REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Lehet tippelni, mit rajzolnak a csajok! ;)
5140 0 3 Izé
cila: Anatómia vizsgán: - A pénisz egy csontos szerv. - Azt maga csak úgy érezte, kollegina
sergi: az lett volna nagyobb poén ha egy ilyet rajzol: http://futuremusic.com/2007/10/28/weekend-fun-funtr [...]
közlegény: a mogyi új reklám"arca"?
A kocsma, ahol mellvillantással is lehet fizetni 

Az új valuta neve Titcoin :D
4328 1 18 Izé
Nas: Minden ilyen indokolatlan, mesterséges testmódosításról azt gondolom, hogy felesleges. (Mondjuk [...]
Szancso: Didibár? :)
norbertvincze: Nas, mit gondolsz a szilikon cickókról?
Mind a 18 komment
Mai cukizé: táncoló bébiráják :)
1516 0 0 Izé
Milyen szép onnan fentről a kilátás! :)
3192 0 11 Izé
Csádi: Címbe mehetne ez a link: http://www.pto.hu/valravn-hullamvasut-szabadeses-rekord/
lilaflexninja: Pedig sose tudhatod, mikor kerülsz össze egy fojtogatós pszichopatával :) Hát ilyenen meghalni [...]
Nas: :D Oké. Lehet, hogy én vagyok paranoiás, de nekem mindig az jutott eszembe a hullámvasúton, hog [...]
Mind a 11 komment
Kacsabomba - ez most állítólag nagyon vicces, vagy ilyesmi (?)

Nem is olyan rég...
3438 0 6 Izé
közlegény: megfázott, de sajnos már végstádiumú, sípol a tüdeje ;)
Nusihusi: Valamelyik kacsa fáziskésésben volt:D
bungle: Megirigyelte a 9 másodperces Duck Army (eddig) 8 és fél milliós nézettségét? ;)
Mind a 6 komment
Nyerj páros belépőt Madonna Rebel Heart turnéjának prágai koncertjére!   A koncert időpontja: 2015. november 8., Prága   Regisztrálj a www.szupernyeremeny.hu oldalon, és légy te az a szerencsés játékos, aki a belépőjegyek mellett 2 éjszakát tölthet el másodmagával egy kellemes, négycsillagos szállodában.* Így a koncert mellett lehetőségetek lesz felfedezni Európa egyik legromantikusabb városának látnivalóit és híres söreit is.   A nyereményjáték 2015.október 25-ig tart, a játék végén két páros jegyet sorsolunk ki. Ne maradj le, regisztrálj most!   A nyeremény felajánlója a TravelBird.hu *A nyeremény a két belépőt és a szállást tartalmazza, az utazást nem.
978 0 0 Izé
Két pitbullt nem tud megállítani a felelőtlen gazdájuk... 

Cikk: Ráuszította egy nő a pitbulljait az idős férfira
3390 0 23 Izé
norbertvincze: https://www.youtube.com/watch?v=zvT8cBk9riA
hawkeye: Akkor adott esetben te morogtál és ugattál helyettük, hogy megvédd őket? :)
lilaflexninja: Itt azért egy dolgot felejt el mindenki, amikor a kutyák tulajdonságairól, meg neveléséről es [...]
Mind a 23 komment
Az eddig gyártott leggenyóbb lőszer: becsapódás után belülről felkaszabol. Ezt még Rambo sem szedi ki 1 vadászkéssel! ;)
4650 1 7 Izé
grmindenyssa: Az ember találékonysága határtalan . . .
Philo: Kár ezen agyalni. Akik meg akarják csinálni, azok otthon egy hobby cnc gépen is lazán megcsiná [...]
AtiBoa: ... vagy ha épp nem a rendör pisztolyában van ilyen :|
Mind a 7 komment
Bali-ban volt már valaki? :)
1652 0 2 Izé
thisisreal: Bali meleg barátja biztos. ;)
AVIREX: 3:08 :D
Grease - You're The One That I Want (Death Metal) 

Andy Rehfeldt korábban az Izén
2306 0 16 Izé
Nas: Műértő célközönség. :D
bungle: Végre van értelmes célközönsége is ennek a műfajnak! ;)
Nas: http://www.independent.co.uk/news/science/death-metal-music-attracts-sharks-documentary-crew-finds-o [...]
Mind a 16 komment
Szinte biztos, hogy eddig te is rosszul töltötted a telefonodat!
6818 1 29 Izé
norbertvincze: http://hvg.hu/tudomany/20151105_usbidi_mobil_tablet_tolto_okostolto
BeLac: Pontosan ! Tökéletesen egyet értek veled. Hisz az akkumulátor gyártok is tisztában vannak vele [...]
hapro: Értem, hogy az akkuról beszélsz...viszont azt hiszem Te is átsiklottál egy dolog felett... a ma [...]
Mind a 29 komment
Ivan Drago... ifjabb... ;)
2568 0 3 Izé
Szancso: Nincs mit. :)
sergi: Na ez jó volt,de egy kicsit gyúrhatott volna többet mellre...
közlegény: hú, ez felvidított így reggel, köszi Szancso :)
Nem anyás szülés lehetett... ;)
1458 0 0 Izé
Kedvenc filmjeink régi idők stílusában
2266 0 1 Izé
hawkeye: A Ghost Busters nagyon ott van.... :)
A magyarokat az sem érdekli, ha meghalsz az utcán. Van aki oda sem nézett, elvégre fontosabb, hogy időben odaérjek a fodrászhoz, vagy le ne késsem a kiárusítást, mint embertársam élete. Vajon ha egy kiskutya szenved ott hányan állnak meg segíteni?
2922 0 9 Izé
bungle: 1,5 óráig ült stroke-kal egy férfi a Lehel piacon, senki sem segített, és még ki is rabolták [...]
khristian: Én is hivatásos csigamentő vagyok :)
godzsy: Na ha már a posztszöveg kifejezetten a magyarokra van kihegyezve, akkor hozzá lehet tenni, hogy a [...]
Mind a 9 komment
Wire Cutters
2045 1 1 Izé
thisisreal: Nagyon emberiek ezek a robotok. ;)
Rutin Meg Az Évek - Ezt most mért?!
1203 0 0 Zene Izé
Ilyen az, amikor meglőnek sokkolóval
4060 0 0 Izé
Ésssss placcs ;)
4215 0 6 Izé
lackópetykó1: Meg a víz is kicsit kevés lent. RedBullék biztos megoldanák. Beteg ez a video még nem láttam d [...]
Csádi: Most, hogy mondod, az elég beteg lenne. :D Viszont kivitelezni para lenne szerintem. Túl meredek a [...]
lackópetykó1: Így van. Bár egy ugrató a végén nagyot dobott volna rajta. :D
Mind a 6 komment
Feszült lehet, szerintem már elég rég verte ki... ;) De hogy nem kezesbárány, az is tuti! :D
3439 0 6 Izé
Jaca: Itt írja alá! Aztán kattanhat a bilincs...
Nutszeru: Ha valaki ennyire KEZELHETETLEN, megérett egy atyai pofonra.
Mika: Ez csakis a Fekete lovag ükunokája lehetett. https://www.youtube.com/watch?v=DiKFV9Ka-GU
Mind a 6 komment
„Halló, itt a macska! A gazdám nem tud a telefonhoz jönni, mert próbál bekerülni a bájos kacaj videógyűjteménybe...”
2593 0 2 Izé
közlegény: cickárnő :)
Nusihusi: Titkárnő lesz belőle, ha felnő:)
Na ide sem érdemes fészket rakni! ;)
2221 0 3 Izé
norbertvincze: a kis kardinális pintyelődik :)
tjunior: Nem fészket akar rakni, hanem az építőanyagot szedi össze :)
Jaca: Ez van, amikor egy madár idegen szőrökkel ékeskedik :)
Azért egy radart hullámvasúttal körbeépíteni... ;)
2261 0 2 Izé
Zellergumó: Az csak egy 3 méteres pótsín,vész esetére.
hawkeye: http://indavideo.hu/video/Diszkopatkanyok_Jim_Carreyvel
Lazuljunk! :)
2353 0 0 Izé
Hülye doki beutalt reflexvizsgálatra! Nem értem miért?! :D
2836 0 1 Izé
közlegény: húzd meg a másikat, hátha kidob egy nyuszitojást :)
Rövid pórázon kéne tartani a driftelőket! ;)
3340 0 0 Izé
Lengyelország sem egy Amerika ;)
7027 0 12 Izé
norbertvincze: ez a srác bírja az "ampert" https://www.youtube.com/watch?v=JNxYInhMb2Y
Ditpet: /player.togglegodmode 1
eMTé: Nem voltak vérprofik az igaz, de azért megoldották. Sokan meglepődnének azért, hogy mire képe [...]
Mind a 12 komment
Felébresztenek egy 30 ezer éve fagyott vírust 

Remek ötlet, pont így még nem kezdődött horrorfilm ;)
2506 1 13 Izé
hawkeye: Lehet, hogy karácsonyra pitont kap ajándékba...?! :)
hawkeye: Most hogy így mondod, tényleg hasonlít az anyósomra.... :)
lilaflexninja: Ez egy sárkány.
Mind a 13 komment
A szökés újabb része
3424 0 15 Izé
Szancso: Kis buták! A jaguárokhoz kicsit többet kell ásni! ;)
hawkeye: Nem is rossz válasz. Akkor ezt megbeszéltük.... :)
lilaflexninja: Olyan, amilyenre nem gondoltál volna, hogy sorozatokat néznek.
Mind a 15 komment
Gördeszkás játék élethű grafikával! ;)
2946 1 2 Izé
beela: Van a deszkán kb 10 cm átmérőjű kerék. Gurul kb 110-115 km/órával. Az percenként 6000, más [...]
watchup: Ez egy könnyű pálya volt! Egy kátyús magyar pályán az első 10 méter után leesne. :)
A National Geographic DIY Bristol bemutatja: Az orvvadász.
2046 0 0 Izé
Toalett kacs... ööö... cicákok :)
1462 0 0 Izé
Garfield átlagos délutánja
1274 0 0 Izé
Meg se hívtok az asztalhoz, köcsögök? :D
2393 0 3 Izé
Zellergumó: Itt nem Babar megy a játék.
Szancso: Nem győzött várni a kajára, olyankor én is ideges vagyok. :)
hawkeye: Lifánt: - Á, te vagy az! Na mé´ is hernyótalpas az anyám...?
„Kis” éhenkórászok :D
2553 0 2 Izé
Szancso: Ne zabáljá má te tetkós állat, majd éhen doglunk! :D
hawkeye: Állatkínzó...
A halálugró mókus a mai nap főnöke
3272 0 4 Izé
beela: "... Gyakorlatilag az első 30 másodpercben nem történik semmi...." Az neked semmi, ahogy izgul [...]
vadonka: Egyetértek. Bezzeg a jó kis homemade póreszből meg 1-2 másodperces videók szoktak lenni amikor [...]
Jaca: De rühellem. VVS, és az egészből 4 másodperc a lényeg. Gyakorlatilag az első 30 másodpercben [...]
Mind a 4 komment
Apu vedd meg a rakpartot - Wellhello paródia
3170 1 2 Izé
bungle: Az volt a legjobb! :)
norbertvincze: feketelacis selfie :))
Rövidfilmek az óceán védelme érdekében
2210 1 1 Izé
Findzs: vicces :)
Földönkívüli tojások? ;)
4747 0 2 Izé
Szancso: Peteérés után, lehet őket szüretelni. ;)
hawkeye: Csodálatos fotók... Sehol sincs a gőgös, felfuvalkodott ember a természet sokszínűségéhez [...]
Roberto Esquivel Cabrera 48,2 centis pénisszel büszkélkedhet, bár igazából teljesen el van keseredve hatalmas szerszáma miatt, mivel a nők félnek vele szexelni. Nem is értem miért. ;) Most viszont milliomos lesz, mert az egyik legnagyobb pornó forgalmazó, a Vivid Entertainment szerződést ajánlott neki.
6010 0 11 Izé
Findzs: érdekes, hogy eddig nem zavarta? 20 évesen már pornócsászár lehetett volna :)
bungle: Lefaragnak a rekorder férfi 50 centis farkából http://velvet.hu/elet/2015/09/07/lefaragnak_a_reko [...]
bungle: A velveten volt valami orvosi kép is: http://velvet.hu/elet/2015/08/31/keptelen_igy_elni_a_vilag_le [...]
Mind a 11 komment
Régebbi postok...