REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hemrik Balázs Péternek hívnak, szeretek zenéket írni és felvenni. A Follow My Lead az első szám amit publikusan megosztok, ha tetszik iratkozzatok fel az oldalamra soundcloud-on. Köszönöm, hogy meghalgattátok!
750 0 8 Zene Izé
Poli: én azért megkérdezném a barátaimat ha még vannak ezek után hogy milyen amit müveltél, és u [...]
lilaflexninja: http://baluzene.tumblr.com/post/94040373880 nekem erről ez a véleményem Amúgy az éneket tényl [...]
Tomi Demo: Ez tényleg nagyon rossz. Intonációd semmi, hangod erőtlen és nem is kellemes, az angol akcentus [...]
Mind a 8 komment
A szekrény, ahonnan bárki vehet, aki éhes 

Te mernél belőle enni? ;)
3244 0 3 Izé
Szancso: Na, az ilyenekből általában az vesz, aki nem éhes... "Szegény Gazdagok"...:S
közlegény: bárszekrénynek jobban örülnének
dude: Így kell megmérgezni a hajléktalanokat. ;)
Lámák szökésben :)
1516 1 2 Izé
ItsMe: llow speed chase :D ezen meghaltam :D
Szancso: Posztkép: Kenguru Jack, meg akar lépni a dalai lámával, a Sugarlandi hajtóvadászok elől. Bonn [...]
Ókori leletek ezreit pusztította el az Iszlám Állam 

Az Iszlám Állam megosztott egy videót, amin emberei kalapácsokkal és fúrógépekkel zúzzák szét az emberi történelem legértékesebb műkincseinek jó néhány darabját. A megrázó felvételeken a babiloni és asszír kultúra közismert remekei semmisülnek meg.
3131 1 29 Izé
norbertvincze: http://rt.com/news/240801-isis-destroy-statues-fake/
justil: A legrosszabb az egészben, hogy az idő - úgy tűnik - nekik dolgozik. Amíg töketlenkedünk, sz [...]
lilaflexninja: Nem akarom összehasonlítani az emberéletet a műkincsekkel, de egy ember él kb. 80 évig, és az [...]
Mind a 29 komment
Egy exfeleség nyilvános bocsánatkérése volt férjéhez, akit megcsalt 

Angol tudás nem árt a cikkhez, de amíg a velvet vagy hasonló oldalak lefordítják, a sztori röviden: Nina Joy (53) húsz évvel ezelőtt viszonyt folytatott a férje mellett, akivel már 15 éve együtt voltak, a viszony persze válásához vezetett. Nemrég 4-es stádiumú rákot diagnosztizáltak nála (5-ös stádiumú már nincs) és most szívhezszóló levelet írt a volt férjéhez, akivel már nem tartja a kapcsolatot. 

Te megbocsátanál neki?
3357 0 7 Izé
Ravennë: Ja, jó.
godzsy: Nem lehet, mert nem tett csodát. :)
Szancso: Székely bácsi a falu bíróságán, el akar válni a feleségétől. Kérdezi a bíró: - Mért ak [...]
Mind a 7 komment
Frozen + The Thing = remek szórakoztató kis gyurmafilm! ;)
1814 1 2 Izé
Mimis: Ha só-liszt gyurmából lenne, akkor a végén meg is ehetné még a szarvast... ;)
vadonka: Bazzeg, vagyis izé bazzeg! :) Azért jó sok szabad ideje lehet a készítőknek. Amúgy aranyos, g [...]
„Az éjszakából előbukkanó mancstól retteg most az internet” 

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
3776 1 6 Izé
Mimis: Oszt a kétrétegű műanyag ablak véd-e a medvétű, ha elfogy a husi? :)
Szancso: Lejárt szavatosságú husi lehet. Így készülnek a fosómedvék. ;)
lb7: Amúgy baromi félelmetes... nem kell még jobban a frászt hozni az emberekre ;)
Mind a 6 komment
A bevásárlókocsi-gyerekágy legendája, avagy hogyan keltsünk fesztivált egy rosszul magyarázott képpel
2386 0 3 Izé
zed911: De ez nem hoax...
hawkeye: A csőcselék ugrik a hoaxra.... :(
3m3ricus: Magyarország jobban teljesít!
Orosz gáztámadás ;)
3698 0 5 Izé
Ditpet: Amikor orosz kocsikamerák felvételét nézem, sose tudom, hogy az eget nézzem, hogy vadászgép v [...]
közlegény: nem kéne sunyi laposakat fingani a hátsó ülésen, miközben a sofőr szivarozik
Hantaboy: Mivel csak a videó leírásában derül ki (a címkékből és leírásból nem) az autó tényleg [...]
Mind a 5 komment
Ugrás a „semmibe”
4355 0 2 Izé
Szancso: Hiába ködösítenek, mi akkor is fejest ugrunk...a "semmibe" ;)
Dmckayals: Ez inkább felhő, mint köd, de végül is ezek rokonok! :D
Zach King rejtőzködik
5712 0 7 Izé
Igneon: Ez az első alkalom,hogy nem teljesen értékelhetetlen produkcióval állt elő ez a gyökér.Amúg [...]
lb7: Jeah! Igen, azt lehagytam, hogy a post a "láthatatlan" :) De most már jó.
bungle: Ja bocs, a post nem jelent meg neked sztem (a felső frame miatt, azt most kivettem), igaz?
Mind a 7 komment
Rejtélyes szibériai kráterekre bukkantak
4438 2 3 Izé
hawkeye: http://hir.ma/tudomany/sziberiaban-bujkalnak-az-ufok/491993
.::JunKieEQ::.: Ruszkik tesztelték a kumulatív töltetekben rejlő bányászati lehetőségeket...
palinkaman: Gynúsan ufó leszállópálya, amit azonnal karantén alá kellene helyezni a USA hadseregének, é [...]
Miss Reef Chile 2015
8912 2 6 Izé
közlegény: a Maggitól nem, inkább a Magditól :)
Szancso: De nem a Maggitól? :)
közlegény: chibe far hát show
Mind a 6 komment
Kerge kakadu! XD
2092 1 1 Izé
gyocska: Ezert biztosan a pokolra kerulok, de annyira a szomszed nenire emlekeztet...
Milyen hatással vannak ránk a körülöttünk lévő színek? Miképp érheted el általuk a kívánt hangulatot? És képes vagy másokat is befolyásolni a segítségükkel? Vajon mit mond el rólad a kedvenc színed?
760 0 0 Pink Izé
Hogyan mentsd meg a házzasságod - párkapcsolati tanácsok 

Második rész itt

És még pár érdekesség - itt leginkább a hölgyek hozzászólásait ajánlom a cikk után.
2541 0 61 Izé
norbertvincze: te kívülről fújod az egész férfihang.hu-t?
izé012: 'mert ők tartják el a világot' Nem is hiszed mekkora igazságot mondtál ezzel. ;-) A társadalmu [...]
lilaflexninja: Vagyis isten éltesse a bétákat, mert ők tartják el a világot. Meg a sok kurvát :) Nem értet [...]
Mind a 61 komment
24 elképesztő gyakorlat!
3571 1 6 Izé
norbertvincze: http://www.oonak.com/biography/
izé012: Egyáltalán nem ronda. Csak elég nehéz mosolyogni és szépnek kinézni ha az ember fejjel lefel [...]
Ravennë: Gondolom pont nem az a célja ezzel a hobbival, hogy megdugassa magát, csak te vagy olyan prosztó, [...]
Mind a 6 komment
A legmenőbb vibrátor reklám!
4406 1 1 Izé
Tóth József: Ez sem rossz! :) www.youtube.com/watch?v=wxwWFHbLG2g
Állítólag még ma is pszichológushoz jár... ;)
7519 1 3 Izé
godzsy: Vagy a csaj nem tudta milyen riportot mentek készíteni és azt hitte, hogy már a kész csúszdát [...]
bizkit_: Lehet volt 1 par kes a csuszdaba beszerelve :))
kistrojak: Te jó ég mintha malacot ölnének :)
RO-BOW - hegedülő robot 

Az alkotó nyakkendőkötő gépe
2172 0 3 Izé
Igneon: https://www.youtube.com/watch?v=l50UitYX8eg
vadonka: Nagyon gyanús ez nekem! Szerintem egy dildó robot volt ez korábban :)
rermo: Még kicsit 8 bites a hangja de majd alakul .
Kiosztották a 2015. évi Oscar-díjakat 

Imdb

Divat
918 0 1 Film Izé
Ravennë: Divathoz: szerintem legszebb Jessica Chastain, Emma Stone. :)
A hívó - 17 perces magyar sci-fi rövidfilm 

A kommunista Pest tökéletes sci-fi helyszín
4274 2 17 Izé
niof: Nem rossz kis film! Egy dolog idegesített benne, hogy a borostás faszi, aki kérdezi, mi hogy tör [...]
izé012: http://profitline.hu/ny/irattar/kepek/21680_aIap1q4O_2.gif
lilaflexninja: Vologya te vagy?
Mind a 17 komment
Mi a szart főzöl?
3240 0 5 Izé
lilaflexninja: Botos Vendelnek még el is hinném, de szerintem ez túl erőltetett, túl proli (mármint proli a p [...]
közlegény: olyan Botos Vendeles a szavajárása
PabY: jó a blog ismerem már rég csak kb egy éve nem volt új poszt
Mind a 5 komment
Nőként meghalt egy tűzesetben, állítja az 5 éves fiú.
3831 0 24 Izé
Ravennë: Növényekből termelődnek, minden egyes virág egy új lélek.
lilaflexninja: http://repavalleszurtnyul.tumblr.com/post/111856318378
bungle: Ezen én is gondolkodtam, hogy az élőlények száma azonos volt-e mindig, de nem hinném (volt vag [...]
Mind a 24 komment
DestinyBlue „világító” festményei
1528 1 0 Art Izé
Tomatan - az embert futás közben paradicsommal etető robot, persze hogy Japánból!
2736 2 5 Izé
balogh predator: Kész, ezzel minden értelmes dolgot feltaláltak amit lehetett.
Slarioux: Én is futás közben folyamatosan erre gondolok, és szinte már bénítóan hat rám, hogy "Bazmeg [...]
komcsi: Narancs az, nem paradicsom! ;)
Mind a 5 komment
A világ legnehezebb játéka - rajongói változat 

Az első,  második ill. a harmadik rész.
1771 0 0 Game Izé
Robot Nom Nom
3236 0 1 Izé
közlegény: -uram, esetleg ajánlhatom önnek a legjobb hidraulika olajunkat?
„Hello, Majom úr!” :D 

Régi músorújságok sokszor remek magyarra fordított számcímekkel ;)
1427 0 8 Izé
Szancso: Szerintem, Mozart járt jobban...;)
lilaflexninja: Halkan megsúgom, hogy nem csak 68-ban, meg 78-ban volt ez divat, de még 88-ban is, kedves dinoszau [...]
Szancso: :)) Üdv :)
Mind a 8 komment
Kóla jetpack
6631 1 11 Izé
lilaflexninja: Egy másik kevésbé sikeres és trükkös próbálkozás: http://38.media.tumblr.com/15516f8f01b343 [...]
palinkaman: Plusz látszik, hogy az egyensújából többször is kibillen, mégsem dől el oldalra, mert valami [...]
palinkaman: Ez mind igaz is lehetne, de ehhez ki kellene számolni, hogy mekkora sebességel kell kiáramlani a [...]
Mind a 11 komment
2014 legjobb, legrosszabb, legviccesebb, stb. poszterei
984 0 0 Film Izé
Hyemi Jeong apró tárgyakkal vegyített, aranyos rajzocskái.
2034 0 0 Art Izé
- Mit mond?
- Kit érdekel! :)
6019 0 25 Izé
Szancso: Maaargit...:)
izé012: http://www.ferfihang.hu/2015/02/20/femen-szatir-budapesten-megkocsikaztattak-es-sztarinterjut-keszit [...]
bungle: :DDD http://i.imgur.com/ZIS37c2.jpg
Mind a 25 komment
Golyószárítás ;)
1723 0 10 Izé
PabY: Hát ez sima narancsmacska, alapból minden macska csíkos
hawkeye: "Büdös macska, büdös macska, mivel etetnek téged? Büdös macska, büdös macska, nem a te hib [...]
Hantaboy: Ezért is nyávognak olyan keservesen a bagzó macskák...
Mind a 10 komment
Ütős kis nóta, lendületes A durr ;)
4091 0 4 Izé
lilaflexninja: Döm dödőm dödőm dödüüüm odajött az asszoooony Döm dödőm dödőm dödüüüm mondtam nek [...]
dettybee: Én így gitározok b+!
Élien: Én úgy gondolom, hogy Afroman van akkora sztár, hogy ezt a mércét már megüti...
Mind a 4 komment
Robothotel Japánban 

Júliusban nyitja meg kapuit a Henn-na Hotel, ahol a vendégeket robotok fogadják, gépek szolgálják fel az ételeket, és takarítanak. A futurisztikus szálloda fenntartási költsége alig harmada egy hagyományos hotelének, és már most túljelentkezés van a 72 szobára.
3495 1 4 Izé
zed911: Már vannak, de occóbb egy kici kínai...
közlegény: biztos van már prototípus, csak sok időt elbasznak a teszteléssel :)
thisisreal: Robotkurvák mikor lesznek? ;)
Mind a 4 komment
Doodle Brigade
1337 0 0 Game Izé
4 év után újra megtörtént: egy svéd község iskoláiban a fiúk átlagosan jobb jegyeket kapnak, mint a lányok.

Nem is 1, hanem rögtön 3 iskoláról van szó!
A felelős hatóságok most lázasan dolgoznak azon, hogy miként kezeljék ezt a problémát.
(Ezzel párhuzamosan, mintegy 5 500 svéd iskolában a lányok átlaga a jobb. De az persze rendjén van és nem szükséges kezelni.) 

Te örülnél, ha a fiadat így megkülönböztetnék?
1632 1 70 Izé
izé012: Rontják a fiúk iskolai teljesítményét a nemi sztereotípiák http://www.ferfihang.hu/2015/03/18 [...]
I. C. Wiener: ;)
izé012: Ejj a mindenit neki! ;-)
Mind a 70 komment
Mai tippelős: kattintás előtt írjátok meg, szerintetek kiről szivárgott ki a fenti retusálatlan fotó!
8818 0 10 Izé
lilaflexninja: The Rock?
emiklos: Ez most megint ilyen kattintásvadász hülyeposzt? :) Az ilyen hírességekre beach kulcsszóval é [...]
komcsi: Hogy lefogyott Győzike! Még a csöcsei is kisebbek lettek.
Mind a 10 komment
Alternatíva egy fegyveres konfliktus „ártalmatlanabb” megoldására
5133 1 7 Izé
Tooni: Egyszer... ^^
Zserigta: Jah és ha több embert kell mondjuk 20-30 percen belül "figyelmeztetned" akkor közben tárat cser [...]
Tooni: Tehát ugyanaz, mintha a csőben gumis lőszer lenne az azt követők meg éles, neked meg "éles" h [...]
Mind a 7 komment
Régebbi postok...