REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
„Nem tettetem magam szegénynek csak azért, hogy szeressetek”

Ezzel a címmel közölte gondolatait egy tehetős családból származó fősulis lány, Rachael Sacks. Azon húzta fel magát, hogy bevásárláskor a pénztáros az előtte sorban álló vásárlóval becsmérlő pillantásokat vetett a felső-középkategóriás táskájára, s őt méregetve megbeszélték, milyen derék dolog magánintézmény helyett az állami iskola. Most az egész világ a tollas fruskát utálja. Szerintem meg érdemes elgondolkodni azon, ami bántja.
1175 0 0 Pink Izé
Sosem lehet elég korán kezdeni, bár a sörnyitással azt hiszem még várnia kell 18 éves koráig. :)

Plusz videó
3501 0 4 Izé
cila: Nem értettem jól mit mondtak a film végén, most már mehetsz homokozni?
Oliminor: Micsoda veszélyeztetés! Majdnem mellé szórta a földet (vagy mi a retek ez), te jó isten, majdn [...]
tuco: gondatlan veszélyeztetés...
Mind a 4 komment
Honda CR-V 1.6 reklám... vagy mégsem? ;)
2364 0 1 Izé
speedbump: jópofa!
Várj kicsit, mindjárt rájövök a kombinációra!
2630 0 3 Izé
cse': Eszak-Amerikaban sok ilyen ajtogomb mind2 iranyba forgatva nyitja az ajtot
piszok alfred: Furcsa egy macskauniverzum. Mintha a kilincs balra forgatásával nyílna az ajtó.
Ravennë: Puha pracli. :)
A válás ragályos!

Egy új kutatás azt vizsgálta, hogy milyen hatással van egy házasságra az, ha egy közeli rokon vagy egy barát válik, és azt tapasztalták, hogy így sokkal nagyobb lesz az esélye a válásnak.
1926 0 41 Izé
imki: Sokáig tart utánanézned. Nem jársz rendszeresen templomba, hogy rákérdezhess a pap bácsinál, [...]
Ravennë: http://www.youtube.com/watch?v=ZXAknThyXoo
Nas: "Az meg, hogy ki mit tart szignifikánsnak az privát probléma :P" Hát nem. A szignifikancia nem [...]
Mind a 41 komment
Luke, én vagyok az apád... ;)
2484 0 3 Izé
közlegény: bemutatkozott :)
Ravennë: 20 év múlva próbálja meg ugyanezt apuval... :D
brier: asszem tudja milyen világ van idekint és ez a véleménye :)
AzeR Dreaming - The Journey 

(remaster-elt változat)
424 0 0 Zene Izé
Hatvan perc a katedrán

„Szívesen átengedek a kommunikáció szakosok szemináriumából egy órát, lenne kedve hozzá?” – kérdezte egykori tanárom, Zöldi László szerdán. Én pedig magamat is meglepő lelkesedéssel vágtam rá: hogyne, persze! Mintha nem az oktatói, előadói szerepet tartottam volna a lényemtől legtávolabb állónak egész életemben…
877 0 1 Pink Izé
Tooni: 60 perc? Akkor belepörgetek, mert annak a filmnek úgyis csak az utolsó 20 perce érdekes ;)
A 7 leggázabb női hiba, amelyektől menekülj! 

Gyakran beszélünk a hibákról, amelyeket a férfiak jelentős része elkövet. Sokan háborognak ilyenkor: miféle „feminista” maszlag ez, ami azt sugallja, hogy „minden férfi szemét”? Nos, ilyesmiről szó sincs, éppen ezért most a leggyakoribb női hibák kerülnek terítékre. És biztosíthatok mindenkit: én, mint nő, az elsők között vagyok, aki elítéli ezeket a magatartásformákat! Nem, nem a női nemet, még csak nem is a barátnődet, hanem azokat a hibákat, amelyeket mindannyian hajlamosak vagyunk elkövetni... 

Ti milyen hibákat tartotok elviselhetetlennek a másik nemben?
7436 0 239 Izé
Nas: Oké. Szerintem a hidegháború már ott elkezdődik, ha valaki (akár titokban is) elkezdi figyelge [...]
imki: "mielőtt még ezt mondanád: én nem valami szabályt erősítő kivétel vagyok" Nem, nem mondok i [...]
imki: "Te azt írtad, hogy teljesen törvényszerű, ha a férfit idegesíti, hogy a párja jobb, mint ő. [...]
Mind a 239 komment
Veszekszünk, de minek?
615 0 0 Pink Izé
Vasárnapi ebéd a haverokkal. :)
2158 0 1 Izé
stero: Szerintem rohadtul hátborzongató :o
Vágóhíd reklám (?) ;)
2273 0 1 Izé
Lewy: Az még rá tenne egy lapáttal ha egy penge lecsapódna és az összes plüssnek leesne a feje. :D
Menj haza Márió, részeg vagy!
3254 0 3 Izé
VBK: Szerintem már megint összezabált valami gombát...
Nusihusi: Róka is volt a végén:)
közlegény: Suszter Márió
Husky érzelmek :D 

Jobb, mint Steven Segal vagy Kristen Stewart!
3889 1 5 Izé
Nusihusi: Nagyon jók a képek:)
neopaszta: Épp ezért lesz nekem is egy huskym :D vagy kettő
Mekfly: Besírtam!:D
Mind a 5 komment
Szemüveges targoncások. :)
5276 3 41 Izé
Mimis: Csak hogy picit vissza a videóhoz :) : http://www.hazipatika.com/mediatar/media/raktarozas_a_richte [...]
imki: A kommunizmus is pont ezen bukott meg, tehát szerintem elég nagy gond.
norbertvincze: " Szembemegy az egoista emberi természettel " ez nem biztos, hogy olyan nagy probléma:)
Mind a 41 komment
26 év után talált haza egy férfi a Google Earth segítségével 

Egy indiai kisfiú 1986-ban elaludt a vonaton, és a tervezettnél 1500 kilométerrel messzebb, Calcuttában ébredt fel. Saroo Brierley 26 évvel később tudott hazatalálni, méghozzá a Google Earth segítségével.

A hihetetlen történetről a Google egy háromperces videót készített, míg a férfi könyvet írt róla. Saroo Brierley elveszett gyermekként egy ideig az utcán élt, majd egy árvaházban, később pedig egy ausztrál család fogadta be.

Felnőttként a Google Earth segítségével keresett otthona után, amelyről csak annyit tudott, hogy körülbelül 1500 kilométerre volt Calcuttától. A vasútvonalak és a műholdképek alapján több éves kutatómunka után tavaly vélte felfedezni családja környékének házait, majd az otthonát is. 2012-ben tehát Ausztráliából Indiába utazott, ahol megtalálta édesanyját.
3378 0 17 Izé
gyemantt: Az a felvetés, hogy sokan nem tudják hol laknak: akkor miért volt vonaton? ha nem akarok kimozdul [...]
Randal Graves: a balfasz, használt volna inkább facebook-ot.
Lawrence: Ezért is írtam hogy érdemes elolvasni. Egyetértek veled. Pl. a könyve érdekes lehet. Mondjuk t [...]
Mind a 17 komment
A nagy varázsló ;)
6830 0 6 Izé
közlegény: Az a rész miért nincs benne, amikor a varázspálcát bedugja ?
brier: tudom hogy nem nekem készült a post, de kb ilyen hamar szültem meg én is :D azért köszi :D:D:D [...]
nagydee: szerintem kamu :D
Mind a 6 komment
Miért nem tudom komolyan venni a vérfeministákat?

Eddig sosem éreztem késztetést arra, hogy rendszerezzem a feministákkal kapcsolatos gondolataimat. Főleg azért, mert sokan vannak. Nemcsak a feministák, hanem a gondolataim is. Egy közelmúltbéli eset azonban megugrotta az ingerküszöbömet. Vigyázat: aki szakirodalmi érvekkel alátámasztott fejtegetést vár, inkább most kopjon le, mert szövegcsináló és médiafogyasztó szemszögből figyeltem az egészet.
676 0 0 Pink Izé
Itthon mire beszállna a kocsiba, már valaki ülne mellette :-) 

A srác korábbi videói
5404 1 94 Izé
bungle: Private Jet Gold Digger Prank!(EXPOSED) www.youtube.com/watch?v=egRxSgHgBHQ
bungle: Tuti megrendezett (a nézettségért mindent!), de azért vicces. :D "Mit szerethettek a nők a fé [...]
FatSnakeFoot: Egy újabb Lamborghini-s átverés. Még jó, hogy a csajoknak nem számít a pénz.:) https://www.y [...]
Mind a 94 komment
Melyik a gyorsabb? A bika vagy a ló? ;)
5538 1 11 Izé
Randal Graves: Mindenkinek van hobbija, amivel szeret foglalkozni. És ha valaki sokat foglalkozik ilyennel, akkor [...]
iw84u4t: nem egyformák... az egyk piros, a másik meg fekete :D
Cableguy: egyformák. a váltó miatt nyert...
Mind a 11 komment
Rezsicsökkentés utolsó vérig 

A választás előtt jöhet a harmadik rezsicsökkentés, a kormány ugyanis úgy látja, hogy még mindig sok tartalékuk van a panaszkodó szolgáltatóknak. Kinek van igaza?
1642 0 75 Izé
bungle: http://index.hu/gazdasag/2014/01/20/igy_art_a_gazdasagnak_a_rezsicsokkentes/
imki: Látom, az érvekből gyorsan kifogytál. Sebaj, nem várható el mindenkitől, hogy vitázni is tud [...]
Inhouse: Az a fura, hogy nem tűnsz amúgy alapból betegnek, én azt hittem, hogy csak tévúton jársz. Saj [...]
Mind a 75 komment
Vetítésben jók vagyunk! ;)

A Videomapping Hungary csapata hétfőn megnyerte Moszkvában az International Lightfestival 2013 Art Vision Contest nevű, nemzetközi épületvetítő versenyt. A csapatot a Britain's Got Talent atyja, Simon Cowell is megdicsérte.
1768 1 2 Izé
Norb76: Szóval MAGYAR FOCI vs Bármi más Magyar dolog : 0 - 1
Nusihusi: Ez nagyon cool:)
Smith ügynökök Japánban. ;)
3207 0 4 Izé
gutika: Egy városnéző videónak elmegy!
Tooni: Elkerülik őket amúgy is, mert látják, hogy filmet forgatnak :) Amúgy ezek már ennyivel előr [...]
cila: Melynek summája: Ha, 7 ember egyszerre lép, hadonászik és énekel az utcán, a lakosság messzir [...]
Mind a 4 komment
Röpke erőszak a plázában

„Minek? Úgyis mindben nagy a segged!” – rivallt a fiú a lányra, miután az egy bolt előtt közölte, hogy nadrágot próbálna. A babaarcú csaj, akinek cingár combocskái között összeszorított állapotban is át lehetett volna dugni egy méretes barackot, mégis megállt a kirakat előtt és tétovázott. Mire alacsony, köpcös, kopaszodó partnere elrángatta onnan a csuklójánál fogva.
1079 0 2 Pink Izé
termi-nator: az sem mindegy, hogy európai, vagy afrikai
Tooni: Mekkora egy összeszorított állapotban levő méretes barack, ezen belül kajszi vagy őszi?
(Parkolóból) kijutós játék - biztosan fordítva van bekötve a szervó ;)
4762 1 42 Izé
bungle: Én is viszek egy kis pezsgést az állóvízbe (ha már Tooni is vitt a másik post alá). ;) www.f [...]
Mogyimoo: és ez csak a kiállás....., hogy nézhetett ki a parkolás?
Randal Graves: Nem, a férfi elmondta, hogyan oldották meg a futóművet, hogy a kocsi nem legyen annyira alulkorm [...]
Mind a 42 komment
Mellesleg van számotokra egy büntink. ;)
4065 0 9 Izé
Nusihusi: Igazuk volt a majáknak, tényleg eljött a világvége decemberben:P
Maccoyi: Mellbevágó hatása van. :D
davidoka: Fej fej mellett énekelnek :D
Mind a 9 komment
A zenei újságírók a leghülyébbek az egész világon!

Tudtad-e, hogy van olyan stílus, hogy PBR&B? Ugye, hogy viccnek hangzik? Hát mert az is. Kitalálója a héten írt egy cikket arról, hogy a Twitteren elejtett poénja hogyan jutott el a Wikipediára.
760 0 1 Zene Izé
wE1n: http://techno.org/electronic-music-guide/ Elektronikus zenei műfajok hangmintákkal, sajna csak 200 [...]
„A kis és közepes vállalkozások ezrével mennek tönkre. A költségeik kitermelhetetlenek. A magánvállalkozók jó része is képtelen talpon maradni hiszen a bizonytalan gazdasági és jogi környezetben, a hatóságoktól zaklatva/bírságolva, hitel nélkül nem képes egyetlen hónapig sem életben maradni... Aki alkalmazottként dolgozik, az is retteg. Máról holnapra veszítheti el az állását...

Azt olvassuk, hogy számlagyár, adócsaló, feketén dolgoztató és általában az összes vállalkozó milliomos, népnyúzó parazita, aki a mi véres verítékünk... Lóf...t! A legtöbb vállalkozás nem ilyen, a legtöbb vállalkozó sem ilyen.”

Ti hogy látjátok? Tényleg ilyen rossz a helyzet?
2961 0 57 Izé
imki: A válasz sem rossz a kommentek között: "Két magyar dolgozó beszélget: - Te,figyelj,nálatok m [...]
bungle: Ha nincs munka, azonnal összeomlik a család Minden ötödik magyar felnőtt csupán egy hétig, m [...]
speedbump: Fogalmam sincs milyen az atv, mert sosem nézek TV-t. Egyszerűsítek: 1, Áthárították? 2, Fel [...]
Mind a 57 komment
Van aki olvassa, Myriam Dion vagdossa.

A kanadai művész, olykor több hét türelmes munkáját igénybe véve készíti el saját kezüleg újságpapírból kicsipkézett alkotásait.
1828 0 0 Art Izé
Nem hiányzik valakinek 20 milliárd euró?
5840 1 7 Izé
egon olsen: Épp a a jövő héten akartam bedobni a titkosan őriztetett 20 milliárdomat, kizárólag itt az [...]
imki: Baszki, már majdnem megijedtem, hogy valaki rámlicitált. :)
nearo: haha, pont valami ilyesmi jutott eszembe nekem is :D
Mind a 7 komment
Így kell pofákat vágni! ;)
2883 0 4 Izé
KeleMan: Ez miért nem a bünti kategóriába került? :)
Nas: Postszöveg 5* xD
Szancso: Az más. Ők csak ki akarták nyitni a szájukat. :)
Mind a 4 komment
100 000 férfival akar szexelni a 21 éves lengyel lány 

A Facebookon már vannak rajongói, és az egészet ölbe tett kézzel végignézi a pasija, akivel évek óta együtt vannak. 

Lennél te mondjuk a 64 829.? :D
9415 1 37 Izé
hawkeye: Hát kb. erről van szó. Kiegészítésnek csak annyit, hogy a legtöbb kommentelő (nem csak itt [...]
hawkeye: Ember, nézd meg a zsebeidet, valahol elveszett a humorérzéked....! :)
a janek: mondjuk ha nem indul a kocsi, az ő szájából ez a mondat : "megb.szlak te rohadék indulj már" [...]
Mind a 37 komment
Indiana Jones és a végzet sziklája. ;)
4027 0 3 Izé
dettybee: Úgy látom az emberek többsége azért sejtette miről van szó, vigyorognak :D A pad támláján [...]
a janek: persze,mert ez egy kalandfilm ;) amúgy meg alap: http://giphy.com/gifs/MS0fQBmGGMaRy/
zed911: Hát asszem rohadtúl nincs humorérzékem mert ebben semmi vicceset nem találtam...
Nyelvtudás: tényleg ennyire hülyék a magyarok? 

Számos oka van, hogy nem beszélünk idegen nyelveket, de ez még nem ad felmentést.
1950 0 30 Izé
Nyúzó: Ez a felmeres hülyeség. Itt egy normális, és sokkal reálisabb, ami a tapasztalataimmal is egybe [...]
Swordfish: Így van. Amíg az ügyfél elégedett és a főnök rendesen fizet :).
devadel: igazad van, neked csak arról kell tudnod, amit a főnököd eléd rak (magyarul), hogy tanuld meg. [...]
Mind a 30 komment
Ez a nagyfiú nem hasonlít apura, biztosan a postástól van...
2902 0 2 Izé
Szancso: Bezzeg régen a tyúkokkal keltek, meg feküdtek. Azért méregeti kijön-e belőle egy mellénynek [...]
Tooni: Az ember leghüllőségesebb barátja.
Van tüzed? ;)
2626 0 2 Izé
sztewe: 'Gyújtsd már meg haver tudod mikor fogom újrakezdeni :D'
lechiffre: Szép kabát.....
Egy jó válóperes ügyvéd segíthet. ;)
2383 0 1 Izé
7sleeper: pap a'
Vadmacska a Boston Dynamics-tól. :)
2870 1 22 Izé
bungle: Pand8 küldte: URL: http://www.pid.hu/a-tengereszgyalogosok-mar-robotkiserokkel-gyakorlatoznak/ Szö [...]
bungle: www.hwsw.hu/hirek/51477/google-robot-boston-dynamics-darpa-felvasarlas.html Skynet? ;)
Nas: Mai ajánlatunk Önnek: http://mypet.hu/115-154-large/panzi-bolhairto-nyakorv-35-cm.jpg
Mind a 22 komment
Kezdeményezz szexet akkor is, ha nincs kedved! 

7 meglepő és/vagy használható tanács pszichológustól ahhoz, hogy működjön egy tartós kapcsolat. A téma egyébként nem csak úgy általában a párkapcsolati élet, hanem az, hogy hogyan lehet a kapcsolatokat működőképessé tenni akkor, amikor a kezdeti szenvedély már múlóban vagy teljesen elmúlt, a felek pedig egyre távolabb sodródnak egymástól, és dolgozni kell azért, hogy a közös élet továbbra is boldogságot okozzon mindkét félnek.
1925 1 0 Pink Izé
Hét év után ismét Scarlett Johansson amerikai színésznőt választotta meg a ma élő legszexisebb nőnek az Esquire című amerikai férfimagazin.
812 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...