Mind a 10 komment
The Doors.
Csak a szokásos kijutós...
6616 2 46 Game Izé
kamillacica: öhhm...hát...érdekes..nagyobb poénra számítottam... =D de azért nagyon jó volt!!=D
kamillacica: puff...megvan...:D az uccsó darabra kell kattintani...:D
kamillacica: basszus...felegyek a lépcsőn, megvan az utolsó levéldarab az ajtón...és? hogy lehet összerakn [...]
Mind a 46 komment
The Doors.
Csak a szokásos kijutós...
6271 1 46 Izé
kamillacica: öhhm...hát...érdekes..nagyobb poénra számítottam... =D de azért nagyon jó volt!!=D
kamillacica: puff...megvan...:D az uccsó darabra kell kattintani...:D
kamillacica: basszus...felegyek a lépcsőn, megvan az utolsó levéldarab az ajtón...és? hogy lehet összerakn [...]
Mind a 46 komment
Vacancy - Elhagyatott szoba
Antal Nimród (Kontroll) új filmje
5369 0 20 Film Izé
DD: Amélietől és sírva röhögtem, nagyon jó film.
Mr. Cellophane: Öhm...ez talán nem véletlen:D (csak vitcö volt, fogalmam nincs miaz:)
Baci: ööö... bocs, de... kihagytad a felsorolásból a Halálosabb iramban-t!!!
Mind a 20 komment
Vacancy - Elhagyatott szoba
Antal Nimród (Kontroll) új filmje
5081 1 20 Izé
DD: Amélietől és sírva röhögtem, nagyon jó film.
Mr. Cellophane: Öhm...ez talán nem véletlen:D (csak vitcö volt, fogalmam nincs miaz:)
Baci: ööö... bocs, de... kihagytad a felsorolásból a Halálosabb iramban-t!!!
Mind a 20 komment
Steve Ballmer remix - Hafanana - karatekutya, f...szom :)
3294 0 1 Izé
peet: Ballmer túlzottan USA. Ehhez mi túl európaiak vagyunk. Legalábbis én biztosan. De nagyon jól c [...]
Szokásos kijutós játék, szokásos fejtöréssel, és mindez eleinte a sötétben :)
7713 2 15 Game Izé
Vándorholló: Érdekes. Tényleg nem megy tovább de az időt számolja Biztosan kell lennie folytatásának
csildi: Elég egyszerű, de jó. A gyengébbek kedvéért itt a megoldás. Bár sztem ezeknek a játékoknak [...]
ice: Hali! Hogy kell lekaparni a képet??......
Mind a 15 komment
Szokásos kijutós játék, szokásos fejtöréssel, és mindez eleinte a sötétben :)
6863 4 14 Izé
csildi: Elég egyszerű, de jó. A gyengébbek kedvéért itt a megoldás. Bár sztem ezeknek a játékoknak [...]
ice: Hali! Hogy kell lekaparni a képet??......
shane: Hát ez nem volt valami nehéz... :(
Mind a 14 komment
A világ legnagyobb szörfdeszkája - és ahogy 47-en szörföznek rajta
3305 0 0 Izé
Fejes a kádba - a srác már biztos nem szomjas ;)
10904 0 9 Izé
Laci: Gyerekkoromban, ha valami hülyeséget csináltam, azzal védekeztem: "Jóska mondta, hogy csinálja [...]
tian: Egy poénnak szántam:)) De a másik srác ("az operatőr") ha jól értem csak olyasmiket mond neki [...]
Laci: És ha csak egy ostoba fogadásról volt szó? Értette valaki amit bozsevált a krapek? Én nem ér [...]
Mind a 9 komment
Egy jó kis 20 szintes gémizé, ami olyan mintha 20 darab különálló szobából kijutós játék lenne, csak egy jó történettel egymás mögé fűzve.
12596 4 151 Game Izé
rullet2002: élmúounouhjhjmknbn lijhuuz98pbpijghikpo loino9 hijő e4z a kod hogy rögtön vége lesz a ját [...]
Moonlight: Szia! Ilyen sorrendben kattints a fejekre: 6, 7, 11, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 11, 6, 10, 1, 7, 6, 6, [...]
pajti13: Én az ötös pályán vok már régóta.ha valaki erre jár akkor segítsen,mert nem tudok mit kezd [...]
Mind a 151 komment
Egy jó kis 20 szintes gémizé, ami olyan mintha 20 darab különálló szobából kijutós játék lenne, csak egy jó történettel egymás mögé fűzve.
8427 4 145 Izé
Mo: ha még valaki játszik vele, itt a végigjátszás, ha érdekel is valakit :) http://gamewalkthroug [...]
vadoc66: Légyszi írja le vki, hogy pontosan mit kell csinálni a computerrel ahol elől 4 gombos kapcsoló [...]
ledit: A 12-t valaki írja le lécccccci!Kösszi
Mind a 145 komment
Apronetes hirdetések

"Életed, ha akarod még a végéig élheted..." LOL! :)
Végre neked is lehet szőlődarálód!
Társkeresés felsőfokon
Felnőtt, szám nélküli BKV bérletet keresek!
Szűz lány
Diplomás-e vagy?
1609 1 12 Izé
bungle: Gyorsan vegyétek, amíg még kapható! http://www.expressz.hu/cserebere/hirdetes-23097488/ http://i [...]
Su: csak akkor ha nikotinfoltos:)
Sátánista kiscsávó666: sajnos bugyival nem szolgálhatok... de boxer kell???
Mind a 12 komment
Szörf yemeni módra... :)
5127 0 9 Izé
Su: igen, nem is rossz ötlet. pl lehetne benne beépített mobiltelefon, vagy szobafestőpemzli, vagy p [...]
Skylynx: Nem, nincs, egyelőre megnyugodtam... Bár, ha belegondolok, nemis rossz ötlet papucsot díszként [...]
Su: pedig nem bonyolult. mivel a kezében van a papucs gondolom nem dísznek tartja és miután kicsúsz [...]
Mind a 9 komment
Dobosunk küldte ezzel a szöveggel: "Remélem most te is így fogsz vezetni a hétvégén... :)))"
3677 2 4 Izé
Kuly: Én is átszerelem az autómat ilyenre! Legalább unalmamban gyakorolnék.
Laci: Szerintem nem a sofőr játszott. Amúgy nem rossz. A zene (nem a film).
mekecske: oszt egy rendes közuti baleset esetleges túlélése után mondja : hoáát táccik tudni, sámmit [...]
Mind a 4 komment
Csak erős idegzetűeknek (de most tényleg)!!!

A film, ami (kapaszkodj meg!) díjat kapott!

A "művész" magyarázkodása.

A "művész" (vagy inkább nevezzem köcsögnek?) iWiW adatlapja (szoktam neki írni mostanában meleg hangú leveleket).

(megjegyzés: sokáig gondolkodtam, hogy kirakjam-e a postot, "ide való-e", de nem szeretném, ha az Izé "csak" egy poén site lenne (eddig se az volt), ahova teli szájjal vihogni jönnek az emberek vagy a csajokat nézni. Aki ezt nem akarja elfogadni, ne jöjjön ide, vagy ne kattintson erre a postra, de úgy gondolom joga van mindenkinek tudni erről és talán lesznek, akik elgondolkoznak rajta, hol tart a világunk 2007-ben. bungle)
12618 4 377 Izé
rubigo: A videókat nem néztem meg, csak a videók mellettii képeket (nekem épp elég volt).. Közben kis [...]
kotta: Nem értek veled egyet: túl emberi és normális vagy. Náluk aztán simán alkalmaznám az ún. Ta [...]
rubigo: mennyi ilyen szánalmas rohadék van! addig ütném őket legszívesebben, ameddig élnek http://ind [...]
Mind a 377 komment
Kedves szomszéd...
10909 0 22 Izé
he: ez egy paraszt.... mármint a "lakótárs"...
tian: ja hogy csak ez a két csoport van??? Akkor én sajnos nagyon nem tudom hová való vagyok. Ha nagyo [...]
Su: a háborgók általában két csoportra oszthatók. az egyik olyan, hogy ha a szomszéd bever két s [...]
Mind a 22 komment
Aligátor szobor New York-ban
2103 0 3 Art Izé
Nico: Nálunk ilyet nem lehetne kiállítani,mert megkopasztanák a színesfém "gyűjtők"!:)
Zsóti: talán, hogy együnk aligátort...ha már így nyársratűzték:)
Szmiri: szerintetek mi a mondanivalója?:)
Aligátor szobor New York-ban
2174 1 3 Izé
Nico: Nálunk ilyet nem lehetne kiállítani,mert megkopasztanák a színesfém "gyűjtők"!:)
Zsóti: talán, hogy együnk aligátort...ha már így nyársratűzték:)
Szmiri: szerintetek mi a mondanivalója?:)
Ukrán szoba - a szokásos kattintgatós-kijutós játék

Kezdetnek annyi, hogy vedd ki a hagymát a gramafon tölcséréből, majd a lemezeket az ágy jobb lába mellől és cserélgesd a lemezeket, miközben begyűjthetsz néhány tárgyat... a folytatást rátok bízom. :)
22382 3 22 Game Izé
bleacher: ja megvan 364 a kód nálam is probálj átok emg sztem az mindenkinek!
bleacher: miaza bináris konvertálás? xd
Sütyy: nem tudom a piszkavasat húzogatni a liszt fellett HELP!
Mind a 22 komment
Ukrán szoba - a szokásos kattintgatós-kijutós játék

Kezdetnek annyi, hogy vedd ki a hagymát a gramafon tölcséréből, majd a lemezeket az ágy jobb lába mellől és cserélgesd a lemezeket, miközben begyűjthetsz néhány tárgyat... a folytatást rátok bízom. :)
14439 1 18 Izé
BleedingDante: Hol van az ágy jobb lábánál a lemez? Megpróbálok a jobb ágylábhoz mközel menni akk ott az a [...]
peet: Az én üzleteimben nagyon nehéz....de csak erre alapozhatsz...néha a legérdekesebb...egy albán [...]
mekecske: Sajnos ez van...nem tudom hová lett az a híres "magyar becsület"...Hátha még van valahol mag be [...]
Mind a 18 komment
Szökés Rhetundo szigetéről - kattintgatós gémizé
11166 1 16 Game Izé
Szmiri: végigcsináltam xD 12. ugy ahogy mondtam. 13. a középen lévő jobbra mutató nyilat megnyomni [...]
Szmiri: hát irányítani kell azokat a világító "fogakat" az egérrel, folyamatosan előre és egy résb [...]
papa: 1 katt a híd összekötőjén a céltáblára 2 katt a kis képre oldalt, utána az emelkedő tetej [...]
Mind a 16 komment
Szökés Rhetundo szigetéről - kattintgatós gémizé
8845 4 16 Izé
Szmiri: végigcsináltam xD 12. ugy ahogy mondtam. 13. a középen lévő jobbra mutató nyilat megnyomni [...]
Szmiri: hát irányítani kell azokat a világító "fogakat" az egérrel, folyamatosan előre és egy résb [...]
papa: 1 katt a híd összekötőjén a céltáblára 2 katt a kis képre oldalt, utána az emelkedő tetej [...]
Mind a 16 komment
Régebbi postok...