Egyszer volt, hol nem volt...
1517
2
Izé
Iráni guitar hero - Please „dongó” ;)
4539
0
Izé
AzeR Dreaming - Morning Sun
V2.0!
474
0
Zene Izé
Újra hinni
Ha megkérdeznék tőlem, szerintem melyik a legnehezebb dolog a párkeresésben, azt mondanám, az, hogyan lehet túlélni egy szakítást úgy, hogy utána újra bízni tudjunk.
581
0
Pink Izé
Kozmosz - Az Okosak Földje
(Imádom a
szövegét!)
1386
0
Zene Izé
A kenguruk földje :)
1668
0
Izé
Bad Pig Defense
7449
1
Game Izé
Bad Pig Defense
4587
0
Izé
Rékasi a kereszten, Pikali meg alatta
Rékasi Károly egy megkergült középkorú férfi, aki a farka után menve kilépett a közel harmincéves házasságából. Pikali Gerda egy gátlástalan, gaz csábító. Détár Enikő pedig a hoppon maradt mintafeleség, aki egy ország sajnálkozásának közepette próbál talpon maradni. A botrányt kiáltó népítélet szerint legalábbis. De miért lenne minden ennyire fekete-fehér?
860
0
Pink Izé
Számomra nem derült ki, hogy mi is a sértődés tárgya, de jól szórakoztam... :D
6035
2
Izé
És ezt akkor most mind meg kell inni! ;)
4031
0
Izé
Ancient Mayan Treasures
Klasszikus cserélgetős zuhatag játék, amelyben az a feladatod, hogy egymás mellé kell raknod három vagy annál több egyforma drágakövet akár vízszintesen, akár függőlegesen.
5633
1
Game Izé
Erkölcstanórán készítenek fel az első randira
1962
0
Izé
Fifty Cent, avagy ha az élet citrommal kínál... a halálnak sem kell már a limonádé. ;)
2848
0
Izé
Isteni műszak Milán (Ötvös András) a félig horvát, félig magyar srác a horvát seregből dezertálva 1992-ben, a délszláv háború második évében szökik át Jugoszláviából Magyarországra, és mint korábbi orvostanhallgató, a budapesti mentőknél szerez magának munkát. Két állandó társa Kis Tamás (Keresztes Tamás), a mentőautó sofőrje és Fék doktor (Rába Roland), a háromfős éjszakai rohammentő csapat főnöke. A lelkes és lelkiismeretes ápolófiút hidegzuhanyként éri, mikor kiderül, hogy társai válogatnak a betegek között. Miközben életeket mentenek meg, időnként hagyják meghalni az időseket és a gyógyíthatatlan betegségben szenvedőket, sőt még az is előfordul, hogy siettetik a halálukat. Milán számára kiderül, hogy a mentőautó hátuljában zajló illegális eutanáziáknak van üzleti oldala is. A pénzre neki is szüksége van, mert ki akarja szabadítani a szarajevói ostromgyűrűben rekedt bosnyák menyasszonyát, ezért alkut köt társaival. A bűnbe és a borzalmakba fokozatosan sodródik bele. Úgy válik gyakorlott mentőssé, és éli át az életmentés euforikus pillanatait, hogy közben a halál számtalan arcát is megismeri.
Duplakritika:
Sokkot kaptunk egy magyar filmtől
1889
2
Film Izé
Vajon a delfin mentette meg a szörfös életét vagy csak már túl volt az ebéden a nagy fehér cápa?
5495
0
Izé
„Nem tettetem magam szegénynek csak azért, hogy szeressetek”
Ezzel a címmel közölte gondolatait egy tehetős családból származó fősulis lány, Rachael Sacks. Azon húzta fel magát, hogy bevásárláskor a pénztáros az előtte sorban álló vásárlóval becsmérlő pillantásokat vetett a felső-középkategóriás táskájára, s őt méregetve megbeszélték, milyen derék dolog magánintézmény helyett az állami iskola. Most az egész világ a tollas fruskát utálja. Szerintem meg érdemes elgondolkodni azon, ami bántja.
1193
0
Pink Izé
Kinetikus kávézóasztal a
RockPaperRobot-tól.
4216
0
Izé
Az új divat: kutya mellé nevető babát tartani! ;)
4906
1
Izé
Yo Ho, pihenni jó! (volna)
2252
1
Izé
AzeR Dreaming - The Journey
(remaster-elt változat)
433
0
Zene Izé
Végre egy igazi csajos naptár! ;)
2557
0
Izé
Hatvan perc a katedrán
„Szívesen átengedek a kommunikáció szakosok szemináriumából egy órát, lenne kedve hozzá?” – kérdezte egykori tanárom, Zöldi László szerdán. Én pedig magamat is meglepő lelkesedéssel vágtam rá: hogyne, persze! Mintha nem az oktatói, előadói szerepet tartottam volna a lényemtől legtávolabb állónak egész életemben…
888
0
Pink Izé
Kanka - Anesthesia
1387
0
Zene Izé
Jó kis matrac
5899
1
Izé
Vágóhíd reklám (?) ;)
2278
0
Izé
Minden romában ott rejtőzik egy Martin Luther King
Alkalmazkodni kell az európai kihívásokhoz és eloszlatni a sztereotípiákat. Az első Roma Büszkeség Napján ezernél is többen vonultak.
A pártok négyévente megveszik a cigányokat
3455
0
Izé
1097
0
Art Izé
Zoe Leela - Destroy she says (The Unik & Tambour Battant Dubstep Remix)
1626
0
Zene Izé
Perturbator - Sexualizer
769
1
Zene Izé
A kokainhoz mérhető függőséget okoz egy süti!
3894
1
Izé
Felfújhatom a melleidet? ;)
„Add ide a didit, 20 dodóért picit, én az orrom jól belefújom...” :D
6226
0
Izé
Itthon mire beszállna a kocsiba, már valaki ülne mellette :-)
A srác korábbi videói
5409
1
Izé
Kötelező szerviz ;)
2736
0
Izé
Orosz darts. ;)
4442
1
Izé
Aaron Smith - Dancin (KRONO Remix)
Ingyen letölthető
1101
0
Zene Izé
Fogd az egered és alapíts saját zenekart! ;)
6932
6
Izé
Elkezdődött a zombi apokalipszis!
5482
1
Izé
Hamar elfoglalták az erődöt.
2473
2
Izé
Eisheilig - Zeitgeist
512
1
Zene Izé