REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hogyan táncoljunk jól.

Az előadó Sophie Merry (művésznevén Bandy Toaster), 25 éves és az íreké :)

és még vannak videói. pl. ez, ez vagy ez
1560 1 2 Zene Izé
winkytct: nagyon vagja! kar h nincs tobb video ...
bandee1219: Hűűűű, de szeretnék így "táncolni"! 8|
Az első OLED karácsonyfa.

+ egyben körkérdés: milyen karácsonyfád lesz idén? Élő fenyő kontra műfenyő? Esetleg kölcsönzöl fát vagy kiülteted?
3149 3 19 Izé
sahinel: lol rohadtnak=rohadtsok, erő= erdő wtb edig gomb ha valamit elírok.
sahinel: Igen egy karácsonyfának rohadtnak fűtőértéke van. Egyébként nemhiába ausztriában, és más [...]
kaktusz: Ismét sokan bele vannak szorulva a nagyvárosba. Szegény fenyőfát ki kell vágni... Szerencsés [...]
Mind a 19 komment
Shaun Murphy nyerte az év utolsó nagy pontszerző viadalát, az Egyesült Királyság Kupáját miután a döntőben 10 - 9 re legyőzte Marco Fu-t. Ezzel Murphy visszavette 3. helyét az előzetes ranglistán és nem utolsó sorban 100 ezer angol fonttal gazdagodott.

A VERSENYEN egyébként Ding Junhui147-et lökött (életében másodszor) és ezzel a 147-ért járó 25 ezer illetve a versenyben elért legmagasabb break-ért járó 5 ezer font is az ő markát ütötte.

A Döntő frame-i
536 0 0 Sport Izé
Újabb bűnügyi nyilvántartásba készülő fényképek.
10717 3 13 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/44230_?categoryId=13&position=&large=1
M.Andreas: Köszi nkmedve, ez az. :D
M.Andreas: Egy másik honlapon ugyanezek a képek megtalálhatóak magyarázattal együtt. A színésznő (Heat [...]
Mind a 13 komment
Karácsonyi muffinok
876 1 4 Pink Izé
papaluige: Nekem is kell egy jó fél óra, egy igazán jó mufihoz! :DD
CrazyLime: Pedig muffint nagyon 1szerű csinálni, nekem megvan fél óra alatt az egész. Ha váratlan vendég [...]
rituska001: tudod mit próbálj meg? a moszkauert. nagyon finom és egyszerű:)
Mind a 4 komment
Chief Rebel Angel - The Dead Bird Song

Vérbeli rock 'n' roll (vagy inkább death 'n' roll) muzsika Magyarországról. Akiknek ismerős a nevük, tudják hogy nem véletlen a párhuzam. A nóta a 2007-es Death Rock City nagylemezről való.
Myspace
581 1 1 Zene Izé
Szosztar: Őket eddig nem ismertem, de nagyon bejön a zene. Kössz.
A mai napig vitatott a Torinói lepel (Jézus halotti leple) valódisága.

Ebben a cikkben arról írnak, hogy a legutóbbi vizsgálatok szerint valódi lehet! A postban szereplő oldalon (ami egy pdf fájl) a lepel részletes leírását mutatják be!

Kellemes olvasgatást!
5071 6 186 Izé
Purple: változtat valamit, hogy egyáltalán Leonardo keze van a dologban? ez nem róla szól... csak az el [...]
kotta: Változtat bármin? :-) Lassan kezdem azt hinni, hogy a Napot is Leonardo rajzolta... :-))))) A kó [...]
Purple: http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=37656
Mind a 186 komment
Coheed and Cambria - No World For Tomorrow

A konceptalbumok szerelmeseinek nyilván tetszeni fog a progresszív metált játszó, nagyszerű hajjal ellátott frontember, Claudio Sanchez és társainak zenekara. A sci-fi képregény (The Armory Wars, szintén Claudio munkája) köré épülő albumsorozatnak 2007-ben lett vége, az univerzum elpusztulásával, de a srácok már dolgoznak az előzményeken.
Myspace
Wiki
520 1 5 Zene Izé
Szosztar: Én kb. 1-éve ismerem őket nekem be jön, bár kellet kis idő amíg megszoktam az énekes, egyéb [...]
Reise: igen, először furi de "ráérzel" :)
Szosztar: Nem könnyű megszokni az énekes hangját. Vagy bejön vagy nem.
Mind a 5 komment
Egy érdekes megosztó oldal.
A lényege, hogy akármilyen weboldalt, képet, címet, jegyzetet, vagy akár a gépedről feltöltött fájlt -megadott méretig persze- megoszthatsz a nagyvilággal.
Akár reg nélkül is.
Ilyenkor kapsz egy drop.io/[valami_kód] linket, amit aztán pl. megadhatsz bárkinek.

Természetesen regelhetsz is, ekkor a drop.io/[reg_nev] alá kerülnek a megosztások.
Ilyen esetben egyfajta blogként is működik a dolog.

Külön pozitívum, hogy ha regelve vagy, és van twitter-ed is, akkor az itt megosztott cucc egyből kikerül a twitter oldaladra is. (ha előtte beállítod :) )
977 0 4 Tech Izé
Jozef7: hát érdekes egy kitalálás :D
Errtu: www.twitter.com :) mikroblog
gvereb1: valami az iwiw és a msn között
Mind a 4 komment
Margarita Surnaite művészete

És még csak 20 éves!!!!!
2978 2 20 Art Izé
Enechuel: hanem erre : http://myvip.hu/main.php meg erre: http://myvip.hu/main.php na jó van mit még rajtuk [...]
Enechuel: jajj dehogy :DDD ezt nem is én csináltam csak szeretem a ankh jeleket:D
|-=O=-|: Ezekre gondolsz? http://tinyurl.com/8c5p59 http://tinyurl.com/7fpjdh Mert ha igen, akkor bocs, de ez [...]
Mind a 20 komment
Margarita Surnaite művészete

És még csak 20 éves!!!!!
3148 7 20 Izé
Enechuel: hanem erre : http://myvip.hu/main.php meg erre: http://myvip.hu/main.php na jó van mit még rajtuk [...]
Enechuel: jajj dehogy :DDD ezt nem is én csináltam csak szeretem a ankh jeleket:D
|-=O=-|: Ezekre gondolsz? http://tinyurl.com/8c5p59 http://tinyurl.com/7fpjdh Mert ha igen, akkor bocs, de ez [...]
Mind a 20 komment
Multiple Kill Vehicle

Angol cikk a CNET-en.
5375 0 9 Izé
sahinel: igen de mint mondod is interkontinentális rakéták ellen amiket valójában az űrből akarnak kil [...]
Drevway: Az angol cikk szerint nagyon nem. Katonai fejlesztés, ellenséges interkontinentális ballisztikus [...]
sahinel: Az űrben lévő szemetek, illetve más műkoldak kiiktatására használhatják. Ezt a meghajtást [...]
Mind a 9 komment
132 óra után elkészült a remekmű... :)
2984 1 6 Izé
eddiedry01: Támaszték nélkül jobban néz ki, az tény. Mármint, jobban nézett ki. Gondolom, nem is feltét [...]
Schabee: ügyes, de nem értem minek kellett az alátámasztást kivenni???
ismeretlen: én előre féltem a videó elejétől kezdve, hogy mi van ha leborul, de bíztam benne hogy nem, pe [...]
Mind a 6 komment
Tejjel öregedő doboz. Ahogy romlik a tej, sajttá válik, elég érzékletesen...
4291 6 13 Izé
ha_ho: Bazz.... Ugyanez ugrott be nekem is elsőre! Elég bajuk van az átcimkézéssel csórikáimnak, [...]
Bbazsa: Szerintem jól nézz ki, de szerintem az az elv hogy olyan festékanyag van a dobozon ami reakcióba [...]
papaluige: na ebbe,hogy fúrják bele a lyukakat, mikor már sajt lesz benne! :))
Mind a 13 komment
Mi van komám, megbokrosodott a ménes? :)
11693 2 5 Izé
Öcsi: azt hiszi h ha már van pénze egy dögös sportautóra, akk már tud vezetni is :S vehetne mellé g [...]
Schabee: ekkora egy hülye parasztot
Kecskeee: Nemtom ez mit akarhatott, hogy csak így 1xrűen elkezdett balra kanyarodni :D Valószínűleg ilyen [...]
Mind a 5 komment
A Frank Popp Ensemble a düsseldorfi Unique club tulajdonosának és rezidens DJ-jének bandája a 60-as évek easy listeningjének, lounge-ának, rare groove-jának, kémfilm zenéinek, mod és northern soul muzsikáit keveri a bigbeat ütemekkel.
420 0 0 Zene Izé
Akkezdet phiai - Akkezdet

21:00-05:00-ig // Offline Music Festival NAGYTEREM:

18.00 – 21.00 ITSRITE GÁLA + HIPHOP.HU ZENEDÍJ

21.00 – KOOL KASKO + ZOMBLAZE
22.00 – ZSOLA + OZON
22.45 – MC GŐZ
23.25 – SISKA + DSP
24.00 – NKS + BANKOS + NORBA + KOOL KASKO
01.00 – AKKEZDET PHIAI + FREQUENT
01.45 – HŐSÖK + ZOMBLAZE
02.45 – ZOMBLAZE + GYÖREMIX!


KISTEREM:

21.00 – MR. DIE + SONNYKRAFT
24.00 – DJ CADIK
01.00 – GYÖREMIX!, MR. DIE + SONNYKRAFT    
615 2 3 Zene Izé
spider86: lehet mégse megyek... mondjuk a fellépők miatt megérné de most tudtam meg kik lehetnek győztes [...]
knédli: ez kötlező...
spider86: ottan kéne lenni e... lehet meglepem magam vele :D
Greg Taylor kiállítása
5032 0 21 Art Izé
ince: Ezek inkább mintázottaknak látszanak, mintsem faragottaknak, vagy negatívlevétellel készített [...]
Errtu: A kiállítás végén mit mondanak a mesternek? "- Baszd meg az alkotásaid!" ??? :)
Tóth József: Különben, az érdekelne, hogy kifaragta a" kisplasztikákat", vagy öntőformának használta a mo [...]
Mind a 21 komment
Zöldség múzeum, avagy az igazi konyhaművészet ;)
2162 0 4 Art Izé
kszaten: nagyon szépen megvannak csinálva ahogy a klaszikus képeket utánozza ügyes ...........
bond: Hihetetlen, ahogyan még az ecsetvonásokat is utánozza VanGogh esetében :-) Nekem a Medúza tuta [...]
közlegény: Van Gogh, Picasso, Warhol nagyon jók, meg mind ötletes.
Mind a 4 komment
Zöldség múzeum, avagy az igazi konyhaművészet ;)
2180 1 4 Izé
kszaten: nagyon szépen megvannak csinálva ahogy a klaszikus képeket utánozza ügyes ...........
bond: Hihetetlen, ahogyan még az ecsetvonásokat is utánozza VanGogh esetében :-) Nekem a Medúza tuta [...]
közlegény: Van Gogh, Picasso, Warhol nagyon jók, meg mind ötletes.
Mind a 4 komment
Ben Goossens szürrealisztikus digitális művészete
7514 0 7 Art Izé
bigyminyő: Nekem a szürrealizmus mint irányzat nem jön be.Talán ezért nem hatnak meg a képek.Pedig minden [...]
Re-Peet: Én fordítva vagyok vele.. ha nem jön vissza, akkor valamit elbaxtam... (mármint nem az ebéd..) [...]
Tóth József: Rossz lehetett...:). Én a kajával úgy vagyok, mint a nőkkel.: Ha visszajön, baj van... :DDD
Mind a 7 komment
Ben Goossens szürrealisztikus digitális művészete
9032 8 7 Izé
bigyminyő: Nekem a szürrealizmus mint irányzat nem jön be.Talán ezért nem hatnak meg a képek.Pedig minden [...]
Re-Peet: Én fordítva vagyok vele.. ha nem jön vissza, akkor valamit elbaxtam... (mármint nem az ebéd..) [...]
Tóth József: Rossz lehetett...:). Én a kajával úgy vagyok, mint a nőkkel.: Ha visszajön, baj van... :DDD
Mind a 7 komment
Halottakon végeznek plasztikai műtéteket
746 0 1 Pink Izé
Purple: basszus ez beteg... én arra számítottam, hogy biztos balesetben roncsolódtak és azért... hát [...]
Született feleségek, őszen, műfogsorral
1266 0 0 Pink Izé
Jófajta graffitik.
6997 1 11 Art Izé
Mammut: Errefelé kifejezetten graffitinek kiállított üres fehér betonfalak vannak néhány település [...]
Schabee: qrv@ jók
|-=O=-|: Nálam még mindig Muto viszi a pálmát: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=7529
Mind a 11 komment
Jófajta graffitik.
7047 5 11 Izé
Mammut: Errefelé kifejezetten graffitinek kiállított üres fehér betonfalak vannak néhány település [...]
Schabee: qrv@ jók
|-=O=-|: Nálam még mindig Muto viszi a pálmát: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=7529
Mind a 11 komment
AC/DC: Back in Black
614 2 0 Zene Izé
A tökéletes mutatvány: hogyan álljunk fejen motoron és hogyan találjuk meg a parkoló egyetlen oszlopát 2 in 1. :)
995 0 0 Sport Izé
Jessica Cox (25) a világ első kar nélküli pilótája, aki a napokban vehette át hivatalos pilótaengedélyét. Az arizonai lány egy genetikai rendellenesség miatt kar nélkül született, de szülei legnagyobb örömére sosem keseredett el fogyatékossága miatt.

A lehetetlennek tűnő vállalkozáshoz egy oktatócég nyújtott segítséget. Mérnökeik speciálisan átalakítottak egy egyszemélyes kisgépet, hogy Jessica a lábával is kezelni tudja a műszereket és a botkormányt. Betanítása három évig tartott, de ma már tökéletes biztonsággal kezeli a gépét.
3577 2 15 Izé
Schabee: elég ügyes, de nem tudom mennyire biztonságos, h csak 2 végtaggal irányítja a gépet...
encsisz: Aki abban nő fel, hogy 4 végtagja van, az el sem tudja képzelni, hogy milyen csak kettővel telje [...]
lokko: ha ő egyszer (nagyon nem kívánom neki) csúnyábban ér földet annál, mint azt túl lehessen é [...]
Mind a 15 komment
Hova lettek a mellek?
457 0 2 Pink Izé
bond: valószínűleg nem a postképen látható (mellrák műtét utáni helyreállításhoz használatos [...]
bond: http://www.4thegame.com/media/00/03/03/gazzabreasts.jpg
Elkezdtem pakolászni az Anubis játék nyerteseinek az ajándékait, és arra a megállapításra jutottam, hogy vészesen fogynak a pólók. A jelenlegi kinézet nem igazán fedi az izé.hu arculatát, így most ünnepélyes keretek közepette meghirdetjük az Első IzésPóló versenyt.

A feladat roppant egyszerű: tervezz pólót, ami Izés!

Lehet neki eleje, meg lehet neki hátulja, meg lehet neki minta az ujján és lehet bármilyen alapszínű.

A technikai megvalósítás szitázással fog történni, ennek megfelelően a varrások környékén lévő kb. 5 centire nem ér rajzolni!

A nyertes nyereménye az öröm és boldogság lesz, hogy az Ő becses kezének munkáját fogja viselni a teljes Izé közösség.

Mivel mindenki karácsonyi shoppingoló lázban ég, ezért a pályamunkák beérkezési ideje jövő év január 5. napjának 23. órájának 59. perce, kommentbe belinkelt képként!

Az elkészült pályaműveket összesítjük, feltötljük, ti pedig megszavazzátok.

Minden további kérdés, technikai részlet, óhaj, sóhaj, hascsikarás szintén kommentben.

Itt találtok további alapokat, amire tudtok dolgozni.
2809 8 207 Izé
Kolbi: már csak dobostorta :D
Maccoyi: És rezlavor "projektjeit" nem veszi át senki? Vagy a gazdasági válság utólérte a habostortát [...]
bungle: Elison írt febr. végén, hogy besegít egy szavazásos oldal elkészítésében (azóta mondjuk ki [...]
Mind a 207 komment
Nikon D700 fényképező.

Főbb jellemzők

12,1 megapixeles FX (teljes képes) CMOS-érzékelő
ISO 200–6400 5 kép/mp sebességű sorozatfelvétel
EXPEED képfeldolgozó motor
fejlett fényképezési helyzetfelismerő rendszer
Multi-CAM3500FX 51 pontos AF-rendszer.
Képszabályozási beállítások
7,62 centiméteres, 920 000 képpontos VGA LCD-monitor
Élő nézet automatikus élességállítással,
DX-kivágás mód
Gyors reakció
Aktív D-Lighting
HDMI videokimenet
Tartós magnéziumötvözet váz
Vezeték nélküli LAN és Ethernet támogatása

 

Én ezt kérném karácsonyra.
1382 0 26 Tech Izé
CRaPtRaSH: senki nem mondta;] Pláne most,minnyá karácsony szeressük egymástot gyárákák :D
bOOmslang: Adni is is jó, kapni is jó... Talán nem szabad?? :)
CRaPtRaSH: ó az ottan egy puszilkodózós májli nekem?:$:]
Mind a 26 komment
Wooow!
903 0 0 Sport Izé
Celebek nesztek!
10764 4 59 Izé
Schabee: én bírom ferót
lokko: vazz a netelés lenne kockulás ??? ... programozzatok 38 órán keresztül ájulásig ... na az koc [...]
sahinel: Kb) amikor dolgozok, sokszor nézek TV-t, de itthon csak a gép van meg internet. Annyit néztem 1 [...]
Mind a 59 komment
Őrült mutatványok őrültektől. :)
756 0 0 Sport Izé
Jó kis gyöngyösi muzsika... hallgassátok!
752 0 2 Zene Izé
winkytct: ez tenyleg jo! :D ajanlom mindenkinek :P :D
Reise: Nagyon jó! :)
Tony Jaa bemutatója.
901 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Ráadásúl jó régen. OK, thx. :)
bungle: Macc, csak azért nem raktam ki Izére, mert ott már volt. :) http://www.ize.hu/comments.php?post_i [...]
Előbb-utóbb
A nácik időgépet fejlesztenek. A végső kísérlet következik, ezen múlik a háború kimenetele. Rövid, de nagyon ütős sci-fi!
7332 1 37 Film Izé
velo: Szerintem nincs időutazás. És nem is lesz. Ha lenne, akkor azt valamelyik szuperhatalom hadserege [...]
Erunder: Én most abba gondoltam bele h lehet h majd a jövőben kitalálnak egy módot az időutazásra és [...]
Schabee: ez volt eddigi izés életem alatti legjobb post. ennyi érdekes okfejtést rég olvastam
Mind a 37 komment
Előbb-utóbb
A nácik időgépet fejlesztenek. A végső kísérlet következik, ezen múlik a háború kimenetele. Rövid, de nagyon ütős sci-fi!
7766 14 38 Izé
bungle: SUPERDIGITAL Madarász István legújabb kisfilmje, azé a srácé aki ezt a náci időutazós filme [...]
velo: Szerintem nincs időutazás. És nem is lesz. Ha lenne, akkor azt valamelyik szuperhatalom hadserege [...]
Erunder: Én most abba gondoltam bele h lehet h majd a jövőben kitalálnak egy módot az időutazásra és [...]
Mind a 38 komment
Music Mania
5046 2 1 Game Izé
Kampec: nagyon tetszenek a zenék a mini gémekben :)
Régebbi postok...