REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tetoválástalanítás

Ez a módszer valószínű kevésbé fájdalmas ;)
6743 0 9 Izé
termi-nator: majd ha legközelebb megnézed: le lehet tekerni a hangerőt :D
Nusihusi: Már vártam, hogy vége legyen, mert majd megőrültem a lézer kattogásától:D
Szancso: Egyébként már nagyon jó művégtagokat is lehet kapni.Azokon legfeljebb csak vonalkód van.Lemos [...]
Mind a 9 komment
Makey Makey - Zenélj banánnal!

Magyar cikk
2658 0 1 Izé
Szancso: Jó ötlet!Zenetábor? ;)
Makey Makey - Zenélj banánnal!

Magyar cikk


1475 1 0 Tech Izé
Ohm Studio - közösségi real-time zenélés ingyen!

A szavak helyett beszéljenek inkább a videók...
A 2010-es beharangozó (elég sokáig húzták, ui. csak most jelent meg a beta):



Hogyan is működik.
4670 4 5 Izé
stero: Nagyon fasza!
oswaldo: szvsz ez annyi ha van x haverod de nem tudtok együtt próbálni mert nincs helyetek avagy időtök [...]
bungle: Ennek pont nem ez a lényege, hanem az együttműködés, másokkal zenélés, akár a Föld másik [...]
Mind a 5 komment
Valóságshow keretében telepítene embereket a Marsra egy holland cég.

Magyar cikk: Örökre elhagynák a Földet az első marsutazók
3403 1 15 Izé
robi0000016: Én minden benszülöttet, tartós munkanélkülit oda deportálnék, hadd érezzék magukat hasznos [...]
mechasvagyok: http://media.tumblr.com/tumblr_m4tl5wIxV31qj9xud.jpg
norbertvincze: én nem a technikai akadályokra gondoltam: )
Mind a 15 komment
A $25-os PC.  Az év első felében robbant be a piacra a Raspberry Pi, az első fecske, ami az igen olcsó single board computereket illeti. A koncepció lényege, hogy egyetlen bankkártya méretű panelre integráltak egy komplett számítógépet - csak tápfeszültséget kell rákötni a működéshez -, felismervén, hogy a piacon lenne kereslet ilyen termékre. Nos, nem is tévedtek, az első 10 000 legyártott példányt percek alatt elkapkodták. Ez mondhatni lavinát indított be, hiszen azóta sorra bukkannak fel a konkurens termékek, még a VIA is felkapta a fejét.
3144 1 2 Tech Izé
bungle: http://index.hu/tech/2015/09/09/kijelzot_kapott_a_raspberry_pi/
mun: Na egy ilyet szívesen vennék mondjuk egérbe ültetve. Bluetooth billentyűzettel pl, és akkor cs [...]
„Rémes itt a kiszolgálás. Ráadásul ez a 2 halszagú elfoglalta a helyünket...”
4303 2 7 Izé
waste: Óóó azok a bájos angol hölgyek! Nem csoda, hogy a pelikánok nem tudtak ellenállni...
Szancso: Ebből akár még ügyirat is lehet. ;)
kukulkan: A rózsás gödény szereti a rózsás gödényt. :D (Bár persze nem tudom mennyit ivott előtte a [...]
Mind a 7 komment
Szerintetek mit rajzolt Orbán az unalmas óráiban? :D

Tippek jöhetnek a kommentekbe!
7998 0 26 Izé
7sleeper: Pictor Orban: Öpinarckép (nem is rövid tanulmányt lehetne írni erről a skótkockás pina / zs [...]
Kavisánczky: Szerintem az utat tervezi a Belső Föld felé
xevok: Biztos valami illuminátus jelet!
Mind a 26 komment
A tűzoltóknak ismét mozgalmas éjszakájuk lehetett (csak most Romániában)... ;)
3243 0 3 Izé
MihoOo.: héliumról hallottál már? ;)
Yoki: Épp az a lényeg benne, hogy a gyertya hőjétől emelkedik magasba a lámpás... A led kicsit kev [...]
MihoOo.: nálunk úgy tudom már led-lámpásokat reptettek :)
Holland diákok elkészítették a legnagyobb, szöcskéket tartalmazó tortát. Egészségükre!
993 1 8 Izé
Nusihusi: Csak nehogy elugorjon:)
Szancso: :):) Ismerem,jó kis szöszöcske. :)
thisisreal: "Megfogtam egy szúnyogot, nagyobb volt egy lónál, Kisütöttem a zsírját, több volt egy akón [...]
Mind a 8 komment
5 év, napi 1 fotó - a fotók itt láthatóak

Hasonló videó korábban
4355 1 8 Izé
bungle: Selfie everyday for 7 years (12 yrs old to 19 yrs old!) www.youtube.com/watch?v=TdvojC0KSOM
Szancso: A sálak azért befigyelnek. ;)
eospower: jah elég táskás lett, biztos elkezdett dolgozni :D
Mind a 8 komment
Addig jár a zombi a parkba, amíg le nem lövik? ;)
8204 1 13 Izé
bungle: Ha már a leveleit nem olvassa, erre még ráakadhat.
Mekfly: Nyilvános megalázás lehetőségével élni nem szép dolog!:D
bungle: Kedves HeavyCross, köszi hogy beküldted ezt a tegnapelőtt kikerült videót, mondjuk elég lett v [...]
Mind a 13 komment
Mai hír: új Ikarust állít forgalomba a BKV

Itt az Izén láthattok először videót is róla.
6317 0 3 Izé
Szancso: Jól le vagyunk csövesedve,ha ez az új busz. :)
hawkeye: Csőváz....
.::JunKieEQ::.: Valszeg azé' ülnek tőle ilyen távol, mer' büdösszájú a sofőr...
Allert Jacobs és az ő házilag áramvonalasított Honda kismotorja.

Fogyasztás: 1,1 liter/100 km ,90 km/h sebességnél.
3381 0 3 Izé
Tooni: Az alján kétoldalt mint bármelyik motoron.
Dawe: Le se tudja tenni a lábát, én bele nem ülnék
Szancso: "Honda? Nem,gyönyörű szép!" :) Amúgy ügyes.
Allert Jacobs és az ő házilag áramvonalasított Honda kismotorja.

Fogyasztás: 1,1 liter/100 km ,90 km/h sebességnél.
4195 0 1 Autó Izé
KillHates: Mennyire szánalmas, hogy a HONDA logót ki kell retusálni, nehogy ingyen reklám legyen a Hondána [...]
A főgonosz ;) (+ bájos kacaj szexdecilliónyolcvankettő)
3867 3 4 Izé
AVIREX: Adtam volna rá a 10-est, de csak 1-9 -ig jelent meg a számsor, így 'csak' 9-est kap.. :-)
Kavisánczky: "Egy milliárd dolláh!" :D:D:D
grmindenyssa: Erősen azon töröm a fejem, hogy ezt fogom használni csengőhangnak.
Mind a 4 komment
A munkavállalók végtelenül lusták és nem akarnak dolgozni

+ a következő blogbejegyzés is hasonló: Nem is olyan óriási a munkavállalási kedv

Nektek mi a tapasztalatotok, akár munkvállalói, akár munkaadói oldalról?
4677 2 28 Izé
bungle: "Elkényelmesedett, nagyigényű, ellustult és főleg felelősséget vállalni nem akaró dolgozók [...]
hawkeye: A legjobbak már külföldön vannak.... :) Komolyan: A tapasztalataid magukért beszélnek. A nor [...]
Samu.: ez sem igaz, legtöbbször szarba se nézi a magyart a büdös nácija, hiszen az osztrák mindig mi [...]
Mind a 28 komment
The Imposter

A 13 éves Nicholas Barclay 1994 júniusában eltűnt Texasban. 3 évvel később állítólag őt találják meg Spanyolországban.

Dokumentumfilm elvileg, de dramatizált részek is vannak benne, nekem inkább egy thrillernek tűnik.
1731 0 0 Film Izé
Keresitek az igaz szeretetet, mindenben, de nem találjátok meg.
Miért nem?
520 0 0 Pink Izé
Hitman: Absolution előzetes
2974 0 0 Tech Izé
Ha ő játszana, talán még nézném is a meccset... ;)
1162 0 0 Sport Izé
Han Yue megdöntötte a tavalyi parkolási világrekordot : Minijével egy az autójánál mindössze 15 cm-rel nagyobb helyre állt be.
7418 1 11 Izé
JoinR: Beállsz ferdén hátrafelé, kézifék be, kormány jobbra teker, 1-es és nagy gáz :D de száraz [...]
csaty: Volt egy halálraítélt Hiunday-om ,azzal gyakoroltam én is az ilyent , már a végén nem is kany [...]
nellcsy: Ezt valaki mondja meg hogy kell, hasznosítanám! :)
Mind a 11 komment
Varázspálca távirányító

Itt kapható
4401 0 6 Izé
közlegény: Harry Potteritis
Nope: Thinkgeek-en láttam már jó pár éve ...
Szancso: Videoton 6 gombos Super color-t mi is így "távirányítottuk".Csak hosszabb volt a bot. :)
Mind a 6 komment
Kiút a devizahitelezés tragédiájából

A videót itt találtam a következő szöveggel: „Luxemburgban az Európai Bíróság döntést hozott a devizahitelesek ügyében. A bankkal kötött szerződés semmis! Itt a keresetlevél minta! Visszajár a pénzed jelentős része. Nem kell ügyvéd, nem kell előre fizetni a perköltséget sem.”

Jól hangzik, ugye? ;)

Vélemények?
3365 4 27 Izé
bungle: 600 milliárddal jönnek nekünk a bankok? Nem látom azt a jogszabályt, ahol el tudnék bukni, mon [...]
bungle: norbertvincze küldte: URL: http://www.bama.hu/baranya/gazdasag/a-bankokkal-ment-szembe-a-magyar-dev [...]
bungle: Ma olvastam: www.pestmegyei-hirhatar.hu/hir/peldatlan-eset-megtort-a-jeg-devizaugyben Példátlan es [...]
Mind a 27 komment
„Ha szereted a munkád, soha többé nem kell dolgoznod!” ;)
4766 0 12 Izé
7sleeper: farpofavizit
KillHates: Hogy röhögtek :D Rommá szívatták szegényeket :D
Nusihusi: Valahogy vártam, hogy megjelenjen a kandi kamera:D
Mind a 12 komment
A BBC Frozen Planet című természetfilmjének népszerűsítésére kiterjesztettvalóság-alkalmazást (augmented reality) fejlesztett a brit Appshaker.
4539 1 2 Izé
.::JunKieEQ::.: Vagy egy belépő az állatkertbe.... lsd-vel átitatva... :)
vadonka: amikor majd nem csak a tv-be látom, hogy ott van mellettem egy jegesmedve hanem ott áll velem szem [...]
Fugu & Tako
4476 1 4 Izé
Peterke91: ennek mi az ertelme?
termi-nator: szerintem azelőtt is azok voltak, csak nem vetted észre
DemJan: Van két ismerősöm, akik kinn töltöttek Japánban, ill. Korában pár évet és olyan borzasztó [...]
Mind a 4 komment
Egy újabb pókmacska. :D
4400 0 8 Izé
Nusihusi: Pókmacskák rulez:D
Szancso: Egyre rafináltabbak ezek a hűtőmágnesek. ;)
thisisreal: "Physics? I'm a cat." :D
Mind a 8 komment
Bruttó hazai termék tőlem NEKTEK + mindenkinek aki talán megszereti!
956 0 0 Zene Izé
Kapás a tüdőben ;)

Indiában élő halat halásztak ki az orvosok egy 12 éves fiú tüdejéből.
5577 0 6 Izé
kiisb: bulvár újsághír: Jónás letüdőzte a cetet.
rubigo: Hal(l)atlan!
Nusihusi: Még jó, hogy nem fulladt meg:S Mért nyelte le a halat?! Fogadást kötött a barátaival és vesz [...]
Mind a 6 komment
Ne bízz az „egérben”, sosem tudhatod...
2037 0 3 Izé
Nusihusi: Ennyit a társkeresőkről:P
közlegény: http://www.unc.edu/depts/jomc/academics/dri/idog.jpg
Tooni: "....senki sem tudja, hogy ... vagy. vagy egér... vagy macska.... vagy..."egyetemista" ;)
A lengyel TV-s show műsor szavazását, a Koko Euro Spoko címmel megáldott dal nyerte, és ezzel a 2012-es EB hivatalos himnuszává vált. A Jarzebina által énekelt szám magyarul azt jelenti, hogy „Ne gondold bátyám, hogy nem jön össze. Nővérkém, ne aggódj, megnyerjük az Eurót.” 

A szurkolók tetszését nem igazán nyerte el a szavazáson kiválasztott dal.

Egyébként az EB hivatalos dala hasonlóan fülbemászó taktusokkal büszkélkedhet.
4170 0 4 Izé
eNMi: basszus. ilyenkor (is) elgondolkodom, h kishazánk mit tudna kihozni egy ilyen eseményből (EB, VB [...]
gezola: Tessék nekem megmondani, hogy egy EURÓPA bajnokságnak miért kell félvér karibi énekesnő ált [...]
cintula: Engem csak 1 dolog érdekel. Soha az életbe ne ba**zon el egyetlen meccset sem a VUVUZELA zümmög [...]
Mind a 4 komment
Skrillex visszafelé. Van különbség? ;)

+ (NSFW!) bonus videó: The Devil's Den
9621 1 25 Izé
hgabi00: " Én elindítottam egyszerre a kettőt és megkérdezte anyukám, hogy ezt a fasza dubstepet ki csi [...]
Nope: Aki nem érti a poént, játéktöltés példa: http://www.youtube.com/watch?v=P0fvkx_dEUc
Nope: Na most előveszem a régi C64-emet, berakok egy ABC turbo-t, aztán betöltök egy játékot .... j [...]
Mind a 25 komment
A Gru (Despicable Me) minionjai, mint szuperhősök - Kevin Magic Lam rajzai
2310 1 1 Izé
Nusihusi: Ezek nagyon jópofára sikerültek:)
Bele se merek gondolni, mi van, ha a gyereknek székrekedése van...
1899 0 22 Izé
Nusihusi: Ez valami über gusztustalan:D
a janek: Lányom a porszívó-orrszívót 2 éves korában már egyedül használta (szerintem lusta volt orr [...]
ben11: Hozzátenném, hogy nem mindenhol ismert ám ez a porszívó+orrszívó kombó. Egy kedves ismerős [...]
Mind a 22 komment
Ukránoknál is vannak tehetséges emberek!
9695 7 17 Izé
biksz: szia kérnék egy ..... tudod mit legyen üveges ászok inkább, de azt ne rázd össze légyszi.
fari.tro: maradok az üveges sörnél.
Cableguy: like :)
Mind a 17 komment
Tehát így kezdődik a zombi apokalipszis...

Magyar cikk a Sötét Jövőn
11809 0 22 Izé
bungle: Kutyát tépett szét a texasi zombi http://index.hu/kulfold/2012/06/29/kutyat_tepett_szet_a_texasi_ [...]
Ravennë: http://miami.cbslocal.com/2012/06/12/doctors-reveal-causeway-cannibal-victim/
bungle: http://i.imgur.com/vvrDm.jpg :D
Mind a 22 komment
Knorkator - Der Ultimative Mann

und: All That She Wants (Ace Of Base Cover)
506 1 0 Zene Izé
Yayashin (Wagner Bruno) digitális festményei
1686 1 4 Art Izé
Gazdiablo: Köszi ! :)
bungle: Igen. Fél perc regisztrálni.
Gazdiablo: A korhatár szűrőt-után lemaradt egy kérdőjel. (?)
Mind a 4 komment
Nagyi úgy gondolta, inkább mégsem ugrik...
9813 0 16 Izé
zsákos: Ez annyira nem fake, mint a bugyiján fake nyom.
godzsy: tényleg! bungee jumping. ez az, köszi. :)
m1sk4r: Bár ez bungee jumping, de szerintem erre gondoltál: http://ize.hu/comments.php?post_id=10640
Mind a 16 komment
Régebbi postok...