REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Team Snow Fortress ;) 

(Ezzel a játékkal még én is játszottam/játszom, így remélem közületek is sokan ismerik és értitek majd a videó poénját :))
3572 3 5 Izé
Nusihusi: Nagyon jó ötletes:)
7sleeper: és a pyro, hogy nem nő? ;-)
Cintu: (Y)
Mind a 5 komment
Bolygómérnökség, avagy egy katasztrófa kezdete 

A bolygómérnökök hivatottak a teljes Földre kiható tervekkel előállni, hogy megállítsák, vagy lassítsák a globális felmelegedést, és a negatív környezeti folyamatokat. Azonban, mivel ilyen szimulációkat egyelőre lehetetlen készíteni, minden beavatkozás végletes lehet. Ötletek márpedig vannak, általában ijesztőek...
4476 1 6 Izé
velo: zsíííír :D
Tooni: Keptönplenöt! http://www.funnyordie.com/videos/5876f2aced/don-cheadle-is-captain-planet?playlist=f [...]
velo: http://www.jatekshop.eu/upload_files/captain-planet.jpg
Mind a 6 komment
Örömében eldobta a kobakját - ugrott a győzelem

Carlos Ribas utolsó lovasként lovagolt a pályára. Mivel az előtte szereplő három lovas mind hibázott, tudta, hogy ha sikerül hibátlanul végigmennie a pályán, megnyeri a versenyt. Miután sikeresen talajt fogtak az utolsó akadály után, Ribas elhajította kobakját, majd vágtában keringett még egy kicsit a pályán és megugratott még két lezárt akadályt. Öröme azonban nem tartott sokáig. A FEI szabályainak megsértése miatt érvénytelenítették lovaglását az utolsó összevetésben, így a negyedik helyre csúszott vissza, és 7500 euró pénzdíjtól esett el.
3148 0 2 Izé
Porcelanbaba: Ezt nevezik szívásnak.
bubi66: Szerintem abszolút megérdemelte , tisztelje már meg a közönséget a sportot és nem utolsó sor [...]
Éppen szabadságon lehetett a Kaszás

Cikk az esetről
8629 0 13 Izé
Nas: Ja, hát diákkal csak 0,08 Ft... :P
Ravennë: :DD Nálam pont van egy friss: 398km 3420Ft-ba fáj dijáknak (+ pótjegy, tehervonatra pedig bizto [...]
Nas: 10 méter utazás a MÁV Start Zrt szerető karjaiban kérlek alássan 0,2 Ft (Áfával). Viszont ha [...]
Mind a 13 komment
A kórházakkal tényleg minden rendben van

Műhibák, súlyos pénztelenség, nemtörődömség, embertelenség, rossz szervezés. Bármennyire is rombolják ezek egy kórház hírnevét, az ilyen eseteknek csak ritkán van foganatja, mert a kórházak nem sértenek jogszabályt azzal, ha a beteggel durván beszélnek vagy megalázó helyzetekbe hozzák. Nagyon ritka eset, hogy egy kórház ilyenkor elismerné a hibáját. Íme, itt vannak a tipikus válaszok.
3609 0 9 Izé
7sleeper: ez a bürokratizmus növekedés még okmányirodában sem elfogadható (ott is.. korábban mikor be [...]
amakoi: "úgy látszik az egészség mellett az emberség is luxus lett" Gyönyörű gondolat, ami szemlél [...]
7sleeper: egyetértek. tisztelet a kivételeknek (akik erősítik a szabályt) többségében kiégett, nemtö [...]
Mind a 9 komment
Aki szarból származik, abban is marad

„Békéscsabán élek, egy szar, lepra, semminek nem mondható kis városban” – nyammogta a saját nyakizmába szakadt VV Józsi bemutatkozó kisfilmjében, aminek talán meglesz a böjtje. A helybéli kemény csávók ugyanis megígérték, hogy ellátják a baját a kemény szavakért cserébe. Ilyen alapon be lehetne verni a képét a hazai fiatalok jelentős részének.
1878 0 0 Pink Izé
 Városnézés más szemszögből.

Aaron Chase, Brian Lopes, és Chris Van Dine Valparaiso (Chile) festői utcáin (falain) teker végig.
780 0 0 Sport Izé
Míg mások távirányítású fékkel akarják óvni a kis porontyukat bicajozás közben, addig ebből az aranyos ördögfiókából belevaló kissrácot nevel az apja. :)
4958 0 9 Izé
lesszi: tud síelni is a kis srác. http://www.youtube.com/watch?v=LYxMrOYvOI8
jackherer77: Jól látsz? Nem, nem kell pisiljek... :)
fatproduction: A kiscsákó merev villával tolja, nagyon ügyes!
Mind a 9 komment
Sötét erők madarai megtépték a Pápa békegalambjait
2681 1 2 Izé
bungle: A régebbinek is meggyűlt a baja a sátán madaraival... http://i.imgur.com/643BqXX.jpg
Tooni: Tök rendi idős bácsi a pápa, hogy eteti a madarakat.
Az utca trollja :D 

Na jó, ez az ott lakóknak biztos nem ilyen vicces... a párkányi Kossuth utca lakosai ugyanis a téboly határára kerültek: egy nő ugyanis 14 éve bömbölteti Plácido Domingo áriáját, amit még két-három utcával arrébb is hallani lehet. Volt, aki pszichiátriai kezelésre szorult emiatt, az állandó zaj bizonyítottan egészségkárosodáshoz vezet. Mégsem lehet tenni semmit, hiszen a nő minden este pontban tízkor kikapcsolja a zenét, így nem szegi meg a törvényt. A lakók már az országgyűlésig mentek, tüntetést szerveztek, voltak, akik megdobálták a házát, elvágták a villanyvezetéket, de mindhiába. A nővel beszélni sem lehet, ugyanis egész nap be van zárkózva, vásárolni is éjszaka jár... 

Ti mit tennétek a szomszédok helyében ilyen helyzetben?
8062 0 97 Izé
FatSnakeFoot: http://index.hu/kulfold/2014/08/01/csak_romak_vehetik_meg_a_zenelo_hazat/
cila: Elfelejtettem hozzátenni, hogy a csendháborítás is egy fajtája a terrorizmusnak. A Törvénynek [...]
cila: Rég volt, de jól emlékszem. Temesváron, (nem tudom, hogy mondják helyesen) egyetemi diák-lakó [...]
Mind a 97 komment
Falu végén kurta kocsma,
onnan indult a traktoros ma.
Megelőzheted, ha van merszed,
de a körforgalomban balról érkezhet. ;)
5649 0 7 Izé
unumunu: biztos azért történt mindez ilyen balul, mert végig álltak a traktor hátsó kerekei...
bimbi: Trakeszos parasztok marha veszélyesek tudnak lenni. Alap, hogy józanul nem ülnek fel a gépre... [...]
Mr. Wallace: Nem is tudom mikor hallottam ezt a szót utoljára. Riszpekt
Mind a 7 komment
Papp László grafikái

A szén nem csak a kazánba való.
1511 0 2 Art Izé
bungle: Tényleg jók!
Ravennë: Nem gondoltam, hogy idén küld majd be valaki posztot... ráadásul még jó is! ;)
Diplomamentő program Tajgetosz-pozitívaknak 

Háromszázezer forintnyi támogatást ad az állam azoknak, akik nem csupán általános- és középiskolás korukban, hanem a felsőoktatásban töltött évek alatt is magasról leszarták, hogy nyelvet tanuljanak. Még jó, hogy nem vagyok döntéshozó, mert tőlem mindössze tajgetoszi repjegyet kapnának. Csak oda.
2597 1 84 Izé
Nas: És ezt miért épp a 80. kommentemre írod...? Nem állítottam egyébként olyat, hogy az egyeteme [...]
Emericus: Képzeld, műszakit végeztem és nem büfészakot! Az oktatási rendszer egy rakás szar ma az orsz [...]
ggabor: "vannak akik a mélyebb összefüggésekre, az elvi alapjaira kíváncsiak a dolognak, és azokat sz [...]
Mind a 84 komment
Ezek a városi galambok minden vackot összeesznek... 
3868 0 4 Izé
Masakari: Én 1 medált raknék a nyakába!:D
Nas: Ezt az embert vagy hét lakat alá kéne zárni, vagy kitüntetni. Nem tudom eldönteni. :D
zed911: Ez rohadtnagy, de ha velem csinálná tuti felmásznék és lerugdosnám onnét...
Mind a 4 komment
„Éppen van egy percem Bill, gyorsan zavarjunk le egy menetet!” ;)
4662 0 8 Izé
Tooni: Most olvasom "Bill Gates a veresége után" http://img.gawkerassets.com/img/18guo7einkbmagif/origina [...]
Tooni: Szia, melyik szellemes hozzászólásomra érted ezt? :D Az hogy hamar berosált, azaz finom utalás [...]
kodutanam: tooni_a hozzaszolasod alapjan gozod nincs a sakkrol,mertugye amennyiben billgates az eletebol hajlan [...]
Mind a 8 komment
Reméljük hamarosan az Asylum vagy valamelyik másik filmstúdió lecsap a sztorira! ;)
6479 2 1 Izé
hawkeye: Valami ilyen szituban kellene összehozni a világ politikusait is. A patkányok maradhatnának... : [...]
Kahlei Stone-Kelly a maga 2 évével valószínűleg a világ legfiatalabb gördeszkása.
2260 0 3 Izé
7sleeper: akkor tényleg fejnehéz lenne és többet bukna ;-) (de tényleg :-D esetleg turbánt neki.)
bungle: Inkább neki: www.ize.hu/comments.php?post_id=26560 ;)
Ravennë: Értem én, hogy nagyon vagány dolog ez, de legalább egy bukósisakot raknának a fejére...
Így élt Marci Hevesen – A középosztály álma és ébredése

Öt-hat évvel ezelőtt még pörgött az autó- és ingatlanpiac, sokkal többen jártak belföldre, külföldre nyaralni, és kultúrára is több jutott. A korábban középosztálynak tekintett – de erején felül teljesítő – csoportok tömegesen vonultak ki bizonyos fogyasztási szektorokból. Bármilyen nagyobb költés van porondon, azt ma zömében készpénzből intézik az emberek, alig van hitelből vásárló, és csak a tehetőseknek vannak új megtakarításaik.
4061 0 12 Izé
7sleeper: "Hiába keres és tesz félre többet Michael, a félretett pénz jobban kamatozik, mint amennyivel [...]
bungle: Jók a kommentek is... ;)
bungle: http://444.hu/2014/02/19/a-vilag-legjobb-befektetoje-szerint-ez-a-legnagyobb-hiba-amit-penzzel-elkov [...]
Mind a 12 komment
Diplomamentő program Tajgetosz-pozitívaknak

Háromszázezer forintnyi támogatást ad az állam azoknak, akik nem csupán általános- és középiskolás korukban, hanem a felsőoktatásban töltött évek alatt is magasról leszarták, hogy nyelvet tanuljanak. Még jó, hogy nem vagyok döntéshozó, mert tőlem mindössze tajgetoszi repjegyet kapnának. Csak oda.
2372 0 0 Pink Izé
Városi tyúkól 
3136 0 6 Izé
Nas: Emlékszem. De nem is nőttek ekkorára...
leha: ez egy dizájner fasszág. cukimukin néz ke, de használhatatlan. ahol, ahogy esetleg mégis műkö [...]
sapkabarna: Egy időben a Nyugati pályaudvaron voltak (dísz)káposzták, és szépen elvoltak, pedig oda sem s [...]
Mind a 6 komment
Igazi vagy csak alá lett fingronizálva? :D
3272 0 9 Izé
7sleeper: :-) Terrence Gím és Dám Spencer ;-)
Nusihusi: Nem kellett volna chilis babot ennie:)
7sleeper: :-) a házszám stimmel, de az utca nem befingus acturegularis lesz az ;-)
Mind a 9 komment
Erre az évre még nem szereztem be aktuális naptárat, azt hiszem ezt a színes, papírgyümölcsös változatot elfogadnám. :)
837 0 1 Art Izé
Ravennë: Áhh, inkább a pin-up taxis naptárat választom. ;D http://www.mymodernmet.com/profiles/blogs/phil [...]
Vajon mi lehet ott a nyúlon túl?
4704 1 10 Izé
Tooni: http://www.youtube.com/watch?v=YtcJ7gvJP0Q
Purple: :DDD
Nas: Inkább a farkasoknál...? :)
Mind a 10 komment
Király vagyok, mert Sissi kedvel! …vagy azért kedvel, mert király vagyok? Affene, Nők!
2559 0 2 Izé
Purple: http://youtu.be/TiadJ2UYcCE
cila: Schneider Romy (Fáni) ezt mondta?
Urak, ideje megfeledkezni a konditermi edzésekről, ugyanis megérkezett a „Push Up Muscle Shirt”... 

...vagy mégsem? ;)
5421 1 5 Izé
Nas: http://www.youtube.com/watch?v=N1Z4o07-rV0
dude: Csak most? ;)))
Nas: Ja, hogy előbb meg kéne nézni a postot...? :D (Oké, most nem látszik, hogy gondolkozom. :D)
Mind a 5 komment
Bernice-t nem lehet csak úgy ledönteni a lábáról! Vagy mégis?! Vagy mégse!?
4248 1 6 Izé
Tooni: Höhö, te beszélsz, aki több mint egy év után hozzászól? :D
Sztumi: Honnan halásztátok elő ezt a több éves vackot?
nivea: Értem hogy ez egy megrendezett műsor, de a néger csávó vagy csaj?
Mind a 6 komment
Heather Hansen saját testét használja arra, hogy fessen a vászonra.
707 0 0 Art Izé
Kenyérsütés bolti lisztből

Aki otthon sütne kenyeret, nem a technológián fog elcsúszni, hanem a megfelelő liszt beszerzésén. A fehér kenyér sütésére való BL 80-as lisztből ugyanis még a hipermarketek is csak egyfélét tartanak. Miért van ez így, és mennyire jók a hozzáférhető kenyérlisztek?
1021 0 0 Pink Izé
Subway feat Edina. - Szikra    

Egy kis finomság a vajdasági srácok Separated Promises című albumáról.

Facebook

Honlap

YouTube

Album
647 0 0 Zene Izé
Az öt leghülyébb diéta és a ráadás

Az ember, különösen, ha nőből van, régóta keresi a megoldást arra, miképpen lehetne könnyen, gyorsan vékonyabb. A könnyed fogyás Szent Grálja az energia megmaradás törvényébe zárva, továbbra is várat magára. Nincs sárgaköves út, akad helyette jó néhány furcsábbnál furcsább útleágazás.
1288 0 0 Pink Izé
Akik nem bírják a kritikát

Felnőtt emberek, akik mindennap felelős döntéseket hoznak otthon és a munkahelyen, egyetlen pillanat alatt durcás óvodássá lesznek. Átkapcsolnak se lát, se hall üzemmódba, ha kritika éri őket. Személyük elleni támadásnak veszik, amikor szólnak nekik: valami nem stimmel. És arra a következtetésre jutnak, hogy velük minden oké, csak a világ egyre szemetebb.
630 0 0 Pink Izé
Retró KGST-busztalálkozó volt a Bálnánál - ott volt Faros Bözsi és a nagy klasszikus Ikarus 620 is. :) 

Fotók: Vas Gergely
2477 0 1 Izé
hawkeye: Érdekes fíling, amikor a busz vezetőfülkéjében van a motor..... A farmotoros pedig anno a ma [...]
Ilyen a kilátás egy vadászgép szemszögéből
5682 2 3 Izé
norbertvincze: második felvonás: http://wordlesstech.com/2014/08/22/greenland-f-16-low-level-test/
vnyoc: Ne felejts el venni egy kőolajfinomító üzemet is mert eszik a kicsike;)
Tooni: Csak egy kis reklám kellett neki és máris kedvem szottyant venni egy Eurofightert :)
Így lehet 30 évesen nyugdíjba menni

A legtöbb amerikai – és talán európai – számára is a korai nyugdíjba vonulás csak puszta ábránd, sok felmérés azt mutatja, hogy sokan nem is számítanak arra, valaha nyugdíjba tudnak vonulni. De mi van akkor, ha a nyugdíjcélú takarékoskodás korántsem olyan leküzdhetetlen akadály, mint hisszük?
4758 0 20 Izé
Dmckayals: Egyetértek, főleg az utolsó mondatoddal. Arra nagyon jó ez a cikk, hogy felhívja a figyelmet az [...]
odabaxok: azt írja a cikk, hogy mindketten mérnökök https://www.asme.org/career-education/articles/early- [...]
Tooni: Így lehet 30 évesen nyugdíjba menni http://www.szerencsejatek.hu/otoslotto
Mind a 20 komment
Hogyan jussunk haza, ha zárva a végállomás 

Kesztölc leghíresebb polgárával tele volt a média az ünnepekben: H. Tamás, aki a buliból hazafelé inkább ellopott egy buszt, hogy ne kelljen gyalogolnia Esztergomtól Kesztölcig. Balesetet nem okozott, és ha ő nem meséli el a sztorit és nem tesz a rendőrségen beismerő vallomást, valószínűleg soha nem derül ki, hogy került a helyközi Ikarus a kesztölci lovardához.
4811 1 0 Izé
A gazdagok még gazdagabbak 

A legtehetősebb 85 embernek annyi vagyona van, mint a legszegényebb 3,5 milliárdnak.
2823 0 7 Izé
lilaflexninja: Azért a 30 millió dolláros határ elég alacsony. Aki nem tud megvenni egy 100 milliós jachtot, [...]
bungle: Min aggódnak a szupergazdagok? http://index.hu/kulfold/2015/03/23/szupergazdagek_titkai/
HeavyCross: jah semmi nem szóltam, ott van a linken
Mind a 7 komment
Videóriport a 2 hete bemutatott Jen Selterrel (lassan eléri a 2 millió instagram követőt, bár valamiért az itt kommentelő hölgyeknek nem igazán tetszett ;)).
8195 1 22 Izé
Nas: "Természetesen azért, mer' féltékenyek vagyunk! ;)" Ez csak természetes. Mert az Izére csak l [...]
Ragnar: Ha már lúd, legyen kövér! :) http://nyultam.com/faraszto-2/ha-mar-lud-legyen-kover/
Tooni: Na de ezt a szemtelenséget, nem lovazhatsz le egy lányt http://hirportal.sikerado.hu/images/kep/20 [...]
Mind a 22 komment
Nem mindegy, hányadiknak születünk

Az elsőszülöttek komolyabbak, felelősségteljesebbek, a középsők könnyebben barátkoznak, a legkisebbek fegyvere pedig a báj és a bohóckodás. Ám egyes kutatások szerint a születési rend a fizikai megjelenést, a szexuális orientációt és a betegségekre való hajlamot is befolyásolhatja
1392 0 0 Pink Izé
Csak egy kis olajozásra van szükség... ;)
3221 0 2 Izé
Nas: Sufnituning. :D
DeeP®: Muhahaha. Vége EPIC. :D
Módszerem, a belső hang diéta

Van saját személyi edződ, dietetikusod, stylistod, sőt pszichológusod és alternatív gyógyászod is. De mégis máshoz fordulsz, másnak fizetsz, más tanácsát fogadod meg. Mástól várod el, hogy megmondja, mi a jó neked. Pedig az, aki mindenkinél jobban tudja a választ az összes kérdésedre, veled együtt született. Kevésbé költőien úgy is súghatnám, hogy te vagy az, bazmeg.
626 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...