REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kijevi mélyszegénység. Néha láthatsz Ladát is. :)
10874 2 0 Autó Izé
Mindig is sejtettem, hogy veszélyes lehet baseball meccsre járni. ;D
1492 0 0 Sport Izé
A világ 10 legsűrűbben lakott városa
576 0 3 Pink Izé
Grex: ...zsófika nagyon intelektuálisan fogalmazta meg ezt az akármit...india:delhi:egészség....... ? [...]
zeiksz: "minőségi cikk... :D" megszokhattad volna már..
spider86: Tokió, Mexikóváros, New York? :D lakosságszámban nagyobbak (agglomerációval vagy anélkül is [...]
Nagyfater érzi.
7042 12 17 Izé
Briareos86: Fiúk lányok, ilyenek leszünk mi is 70 éves korunkra :D Bezzeg a mi időnkben táncstílus. Csak [...]
sf: ... marha jó az a kéztekerős alaplépés is :)
andorka932: Nagypapamma FOGADNAAMMM LECCCIIII :D Amugy nagyon jol nyomja,remelem ilyen koromra,en is fogom is [...]
Mind a 17 komment
Ha Lassie macska lett volna. ;)
7299 4 302 Izé
Nas: Felvetették...csak nem biológusok (legfeljebb annak képzelik magukat - szaktudás nélkül)...per [...]
Nas: Megsúgom, "okos, szakértő biológusok" nem vitatkoznak a vázolt témán. ;) "lehet, hogy csak n [...]
Purple: de ez maximum csak azért bosszantó, mert baromság :D nem azért, mert magammal vívok elvi viták [...]
Mind a 302 komment
A mai postokat nézve egy aktuális kis dalocska: Minden férfi köcsög - avagy a befordult fapinák önvigasztaló éneke.
7368 1 73 Izé
Su: akartam írni, hogy dehogynem, jó nagy masztipartikat, de elgondolkodtam a témán. ha masztiznána [...]
Derill: vidám egy koliszoba lehet...legvidámabb barakk. gondolom azok a falak sem láttak mostanában semm [...]
Purple: legjobb rész és milyen igaza van :DD
Mind a 73 komment
Lizzie Velasquez (21) nem anorexiás, mégis csupán 25 kilót nyom.
A lánynak kötelező negyedóránként ennie, hogy életben maradjon.

Egy másik cikk.

További képek a hivatalos oldalán.
12910 3 47 Izé
Su: egyrészt nem biztos, hogy pont olyanra lenne szüksége, másrészt ha két evés közé kell bezs [...]
Kuly: ... Tényleg! Vajon mizujs az ágyban vele. Nem tudom, fölállna-e a lompi bárkinek ha megkérné [...]
Hollowdrums: Ilyen márpedig nincs.
Mind a 47 komment
Digitális fényképező régi külsőben

Egy szenzációs fényképezőgép moddingot láthatunk. A tervező és az építő egy modern Sony DSC-WX1 gépet ültetett át egy második világháborús Leica gépbe.
3974 5 5 Izé
közlegény: A Leica amúgy gyárt digitális kompaktot
Revanor: Ja, hogy második világháborús? Akkor azért van a hátuljára írva, hogy Luftwaffen. :)
Sörfi: Nekem is tetszenek az ilyenek :)
Mind a 5 komment
Heinze látványosan fejelt (le egy kamerát). :D
1597 0 4 Sport Izé
Teomoart: Elrontották szegénynek az örömét! :) Minek kell ilyen közelről venni? Nem értem. A fülszőr [...]
Maccoyi: Köszi, sajna nem volt időm csak jóváhagyni. :)
bungle: Találtam egy jó minőségűt FunVid-en. ;)
Mind a 4 komment
Bogaras lakókocsik
2427 0 0 Autó Izé
Old Lady Kaka. :D
8547 1 19 Izé
Kuly: :-D Valakik megpihentek! :-) Ejj de sok örömöt szeret másnak a hülyesége!
CRaPtRaSH: szerintem kibaszottnagy :DDDDDDDDDDDDDDDDd
spytech: Megnéztem, este megint összeszarom magam!!!
Mind a 19 komment
The Chemical Brothers - Midnight Madness
755 1 1 Zene Izé
Öcsi: pes 2010 ;)
Hangerilla

Ez a név talán sokat elmond az együttesről, ha komolyabban a jelentése után nézünk.
Egyszerű szójáték.

„Hang”, mert élőzenés hangszeres formáció, „Hangeri”, mert magyarországi zenekart takar és főként magyar nyelvűek a szövegeink, „Gerilla”, mert saját módján lázadó, alkalmanként támadó, majd underground körökben megbúvó zajkeltésre alkalmas fegyverekkel ellátott csapat.
Klasszikus 4 hangszeres felállás, (dob, basszusgitár, gitár, ének), amit 4 barát alkot, akik talán nem is lennének barátok, ha nem hozza őket össze a zene.
1347 0 0 Zene Izé
Dinoszaurusz láb, mamut steak, fagyasztott kardfogú tigris egy német bevásárlóüzletben? ;)
8872 3 12 Izé
Ikkyu-san: Sajna! Azért, megnézném az én arcomat is, amikor meglátnám a hűtőpultban ezeket!
Ikkyu-san: Egy hétig pácolnám, addig lenne időm kitalálni!!!! :))
BusKeyCome: Lenne is jó nagy füst, meg égett műanyag bűz a lakásban. :D
Mind a 12 komment
Röfi barátunk szemmel láthatóan Szintiboy babérjaira tör. :)

Egy másik videó róla.
6966 3 3 Izé
Nas: Ezek a törpegyesznók nagyon nagy arcok. :D Egy kis kajáért mi mindenre képesek... Amúgy ez sz [...]
tentacle: szintipig :p
ShitIron: Sajnos ez nem nyerte meg a tetszésem...De azért köszönöm az izé-t:)
Vuvuzela killer
2978 0 1 Game Izé
Criss /\\ngel: Bakker a vuvutela még játékban is idegesítő!!! :@
Így járt.
16667 1 44 Izé
Purple: na most így visszamenőleg képeim is vannak hozzá :D ok, hogy a "celebek" sem szentek, hanem embe [...]
nagyadampistike: Ékes példa arra, amikor a stílus kerekedik felül az emberen. Ilyen gólyalábakon csoda, hogy ed [...]
Nico_71: Tudnom kéne ki ez a nő? Tegnap én is megbotlottam a fürdőszoba küszöbben. És ma már benne i [...]
Mind a 44 komment
A képen látszólag egy kék hajót láttok, valójában a RAL 5015 nevű műalkotást.
De ki mondja meg, hogy honnan van a RAL 5015 név?
14371 1 13 Izé
ax: most abba hogy kék.... abba mi a trükk??! :D
destiny13: Választhatsz RAL: 5015, hexa: #2271B3 és RGB(34;113;179) közül
Erunder: Hianyolom a cikkbol, hogy nincs leirva, hogy milyen szinekben lesz kaphato. :D
Mind a 13 komment
Red

Bruce Willis, Helen Mirren és Morgan Freeman a főszereplői ennek az akció-vígjátéknak, melyben visszavonult CIA-ügynököket alakítanak. Élik unalmas nyugdíjas életüket, mígnem megtudják, hogy a volt munkaadójuk el akarja tenni őket láb alól, mert túl sokat tudnak. Természetesen nem várják ölbe tett kézzel, hogy a kommandósok rájuk rúgják az ajtót.
A képregény , amelyet feldolgoztak (angol wiki)
1626 1 1 Film Izé
eNMi: ez egy jó film.
Szurkolók vs Taxi: 1 - 0
5729 1 24 Izé
karpatika: am az befigyel h a videó feltőltője az LA tűzoltóság. oltás:P
Phaeton: Az ilyen vandálokat bele kéne dózerolni az anyaföldbe, vagy a folyóba. Értem én, hogy adrenal [...]
fatproduction: Félreértetted! Én nem akarok általánositani. Akik ilyeneket csinálnak azok a bunkók, és ezek [...]
Mind a 24 komment
Szép vagy, tesó! :D A mellyed is frankó, alig fér bele a Full HD-ba! ;)

Mondtam már, hogy imádom Ámérikát, a gyorskaját, a trú keresztényeket és a tecsőt? :D
9592 4 15 Izé
Nas: Jobb lenne szilikonnal? :)
Nusihusi: Undoritó, gusztustalan zsírcsöcsök:S
betyár: elég jó a posztszöveg, köszi a benyomásért, de nem gondoltatok bele, hogy ő is csak egy ember [...]
Mind a 15 komment
Totalfat - Sacrifice
724 0 0 Zene Izé
Larry And The Gnomes
6349 3 3 Game Izé
Koncz: a disznós faszit h kell megölni? pls help
Mimis: Az intrót nekem engedte átlépni. Sőt, a videókat is simán, max nem a Space-t taperoltam, hanem [...]
Nakrul: az intrót csak én nem tudom skipelni?..............mindegy, meguntam, türelmetlen vagyok :(
Kicsit tud a csávó !!!
2033 0 0 Sport Izé
Kirdasi Freestyle 2010
1120 0 1 Sport Izé
kowatch: itt a jó idő és ez a videó.... kedvet kaptam én is egy kis freestlyle soccer-hez :D
Llama Adventure
1883 0 1 Game Izé
M.Andreas: Yes. :)
Emo goth smink tanácsok az avatar sminkes lánytól. FÉÉÉÉLELMETES! :D
6104 1 20 Izé
J@smine: Én azt gondolom, hogy ő egy jó fej lány:D Nekem lejött a mondanivalója...akinek nem ajánlom f [...]
Naiva: Érdekes dolog ez a 'folyamatosan hazudik'. Pont amiatt hisz szerepet játszik. A szerep egy emos cs [...]
varvizib: Paródiának biztos jó azoknak, akik látták az eredetit. Nekem ez semmit mondó (nyilván ettő [...]
Mind a 20 komment
Green Hornet - A Zöld Lódarázs

Az 1936-ban indult rádiósorozatból - mely 16 évig volt műsoron - lett képregény, amit egy filmes feldolgozás követett (1940), majd az 1966-67-es sorozat tette népszerűvé az állarcos hőst.
Most pedig egy nagyobb költségvetésű, látványos változatot kapunk, Michael Gondry tolmácsolásában.

1289 1 4 Film Izé
kasy: Jay Chou alakítja Kato-t.
go-free: vissza bizony!
snake6: remélem jo humor is lessz a afilben akkor tuti nyerős
Mind a 4 komment
"Tehetséges lányoknak tűnnek..." ;)
15496 1 28 Izé
Nas: xDDD Most adtál egy kis melót az ügyeletnek...
Tooni: Kellene már egy "úgysem tudod a villanykörtét a szádba venni" poszt is. Utána meg írhatna, ak [...]
Nas: xD Azért kíváncsi lennék, hogy hány kedves izélő próbálta ki a post hatására, hogy belef [...]
Mind a 28 komment
Brookes Brothers - Tear You Down
830 0 0 Zene Izé
Secta Chameleon feat MC Manic - Push Along

A Secta Chameleon egy kéttagú - (Sab Mutu & Lazybones) - magyar elektronikus zenekar.
1118 0 0 Zene Izé
"Még mindig jobb, mintha megölte volna ezért a barátja..."
9409 5 49 Izé
naphtha08: Mellékhatásként felléphet drasztikus (el) fogyás. Gondolom ezt a betegtájékoztatóban is leí [...]
zeshka: antidepresszáns... hát ha eddig még nem volt biztos benne, hogy öngyilkos akar lenni akkor pont [...]
rubigo: aki meg szájon át, tabletta formájában szedi, az a wc-n tol egy coax.-kábelt
Mind a 49 komment
Harcias csajok.
1468 0 0 Sport Izé
Mai találós kérdésünk: Szerinted mi látható a képen? ;)
3861 4 9 Tech Izé
Hada: fincsi keksz
he: Csempészett urán.
ōðr: Azé' hogy a kutyák ne rágják meg! xD
Mind a 9 komment
 Ne vitatkozz kecskével, mert makacs mint az öszvér és köp mint a láma! ;)
9433 4 21 Izé
Gazdiablo: Nehéz dolog egy megvadult szukkubusz hárpiát videóra venni, miközben menekülsz az életedért. [...]
a janek: Lehet ez a kecske az :O
Jaca: Videózd le, és küldd be :-)
Mind a 21 komment
Sarah Meurle, egy tehetséges gördeszkás lány fotói.
1474 2 8 Art Izé
adams198: Én fotózok... és félreérthetően írtam mert nekem sem tetszik az összes kép de van ami jól [...]
l3azsi: Egyetértek mephistto-val. Ugyan a fotózás művészet, ahol kinek a pap, kinek a papné, de itt is [...]
Many94: mephistto, te hány év fotós múlttal rendelkezel?
Mind a 8 komment
A foci vb kapcsán, itt a filmek világbajnoksága.

A legsikeresebb focis filmek, és a házigazda Dél-Afrika 10 legjobb filmje.
1075 1 0 Film Izé
Sose értettem mi a jó a fociban ... de rájöttem, hogy csak rossz meccseket néztem eddig.
26078 17 31 Izé
Janek24: Valoszinü az ilyen meccsek jobban le tudnák kötni a figyelmem :)
liptakrobi: Nekem is ez jutott legelőször eszembe. :S
LYoczy: Azért az eredeti zenével sem rossz: http://www.youtube.com/watch?v=C5qoYDsI5WU
Mind a 31 komment
FIFA 2010 - Nálunk van a labda HQ - MTV Labdarúgó Világbajnokság himnusza
865 0 4 Zene Izé
baromka: hmm hasonló gondolataim támadtak a hallgatása közben, de egy részről meg nagyon tetszik.. ha [...]
Guren: ugyanezen gondolkoztam én is, miközben hallgattam
Agnusdei: Én tényleg nem értek a focihoz (különösebben nem is érdekel) de lehet egy kérdésem? Mi köz [...]
Mind a 4 komment
Krokodil Dundee lánya? ;)
5221 2 6 Izé
csildi: Es az utoljara belinkelt kepen (volt) lathato Krokodil Dundee. :D
Mr.T.: http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00364/SNN1814_364166a.jpg om nom nom :D
BusKeyCome: Micsoda redneck família! :D
Mind a 6 komment
Régebbi postok...