REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Évek óta hallani, hogy a mélyszegénységben élők körében az alkoholt teljesen kiváltja a dizájnerdrog. Most épp a a törökszentmiklósi kábítószerező nők újszülöttjei a legújabb téma: az egyik nő 20 éves, van már 3 gyereke, a másik 26 éves 4 gyerekkel. Baszás és drog, ez megy. Egy korábbi cikkben írták, hogy ha lopnak pálinkát, már meg sem isszák, hanem eladják és vesznek az árán ilyen szarokat... 

Pár éven belül lesz párszázezer zombink?
4661 1 19 Izé
bungle: Szerencsétlenek hova születtek... http://rtl.hu/rtlklub/hirek/drogozo-kismamak-az-egyik-baba-nem-e [...]
bungle: http://index.hu/belfold/2016/02/22/ha_eros_az_anyag_leszakad_az_arcom_es_dol_az_orrombol_a_ver/
thisisreal: Zabálják fel őket! :D
Mind a 19 komment
„Drágám, a kocsinak már megint olyan fura hangja van...”
4436 1 2 Izé
Nusihusi: Ráadásul fizetheti a kerékbilincs árát is:P
RT/TURBO: Jézusom....ha az a felni eredeti és nem valami replika, akkor milka felett van az ára.. :(
MC Kitti - Csakratisztító rap
1922 1 1 Izé
lilaflexninja: Az első száma vicces, ez, meg a másik meg olyan, hogy nehéz eldönteni, hogy most jó-e, vagy vi [...]
Elkezdték építeni a jövő szupervonatát 

A Hyperloop 2020-ra készül el, gyorsabbnak és olcsóbbnak ígérik a repülőnél. Ki ne akarna ezer kilométeres sebességgel száguldani egy ablaktalan kapszulában egy vákuumcsőben, mint egy puskagolyó?
3554 0 10 Izé
norbertvincze: https://www.newscientist.com/article/mg23030744-500-pictures-hyperloop-track-has-test-run-as-first-p [...]
vbk: http://rationalwiki.org/wiki/Argument_from_authority
norbertvincze: https://www.facebook.com/TheScienceExplorer/photos/a.176147005737714.38711.167184886633926/112421635 [...]
Mind a 10 komment
A Nikonnál már ilyen amatőr fotóboltos képpel is lehet nyerni...
3982 1 5 Izé
bungle: http://i.giphy.com/l0NwOXywstVD9mnEQ.gif :D
Szancso: Szerintem ez egy jelkép. A légitársaságok látják az alagút végét. ;)
bungle: http://i.imgur.com/eLAfE2Q.jpg :D
Mind a 5 komment
A 20 éves norvég Nano azt állítja, 16 éves kora óta tudja, hogy rossz testbe született, mivel ő igazából egy macska. Szerinte ennek egyértelmű bizonyítékai vannak, mint például a tény, hogy nem szereti a vizet, tud nyávogni, és különlegesen éles a szaglása és a hallása. 

Szerintem diétás macskaeledel segítene rajta...
1628 0 15 Izé
Wicked: Egy másik, kicsit esztétikusabb cicalány: http://topclub.hu/album/22984-Charlene ;)
bungle: Cicafiú, lehetnének barátok: www.funpic.hu/hu/kategoriak/trikok-gatyak-bugyik/54882_kep?mode=late [...]
Zellergumó: Ha már eléggé elmacskásodott,vessétek a kutyák elé!
Mind a 15 komment
A medve nem játék, még részegen sem! 

A Daily Mail azt írja, a medve letépte a részeg orosz karját.
5324 0 16 Izé
Zellergumó: Ha meghúzom a kart,kinyílik a ketrec? -Elmélkedett Medve úr!
csaty: Ezutánn ez lessz a kedvenc száma : Nyikorog a fakarom ,mert vakargatom a farom , A karomat akarom [...]
Szobabicikli: Asszem, a köv. reggeli másnaposság különösen fog neki fájni.
Mind a 16 komment
„Hagyjál, ez az én lufim!” :)
3107 0 0 Izé
„Belőlem nem lesz steak, rohadékok!” ;)
2714 0 3 Izé
grmindenyssa: A hosszú nyelv előnye!
Szancso: Dehogynem, csak a rács fektetve lesz! ;)
hawkeye: Fuss Forrest, fuss!!! :)
Frankie MacDonald jelenti Iowa-ból... 

DO IT RIGHT NOW!
2644 0 12 Izé
lilaflexninja: Úgy látszik ez a stílusa: https://www.youtube.com/watch?v=UgqmeITd4fw De valaki el tudná mesél [...]
Tomi Demo: Ritka ocsmány jószág ez...
Jaca: Köszi, első osztályú a párosítás! http://goo.gl/YIyX1R
Mind a 12 komment
Jurassic Parkour - az Amerikai Ninja-Saurus folytatása
1830 0 0 Izé
A válaszok
4244 0 0 Izé
Run The Jewels - Meowpurrdy 

Korábbi Cyriak videók
2067 1 3 Izé
lilaflexninja: Ha ma már semmi mást nem látok az internetetn, már akkor is megérte felkelni!
Nusihusi: A drog az rossz. értem?;)
palinkaman: A 35. másodpercig azt hittem ehhez a videóhoz most nem vett be semmit. De tévedtem...
Az Oregon államban élő Justin Wilkens nem is sejtette, hogy milyen kalandoknak néz elébe, amikor 2012-ben motorra ült. Nem spórolt a sebességgel, és néhány záróvonalas előzést is bemutatott, azt viszont nem tudta, hogy egy civil rendőrautónak is elment. Aki aztán utánaeredt...
5121 1 7 Izé
Peterke91: hogy egy civil rendőrautónak is elment. ez mit jelent?
Nebel: Jaja, ez nekem is feltűnt, hogy minden autó félrehúzódik mint ahogy a szirénázó autók eset [...]
MADve: "Bár a rendőrautó fedélzeti kamerájának felvételén nincs hang, azonban a rendelkezésre áll [...]
Mind a 7 komment
Michael Zajkov ijesztően élethű babái
2510 2 3 Izé
Szancso: Sejtettem, hogy Vin Diesel nem igazi. ;) A gif-et véve alapul. :)
Traveller_x: Sick as fuck. Azért valaki átnézhetné a kertjét, mert kurva beteg pofát vágnak azok a babák. [...]
Szobabicikli: Olyan kislány babákkal én is eljátszottam volna anno ;))
Michael Zajkov ijesztően élethű babái
3541 5 0 Art Izé
Az ajándék
2579 1 4 Izé
thisisreal: Szerintem egy kutya lerágta neki. Azért viselkedett olyan ellenségesen az elején... :D
Szobabicikli: Spoiler. Azért vesztette el a &@{#bät.
Nusihusi: Nagyon aranyos kisfilm, a zenéje is jó:)
Mind a 4 komment
A nap idióta rekordja: 1001 szívószál egyszerre egy szájban
1021 1 3 Izé
közlegény: festéktüsszentő hapci benő
Nusihusi: Leszakad az arca ennyi szívószáltól:D
Ravennë: Elképzelem mikor kiszedik, hogy prüsszögve beszél, mert lötyög a szája... erről nincs videó [...]
A következő szám a vakon rúdugrás lesz...
2476 1 2 Izé
dude: Vak lány rúdugrása? Én erről videót is láttam. 18 karikás.
Dmckayals: A post címéhez: http://index.hu/sport/atletika/2015/05/17/bronzerem_vak_rudugro_amerika_kozepiskol [...]
Vidéki Tinder - hirdetés a Lábaközi... izé... Rábaközi Magazinban
1463 1 11 Izé
Nas: "az élet minden mozzanatát tudja élvezni, tartózkodóan és szenvedélyesen egyszerre" - Az mily [...]
Ravennë: Végül is hajfestés és szolárium is elég, a szoláriumtól pedig úgyis ráncos leszek. :D
hawkeye: És nem ér meg neked pár apró műtétet...? :)
Mind a 11 komment
Na ez aztán a pókerarc!
4303 0 0 Izé
Animal Planet 

Korábbi Rémi Gaillard videók
2039 1 2 Izé
thisisreal: - Nagymama, nem láttad a tablettáimat? Az volt rájuk írva, hogy extasy. - Faszom a kibaszott tab [...]
Szobabicikli: A néni láthatóan aznap már bevette a szívgyógyszerét.
„Kuss, én így síelek!” 

Más felvételek a hölgytől
3302 0 6 Izé
Ravennë: Ez most melyik volt? Pizza vagy sült krumpli?
Nusihusi: A sípályák réme:D
nemtudokregisztralnihelo: én azért hátranéztem volna, hogy nem jön-e utánam egy lavina... Am kár, hogy levágták a vid [...]
Mind a 6 komment
A vegánok tovább rángatóznak bírják az ágyban - a PETA (meg talán Steiner Kristóf) szerint
2302 2 9 Izé
dude: Csak ha úrihölgy.
3m3ricus: Jó kérdés! :) :) :)
nagydee: egy vegán lány lenyelheti?
Mind a 9 komment
3, 2, 1, action! ;)
2853 2 0 Izé
Bizonyíték az állati empátiára: a préripockok vakargatva vigasztalják társukat, ha azt érzik, hogy az feszült, vagy szomorú
1334 0 2 Izé
cila: "a kutatók vettek két patkányt, (...) az egér képes volt kinyitni, hogy segítsen... " . Ejnye [...]
norbertvincze: patkányoknál is vannak konkrétumok: https://www.facebook.com/integralgondolkodo/posts/48393723177 [...]
T-rex havat lapátol
1942 0 0 Izé
Ilyen az, amikor a nyugdíjasnak álcázott háromszoros rali-világbajnok, Petter Solberg Mercedes-szerelőket szívat :)
4637 0 3 Izé
Nusihusi: Gyors nadrágcsere:D
hawkeye: Tetszett....
norbertvincze: a jó öreg solberg, de azért lehetett volna egy kicsivek szaftosabb akció is :)
Kuss, én így szállok ki! 

Hihetetlen, de sem a rongybabaként kirepülő utas, sem a sofőr nem halt bele a balesetbe, sőt, a sofőr sértetlenül úszta meg!
4464 0 0 Izé
Mitől jó egy étterem, és mitől rossz? 

Mindig is érdekelte, hogy tesztelnek az étteremellenőrök? Hogy mitől függ, hogy jó értékelést kap egy étterem? Egy két Michelin-csillagos olasz séffel teszteltük végig titokban Budapest éttermeit, és közben leesett az állunk.
1883 13 0 Pink Izé
Azt hiszik, Kádár idején nem voltak kövér gyerekek 

A Facebook nem hisz a könnyeknek, de a lájkoknak igen: elképesztően osztják a kommunista nosztalgiát a rozsdás gáztűzhelytől a régi szép bányászéleten át a remek hétfői adásszünetig. Ne kerteljünk: aki Mindenegybenblogot olvas, kattint vagy oszt meg, az tök hülye.
3483 3 17 Izé
luigi: Na látod! Ez már egy egyértelmű kérdés, azt mindenki tudja neki mi volt , vagy most mi jó, de [...]
hawkeye: Sikerült poén: pont a hvg.hu értekezik az átverős oldalakról. Tükröt nekik.... :) Egyéb [...]
nanotad: Ez a baj sokak gondolkodásával, hogy az ellentétes véleményre genetikailag immunisak. Pedig men [...]
Mind a 17 komment
Hogyan nyissunk boros palackot bornyitó nélkül
4061 2 4 Izé
Nusihusi: Némelynél olcsóbb a dugóhúzó:P-.-
Csádi: :D Az összes villámat széthajlítgatnám akár egy csepp borért is. De a "forralt" bor sem volt [...]
bungle: Cipővel: www.ize.hu/comments.php?post_id=13530
Mind a 4 komment
Röff-röff és vaú-vaú 

(Számomra érthetetlen ez a nyugodtság)
4619 1 15 Izé
tjunior: https://www.youtube.com/watch?v=_in8vsu7nXY
Mataccs: Állkapcsának szorítása erősebb mint a hiénának. A kőkemény koponyacsontokat is nyomtalanul [...]
Nas: Oroszországban történt asszem, hogy egy kedvtelésből tartott kan disznó halálra tiporta a ker [...]
Mind a 15 komment
Sokáig vártak a fiúk ;) 

Türelmetlenek 13:40-től nézzék!
5665 1 14 Izé
norbertvincze: a már kint álló haverja is odaszólt volna, hogy mi a faszt csinálsz már öreg?
lilaflexninja: De miért hajt bele a szürke suv, miután már amúgy áll a kocsi?
Ditpet: Most rövidebben írom le. Szarkazmust és iróniát tartalmaz. Távol áll tőlem a baloldal (és [...]
Mind a 14 komment
2015 egyetlen gifben :)
3632 3 1 Izé
norbertvincze: https://www.facebook.com/MuscleProdigy/videos/10153530647234145?__mref=message
Semmi para, a büntetést akkor is kiosztom... ;)

Angol cikk
6003 3 6 Izé
DemJan: Felirat szerint a fegyverét követelte.
hawkeye: Óvatlan volt a rendőr. A helyében meglátnék egy ilyen gyártáshibás génhulladékot, le nem [...]
sapkabarna: A felirat szerint "Unable to capture the suspect, the officer returns to his duties before seeking m [...]
Mind a 6 komment
Egy aranyos kis dalocska a gombákhoz... ;)  

Betiltották az aktivista oldalt
3320 3 10 Izé
DemJan: http://abortourism.com/ Még majdnem érdekes.
Szobabicikli: Milla Jovovich ennyit tanult meg magyarul ?
palinkaman: :D Besírtam a kommenteken. :D
Mind a 10 komment
Tarr Wars
1935 3 2 Izé
palinkaman: Indokolatlan videó! :D
lilaflexninja: Indokolatlan meztelen nő :)
Itthon már biztos raktak volna rá egy mikuláscsomagot... ;)
2199 2 2 Izé
lilaflexninja: http://offline.hu/kikapcs/2015/06/tilosban-parkolt-a-muvesz-autos-munkaja-buntetest-kapott
Szancso: Qrva jól tapadnak ezek az új gumik. Hacsak nem Loctite reklám. ;)
Kon­tor Tamás sze­rint eddig rosszul ér­tel­mez­ték a Magyar Himnusz tempóját 

„...most eljátszom a Magyar Himnuszt Erkel Ferenc eredeti kéziratán megjelölt tempóban (Andante Religioso = 76-108 bpm, az enyém 80 bpm). [...] a Magyar Himnusz legelterjedtebb változatát egy 50-60 évvel ezelőtt félreértelmezett tempómeghatározás miatt, ami kb. 60 bpm volt akkoriban. Ezzel együtt mind a mai napig ez a lassú, sirató jellegű megszólalás csendül föl legtöbbször!”
4179 1 13 Izé
kalocsai.tamas: Vikidál verziójánál mindenesetre ez is jobb... :P
közlegény: https://www.youtube.com/watch?v=gf8pZNqr4fo
Ditpet: Youtube-on állítsd a sebességet 1.5-szörösre, szerintem kicsit jobb így gyorsítva. Sokkal fel [...]
Mind a 13 komment
Régebbi postok...