1583
0
Izé
Itt az újabb kívánság a Viszony.hu-tól... Karácsony után Valentin-napra is üzentek valamit. Lehet, hogy ez már szokásukká válik?
3071
0
Izé
Előbb-utóbb csak eljutnak a Holdra. ;)
3709
0
Izé
Van-e tippetek, hogy mit hallgatnak hátul a Scaniaban? :D
3709
1
Izé
A génmódosított kukorica átment az első EU engedélyezési rostán
Bár az Európai Unió tagállamainak többsége ellenzi, mégsem tudták megakadályozni a keddi szavazás során, hogy az amerikai DuPont cég Pioneer TC1507 génmódosított kukoricája megkapja az unió jóváhagyását a kukoricafajta köztermesztésbe vonására.
2090
0
Izé
Gyerekek látják. Gyerekek csinálják.
2478
2
Izé
Egyiptomban egyre durvább a közbiztonság ;)
Rémi követőinek
többi videója
4599
0
Izé
Kis kacsa úszott, fekete tóban...
5213
0
Izé
Üdv újra az Interneten!
1949
0
Izé
Kipufogóból itták a vizet a sivatagban a színészek Érdekes videóval szeretné felhívni a Mercedes-Benz a hidrogén-hajtású, üzemanyagcellás modelljének tiszta működésére, ugyanis felkérték Diane Kruger színésznőt és Joshua Jackson színészt, hogy autókázzanak egyet a B-osztály F-Cell változatával az Egyesült Államok egyik legforróbb és legszárazabb helyén, a Death Valley Nemzeti Parkban. Innivalót viszont nem vihetnek magukkal, kizárólag a kipufogóból lecsöpögő, összegyűjtött vizet ihatják. Az szinte mellékes is, hogy mennyire fedi a valóságot, hogy az 50 Celsius-fokos melegben, csak ennyit ittak, a hangsúly tényleg azon van, hogy a hidrogén-hajtású autó működése közben csupán ivóvíz minőségű pára keletkezik. Az üzemanyagcellában elektrokémiai reakció révén a hidrogén és az oxigén áramot és hőt termelve vízzé alakul. A víz jelen esetben mint “melléktermék” távozik a kipuffogón keresztül.
1851
1
Izé
Először is elnézést mindenkitől a „kis” kényszerszünet miatt, remélem mindenki jót pihent! ;)
Nagyjából minden helyreállt, a jan. 31.-i postok/kommentek és a felhasználói adatbázis kivételével. Hogy ez hogy történhetett meg, inkább ne is kérdezzétek, én is csak fogom a fejem, bár semmi közöm a szerverkarbantartást „végző” céghez, szóval én kérek elnézést a nevükben, hogy nem tudnak rendesen lementeni pár adatot, holmi RAID kártya meghibásodás meg RAID5 tömbben lévő SSD elszállása miatt... Mivel egy régebbi user adatbázist sikerült csak előhalászni, azt is a Habostorta Kft.-től, így van némi gond: először is mindenkinek új jelszót kell kérnie, ill. jó páran nincsenek benne az adatbázisban, nekik újra kell regisztrálni. Akinek nem működik az e-mail címe, amivel anno regisztrált, azok legyenek szívesek
módisítsák az e-mail címüket! Természetesen megpróbáljuk összeheggeszteni a régi adatokkal a regisztrációkat (hiszen most nem jelzi senkinél a régebbi kommentjeit, postjait, kedvenceit, stb.)
Köszi mindenkinek a türelmet, postokat küldeni már ér! ;)
3645
0
Izé
Annyira édes, hogy akár egy ebéd utáni desszertnek is megteszi. :)
Nektek idén melyik
Super Bowl reklám tetszik a legjobban?
3478
0
Izé
Mega Drive - I Am The Program
Akinek tetszik ez a stílus ajánlom a
NewRetroWave YT csatornát
1605
1
Zene Izé
Magyarország kaphatja meg Ukrajnát ;)
6605
2
Izé
Ha túl kicsi a hajónk, toldjuk meg egy „picivel”: 60 új erkély, plusz 186 kabin utasoknak és 53 a személyzetnek.
3117
0
Izé
Örömében eldobta a kobakját - ugrott a győzelem
Carlos Ribas utolsó lovasként lovagolt a pályára. Mivel az előtte szereplő három lovas mind hibázott, tudta, hogy ha sikerül hibátlanul végigmennie a pályán, megnyeri a versenyt. Miután sikeresen talajt fogtak az utolsó akadály után, Ribas elhajította kobakját, majd vágtában keringett még egy kicsit a pályán és megugratott még két lezárt akadályt. Öröme azonban nem tartott sokáig. A
FEI szabályainak megsértése miatt érvénytelenítették lovaglását az utolsó összevetésben, így a negyedik helyre csúszott vissza, és 7500 euró pénzdíjtól esett el.
3108
0
Izé
Éppen szabadságon lehetett a Kaszás
Cikk az esetről
8592
0
Izé
Aki szarból származik, abban is marad
„Békéscsabán élek, egy szar, lepra, semminek nem mondható kis városban” – nyammogta a saját nyakizmába szakadt VV Józsi bemutatkozó kisfilmjében, aminek talán meglesz a böjtje. A helybéli kemény csávók ugyanis megígérték, hogy ellátják a baját a kemény szavakért cserébe. Ilyen alapon be lehetne verni a képét a hazai fiatalok jelentős részének.
1699
0
Pink Izé
A BBC csütörtökön számolt be arról, hogy a HSBC néhány ügyfelének a bank alkalmazottai megtagadták, hogy nagyobb összeget vegyenek fel a saját bankszámlájukról.
A pénzfelvételre azért nem kerülhetett sor, mert a számlatulajdonosok nem tudták hitelt érdemlően igazolni, hogy mire kell a pénz. Jellemzően 5000-10000 font közötti összegekről volt szó.
Eredeti cikk
2352
0
Izé
Demian Barnabas
Két keréken mindenen keresztül!
704
0
Sport Izé
Városnézés más szemszögből.
Aaron Chase, Brian Lopes, és Chris Van Dine Valparaiso (Chile) festői utcáin (falain) teker végig.
717
0
Sport Izé
Az utca trollja :D
Na jó, ez az ott lakóknak biztos nem ilyen vicces... a párkányi Kossuth utca lakosai ugyanis a téboly határára kerültek: egy nő ugyanis 14 éve bömbölteti Plácido Domingo áriáját, amit még két-három utcával arrébb is hallani lehet. Volt, aki pszichiátriai kezelésre szorult emiatt, az állandó zaj bizonyítottan egészségkárosodáshoz vezet. Mégsem lehet tenni semmit, hiszen a nő minden este pontban tízkor kikapcsolja a zenét, így nem szegi meg a törvényt. A lakók már az országgyűlésig mentek, tüntetést szerveztek, voltak, akik megdobálták a házát, elvágták a villanyvezetéket, de mindhiába. A nővel beszélni sem lehet, ugyanis egész nap be van zárkózva, vásárolni is éjszaka jár...
Ti mit tennétek a szomszédok helyében ilyen helyzetben?
8005
0
Izé
Lehet, hogy elkészült az első gyógyító hatású mobilalkalmazás?
Úgy tűnik, megtalálták a gyógymódot a 21. század egyik egveszélyesebb és legszélesebb körben elterjedt rettenetes betegségére, a Vertical Video Syndrome-ra.
Az alkalmazás, mely letölthető az AppStore-ból, szoftveresen gyógyítja a betegek alacsony értelmi képességéből fakadó problémákat.
4821
0
Izé
Elszórja az üvegeket, hogy biztosan visszataláljon... ;)
3070
0
Izé
Dead Snow 2
A norvég náci zombik
újra támadnak ;)
2357
0
Izé
Dead Snow 2
A norvég náci zombik
újra támadnak ;)
1409
0
Film Izé
Pablo Uchida munkái
deviantART
1878
0
Art Izé
Egy belga üzletember, Patrick Mets egyedi otthona: egy luxusvíztorony
Videó
Korábbi víztorony házas postok
4235
1
Izé
Egy macskát nem lehet csak úgy a falhoz állítani! ;)
4521
0
Izé
Urak, ideje megfeledkezni a konditermi edzésekről, ugyanis megérkezett a „Push Up Muscle Shirt”...
...vagy mégsem? ;)
5377
1
Izé
Bernice-t nem lehet csak úgy ledönteni a lábáról! Vagy mégis?! Vagy mégse!?
4214
1
Izé
Kenyérsütés bolti lisztből
Aki otthon sütne kenyeret, nem a technológián fog elcsúszni, hanem a megfelelő liszt beszerzésén. A fehér kenyér sütésére való BL 80-as lisztből ugyanis még a hipermarketek is csak egyfélét tartanak. Miért van ez így, és mennyire jók a hozzáférhető kenyérlisztek?
961
0
Pink Izé
Kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel: Az európai (
részben magyar) fejlesztésű Rosetta műhold három éves hibernációból ébredt a napokban, novembertől pedig már egy üstökösön fog adatokat gyűjteni.
1886
0
Izé
Kondenzcsíkot húzó seregélyek ;)
2912
1
Izé
Élő (jan.22-ei) közvetítés a kijevi utcai lázangásról
3337
0
Izé
Subway feat Edina. - Szikra
Egy kis finomság a vajdasági srácok Separated Promises című albumáról.
Facebook
Honlap
YouTube
Album
599
0
Zene Izé
Az elején catronóm, utána meg szuricata. ;)
1897
1
Izé
Az öt leghülyébb diéta és a ráadás
Az ember, különösen, ha nőből van, régóta keresi a megoldást arra, miképpen lehetne könnyen, gyorsan vékonyabb. A könnyed fogyás Szent Grálja az energia megmaradás törvényébe zárva, továbbra is várat magára. Nincs sárgaköves út, akad helyette jó néhány furcsábbnál furcsább útleágazás.
1230
0
Pink Izé
Akik nem bírják a kritikát
Felnőtt emberek, akik mindennap felelős döntéseket hoznak otthon és a munkahelyen, egyetlen pillanat alatt durcás óvodássá lesznek. Átkapcsolnak se lát, se hall üzemmódba, ha kritika éri őket. Személyük elleni támadásnak veszik, amikor szólnak nekik: valami nem stimmel. És arra a következtetésre jutnak, hogy velük minden oké, csak a világ egyre szemetebb.
579
0
Pink Izé
Mókás mókus :)
4253
0
Izé